Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,161. až 1,180. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Maya

cernejcaj
    ja mym cinsky koupeny primo v Cine a jsou dobry, naopak mi sedej jeste lip nez cesky, ono asi jak ktery
    mam treba nejaky cesky cerny, ktery maj tak kratky gumicky, ze je stejne nemuzu nosit, protoze mi to pak z tech usi pada, to si clovek nevybere
    nejlepsi co mam jsou nejaky cesky cerny s cernejma gumickama, ale bohuzel uz nevim kde jsem je objednala

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 3 týdny uživatelem Maya.
    Maya

a tak podle zapisu na cmku nekdo konecne dovezl toho mrnaveho voriskoidniho holandana, co se i vzdycky libil
    https://www.houdenvanhonden.nl/hondenrassen/alle-rassen/fci-groep-9/markiesje/

PetraK

jeeditííí
    https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=69932

nesplńuje můj seniorskej požadavek, ale je úúúúžasnej 🙂

Maya

PetraK
    jezevcik Brocek, radost do kazde rodiny 😀
    ale u vas by mu jiste bylo dobre

Maya

danska reklama na noseni helem 😀
    titulky v angline, nevim jestli jdou prehodit na cesky

PetraK

KRÁSNOVEJ VÍKEND A ČTVRTOU ADVENTNÍ NEDĚLI VINŠUJU.

Fifi

Peknej vikend vsem!
    Dneska otevreli dalnici u nas, zatim to moc nehuci a nehluci, uvidime, az bude vetsi provoz.
    Esusova, chudero, litylity, co sis to poridila za hnusobu? At je brzo lip! Treba to bude jen jednodenni epizodka jak u me onehda, kdyz jsem se v krecich kroutila.

Dennyky, cerny obroucky budes mit? Jsem te tipovala na nejakou barevnou divocinu, kdyz nosis kazdou botu jinou. 🙂

Cajdo, gratulire k negativite! 🙂

Milo, co vy s Robertem po treti davce, v pohode?

cernej caj

Taky vsem krasnej vikend!

Maya
    porizujes stene lokinkovi?

Fifi

Joo, a nejspis jsem vyslidila, co to stavi v lese kolem pisaku, jak jsme meli sraz a byli prekvapeny tou hruzou tam. Dalnice to nebude, ani cyklostezka. Kanalizacni a vodovodni pripojeni vesnice. 🙂

Cajdo
    Jak se ma Karlik s Ferisakem? 🙂

kachna

Dalnice to nebude, ani cyklostezka. Kanalizacni a vodovodni pripojeni vesnice.

no ale tak to je ta nejlepší možná varianta 🙂

Matematicko-covidový příklad:
    Kachna má tři děti, v pondělí se testovalo prostřední dítě, ve středu šlo nejstarší dítě na on-line výuku, ve čtvrtek a pátek zůstalo doma nejmladší dítě s rýmou. Které dítě je ode dneška v karanténě? 😀

(vypočítat jsem to nezkoušela, přečetla jsem si na Bakalářích výsledek :D)

Fifi

Kachno, jsem ztracena. Slovni ulohy mi v matice nikdy nesly. 😀 Kacka?

cernej caj

To co bylo na testech a tam se nakazilo?
    To te lituju jestli mas dite v karantene

Segra ma.deti prej slabe pozitivni ale vsichni sou zatim v pohode…

Fifi
    Takhle 🙂

Attachments:
    Fifi

Cajdo, to jsou tutinci. 🙂 Zjevne uz se Ferisak smiril a karlik uz nemusi byt podpostelak.

To co bylo na testech a tam se nakazilo?
    Nemuselo to tak byt, u znamych to mam v zivym prenosu. Pred 3 tydny v po testy ve skole, nejaky pozitivni spoluzaci antigenem. Trvalo do ctvrtka, nez to meli spoluzaci potvrzeny PCR a pak sla holcina radsi taky do karanteny uz predem. U ty holciny od znamy pozitivno potvrzeno az v nedeli z PCR, driv termin nebyl… Deti se nechavaji strasne moc promorovat, je to hnus. Dneska jsem ji doucovala aj (uz je negativni) a je videt, ze ma zamlzenej mozek. Prubeh mela mirnej, bolest hlavy, unava, chrchlani, bez teplot. Tak snad nedostane PIMS za nejakou dobu. Jeji mladsi sestru, ktera si covid prodelala na prelomu rijna/listopadu, doted trapi oci a kozni problemy.

Petrs01

Kanalizacni a vodovodni pripojeni vesnice.

No nevím, byli jsme tam sesbírat to jmelí a co bylo vykopáno je vyasfaltováno.

Fifi

Petrs
    No nevím, byli jsme tam sesbírat to jmelí a co bylo vykopáno je vyasfaltováno.
    Je, vy jste si tam udelali druhej vylet, zakazovy znacky jste se nebali? 🙂 Zaplavala sis zase? Hele, ja to hledala na netu a to bylo jediny rozumny vysvetleni. Tak teda by me tuplem zajimalo, co to tam vznika. 🙁

Fifi

PETRS
    ODVOLAVAM, co jsem napsala! Mi to nedalo a zavolala jsem si rybarum. Takze to je fakt silnice! Protoze se bude tezit pisak, tak novej pristup k nemu, budou tam ficet nakladaky. 🙁

Petrs01

Zaplavala sis zase?

no já bych ráda, ale asi by mě bolela hlava 😀
    ona ta voda měla zrovna špatné skupenství

Edit: ale jeli jsme to napravit do Sázavy, tam bylo ledu jen trocha u břehů.

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 3 týdny uživatelem Petrs01.
    kachna

Dneska jsem ji doucovala aj (uz je negativni) a je videt, ze ma zamlzenej mozek.

jo, mluvily jsme o tom ve škole, taky jsem pár měsíců měla šílený výpadky (jména…). Normálně to došlo k nějakýmu mostku a ten spálenej :o. Ale jako vrátilo se to k normálu, naštěstí.

Kačka má jen pozitivní kontakt, tak jsem se jí snažila nacpat na první možnej termín testu, protože ten vychází ještě na neděli, abych zase já pak nevědomky neohrozila kolegyni, co jde v úterý na třetí dávku 😀
    Mimochodem jí, chudeře, nakazila její vlastní neočkovaná sestra osmdesátiletou, dvakrát očkovanou maminku:(

kachna

no já bych ráda, ale asi by mě bolela hlava

zkus tam doklouzat jako čutňáci
    tak klouzat jako čutňáci

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 3 týdny uživatelem kachna.
    Fifi

no já bych ráda, ale asi by mě bolela hlava
    Aha, ja nevedela, kdy jste tam byli, ze uz zamrzlo. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,161. až 1,180. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.