Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,101. až 1,120. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

Ad Obzinová

řekněte mi proboha koho a proč to mohlo napadnout??? Dyk vona je čůza taková hrozná!

kachna
    opakovaně negativní
    😀
    já se to už ani nepokouším zjistit opakovaně, snažím se smířit s krutou realitou 😀 zase ale člověku se tak uleví, že jo? 😀

Maya

tohle je presny

Maya

PetraK
    aha, to je blby ze uz vam nevyrabej presne to samy, to je klasika, ale tak zase novej domecek, nova loznice
    k bilymu nabytku bych dala asi taky spis tmavsi

PetraK

Maya
    tohle je presny

😀 😀 😀 chudák malej ale. 🙂

jo, je to škoda s tím linem, protože tamto bylo fakt epesní a i by se tam hodilo. Ono tohle se tam hodí taky, ale nemá to ten cink správnej si myslím. Není tak výrazný a pak je lepší to tmavší dřevo. Uvidím, jak mu to projde hlavou zleva doprava. Dobrý je, že prostě jak jedna, tak druhá varianta lze pak použít rozměrově nahoře, takže nic nepřijde vniveč a obojí je hezký lino.

kachna

ale člověku se tak uleví, že jo?

EEEeeeeeee…..

ekněte mi proboha koho a proč to mohlo napadnout?

ředitele rozhlasu, myslím, že je taky negativní

Maya

kachna
    ma negativni iq 😀

PetraK

kachna
    EEEeeeeeee

ano! Ano,přesně takhle se uleví! 😀 😀 😀

ředitele rozhlasu, myslím, že je taky negativní
    😀 😀 jako vždycky jsi to dost trefně zatloukla 😀

valím domů , čuste a večer třeba při koledách a válení těsta a penetrování cihel nakouknu.

cernej caj

Kachnooo
    😀

Petrak
    Tak hlavne ze oboji sou hezky a budou hezky bud tak nebo onak:)

Ja su v klidu ja nevim kdo to jr

Denny

Haaa vypila jsem asik 150 svarakuch a dve piva abych rozdejchala to ze, potrwbuju bryle úplně na fse?! Blizko 8.50OKc a dalko 5000 🙈😂

Zlata

Denny
    Já to mám v jednech brejlich,na dálku i na blízko,se to pak nemusí převažovat.

Zlata

Prehazovat ne převažovat.😁🤓

Milena z Prahy

Denny,
    taky jsme s Robertem jakožto brejlatci investovali cca před šesti lety dohromady 20 000 do čtyř brejlovejch kousků (každej máme jeden kus na doma a jeden ven, tedy na blízko a na dálku). A nějak se nám k tomu očnímu doktorovi znovu nechce a nechce…

Denny

Ja vim, ale optik rikal, ze kdyz nejsem zvykla na bryle je lepsi nechat si udelat ze zacatku dvoje… takze zatim jen na blizko za 8 tisic… na dalku nekdy zacatkem roku. Spis nevim, jestli budu nosit bryle na prochazku… ale pry se jako nedivi, ze me boli hlava, kdyz 8 hodin denne cucim do pc a b
    brejle nemaje.

cernej caj

denny
    a to ti neprijde ze na to nevidis? ale zas je super, jestli za tim bolehlavem je potreba bryli tak uf ze to neni nejakej blbej treba neurologickej problem…

jo, bryle sou palka, proto chodim k ocarovi az v nouzi nejvyssi, rozhodne ne kdyz prestavam videt cisla saliny… 😀 mam bryle cca 11 a 8 let (mam nahradni) a doufam, ze jeste tak 5 vydrzi (myslim samo skla, obroucky mam 15 a 11 let:D ) ty 11 lety si dobre pamatuju kdyz mi je ferinka coby stenatko rozhryzala na dovolene 😀 😀

ale ma pravdu, ono z toho muze i tak bolet hlava nez si oci zvyknou… a zas treba na pc muzes mit na blizko a na dalku na telku a ven to zalezi, jestli venku zakopavas a nevidis nebo venku dobry?

Milena z Prahy
    tchyne si koupila multifokaly asi za 9000kc i s novyma obrouckama a mela je presne tyden nez je ukradli z parkoviste kauflandu s kabelkou kde nic cennyho “krom” tech bryli nebylo… a bryle zlodeji hodli do prvni skarpy… co s nima, ze jo…

Milena z Prahy

Čajdo,
    a našla je tchyně v tý škarpě? To jsem nějak nepochopila 🙂

Zlata

No jo,brejle jsou dneska pálka,jenže jak bez nich.Já když byla v Kladrubech a v noci vyjizdela bez nich na WC,tak jsem zdravila i skříně.

Fifi

Brypodvecir,
    mate lina polozeny, slozeny a zase polozeny? 🙂

Dennyky
    Nazdar brejloune. 🙂 Kolik ti teda namerili dioptrii? Za brejle je to desna palka, ale hlavne, aby te prestala lebza bolet. Me to taky asi ceka, na dalku to jde s tema soucasnyma, staryma, ale tuhle jsem mela ruku skorem kratkou, kdyz jsem chtela precist naky drobnejsi pismo.

Zlatko,
    v noci vyjizdela bez nich na WC,tak jsem zdravila i skříně.
    😀 Jsi slusne vychovana. 🙂

Maya
    Aaa, koukam, ze nakonec si mela kliku a byl cudlik. 😀

Maya

Denny
    to máš ještě levný, já na blízko za 8 a na dálku za 15 a mám to po dvou kouskách pro jistotu, protože bez nich nevidim nic
    jsem si před pár rokama po letech se sklama dala plasťáky a ty na dálku jsou už zralý na výměnu jak jsou flekatý, ale ta cena mě zatím odrazuje
    multifokály by mě vyšly na 25 a vzhledem k tomu, že znám dost lidí, kteří si na ně nikdy nezvykly, tak mám dost obavu si je pořídit
    ale už jsem si zvykla se dvěma brejlema, akorát blbý, že ve vlaku moc nevidim na mobil 😀

Maya

píšu tady o brejlích a co na mě hned skočilo na seznamu?

Vědci vymysleli kapky, které nahrazují brýle. Dokonce už jsou v prodeji

cernej caj

To chce najit dobrou optiku, v jedny mi za 6dioptrii vysokoindex rekli 8000 a v jedne stare takove ze drivejsich dob mi 6dioptrii vysokoindex antireflex samozatmavovaci udellai za 5000 a jen nahradni vysooindex za 3000… a pak prisel kolega ze ma bryle a ze za 1,5 dioptrie dal 6000 ve focus optic.. proste zlodeji, u bryli taky vic jak jinde plati vysoky ceny “protoze muzou” prootze bryle proste potrebujes.

To sou mimochodem ty skla, co mam od roku 2013, takze nic podradnyho. A modlim se aby ta optika tam byla az pujdu k ocninu priste…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,101. až 1,120. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.