Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,241. až 1,260. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Denny

čajdo
    ze se nebude zadna dovolena prevadet tak aby mi tech 5 dni nepropadlo…
    no ale tohle si jako zaměstnavatel dovolit nemůže?!

Maya

cernejcaj
    dovolena ti propadnout nemuze, dokonce mam dojem ji ted nesmi ani proplatit, ale musis si ji vybrat nasledujici rok tusim do cervna
    Denny
    jo, my to taky mame stovky polozek, ale holt nase vedeni si mysli, ze za pochodu se to da, tak se to musi
    ceny jsme navysovali cerven, zari, listopad a ted od ledna zase, toz hned 3.ledna opet za pochodu budu opravovat moji stovku backorderu, uz po nekolikate a ani to nemuzu udelat ted, protoze v Italii se nikdo neobtezuje dat to do systemu predem, i kdyz to jde

cernej caj

Maya
    Taky doufam, ze to aspon prevedou ale je to des.

PetraK

A já jsem právě díky Zaně na Zvířetníku zjistila, že jsem blbka, co prokoučovala Taliprtky narozky. Aspoň, že nejsou kulatý, loni to měla s plnou slávou. Letos v tom zápřahu to halt utíklo a krůtě je šest let. Teda bylo. 9. prosince.

Zlata

PetraK
    Tak si Tali s panenkou popřála dopředu sama.🤓

PetraK

Zlatko
    AJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!! Dík, aspoň dneska usnu 😀

Denny

ŠARLATÁN 2.1.2022 ve 20:10 na ČT1
    https://www.csfd.cz/film/76913-sarlatan/prehled/

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 2 týdny uživatelem Denny.
    Denny

PetraK
    jééé chuděrka moje malá flekatá, dodatečně vše nej!
    Koukej jí navalit nějaký odpustek!!

Fifi

Dennykyyy, to jsou straslivy posezy, co madames predvadej! 😀 Jak vyzily kurtizany nad sklinkou snapsu po pulnoci u baru. 😀

Esusova
    v sobotu výletila, kynologicky se činila, pak se hostila návštěva
    Tajnosnubna zase. Si musim pockat na clanek, vid. 🙂
    Taliprdce dodatecne VSE NEJ, tyjo, 6 let. Toto leti. A vam gratulire k vanokoupani! 🙂 Jak je vsechno relativni, ty jasas, ze malujete, jinej clovek by pri malovani fnukal, ze bee, malujeme. 🙂

Mayo
    v dobrovskym tu kartu berou,
    Twe, o Dobrovskym mi nemluv, objednavala jsem tam pro znamou pres svuj e-mail knizku. Samoze mi chodi od nich maily dal a jejich reklamni kampan ve stylu “Knižíšek, Blekfrajdejíčko” mi trha bulvy a neuron. Ale jdou na to dobre. 😀

A jedno pekny shrnuti ohledne strachu z dlouhodobych ucinku vakcin na covid.

cernej caj

Petrak
    Tak flejatici vse nej!

Maya

PetraK
    Taliprtce dodatecne vsechno nej!
    urcite dostane odpustek 😀
    ona je teda vlastne starsi nez Loki, to bych ani nerekla
    Fifi
    no to nesnasim tenhle typ mailu 😀

Fifi

Dennyky
    Ad Sarlatan – recenze od Verbala jako vzdy nema chybu. 😀 Film jsem videla a doporucuju.

Maya

tak clanek o vakcinach jsem docetla asi do pulky, je dost tendencni, spoustu veci vynechava a nemyslim, ze zrovna tohle je typ clanku, ktery by presvedcil odpirace

Fifi

Jo, holky, ja musim hrozne moc podekovat tete/strejdovi Netopyrovi, vlastne Kachne. Ze me s nim kdysi zkontaktovala. 🙂 Neb server ma teta Net, kde v utulku bezpecnym dli ted muj web (ha, se mi to i rymuje). A pak CAJDE! 🙂 Cernej nejlepsi caj se sama nejak nabidla, ze mi pomuze, kdyz zjistila, ze si neco placam ve WP, protoze k migraci staryho webu nedoslo. Moc to nechapu, ale pro ni je placani se ve WP zabava a konicek. 🙂 Vyzdobala drobky z archivu, nasla mi sablony a proste to dala do kupy. Este to neni hotovy (to kvuli mne, ale po Troldove kontrole na to vlitnu!), ale az bude, tak to teda bude. 🙂 CAJIKU, DEKUJU! 🙂 :*

Fifi

mayo
    Tendencni? Je to shrnuti. Ale jak myslis. Ja to sem nedavala s umyslem, ze bych chtela presvedcovat nejaky odpirace.

Maya

Fifi
    tak tady asi ani zadni odpiraci nejsou
    tak jsou tam zajimavy veci, ale proste tendencni v tom smyslu, ze zamlcuje informace nehodici se do kramu a to neni shrnuti, shrnuti by bylo napsat vsechna pros and cons, ale to asi jeste nikdo nenapsal, jen se clankama mydlej dva tabory
    no anglani uz ted vydali predpoved omikronu, pro nas trochu mimo neb oni ockovali prevazne astrou, ale nevypada to dobre, takze mozna nam tohle pismenko hodi vsechny hracky do kanalu

Fifi

Mayo, je to shrnuti jedny dlouhy studie na zacatku linku. Ne shrnuti nejaky celkovy situace. Prislo mi to zajimavy, tak jsem to sem dala. Ja se s nikym nemydlim, kazdej at si dela, co chce.
    Jo, omikron, to bude legranda. Ted koukam na Rakusana na tiskovce, no uvidime, co se ve stredu dozvime dal. 🙂

Maya

Fifi
    Ja to jen ted cetla o tiskovce, podle me se lekli silvestra a budou to chtit nejak omezit, ale uvidime
    Me je to kazdopadne jedno
    Akorat my jako vzdycky jasame ze klesame a do budoucna nekoukame, takze nic novyho

Fifi

Vsak, si klesame, veselme se.
    Ja se ted od mamy dozvedela, ze umrel vyznamnej kytarista, syn sousedky na nasi vltavsky chate. Ofiko to asi jeste nikde neni, jmeno psat nebudu, ale je mi to lito, pamatuju si ho uz jako mala holka, hral nam u taboraku. Achjo.

Petrs01

Fifi, to ale není hezký takhle nakousnout.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,241. až 1,260. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.