Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 881. až 900. (celkem z 3,509)
  • Autor
    cernej caj

Petrak
    Nerikam.ze ty ho nenosis ale.ze.me.stvou co to nenosi.

Jinak proste fakt nechapu ze nemuzou zustat 14 dbi doma.na neschopence? Co by se jim stalo? To je jako efektivnejsi kdyz misto 1 zamestnance nebude v praci nikdo?

Oslava paradni a teda mirecek jde pristi tyden “domu”. No bude to hrozne tezky je videt jak ho milujou a je pro ne dulezitej

Fifi

Huf, tak tohle bylo zajimavy. Notasek dneska byl u pana dochtoura. Nenasel na nem nic spatnyho, prej na to, jak je to starej ntb, je v super stavu, ani preinstal neni nutnej. Ehm. Prijedu domu a od pul paty?! se toho bezchybnyho starika snazim rozjet. Nic, nula, prd, system nenabihal, nenabihal, disk nic nechroustal, zoufalstvi totalni.
    Nastartovala jsem predchozi notas, kterej je snad vic 10 let let starej, chybi mu v klavesnici pismena (mozna nekdo pamatuje, jak mi nefungaly pismena o + e kdysi 😀 ). Tyjo, jsem si pripadala jak pilotka vrtulniku, to byl hukot z pravekyho vetraku, pisla jsem vedle do hadanky. A mezitim jsem uz jen z nostalgie zkusila soucasnyho starika znovu, rucne jsem znovu prubla restart systemu a rozsireny moznosti oprav a tadaaaaa, broucek se chytnul. Kamos neveril, ze to nechtelo nabehnout, kdyz to chvili predtim kontroloval. No klasika. Jeho rada? Nevypinej to, nech to furt bezet i pres noc. 😀
    Toz asi to nevypnu, potrebuju dodelat zalohy a fungat na netu, novej notas hnedtak nebude. Ale bracha mi prenecha nejakou svou Toshibu, vydrzet musim do ty doby.
    No nic, ja a pc, ntb, to nejde dohromady, kdyz s tim neco je.
    Ale vceera v noci jsme si uzili nadhernou prochazku, prestalo foukat, snehu plno, blato zmrzlo, pritom bylo teplotne prijemne, no krasa vesmirna jak v pohadce. Pindik Troldik mel pak hooodne studeny tapacky, jak kdyz naka mrazova alergie – mezi polstarkama uplne ruzovo a podrazdeno. To doted nikdy ve snehu nemel.

Mirko
    no musela bys používat mozeček,ale tobě je všecko jedno-no jo no Miruška,nooo,než by přemejšlela….-k intonace,že su naprostej debil….
    Twe, takhle se mnou partner jednat, mela bych bejt tebou o starost min s vanocnim uklidem, sedela bych v teple cely. 😀

Cajdo
    Ty to taky nemas jednoduchy, snad se Z. vzpamatuje a bude nakej poradek dodrzovat po tvym velikym bububu. A bezva, ze oslava klapla. S Mireckem si to neumim predstavit, predat mimi dal… Hrozne tezky, zaroven skvely, ze mu dali takovej start a bude se mi t fajn v novy rodine. 🙂

PetraK

SLAVNOSTNĚ ZAHAJUJU SVOJE PRVNÍ PEČENÍ VÁNOČNÍHO CUKROVÍ V DOMEČKU. MÁM VYVÁLENOU PRVNÍ PLACKU A JDU VYKRAJOVAT. MÁM VYNIKAJÍCÍ BÍLEJ SVAŘÁK, JEDU SI STŘÍBREM ZDOBENOU SKŘÍŇKU, UŽ Z HOR ZNÍ ZVON, NA PLOTNĚ PURPŮRA………TO JE KRÁSA LIDI, TO JE KRÁSA! DĚĚĚĚKUJU TI JÉŽIŠKU!

kachna

VYVÁLENOU

četla jsem vypálenou 😀 a musím říct, že mě to naprvní přečtení ani nepřekvapilo, až když jsi napsala, že jdeš vykrajovat, tak mě to zarazilo 😀

Nic, nula, prd, system nenabihal, nenabihal, disk nic nechroustal, zoufalstvi totalni.

Hele, strejda Netopejr mi tu mojí prastarou vraždu z tohohle stavu nějak dostal

Jsme vařily s Luckou, dneska
    “Jé, já jsem nenakrájela dvě brambory”
    “To nevadí, já jsem zase spálila ten sejra”
    (Ještě jsme nejedly, po Lucky skautu jsme jely do bazénu)

Fifi

Esusova, at ti to pekne pece a nepripece.

Kachno – strejda Net je sikovnej, ale tohle je fakt pres 9 let starej notas, co ma hodne odpracovano. Btw, dostal ode me Net vcera trosku drzkovou za tu psici, co si poridili…
    Pekne s Lucijasem varite, jo a dodatecne moc gratuluju k negativite!!! 🙂

PetraK

HOOOTOFSON

PetraK

HOOOTOFSON

Attachments:
    PetraK

Kachna
    četla jsem vypálenou 😀 a musím říct, že mě to naprvní přečtení ani nepřekvapilo, až když jsi napsala, že jdeš vykrajovat, tak mě to zarazilo 😀

ano, vypálená by v mém podání rozhodně mohla být dřív, než by člověk řekl cokoliv, klidně i jenom a 😀 . A tak zase v rámci úspor, proč nezkusit vykrájet aspoň něco z tý vypálený, aby to šécko člověk nevyhodil, ne? 😀
    KOukám, že Luciáš vaří, jako já peču 😀

PetraK

trošku debil,že jo? 😀

Attachments:
    Fifi

Neurazej ji, krasne kouka. Navic je sikovna, ze uz dle vedlejsiho zrzavo pruhu muzou bejt pospolu?

PetraK

To oni v naší přítomnosti byli vesměs spolu, páč tady je šikovnej předefším Rumajzlík. Ale teď už je konec, už jsou pospolu i bez nás, RUmouš usoudil, že už mu to za ty nervy nestojí, když vona pořádně nevoní 😀

cernej caj

Fifi
    Napadli me to samy, nevypinat:D pokud je to problem na radicu (pokud ho zapnes a on zacne hucet vetrak a svitit monitir ale disk nic) tak to nepozna pokud neni elektromechanik a takhle se to projevit muze pokud disk uznal dobrym…

Tak at jeste chvili drzi!

Kachna
    Pribuznost je videt:D ps segra byla z knihy nadsena, dekuju!

Petrak
    Gratulace! Tvoje dulezity vanocky budou jak maj bejt

kachna

ps segra byla z knihy nadsena, dekuju!

Vyřídím autorce

Mamíííí a Černej čaj je opravdová teta, nebo jí tak jenom říkáme? (ono teta Černej čaj zní totiž prostě božsky)
    Říkáme
    Takže jako Netopejr.

Takže oddnes holt máme tetu Netopejra

Milena z Prahy

Ahoj, holky,
    včera večer jsem taky umatlala první těsto na vánoční cukroví. Budou to vanilkový rohlíčky. Je to na mě brzo, ale za hodinu mám sraz s Johýskem a dalšíma dvěma synátorovejma expřítelkyněma, dneska by měl narozky. Tak zajdeme ke stromu, kde chlapce máme, a pak je všechny pozvu k nám.
    Je docela sranda, že chtěly zvát i nějaký kluky, než pochopily, že takhle si mnohem líp popovídáme 😀

cernej caj

kachna
    :D:D
    teta netopejr ma radost? 😀

segra vcera na holky jak mam tu krcni pater ted pochroumanou prej vite jak se chovame ke zviratkum, ktery neco boli? teta mamut ma spatny zadicka tak opatrne, jako k tem zviratkam 😀

Milena
    moc si to uzijte s babskou seslosti i kdyz to samozrejme bude smutny, urcite to bude i mily, prijemny a vesely 🙂

cernej caj

vlcak nebyl na zahrade a tam sme se tam sli s charliem podivat 🙂

Attachments:
    Fifi

Cajdo
    pokud je to problem na radicu (pokud ho zapnes a on zacne hucet vetrak a svitit monitir ale disk nic
    Jo, tak nejak to vcera vypadalo, pritom hodinu predtim u kamose disk cvrdlikal a bezel. No, nevypla jsem to, pro jistotu jsem si dala velkou cedulku pobliz NEVYPINAT!, protoze mam zabehly ritualy a znam se. 🙂 Jak to vcera nabehlo, funga to krasne.
    Skoda, ze s Charlikem i Feri nevyuzivate tu zahradku vic, okavidne je to fajn. Proc je tam vlastne vic nepoustis, kvuli tomu sousedovic psovi? By ploty sly upravit urcite, Charlik by mel bezpecny vylitani. 🙂

Kachna
    Teta Netopejr. 😀

Milo,
    setkani se urcite povedlo, jak jen to slo vzhledem k okolostem. Nebudu achjovat, obdivuju vas, jak to davate a zvladate. Myslim na vas a na dalku objimam… :*

cernej caj

Fifi
    tak hlavne aby to chvili vydrzelo nez budes mit tu toshibu 🙂

nevim jak vysokej plot ten pes nepreskoci ale 1.70 mu evidentne nedela potiz

Fifi

nevim jak vysokej plot ten pes nepreskoci ale 1.70 mu evidentne nedela potiz
    Tak to neni nijak vysoky, to by jumpla Ruzice jak prd. Sousedum je to fuk, ze k vam hopsa? Kdyz se nemaj sousedi k nicemu, koupila bych karisite (nejsou extra drahy), daji se krasne rozrezat na vysku a jen pridelat, pridratovat, navarit na stavajici plot ci sloupky. Pres ne by uz asi nejumpnul, navic na to muzete natahnout nakou nepruhlednou sit jak na tenisu. Vim nevyzadana rada zase, ale me by to stvalo echt mit zahradu a psy tam nepoustet kvuli cizimu coklovi.

cernej caj

Fifi
    Karisit je ale jen sitovina ktera sama nad tim plotem bez niceho drzet nebude ne? Nebo nechapu pouziti

Tak kdyz sou na zahrade tak si ho zavolaji, ale kdyz tam je pes a ne sousedi, tak ja se ho docela bojim, kdyby k nam jumpnul.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 881. až 900. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.