Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,021. až 1,040. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

som volaaká nevyspalá, uvítala bysom deň volňa

Za popelnice hlásám platíme asi dvanáctset a odváží si to každý týden. Já teda třídím poctivě, protože nechci, aby se to povalovalo někde na skládce

Maya
    osobne myslim, ze v trideni je lepsi a vice motivujici americky system

v čem lepší a víc motivující? Jsou prostě líný. Však mi ruka přece neupadne, že mám pytel na plasty, sklo a papír a jednou za to tam odnesu. Když třídit chci, tak to to prostě dělám tak, aby to dávalo smysl – a ten náš systém mi smysl dává. Mám to taky pěknej kus ke konťasům, tož vždycky vezmu čokle a jdem se projít.Jsem takovej trotl, že třídím i ten směšnej vodpad, protože u nás se to nevozí do spalovny jako v Prahé, ale na skládku, takže co nechci, aby se povalovalo na skládce, jede do Prahé.

cernej caj

PetraK
    No uprimne ja netridila dokud sme nedostali popelnice pred barak protoze se na to muzu vysrat s igelitkou plastu jit 13 minut na druhej konec vesnice a pak 13 minut zpatky

A jestli tomu rikas lenost tak souhlas ale proste ne, nebudu chodit kilometr s tridenym odpadem.

Maya

PetraK
    no podle me pro vetsinu lidi by bylo vice motivujici mit doma dva kose, jeden na smesnej a jeden na tridenej a to vyhazovat do dvou popelnic pred barakem cestou do prace treba nez nas system kdy musis mit doma x pytlu nebo kosu, no treba v garsonce tu musi byt neco a cilene s tim nekam chodit
    podle me je uplne jedno, jestli to roztridej lidi doma a nebo ma nekdo mene vzdelany praci, ze to tridi ve firme, ale myslim, ze ten americky system primeje vic lidi, ten nas system je proste vopruz a vubec to neni o lenosti, ale vetsina lidi je proste takovejch, kdyz uz maj delat neco navic, tak to ma byt co nejjednodussi
    navic pak ani nejsou potrebny ty vohyzdny kontejnery vsude po ulicich a misto nich by tam mohl byt treba strom
    ostatne plasty se stejne tak rucne tridej, protoze se recyklujou vicemene jen flasky a zbytek jde do spalovny nebo na skladku se smesnym

Maya

hm, vlastne ani nevim, jestli nas odpad jde na skladku nebo do spalovny

Maya
    PetraK

černej čaj
    Maya

no já to prostě beru jako procházku a vezmu ven psy, protože prostě třídit chci, smysl mi to dává, zvlášť tam, kde se to hází na tu skládku. Když budu v ruce obracet 60x igelitku a pak ji stejně vyhodím do směsnýho a bude se povalovat na skládce, kde se bude buď rozpadat a nebo hůř ji seber vítr a odnese……..tak se prostě projdu. aspoň nezakrnim 🙂

PetraK

Už vim co budu dělat v neděli 26.12 ve 13:00!!
    Vypnu televizi.

Petrs01

Vypnu televizi

Mám lepší nápad – ani ji nezapínej, běžte do lesa nebo si zajeďte do Prahé povzbudit otůžilce 😉

Milena z Prahy

Petro S.,
    dvacátýho šestýho budou otůžilci v Praze kde? A v jakou hodinu?

Petrs01

Jako každý rok, u Národního divadla. Nástup v 11, start 11:15.

Já tam nebudu, jsme na chatě. Dnes jdem proplavat trasu zkušebně. Za chvíli.

Maya

PetraK
    co bude v nedeli? ja na telku koukam jen vecer
    no ja prochazku ke kontejnerum nemam moc jak prochazku, protoze obvykle vlacim 3 nebo 4 obr tezky tasky
    kazdopadne tak jako ty to ma mensina lidi a proste to tak je, kdyz chces aby neco delala vetsina nebo jeste lepe vsichni, musis jim to co nejvic zjednodusit, mylsim, ze by pak smesneho odpadu ubylo hodne
    lidem, co maj kontik pred panelakem,j e to asi jedno, ale je porad dost lidi, kterym by se to zjednodusit dalo
    Petrs01
    pristi tyden se ma ochladit, tak to se otuzilci budou mit 😀

PetraK

Petrs01
    ani ji nezapínej,
    nene, tak to ani náhodou, tyhle Vánočky budou spešl pohádkový a hodně válecí, aby se vypnuly právě ty starosti. prostoru na to, být venku bude i tak dost. ale bude se odpočívat hooodně moc. O to víc, že Brtnik na to má jen tři dny.

Maya
    co bude v nedeli? ja na telku koukam jen vecer

bude tam proslov tý osoby,která není mým prezidentem. Ne, ne osoby ne, to jsem moc nadsadila, takže…toho dotyčnýho, co není mým prezidentem.
    Slovo osoba je v tomto případku moc hummání a nadnesený oslovení.

cernej caj

Ja na telku nekoukam vubec, ani ji nemam:D

Petrak
    Nemam chut chodit po metr sirokym chodniku kde me 60 mijej kamiony kilak pres obec a k tomu nedejboze jeste se psem.

Proste pokud to nemas ani po ceste treba na zastavku ze to obcas vemes ale musis specialne kvuki tomu chodit nekam mimo tak tu 60x otocenou igelitku klidne pouziju jako kos doma a pak hodim do popelnoce ptotoze plasty zvysuuou zar ve spalovne a kdyz se tridi tak spalovny neefektivne spalujou a musi se jim pritapet nebo dodavat plasty rucne, protoze s tema plastama se proste pocita, samozrejme ne s veskerym plastovym odpadem ale ta 60x poyzita igelitka tam klidne patri

PetraK

černej čaj
    no jo, ale u nás to do spalovny nejde, jde to na skládku, jak jsem psala.

Denny

Brej odpoledne,
    koukám, že řešíte třídění, nějak si neumím představit netřídit, páč toho papíru a plastů je hafo…
    O skle ani nemluvím, to je snad jasný, že jde do tříděnýho odpadu.
    V tomhle jsem nepochopila ségru, oni všechno házej do popelnic. Nechápu a nikdy nepochopím.
    Navíc ženská, která má tři děti a měla by tak trochu o tý ekologii přemýšlet.
    Kdybych neměla možnost popelnic tak bych řekla Františkovi, až pojede do práce ať to vyhodí třeba v jiném městě.

Petrs01 prosímtě Skinners Ti velikostně sedí?
    Na stránkách píšou, že ty č.2 je lepší objednat menší než větší…

Jo zítra jedu do Ústí na měření těch vočíčíčí, tak jsemzvědavá, co si na mě vymyslej, páč jako moc peněz na ně nemám :-DDD

Denny

čajdo
    ty na telku koukáš jen na návštěvě 😀

jinak psobotky jsou gut, drží.

PetraK
    Slovo osoba
    kdybych byla na mobilu plácnu sem blijícího smajlíka

Petrs01

Skinners Ti velikostně sedí?

Sedí, mám od čajdy 40, běžecké boty kupuju 40,5, dámské botičky 40, takže to odpovídá.

Denny

Petrs01
    okej děkuju a pro tebe asi zbytečná otázka, nosíš je i v zimě?

Petrs01

no je to lepší než naboso…
    Promoknou (vrchem, zespodu ne), promrznou. Zajímavé je použití ponožky + skinners. Ne do mokra, samozřejmě.

Jsem si v té Vltavě trochu řízla nohu, asi při vylézání. No čistá nebyla, takže prolito desinfekcí (AU!), doufám že mi to tam nic neprovede 🙁

Edit: a stačilo si vzít třeba právě ty skinnersky, už jsem s nima plavat zkoušela a dobrý.

• Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 3 týdny uživatelem Petrs01.
    Denny

Petrs01
    auuuu, že tys záviděla Koněvovi?
    Jj mně bylo jasný, že promoknou…do vody super nápad !

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,021. až 1,040. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.