Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,221. až 1,240. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Denny

čajdo
    no jsem dělala dekoraci, aby jí opičky hned nezničily 🙂
    Ráno jsem to musela pacifikovat, Koněf šla krást holkám jídlo,
    ty dvě skákaly jak kozeny, no zábava s nima 🙂

Zlatko
    to mi je moc líto s kocourkem 🙁

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak tohle byl adventní víkend jak má bejt. V pátek jsem píkla, v sobotu výletila, kynologicky se činila, pak se hostila návštěva, a pak… pak…. SE NAPUSTILA VANAAAAA! Jediný co v sobotu nevyšlo bylo Stárdancování, páč jsem následně opět vytuhla. ale! Existuje červený tlačítko, takže ráno sem Brtnikovi zakázala jít ven – měl dovolíno jen vypustit ohaře na zahradu 😀 . Uďála jsem snídaňu do postele a dívali jsme se na Stárdáncování. To byla ale krása. Kdybych neležela, řeknu, že mě to zvedalo ze židle. A pak se pracovalo, venčilo, vařilo……….. krásně jsme se měli.

Ale………… je mi smutno, když čtu, co se stalo u Zety – Zlatko, je mi Zrzečka moc líto, takovej pupík malinkej. Aspoň, že si ten vyměřenej čas mohl prožít u vás v teple, s kámošema. ale je to smutný, takový mládě 🙁 . A jak to přišlo takhle rychle? ani jsi nepsala, že je nějaká potíž, brouček malej. Ani se Ti nedivím, že Tě to nebaví, to cukroví, hezký je, vo tom žádná, ale… chápu 🙁 .

Koukám, že čajda taky teď pořád něco hledá, jak my 😀 😀 , ale našlas čtečku, našlas dárky, takže cajk, pohoda. My zpravidla najdem jen půlku toho, co hledáme 😀

Se musím smát tý fotce, jak se Karlos tváří důležitě, jak kdyby to balil von sám 😀 😀 😀

A koukám, že tady se cestuje – Míla do Londýna, čajda za tuleňěma a Fifijová do Skotska… hmmm krása.

Fifi
    Rumíček taky občas mívá “návaly” kdy se začne odchlupovat. tak držím palce, ať to je u vás taky jen tak, a nemá to s ničím spojitost. joooo tunel v provozu, to je nepříjemná záležitost, ale dobrý takhle na trénování zátěže. my jsme trénovali v Hrombachu. Byla jsem důležitá – měla jsem dva velký čokle na jednom vodítku – lidí moc, ale nebylo zbytí, potřebovali jsme koupit barvu, protože co? UŽ MALUJEME LOŽNICI.!!!!

Míla
    t, to není jako u nás v Bohnicích 😀

až budou v Bohincích nosit pacoši blikající sněhuláky na uších to bé teprf blázinec. 😀

Mirka
    aaa koukám, že Mirka taky dělala, že nedělala nic! To je nejlepčí činnost

doufám,že tvůj páteční břichabol už je pá,a jak tak vidím pečeš jak divá,lino už leží?

Lino ešče neleží, se maluje a musím dopenetrovat taky ty cihly. Myslela jsem, že bude stačit jednou, ale ne musím to znovu oluxovat, aby se dostal pryč ten písek a malta ze spár a napenetrovat to znovu. a to potřebuju balit dárky, jak to udělám nevím 😀
    Břichabol jsem přeprala v pátek odpoledne a zatím dobrý, tak snad nic.

Dennyky
    U nás s sobotu lůůkcus na výlet vymetená obloha, sluníčko. Včera fučelo a zataženo, ale tak to neva, hlavně, když nepadaly houna s háčkama 😀
    Krásnou dekoraci máš! Já mám na půdě na příští rok, taky jednu lahev takovou, ale tetkon to nejni kam dát, tak se musím brzdit, ale příští rok, příští rok!!!! to bude něco!
    Ty tvoje samice jsou hrozný rajdy, si to neumí sednout normálně? 😀

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    PetraK

Seznam už neví, jak bejt co nejvíc dramatickej a tak dramatizuje i počasí 😀 😀 Všimli jste si toho titulku?

https://www.novinky.cz/vanoce/clanek/predpoved-na-stedry-den-se-meni-v-drama-blato-ma-zatim-navrch-40381670#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=XtJKwS1LnSk-202112200832&dop_id=40381670&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

to je fakt úchylárna. Předpověď se nám mění v drámo!!! 😀 😀 😀 Ten člověk co to tam řídí, musí bejt nějak stiženej mozkově nebo co, asi aby fungoval musí mít svou denní dávku dramat a když mu to nenabídne kovid, nacpe to do počasí. 😀 😀 😀 😀

cernej caj

PetraK
    Tak to ste si krasne uzily a melas odpocinek, vyletik, vanuuu 🙂

Maya

PetraK
    ted jsem na ten titulek koukala, jako jo bude dramo 5 nad nulou jako kazdej rok 😀
    podle me tam maj premie podle dramaticnosti titulku 😀

PetraK

Maya
    podle me tam maj premie podle dramaticnosti titulku 😀

😀 😀 že jo? Tohle přece už fakt není normální. Já čekám, kdy se jim podaří naistalovat nějaký drámo do receptu na vánoční cukroví. Jsou to idioti 😀

Maya

jinak u nas v praci zas vymysleli kokotinu, ze ted pred vanocema by kazdej mel se promorit v mhd a jet si do prace vyzvednout dva testy a po vanocich pred kanclem si je udelat a vofotit, no uz to vidim ten zajem, asi spadli z visne
    napad poslat kazdymu par stovek navic na sodexho kartu, ktera plati i v lekarne, to uz je na ne asi moc vysokej level

Maya

PetraK
    to jste si to pekne uzili, tak uz vlastne budete mit vsechno hotovo 😀
    to je asi rok co jste zacali s budovanim?

cernej caj

Maya
    My se testujeme denne pred praci doma…

A jako vanocni odmena je to ze nam sebrali dovoleny na vanoce. K vyplate samozrejme ani 1kc navic. Zadny benefity krom pohyblivy prac. doby nemame. Ta je sice fajn, ale i tech 1500 rocne co sme meli na benefit kartu nam sebrali s covidem:( takze myslim, ze porad muze but hur:D

PetraK

Maya
    jinak u nas v praci zas vymysleli kokotinu,
    mě by fakt zajímalo, kdo tohle vždycky dá dohromady? jako u nás – se začátkem kovidu se do jídelny chodilo ve 4 blocích podle abecedy. Pak někdo přišel s tím – že je logičtější – což je – že se bude chodit podle oddělení, aby šli pohromadě lidi, který se už takhle prostě v tý práce kontaktujou. A ejhle, netrvalo dlouho a vrátili jsme se k abecedě, tedy k promoření, protože se potkají lidi, který by se jinak nepotkali 😀 😀 taky geniální tah.

udete mit vsechno hotovo 😀
    😀 😀 ty si ftipnáááááááá!!! Mám se pustit do výčtu, co ještě – jen!! v tý přístavbě čeká na vyřízení? Upozorňuju, že nemáme nainsatalovaný ani furta 😀
    Je to rok a fousek, co jsme to spustili. První viditelný, nebourací byly ty okna 4. prosince.

černej čaj
    koukám, že to tam u vás zase pěkně houstne 🙁 nabrali lidi a pak utáhnou šrouby? 😮

Maya

cernejcaj
    jako ze musite mezi svatkama do prace? nemuzete se alespon treba prostridat?
    teda jako ja nemam nic proti testovani, ale myslim ze kdyz vetsina lidi sedi doma na HO, neni zrovna nejlepsi napad hnat je do kanclu jen pro testy, kdyz to jde vyresit jinak
    navic takhle na posledni chvili, kazdej tam obcas jede, ja tam byla minuly tyden, kdyby ty testy tam uz byly, tak bych si je vzala, ale extra pro ne tam fakt nepojede
    no u nas nejaky benefity jsou, ale kdyz slysim co maji jinde, tak taky nic moc
    nejaky prachy na ty sodexho karte, ale ja to v podstate jinde nez v lekarne utratit nemuzu, neni to ani na jidlo
    500 Kc na dopravu, ale to uz zkrouhli z tisicovky
    pohybiva pracovni doba, ale pred nedavnem nam zrusili prevadeni prescasu, takze co je na konci mesice navic, to smaznou, tak to stejne clovek az tak moc nevyuzije
    tyden dovoleny navic, coz asi brzy padne tim, ze to uzakonej
    anglictina, castecne, neco si clovek plati a kterou uz ted taky nemam, protoze kdyz se v srpnu musel clovek prihlasit s tim, ze bude jen online, tak jsem jeste netusila, ze budu zas na HO
    takze celkove nula nula prt
    jinde maj jiny vydobytky, ale zas jsem slysela, ze nekde berou jako benefit sluzebni telefon nebo tak, tak tak daleko jeste nejsme 😀

Maya

PetraK
    no ale to nutny uz budete mit hotovo ne? loznice a koupelna, kuchyn taky mate castecne predelanou, jste to zmakli rychle
    no ja ted s tema cenama za elektriku volala na kotel, ze co kdybych jako chtela novej, tak prej kotle dost podrazily a ac v nich nejsou cipy, tak prej zatim nejsou, mam se ozvat v unoru, no jako parada
    ale pan kotelnik je schopnej namontovat ventily na pripojeni cerpadla a i starej kotel odvizt, tak alespon to

cernej caj

Petrak
    Tak ono se treba v rozpoctu najde na zamestnance navic pac je to lepsi nez nestihat terminy ale nema to vliv na to ze nejsou penize na odmeny… kdyz nestihame terminy, nejsou totiz zadny penize:D

Maya
    No tak snad by se dalo treba zavolat a domluvit ze si test koupis…

Neberou v dobrovskym tu kartu na knihy?

Maya

cernejcaj
    jo radsi si ten test koupim nez tam jet
    v dobrovskym tu kartu berou, ale bohuzel jsou asi jediny a zas tam nemaji porad neco co bych chtela, to je tak na jednorazovy nakup
    utratim to vzdycky v lekarne, ale jako neni to neco, co bych musela tak nutne mit
    kdyby to alespon clovek mohl pouzit v supermarketu nebo na benzin nebo tak neco, ale to ne
    u nas v praci nikdy zadny odmeny nejsou, to maji akorat prodejci, kteri nas pak honej a my se jim smejem, ze nam je to fuk 😀

Denny

PetraK
    no přesně to jsem si říkala, když jsem četla titulek vo tom počasí,
    jako, bude tornádo, nebo co? Fakt dežové. Ne jen ten, kdo to takhle napíše, ale i ten, kdo to schvaluje.

Ty wogoooo, vono to má vanó gratulejšn a malování ložnice, to jest pokrok!

Tak my jdeme taky mazi svátkama do práce a nijak mi to nevadí, počasí na Pikaču,
    takže je mi to vlastně fuk a vono té práce mezi svátkama je dost.
    Přeceňování, inventury, nové mzdové tarify na úkolovou mzdu atd…

A každej zaměstnanec dostal 3tisíce jako vánoční odměny, mimo jiné, takže
    myslím, že spokojenost.

Maya

uaa prisel mail, ze PEP, na kterej jsem si myslela, ze kdyz nic neprislo, ze se vykasalali, ze je posunutej na leden
    zase vymyslet alespon jeden cil na pristi rok, co ma asi tak clovek delajici x let stejnou praci vymyslet za cil??
    mym cilem je mit vice penez za mene prace asi neocenej 😀

Maya

Denny
    se mate, 3 tacy se hodej, Nemci si vas teda povazujou
    my mame vicemene dovolenou povinne neb takovy veci jako precenovani a inventury se delaj za pochodu 😀

Maya

no my jsme na vanoce dostali jako obvykle akorat balicek se zradlem a z toho zeru jen uherak, jinak klobasy, husi pastiku, utopence a nakladany hermelin nemusim, tak doufm, ze se mi to podari nekomu udat, abych to nemusela vyhazovat

cernej caj

Maya
    My nedostali ani pastiku 😀

Denny
    Kdyz ono se reklo, ze se nebude zadna dovolena prevadet tak aby mi tech 5 dni nepropadlo…

To by me vzteklo. Skoro kazdej rok su v praci ale letos mi dovca zbyla protze nesla kdy vybrat… a ani na vanoce ji nedostanu. Teda spis… mi ji zrusili.

Mam 2 dny, tak snad klapne aspon vylet

Denny

Maya
    to si nás považuje náš šéf a majitel, ti skrblíci z NDR né…
    To by ses divila, jak se dokážou hádat o každý pfennig, občas dělám neuvěřitelné cenové rozbory :-DD

U nás máme na skladě cizího materiálu cca 2800 druhů(ted jsem se dívala do pc), pak máme dva naše sklady polotovarů.
    Nemci chtěji inventuru do 11.1.2022 takže by se to nestihlo a za pochodu už vůbec, když je rozdělaná práce.

A přecenit musíme několik set druhů výrobků, takkže je to fakt sranda 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,221. až 1,240. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.