Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 821. až 840. (celkem z 3,509)
  • Autor
    cernej caj

Maya
    To je zahrada takze to je jinej pozemek nez ten s domem… tzn ne u domu soucast stavebniho. Budu to muset premerit. Jela sem.do brna sem byla domluvema si ve 4 vzit karu ze studia kdyz nemuzu cvivit a studio zamceny zejo… takze zabity 2h zbytecne a cena za jizdenky

Maya

Cernejcaj
    To ma tak kdekdo, my mame pozemek asi 4 parcelni cisla, neco je i louka, moc to resis, proste budku si muzes postavit na sbym pozemku jak chces, snad si nemyslis ze na vsechny ty kulnicky, kurniky a psi boudy, co maj lidi po zahrafach, ze maj nejaky povoleni?
    Casu a penez skoda, to je teda blby, v dnesni dobe asi radsi predem zavolat

cernej caj

Maya
    Tak muz volal na ty kontejnery cos nasla a prej to je dlouhodobe obsazeny a nemaji zadnej volnej a ten zahradni domek zkusi vymerit na zahrade. Otazka co to zabetonovani? Asi nemuzu na zahrade jen tak vybetonovat 1,5 x 1,5 ne? Pak to tezko je mobilni stavba?

kachna

Ahoj, jdu si pro palcodržení k vytrasovanému covid testu. Prej bych měla být imunní hybrid (covid + očkování), tak snad! Já nechci do izolace!!!!!!

kachna

Asi nemuzu na zahrade jen tak vybetonovat 1,5 x 1,5 ne? Pak to tezko je mobilni stavba?

Můžeš.
    Stavbu do 25m2 a tuším 4,5 m výšky atd. je to příslušenství ke stavbě nebo tak nějak.
    tady:

Stavba do 25 m² – bez stavebního povolení či ohlášení stavby

cernej caj

kachna
    drzim palce!!!

Fifi

Kachnooo,
    drzim palce, hybride, at te to mine a nejsi izolovana. Jdes na PCR?
    Kolem me je v izolaci jedno dite za druhym, skoly pekne nechali soudruhove promorovat. Nastesti maji decka zatim mirnej prubeh.

Cajdo
    Dobry rozhodnuti s tim zahradnim domkem. Jak psaly holky, tohle si muzes postavit bez povoleni, viz link od kachny vyse. Kez by se ti domecek uvolnil a lip se ti tam zilo.

PetraK

KÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁCHNOOOOOOOOOOOOOO

Ty vado! držím i ty palce co nemám.
    Kolem mě to teď střílí dost v práci, fascinuje mě, že to nikdo neřeší? 😮

kachna

NEGATIVNÍ
    NEGATIVNÍ
    NEGATIVNÍ
    NEGATIVNÍ
    NEGATIVNÍ
    JIPIJAJÉ
    Ještě mě čeká test pondělí-středa k další pozitivní kolegyni 🙂

MirkaD

tak další 2 odpolední za mnou
    včera jsem ještě po ranní vycházce pokračovala ve Vánočním úklidu-takže vyházet s křín v té místnosti co spíme,poumývat skřín,protřídit věci,poskládat,vrátit,mezitím si uvařit těstoviny k obědu,umýt nádobí,wc a s jazykem na vestě hrrr oblíkat se a s knížkama v batohu ještě valit PĚŠKY!-by to asi nepočkalo,že,-já taky musím mít všecko hned ted,když mě to chytne:D-tak s knížkama v batohu do antikvariátu k Aničce a do práce-osobák-s hůlkama,ze zátěží,ze zastávkou v knize 25 minut-uf,ale dolítla jsem uhnaná jak blázen,a když jsem doma chtěla nacpat nohy do rukavic místo do bot,tak jsem naznala,že by bylo dobrý před prací zvolnit tempo-přece jen jsem toho dopo stihla dost-vycházku ze cvičením,normoš úklid,velkej úklid,zacvičit si+uvařit si a nádobí a pěšky do práce-no pako su….
    no,v práci na kase+vybalování,večer chystání dopeku na drhý den +úklid,kolega provážel chladák+úklid
    no skončily jsme po 11hodině v noci,takže Martin spal 3 hodky,protože hned neusnul a vstává ve čtyři ráno do práce…
    já šla spát v jednu v noci…
    vstávala jsem dnes v půl osmé-sněhu jak na horách tak po snídani ze psama kousek k lípě a zpět,pak mezi polama směr k dědině a zpět
    doma odsněhovat Dafinu,dát si vanu a pak jen uvařit těstoviny,nádobí a odpočinek
    celej den sněžííííí a furt sněží,k práci jsem šla pěšky od hudebky
    bylo málo zákazníků tak se zrušily 2 směny,stihly jsme v devět vypadnout,
    Martin pro mě naštěstí dojel,uf

MirkaD

Černejčaj- vidělas u nás jak má otce postavenou tu pidichatku na zahradě-taky na to nemuselo být povolení,jinak,tvůj muž už několikrát sliboval hory doly a pak nic…
    ale tak já mám tak co mluvit,že
    Martinovo věčný vysedávání na terase,v jakýmkoliv počasí-prostě se fest navlíkne,dá si 2 krát horký čaj s rumem,4 piva….
    jo v týdnu,když pro mě jezdí tak nic,
    ale jinak pá,so,ne….to přžes to nejede vlak,a ještě řekne,že můu být ráda,že nevysedává v hospodě,ale doma,a že tam můžu být s ním!!!!!v té zimě,že…
    s Martinem za sebou mááme tolik hádek a scén na téma jeho vztahu k alkoholu,
    že už jsem to vzdala,a došla jsem do stadia-hlavně at chodí do práce,at si na ro teda vydělá
    a prostě on uvaří,vysaje,o víkendu udělá nádobí,nakoupí,
    to vše dopo
    odpo si sedne na tersu,pak si jde dom legnout a to už usne….
    jako na narozky-já po ,ezisměně-on mi nachystal jídlo,popřál,
    měl uvařený,vysátý,hotový nádobí,
    tak šel na terasu,já se najedla mrkla se na PC ašla uklízet,
    on šel pak doma šel spát….
    tolik k naší oslavě narozek,,
    a mě už vlastně nevvadí,že spolu ten čas tak netrávíme-já si zalezu ke knížkám,nebo k PC,nebo si uklízím,nebo si upravuju psy,jen mě štve,že už mě to neštve….
    takže já nemožu s mým vztahem-ze psama jsem byl,uvařený máš,nakoupený taky a já jdu na terasu-Martinova slova-tak já nemožu nikomu radit….
    Kuskus-Štěpána Kozuba já velemiluju!

MirkaD

Denny-no já zase působím na cizí lidi,že mám všechno na háku a je mi všechno jedno…nic není daleko od pravdy…
    každej se schovává za nějakou tvář…

Kachna -velegratulaceeeeeeee!

Maya

kachna
    tak než jsem stihla držet palce, tak negativ, tak držím palce na příště 😀
    cernejcaj
    můžeeš betonovat bez povolení, ale pokud se vám do toho nechce, že je to jako víc definitivní, vždycky můžeš položit místo toho tu obyč betonovou dlažbu 50×50 cm, stačilo by ti pár kousků, mám je v kotci a v kůlničce, akorát v kůlničce pak blbý, že tu hlínu ve spárách zvedaj myši, tak jedině zabetonovat nebo zasilikonovat ty spáry
    beton se koupí v pytlích, jen se to smíchá s vodou a je beton, takže vylejt ty spáry by bylo za chvilku

Zlata

Kachní
    Az ted to čtu,super zes negativní na covid.
    Dámy včera sníh úplně neroztal,takže zatím krásná perinka.Ovšem ty silnice a parkoviště peklo!!
    Čajdo
    Podle myho blbyho názoru,lepší platit za něco udelanyho ve vlastním,než za nájem v cizím.A do 25m to skutečně nepodléhá stavebnímu povolení,ani povinnosti stavbu ohlásit.A můžeš betonovat jak chceš.
    Mirko
    Co ted ctes.

cernej caj

Kachma
    Gratulaceeee!

Mirkad
    Tak ale v kuchyni dost uklidil a nejaky reswji ted hleda, jen proste to je 100x do zdi… na druhou stranu zas ale nemuzu nic rict, jen me udeptava ta skladka, jinak dovede, odveze, zaridi, aj mirku odveze 😀 aj mamuta za mirkou, na vylet, z vandru kdyz se neco pokazi:) ale to smeriste zacal az tak poslednich 5-6let predtim proste to bylo uplne v pohode…

Tak snad se to nejak srovna

Z
    Jenze kdyz se odstehuju tak je to vyreseny hned a nemusim na to zas pul roku cekat… takze jen zhorsovat celou tu neunosnou situaci nad miru… kdyz jdes na zachod a zamotas si nohu do prodluzky diky ktere hodis tlamu primo na zeleznej rudl nachysta ej sikovne v ceste pote co ses musesla protahnout bokem chodbou z koupelny, to je proste posledni kapka kdyz s tim hejblym krkem nwmuzu ani lezet, ani sedet a lezim priplacla pod rudlem a nemuzu se ani sama zvednout …

Maya
    Beton v pytlich, ty ses hotovej premek podlaha:D

Zlata

Cajdo
    Nevěděla jsem ze az tak je to zlý.S tou rychlostí zařizování mi připomíná myho muže a nejstaršího syna.Kdyby bylo podle jeho rychlosti,tak ještě chodim na dřevěný WC na sadě.

kachna

Jenze kdyz se odstehuju tak je to vyreseny hned

nestačil by hotel, aby měl čas a motivaci na úklid? Podle toho, co píšeš, tak to “jenom” celkem fest přehnal s úklidem (vůbec nerozporuju, že to je na odchod, jenom bych tomu dala prostě ještě šanci.

Děkuji za gratulace, taky mám ooobr radost. Negativní jsme všechny tři, co jsme byly dole ve třídě. Hurááááá

cernej caj

Napsala sem sahodlouhej prispevek a zrova mi onvila session takze jdu rozmlatit vzteky mobil a znova to psat nebudu

Kachna
    Fajn napad

Z
    Tak nejak no… jinak je zlatej ale tohke je des a driv to nedelal..az casem zacal hamounit

Mirka
    Taky budu muset o vikendu udelat ukid inspirovany tvym popisem uklidu skrini

Denny

Dobré ranko pátečééék hurááá,
    ráno jsem si čipla a šla něco pofotiti, když je tak krásně. Fotky jsem si stáhla z mého fb profilu, proto je kvalita na prt

Attachments:
    Denny

Dlouho jsme tu neměli Tylomelánie…včera cca půlroční Tilda vozil
    mladšího sourozence.
    Krásně se mi množí, moje šnečí slůňátka, jak jim říkám, páč mají chobůtky.
    Dokupy mám asi 5 mimin, Množka! Jedno se dá pořídit za 150Kč

a tohle na mě ráno vykouklo jako rok stará vzpomínka Koněf a její posez 😀

Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 821. až 840. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.