Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,121. až 1,140. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Denny

Morgen pátečkovej
    čajdo
    no nepříjde mi, že na to nevidím, to mi přišlo až včera, když mi tam dával ta sklíčka 😀
    Ale tak když se to vleče pomalu, tak prostě člověk ten zrak přizpůsobí, tím, že mžourá atd…mně slzej hodně oči, ale já je mám citlivý, ale možná je to i proto, že prostě zaostřuju
    ale cena čoček se přece neodvíjí podle toho, kolik máš dioptrií…
    Tohle jsou stejně takový 2v1 na PC i do papírů, jedna prostě stojí 2.795Kč. + obruby 3.150Kč
    Ty na dálku jsou levnější 😀

No to už je jedno, já si prostě nechci ničit oči, nějakýma brejlema z lékárny za 150Kč.

Mamka má 5ky dioptrie už od 18ti let, takže můžu bejt ráda, že já je mám až v téměř 50ti.

Maya
    super ceny taky 😀

Denny

PetraK
    před chvílí jsem četla ohaří přání, krásně jste to s těma šikulkama
    dali dohromady 🙂
    Směju se tu pod fousy, jak jim rozumíš, páč věřím, že voni to fákt tákhle říkají 🙂

cernej caj

Denny
    Jo to chapu ze ti to asi lrislo az pak kdyz neznas rozdil 😀

Ja ale nemluvim o brylich z drogerie ale ze 3 optiky maji 3 ruzny ceny, ze to je hruza, ze nektery optiky si vezkou klidne 2x rolik za totoznej vyrobek.

Asi jako by cernej lipton caj 100ks stal v testu 100kc a v obchode specializovanym na caj 300 ale je to totozna vec, jenze ty si v tescu nikdy nebyla tak nevis…

A se sklama to je proste stejny. 3 optiky ti daji 3 ceny, blby je, ze nemas cas ani chut jich obejit 10 a bud mas stesti nebo ne…

Hlavne ale zas obroucky vydrzi 20 let v pohode a pak se na vymenu az pujdes priste zaplati uz jen skla, coz je taky dobry…

Ja uz si rikam 2 roky ze uz hur vidim, no… taky se mi tam nechce…

Ps: nezvazovalas operaci? Ta by to za 20t vyresila rovnou nebo v nemocnivi se to dela.i levnejc (teda ja bych si do oka nenechala asi rezat) ale hromada lidi je s tim spokojena a i kvuli cene za skla a brejle… kdyz vidis ty pocatecni naklady tak je to nakonec vyhodnejsi financne

cernej caj

Jinak jako jo, ja zacala bryle nosit az ve 14 kdy sem mela asi uz 3,5 a uz sem nevidela ve skole na tabuli, do te doby jen treba doma na televizi ci do kina…
    zas sem si zvykla kvuli tomu ze nevidim sedet v predu 😀 tak mi to nikdy pak nevadilo:D a zlobivci mohli dozadu 😀

Ale treba v cizim prostredi se bojim bez brejli i na zachod v noci:D vsechno obrazim:D

Denny

čajdo
    tak pro mě je to dost novina, že blbě vidím, takže na operaci jsem fakt nemyslela.
    A když nad tím začnu přemýšlet tak operace na 0,00 prt dioptrií mi příjde trochu moc. Nemyslím finančně.
    Já jsem ale koza, na blízko je určo nosit budu, to jo, ale fakt nevím, jestli i ty na dálku…ne, že by mi vadily z estetického hlediska, ale já všechno zapomínám…
    Musím to teda ještě prostudovat, jako na dálku už znamená i čučení na telku?
    Nebo mi to řeknou voni, podle toho co naměřili?

Jojo ta cenová politika…ano máš pravdu, nebaví mě obcházet optiky, zase je to prostě investice do zdraví, sice pálka, ale když budou sloužit několik let…tak prostě to tak je.

cernej caj

Denny
    A molik mas na dalku? Ja mela na telku uz cca od 1d ale to sem jeste treba do skoly a ven nosit nemusela. Jeste tak ty 2,5 -3 sem nemusela nosit ven – jako chodnik trefis, do vlaku tredis, sloup nesundas ale uz se tam podle me lame to pohodli kdy je to s nima prijemnejsi.

Az ty 3,5 sem zacala fakt nosit “porad” ve 14… na dalku.

cernej caj

Denny
    Pokud budes mit plastaky tak sou nachylny na poskrabani, ja je teda utiram jen do bavlnenyho trika, nenosim hadyrku s sebou, ale uz za tech 8 let maji par jemnych skrabancu, vyplati se koupit hadyrku tu specialni a vic na to dbat at ti dyl vydrzi hezky. Ona staci prat v lehce jarove vode a osusit kdyz uz neni hezka a treba ti ji daji k brejlim zdarma, zkus se zeptat pak

Hadru mam na vandry pac nemam bavlneny triko a to merino je hruby takze tam su poctiva:D

Denny

čajdo
    já nevím kolik, ten papír mi k tomu dají až pojedu pro ty první
    tohle mám na blízko

P +1,25 -0,50 160 33,00
    L +1,25 -0,50 180 36,00

připlatila jsem si nějaký to kilčo za ty co by měly vydržet víc 😀

ty škrábance se dají nějak laserem vyhladit, ne?

Denny

Jinak video z vlaku jsem nenatočila, páč jsem nechtěla aby mi u toho spadl
    telefon do kolejiště…
    Otevírala to nějaká ženská a taky měla dost problém..
    Hm a to si vzpomínám, že kámošce tam tehdy spadla fenečka středního pudla.
    A mně vodítko…

PetraK
    CO LINO? Už víte?

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Jdu se politovat – od půl čtvrtý jsem vzhůru a je mi blbě. Křeče jakýsi a střevní potíže. Výborný. Na jídlo se nemůžu ani podívat, fuj a ble. A tak místo každopáteční kávičky jsem se plouhala rovnou do prasé a tady trpim při obřím hrnku měsíčkovýho čaje. Polituje mě někdo? Měli jsme jít dneska na svářo a to teda rozhodně asi taky padne teda. Utahaná jsem jak kotě. Kdo bude píct ty rohlíčky? Ale zase hezky přimrzlo.

černej čaj
    Tak hlavne ze oboji sou hezky a budou hezky bud tak nebo onak:)

jo tojo, nazmar to určitě nepřijde, to si zase tak vyskakovat nemůžeme 😀

Dennyky
    k 150 svarakuch a dve piva abych rozdejchala to ze, potrwbuju bryle úplně na fse?! Blizko 8.50OKc a dalko 5000

ahooj prtko, vítám Tě f klubu

ceny těch brýlí jsou úděsný , nicméně – ešivá můžu doporučit – neošiď se ve sklech a nech si tam nainštalovat takový ty co uměj odclonit počítadlový záření. Mám je taky a je to rozdíl.

aha – koukám, že už to probíráte, tak nic, jdu pít čaj.

před chvílí jsem četla ohaří přání, krásně jste to s těma šikulkama
    dali dohromady
    no! voni toho tak dali dohromady, tyhleti dva, ty jo! Oddřela jsem to jáááá, a voni si slíznou smetánku 😀

Maya
    no fíha……….ty jo to nevím, jestli bych se nebála to do očí kapat? 😮

PetraK
    PetraK
    Milena z Prahy

Do brejlový debaty jsem chtěla přispět poznámkou, že obroučky časem po stranách vybledávaj od slunce. Pro jistotu jsem to “vybledlý” místo ještě vočíhla – a dalo se seškrábat 🙂
    Jsem asi trochu prase 😀

PetraK

Míla
    – a dalo se seškrábat 🙂
    Jsem asi trochu prase
    😀 😀 😀 😀 😀 😀 hííílfe 😀 😀 😀

cernej caj

Milena
    😀

No ja uz mam dvano opryskanou barvu ale to me moc netrapi

Denny
    Me jednou pri vystupovaji zapad i vokoun z techle vysokejch schudku..

O laserovym vyhlazoani slysim prvne, to se budu muset podivat:) diky za tip

cernej caj

Prisel mi vysledek a su negativni tak at zije respirator

PetraK

gratuluju čajdo

PetraK

zkouším japko, co to udělá

Maya

Denny
    no cena cocky je podle dioptrii, cim vic dioptrii, tim vic platis, proto me brejle stojej tolik
    o tom vyhlazeni laserem taky teda nevim, ja mam na brejlich na ven uz na cockach uplny fleky, a to tak po 5 letech, a to je taky utiram jen do bavlnenyho trika a nebo spesl hadriku a byly to nejaky ty super moderni neznicitelny
    plastaky proste dost casto moc nevydrzej at delas co delas a do starych obroucek ti daj podruhy skla jen do kovovejch, do plastovejch ne
    jinak myslim i docela levne dneska vychazej kontaktni cocky
    na televizi ti asi nikdo neporadi, to je jak kdo, ja treba v brejlich na blizko uz na telku vidim hur
    cernejcaj
    tak to gratuluju k negativu
    PetraK
    nemate vy pani covid? doufam ze ne takhle pred vanocema

Denny

PetraK
    a já tě lituju, ble, co si kde zežrala?
    vybrali mi černý vobroučky, budou se ti líbit 🙂

Kartony využíváme v práci při balení výrobků do NDR.
    A ty, které se pro to nehoděj, tak dávám vedle do krámku papírnictví, je to kamarádky, má i eshop, takže každá krabička se hodí 🙂

Mileno
    Jsem asi trochu prase
    ty jseš praštěná, ale takhlavně, žes na to přišla.
    Ono je to asi i jak to má člověk na sobě a mastnou kůži, tak možná?

čajdo
    zapad i vokoun z techle
    au to jsou nervy prostě 🙁

super, žes ok.

co se týče respirátoru, tak jsem si teď na jednom všimla, že jak jsou tam ty vytlačený písmenka, tak vypadávají…taky fajn respirátor 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,121. až 1,140. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.