Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 901. až 920. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Fifi

Cajdo,
    nene, to neni sitovina! Kari site jsou svarovany site pod beton, ruzna sila dratu, velikost ok, viz napriklad tady link. Nedavala bych je jen nad plot, ale naopak jima, ruzne narezanyma, vyztuzit a zvysit ten stavajici celej plot. Daji se i pichnout/zahrabat castecne do zeme, aby se pes nepodhrabal, ruzne hnout a tak. Ja mam plot jak Alcatraz prave z nich, pozink v ramu a na podezdivce. Zatim ani ten nejvetsi obsournik stafordskej je neprekonal.

Fifi

Jsem nasla fotku stofarda zamlada a nas plot. 🙂 Tohle jsou karisite.

Fifi

I presplhat to zkousel, kdyz mi tu haraly tri cuby. Nedal to. Vyskove 2 m + podezdivka.

PetraK

Mám vopražený vóřišky a mažu cukroví. Brtnik inštaluje naše krásný vypínače. Ešivá budete hodný, možná vám to Jéžišek zejtra vyfotí. Mysleli jsme, že se budem kúpať už dneska, ale až f pindělí, chybí nám jakýsi udělátko, abychom tam mohli nainštalovat baterku. A já stejně potřebuju ešče vanu napatlat Nánoimpregnací, aby nebyla furt jako to prasca.
    Jdu si zase máznout kometu nějakou.

Jéééé Karlos na volňačku na zahradě – to je hezký kouknutí

Milena z Prahy

Čajdo a Fifi,
    děkuju za podporu. Dneska jsme to skoro nezvládli. Expřítelkyně vyprávěly takový věci, že Johýs brečel (myslely si, že to ví, nechtěly škodit) a já jsem ječela, že kluka vyhrabu!!!

Fifi

Milo, vyhrabat a seřvat, ale to muzes i ted zpetne. Musi to byt tezky pro vsechny zucastneny holky, natoz mamu, tatu, kdyz jste netusili, nikdo netusil. Ja si to fakt neumim predstavit coby bezdetna, staci, jak me sejme jen uspani psa. O to vic na vas myslim, posilam pac a blemc od T+R.

EvaC

Milé dámy, přejeme všem příjemnou další adventní neděli a protože sliby se mají plnit nejenom Vánocích příkládám fotky nové loznice. Je to teda ještě” holé” – bez doplňků a taky Sindibadcin domecek má v plánu kabatek ladici s interiérem…

Attachments:
    cernej caj

EvaC
    ale to je nadherna skrin! a krasna loznice! tak at se v ni krasne spi a bydli:)

jen se zeptam ten cerny pruh to je nejaky okrasny prvek nebo to ma svuj ucel?

Milena
    to me mrzi, ze to bylo vic divoky nez prijemny, clovek nikdy nevi jestli je lepsi prijemny nevedomi nebo vedomi… ale zase odpustit se da vzdycky…

PetraK
    tak ja doufam, ze jezisek prijde uz dneska a uzivej si cukrovi a zdobeni 🙂

EvaC

Cernej caj
    Dekujeme, spí se tam úžasně . Ten pruh je tmavě hnědý, je to jenom designovýprvek – něco jako pískované sklo( nebylo moc dobré světlo na foceni, tak to zkresluje) – vymyslela jsem si to tam, protože jsem se bála, ze ta veliká plocha v tom masivu bude moc těžkopadná…

Attachments:
    cernej caj

EvaC
    dekuju, ted je i jasny ze to sou uchytky:) ja si rikala ze to ma takovy vycnelky ze co to je 😀

tak si ji poradne uzivejte 🙂 takovy maly velky predvanocni darek 😉

Milena z Prahy

Evo,
    ložnice se moc povedla 🙂
    Hlavně to vypadá, že jste se trefili do stejnýho odstínu dřeva, jako má podlaha.
    A jestli jsou ty postele pohodlný, musí to být skvělý.

Čajdo,
    ono šlo o to, že se Johanka včera dozvěděla o Davidově nevěře, která proběhla, když spolu chodili. (Já jsem to taky nevěděla, ale na mně nesejde.) Takže tam stála schlíple na sněhu, na hlavě vlastnoručně uštrikovanou čepici s ouškama, a bulila… 🙁
    U nás doma už to pak bylo dobrý. Robert nám přivezl jídlo z restaurace (já jsem byla ráda, že jsem před návštěvou uklidila), Myšice sklidila velkej aplaus, jak se předváděla, žrala jablíčko z ruky a lezla všem po nohách (vůbec se cizích nebojí), fakt hezky jsme si povídali, vařili si horké nápoje a pili ruma republiku a baileys 🙂 Holky u nás byly až do půl osmý.

cernej caj

Milena
    tak to je robert hodny ze se o vas tak hezky postaral a udelaly jste si jeste fajn odpoledne 🙂 a co se stalo to se stalo, s tim clovek nic neudela, samozrejme to ale neznamena, ze to neboli treba i po letech nebo kdyz uz to davno neni aktualni… jsme tvorove citlivi a vzdycky muze neco vyplavat kdyz to necekame…

Fifi

Peknou nedeli preju, v noci tu slusne mrzlo a i pres den zimanec. Zmrznul zamek v brance, malem jsem se nedostala ven. 🙂 A je tu posmmourno, mlha, ze by se dala krajet, total bily mliko, viditelnost jen par metru.

EvaC
    Krasna loznice, bezvadny! Fura uloznyho prostoru, fakt to vypada skvele. Tak samy pekny sny a polezenicko preju, Sindibadka ma taky slusnej bejvak. 🙂

MirkaD

tak včera volná sobota po 5 odpoledních
    takže ráno po snídani naložit psy-protože tady byla bud ledovka,nebo sněhu nad psa,a jeli jsme do města
    Martin šel nakoupit a já ze psy pochodila po městě,ke konci se mi chtělo hodně na wc,tak jsem chodila hodně rychle:D
    Martin byl v několika obchodech+ve zverimexu,tak jsem rychlou chůzí a ke konci velmi rychlou chůzí obešla xkrát centrum města stylem cikcak,ale účelu projítí psů bez odsněhování potom bylo splněno,takže víc jak hodinová vycházka za nnáma,ze zastávkou ve zverimexu,tam jsme koupily andulkám žebříček barevnej tvarovací,-barevný kuličky na drátech,už ho mají pověšenej u okna,a jako tradičně,když je něco nový tak se toho bojí,tak kdo ví,kdy na to vlezou,pokud vůbec,na houpačku co dostali před rokem ješště nevlezli….:D:D:D
    doma se Martin pustil do vaření-řízky z bramborama,já do praní
    odpo si šel Martin tradičně sednout na terasu,pak jsme šli ze psama,ve sněhu k hájence,to jsme se hetky bořily,od hájenky,kde to bylo uježděný od aut,tak od hájenky kousek k vysílači a pak dolů kolem cvičáku,dědinou dom-takže i odpo měli pejsani slušnou vycházku,Martin šel pak zase sedět na terasu,já šla dělat Vánoční velkoúklid-to už se mě sice nechtělo,ale,tak čekala jsem,že mě pracovní zápal opustí dřív….,no takže další místnost kuchyně-linka,tak jsem udělala vrchní skřínky,ještě mě čekají spodní+předsín…
    vyprala jsem záclony,tak na ně navěsím ozdoby…
    nějak jsem včera měla blbou náladu…nevím proč,teda vím….ale moc se s tím nedá dělat,tak je to stejně fuk…
    dnes jsme ráno opět vyjeli ze psama-no ráno,po deváté hodině,než jsme se vybatolily,
    dojeli jsme na začátek Ždánskýho lesa,jenže,vystoupily jsme,Dafi se třepala zimou,Martin furt přemejšlel,kjestli tam má nechat auto,nebo pojedm jinam,nakonec jsme šli kousek po cestě-cesta uježděná,asfaltka,trochu posypaná,
    ale valily po ní taky auta,tak jsme šli po chvilce zpátky,a protože v lese by nám psi zapadaly,tak jsme sjely do Bučovic,nechaly auto u vlaku a šli s nimi podél řeky nakonec Bučovic a zpět-cesta-sníh,led,bláto,sníh,led,bláto,sníh,led,bláto,popdle toho,kde svítilo slunko,ale slunnko svítilo zase,tak ani nebyla zima,tak dobrý,Dafík běhala,všude dost stop od psů,bylo vidět,že je to venčící trasa pro Bučováky,ale nikde nikdo,psi se proběhli,provenčily,my se rychlým krokem prošli,mě teda bolely záda jak čert+kyčle,takže nic moc…
    se mi v té cestičce blbě chodilo:-)
    pak sjel Martin ještě do obchodu,tak jsem vzala psy kousek po městě a jely jsme dom
    doma Martin dal vařit polívku,péct kuře a vyráběl kaši a já si dala čtecí nedělní chvilku a pak venu
    odpo zase Martin na terasu,kde tradičně házel Žerykovi,já si dala šlofíka a pak kousek ze psama po dědině,
    no a chbilku jsem s Dafi cvičila taneční,nošení míčku a obíhání zahradních židlí ve vjezdu
    a nic se mě nehce….

Mílo-tak já vás hlavně obdivuju jak se scházíte i s bývalkama a nejen s Johýskem,to mě fakt překvapilo…

Černejčaj-ty už máš Jéžiška dneska?
    to sou fofry toto:D
    no obdivuju tátovu přítelkyni,že to s Mirečkem zvládli a zvládnou,to by pro mě byly smutné Vánoce,odevzdat ho před tím,i když respekt velkej k tomu co pro něj udělaly!!!!

Fifi-jo kari sítě se tady okolo dost používají,
    a zámek u nás ted taky zamrzlej,su zvědavá,jak ho rozmrazím….
    a nekoupím si ten rozmrazovač a nekoupím…skleroza…

EvaC-pěkná ložnice!

cernej caj

MirkaD
    ja myslela jako ze EvaC ma takovyho brzkyho jeziska s tou krasnou loznici:)

se daji koupit nesmeky takovy navleky za par korun na boty aby to na ledu a zmrzlym snehu neklouzalo, i jen takovy mestky ze to pomuze mit jistotu

no budou ho davat pristi tyden… takze hodne smutny vanoce…

jinak dneska sem se hecla a taky protridila trochu skrin, teda ne moc, ale aspon sem dala pryc triko s rozedrenou latkou od blbyho zipu (ty kalhoty sem uz vyhodila ale stve me ze mi znicily moje 4 oblibeny trika co sem si loni koupila zrovna zcerstva novy a ta pani uz nesije:( ) a vyradila trochu obleceni, co vezmu na vanocni party ke kamaradce, ze si to tam rozeberou.

sem zjistila, ze mam 40 kousku spodniho obleceni na volnocasovy aktivity (kalhoty, kratasy, zatepleny kalhoty na zimu, sukni, nepromokavy gate, maskace s psama, soaci podvlikacky, kratasy na tyc a leginy na cviceni) coz je docela masakr… no davam si ZAKAZ si pristi rok cokoli koupit na spodni cast tela 😀

kachna

Dostala jsem od dcéry rum, abych jí nechodila na vosí hnízda. Ó já se mám.

cernej caj

kachna
    😀 😀 to si me pobavila, tak uz doma vyrabite cukroviii, to musi vonet 🙂

Milena z Prahy

Mirko,
    tyhle holky byly důležitou součástí synova života, takže pro nás je velice zajímavý, co říkají. On se nám se spoustou věcí vůbec nesvěřoval, pochopitelně.

Maya

Milena
    tak je to smutný, ale jestli vám to pomáhá, tak je to super, že se můžete takhle sejít a popovídat si
    EvaC
    krásná ložnice, tak ať vám dobře slouží
    cernejcaj
    asi nová rodina chtěla Mirečka už na vánoce? ale musí to být fakt psychický záhul, to je obdivuju, že to dávají
    oblečení bych taky potřebovala probrat, hlavně to smrsklý 😀

cernej caj

Maya
    U tech adopci podle me.musi projit celej ten proces a nevybiras si koc na kdy ho dostanes…

Tak v brne se porad trosku drzi snih, konecne takova trovhu zima:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 901. až 920. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.