Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,181. až 1,200. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Fifi

Kachna
    Kačka má jen pozitivní kontakt,
    Tak ktery kachne je v karantene? Kacka, trefila jsem to?
    Mimochodem jí, chudeře, nakazila její vlastní neočkovaná sestra osmdesátiletou, dvakrát očkovanou maminku
    Ech, to je radost. Tak at to jeji maminka zvladne co nejlip.

cernej caj

kachna
    cutnak je skvely slovo!

petrs01
    ale voda by mela idealni teplotu, ne?

Petrs01

idealni teplotu

teplota dobrá, ale to skupenství… ono by to teda spíš byly pořezané ruce, ale myslím, že to si ráda odpustím 😉

kachna

refila jsem to?

jojo, šikovná

Maya

kachna ma vsechny deti doma nebo jak?
    u nas deti byly kazdou chvili v karantene nastridcku tak do listopadu, ted v prosinci uz klid, tak nevim, jestli uz jsou skoly tak promoreny
    cernejcaj
    jakoze ja bych si jela pro stene do Holandska? 😀
    ale ten pes se mi libi, je to takovy prirodni vzhled

PetraK

My máme hádanku i tady? A kdo je vítěz?? Já nevim nic. Teda kecám, vim. Něco co jsem nevěděla, že jáhly můžou být takhle dobrý

recept je z mých oblíbených Pěti švestkek a je to skvělý! Neměla jsem ani tu mandlovou mouku, tak jsem tam místo toho dala prostě ještě dalších 50g kokosu. Helejte – to je výborný!! Kam se prdí Rafaello!

kachna

kachna ma vsechny deti doma nebo jak?

Taky na střídačku. Došla k nám covidovlna. Holky nic nechytily v březnu ani teď, tak se vsadím, že týden před Vánoci, tři týdny před očkováním, to už covid vyhodnotí, že teď už by to jako šlo.

Ale teď aktuálně mi jde hlavně o to, nenakazit kolegyni, se kterou učím a jde v úterý na 3. dávku.

PetraK

JEDEME NA.VYYYLEEET.HURAAAA HURAAAAAAAAAAA

cernej caj

PetraK
    uzijte si vylet!

ja mam jahly rada, musime to supnout do receptu pak

Zlata

Tak jsem dodelavala cukroví.Nějak me to letos nebaví.V noci umřel Zrzecek,přestávaly mu fungovat játra .Nepomohly ani injekce,ani prášky,.Docela jsem se predevcirem radovala,když jsem do něj cpala prášek,tak mi prokousl prst,bohužel dnešního rána už se nedožil.

Zlata

Jo to cukroví.Jsem ňaka priblbla.

Attachments:
    cernej caj

Z
    to je mi moc lito se zrzeckem 🙁

ale cukrovi mas krasny!

cernej caj

jestli se chcete zasmat, sem si minuly tyden koupila knizku do ctecky a od te doby ji nemuzu najit… 😀 takze tu knizku nemuzu cist 😀

Zlata

Čajdo
    Proto jsou nejlepší ty papírový.Já ted už měsíc žádnou nekoupila,chci si nechat předělat podlahy,máme dřevěný,lakovany,jenže jak se porad vytírá tak jsou zničený.A pak si koupim poradny knihovny.Tedy snad.

cernej caj

Z
    ale ja jak hodne cestuju treba vlakem nebo do prace batoh plnej krabicek s jidlem a jeste vecma na cviceni a tak, ne vzdy se mi knizka vejde… navic nekdy uz se papirova neda sehnat nebo je ekniha treba za pulku…

papirovy spis uprednostnuju, ale ctecku taky docela vyuzivam.

no a protoze murphyho zakony funguji dokonale, napsala jsem na bazaru na kindle abych o hodinu pozdeji nasla tyden pohresovanou ctecku na miste, kam sem ji asi z roztrzitosti supla a nema tam co delat, v takove mikroskvire v policce s pastelkama 😀

a to sem 3x prevratila vsechno vzhuru nohama, prohledala v praci stoly, tak su vitez 🙂

cernej caj

Balime na zitrejsi vanicbi party u kamaradky:)

Attachments:
    Zlata

Čajdo
    Party vánoční si uzij,mas pravdu,ze váha při balení je rozhodující.A na ty ceny eknih jsem taky koukala ze jsou dobrý.

cernej caj

Z
    ono teda hrozne zalezi jak co.. nekdy se to nevyplati, ale to vis, mame malej domecek, tak musim taky rozmyslet a ne kupovat vse co chci cist na uchovavani v policich…

paradoxne me ale trochu zarazi ze casto je cena dost podobna a pak mi prijde proste lepsi koupit knizku 😀

Milena z Prahy

Fifi,
    děkuju za optání, po třetí dávce jsme jak rybičky a samý špás 🙂 Fakt jsme po ní nic necítili.
    Já jsem včera neodpovídala, protože jsem byla na vánoční besídce u “starejch hipísáků” alias jednoho manželskýho páru, kterej má grafický studio, a já pro ně občas něco čtu. Jejich dcera se vdala do Londýna, oni za ní občas jezdí (lítají) a měli tedy nádherný fotky města, architektury (hlavně moderní, pak třeba přestavby starých továrních budov na byty a tak). Myslela jsem, že tam není moc zeleně, ale prý opak je pravdou. Jsou bohatí a asi i míň zkorumpovaní, tak tam není takový tlak ze strany developerů na každou louku jako u nás. Docela mě navnadili na výlet – až někdy…

Zlatko,
    škoda Zrzundy, kocoura krásnýho! Kolik mu bylo?

Čajdo,
    ta zvěř je ouhledná, stejně jako dárečky 🙂

Milena z Prahy

Zlatko,
    krásný cukroví 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,181. až 1,200. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.