Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 661. až 680. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Denny

čajdo
    hm takže teď jsem se na to podívala, já jí poslala obrys hňápy i s měřítkem.
    Ale jak se to naskenovalo a vytiskla jsem to znova, tak měřítko místo 10cm je 9,4 cm v tom je zakopaný pes, navíc chtěla napsat i délku nohy, tak jsem jí napsala 27,5cm dovnitř té šlápoty. A když to změřím tak jak se to po naskenování vytisklo, tak to má 26cm…
    Ona mi psala, že měřítko 10cm si vytiskla, a že ho měla správně…tak asi ne 🙁
    Teď jsem jí to poslala, tak jsem zvědavá.
    Už to jí mohlo trknout, když jsem tam psala že mám nohu 27,5cm

Zlata

Tak mám konečně volněji,zatím máme rohlicky,linecky,pracny,issky dortiky,mandlovy,ted dělají ořechy,a na zítra je připraveny strojkovy.linecky je slepeny,krém a polevy příští týden.
    Denny,
    S botkama k naštvani,chudák Conie.
    Petra
    Králík pude,prokousl mi nový perovy polštář,co jsem si nechala v létě dělat ze starších perin.Zimu pretrpim,na jaře dostane kolegu a výběh na zahradě smeták jeden.

Maya

Z
    ja myslela, ze napises ze dostane pekac 😀
    Denny
    no to by me teda nenapadlo, ze skenovanim se neco zmensi, jsem mela vzdycky za to, ze se skenuje 1:1
    a ze by nikomu jinemu se to nestalo?

cernej caj

Z
    Cekala sem ze pude na pekac:D

Denny
    Tvl tak pokud tobe chybi centak tak je to proste jeji chyba. Snad si to vytisknu a zmerim, ze mi to sedi… kdyz si na ten stejnej papir vytiskne meritko 10cm a ztrati se tam 5mm tak… si to snad ma premerit metrem ne?

Tohle bych zkusila vratit protoze to ona udelala chybu…

Achjo. Jako sou nadherny ale teda je to fakt blby a cekani a penize a nic z toho:( ale obycejny tenisky takogy ty plateny to sou skoro barefoot taky 😀

cernej caj

Jako neco na miru se reklamuje fakt blbe aletohle je evidentne chyba toho kdo to udelal a mel.si to premerit a ujistit

Jako kdyz sem si nekde objednala tilko s obrazkem ale poslali triko… nezjaem ze na miru ja triko nechtela tak at navalej prachy. Kdybych omylem ale triko uz objednala v objednavce tak sklopim usi. Snad se ti to podari vyresit protoze tohle snas neni mozny

Proste meritko se NETISKNE snad svec ma doma metr, pasmo, nejakou specialni vec.. tisknout meritko je nejlepsi vtip dnesniho dne, fakt 😀

Milena z Prahy

Zlatko,
    uka cukroví, prosím prosím!
    U nás zatím jako obvykle nic upečenýho není. Všechny dva druhy (išlský kolečka a vanilkový rohlíčky) dělám kolem dvacátýho prosince. Mám takový recepty, že je to měkký hned, nic nepotřebuje uležet.

cernej caj

Milena
    Aj petra pece ty islsky cosi a ja to vubec neznam to na morave vubec nikdo nedela koho znam:D

Zlata

Milčo
    To jsou urco stejný recepty,jenže pak se to špatně stíhá,vyfotim něco zítra,dneska už nevstavam.😁
    Mám vždycky nejdřív pečení,pak teprve uklízení.
    No az v létě zajedete,tak Andy je ještě trochu větší než Tali,to bude mít Robert co hladit.Jednou pohladi,psa se nezbavi.Škoda,ze už není naživu Bobík.
    Králík na pekac nepude,byl by moc tuhej.

Milena z Prahy

Zlatko,
    Andy je nádhernej! Kdybysme v létě byli jen trochu poblíž, určitě se zastavíme, děkujeme za pozvání 🙂

Čajdo,
    teď jsem trochu googlila a išlský dělám nějak takhle:
    https://www.ceskatelevize.cz/porady/10084897100-kluci-v-akci/1137-recepty/533-islske-kolacky/
    Akorát Kluci v akci dávají do nádivky lískový oříšky, já to nekomplikuju a dávám vlašský, jako do těsta.
    Až budu mít upečeno, nafotím to.
    A kdybych měla nějak popsat, jak to chutná, tak si představ málo sladký voňavý kakaový kolečka (třeba kakaový linecký) plněný bohatou a sladkou ořechovo-rumovou nádivkou se špetkou pikantnosti z rybízový zavařeniny politý kvalitní hořkou čokoládou. Ořech navrch nedávám, stejně ho nikdo nikdy nejí.

cernej caj

Milena
    Uz slintam do telefonu, jak si to krasne popsala. Miluju kakaovy venecky a orechovou nadivku:)

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak se musím pochválit, že jsem včera udělala šécko ze svýho “To Do Listu” a dneska bych chtěla zkusit vyrobit vaječňák, když se mi podařilo na půdě vyšťárat lahve a vymýt je a nechat uschnout. A třebas stihnu i to těsto???
    KOnečně, konečně jsme se rozhodli, jak to bude s podlahovou krytinou v přístavbě, furt jsme lavírovali zprava doleva a fčéra padlo konečný rozhodnutí. Huž je vyrobenej fabion i v kópelce a vyštukovanej strop, dneska se spáruje.

Fčéra se mi vosypala huba oparama po celým dolním rtu 😮 . tak jsem do sebe lupla preventivně homeopatikum Gelsemium a hubu potřela slivovicí, abysem to vydesinfikovala, uvidim, co z toho vyleze. zatím se zdá, že slivovice zabírá 😀

Dennyky – nenenéé, to s těma botama je teda neskutečný! To přece nejni možný 😮 😮 . Mrzí mě to, takovejch peněz a tak moc ses těšila. A nemohla by to zkusit prodat ta paní u sebe na webu?? Co Koněvovo tlapice? Lepší?

čajda
    Takze by mi to mohlo usetrit pracu na to mokry bahno a stopy v kuchyni/chodbe

Tak sem koupila z bazose tak se tesim az prijde

jojo, jasný, u vás to máte jinak, to mi došlo, když jsem viděla tu lapinkoiří prasnici s vytlemeným xichtem 😀

tak se pak poděl o recenzi, jak jsi spokojená. Taky bych se těšila, vlastně – se můžu těšit s tebou, můžu že jo? 😀

A MOC GRATULUJU K FOTOPREZENTACI, POŠLEŠ NÁM ODKAZA?

K tomu vodítku – souhlasím s tím, co píše Maya a času je dostatek zjistit si, jak funguje a nefunguje, tak neřeš, jak kdo co píše a dělej si to po svým,jak to vyhovuje vám.

Maya
    jestli to rozmlati, tak me klepne
    zkus mu nabídnout něco zajímavějšího, třebas špeka mu tam pověš.

Zeta
    máme rohlicky,linecky,pracny,issky dortiky,mandlovy,ted dělají ořechy,a na zítra je připraveny strojkovy.linecky je slepeny,krém a polevy příští týden.

chytla mě depréze 😀 😀 ale hned sem jí řekla, ať táhne do kšá. Kdyby byla na mým místě, taky bude mít prt! 😀

Zimu pretrpim,na jaře dostane kolegu a výběh na zahradě smeták jeden.
    možná bys mu děla dát důtku s výstrahou, třebas by se podle toho začal chovat 😀
    Heh a víte co by mě zajímalo?? Kde se vzala ta nadávka “smeták jeden” my to používáme taky, ať už v takovým tom dobrotivým nadávání, nebo doopravdy, když nás někdo naštve 😀 ale je to trochu nelogická nadávka, že jo? 😀

Míla
    Všechny dva druhy (išlský kolečka a vanilkový rohlíčky) dělám kolem dvacátýho prosince.

supr! Tak už jsem zase cajk, depréze právě dostala na prdel! 😀

obávám se ovšem, že takhle to mít letos nebudu

naše išlový jsou ty prostřední – je to těsto bez vajíček, hodně másla, hodně, ale hooodně moc mletých mandlí, citronový štávy. vytvoří to vynikající pikantní navinulou chuť, která když se spojí s pikantní kyselou marmeládičkou ze špendlíkůch, tak ve spojení s hořkou polevou – je to………..něco nechutně výbornýho!! Ty prostě upíknout musím kdyby nevím co! 😀

Denny

Morgen,
    miluju išutky, ale nechtělo by se mi patlat se s tím.
    V pátek jsem měla vánoční besídku jen s kámoškou z Ústí a jejím mužem a přinesli
    nám cukroví…ehm, už není. A František se mě ptal, jestli jako oni doma nemaj větší pixlu? 😀
    Koníková zatím vzorný pacient, ale je hlídána, máme s Františkem střídavou péči, on jede v 10 hod do práce a já z práce.
    A to je venku dnes nádherně, modrá obloha, chjo 🙁
    Večer jsem měla nervy na pochodu, vzala jsem jí čůrat a zas ten malej zmetek psí vietnamskej jí visel na hlavě. Tak jsem odlomila z keře proutek, jenže on se bojí a je mrštnej, navíc v týhle situaci je mu to jedno.
    Nedá se ani odlapit, nemá ani obojek.
    Vietnamka si pro něj chodí 2x denně k bytovce. Já jí ještě nepotkala, ale co bych jí k tomu řekla, to by si asik za klobouček nedala, ikdyž nerozumí moc česky, myslím, že tomuhle by porozuměla.
    Nicméně jsem večer napsala na FB že prosím vietnamské spoluobčany, aby si hlídali psa, nás otravuje a navíc je moje fenka nemocná a že když nedojde k nápravě odlapím ho a odvezu do útulku.

Denny

PetraK
    A nemohla by to zkusit prodat ta paní u sebe na webu??
    obávám se že ne, nebyla by to pro ní nejlepší reklama, že?
    Navíc je to proti jejímu nějakému přesvědčení, že boty mají být ušity na míru.
    Já to měřila, délka stélky je opravdu 27,5cm a já tu nohu tak dlouhou mám, prostě měly být větší aspoň o 1cm.

Na packu se podívám až zítra odpoledne, jak to vypadá, říkal 48 hodin nechat zabalený. Zítra bude hlídat Vlaďka, pak už to snad nebude nutný, uvidím, jak to bude vypadat.

Denny

čajdo
    Tohle bych zkusila vratit protoze to ona udelala chybu…
    ona to dělá samo domo, jako koníček.

Denny

Maya
    jj přesně tak to udělám, prodám na FB dala jsem je i na Vinted
    A nechám si ušít nový. Já je prostě chci.
    Jo máš pravdu s tou klenbou, už jsem to tu taky psala, u mně je to za nevím kolik let postupně o 1,5cm a taky je širší.
    Ještě je dnes posílám kámošce do Lbc ať se na ně mrkne, ale napsala mi,” Už dva dny nad nima přemýšlím, ale nejsem si jistá, jestli je budu nosit” njn pro lidi jsou dost extravagantní…líběj se, ale každej by je nenosil 😀

PetraK
    PetraK

Dennyky
    obávám se že ne, nebyla by to pro ní nejlepší reklama, že?

tak ale měla by uznat, že chyba je taky u ní, ne? tohle rozhodně není taky dobrá reklama, co se jí povedlo 🙁

tvl vietnamce bych řekla,že pokud si psa nepohlídá, bude z něj EMČIČETČI !!

Držím palce, ať rána vypadá dobře, až to rozbalíš.

cernej caj

Denny
    A to je tvuj problem ze ona to dela
    samo domo a eumi pouzivat metr? Kdyby to byla nejaka dobrs kamaradka ale nejaka pani z netu?

PetraK
    Ten pes je chodici blatoslapka:D

Mam.do konce roku zakaz cvicit dokonce i jogu. Brneni v ruce je prej od skriplejch nervu a tlaku obratlu kam nemaji pripadnr od otoku po akutnim stavu min tyden + porad su stale va kutnim stavu prestoze se sama uz zvednu…

Petrs01

EMČIČETČI

trvalo mi to! 😀

a já si vždycky myslela jak mám velkou nohu…

Denny

Petrs01
    a já si vždycky myslela jak mám velkou nohu…
    njn tak k mojí vejšce, víš jak 😀
    Kolikátku máš?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 661. až 680. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.