Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 641. až 660. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Víkend fouknul, ani nevím jak. V sobotu jsme museli do civilizace pro nákup stavebních nezbytností a já pak byla totál vycucnutá. Už je ze mě opravdu skutečněj buráček – vrátím se z města a jsem káočko.

Fifi
    Premistovacum traktoru at pocasi klapne, to bude taptol spokojenej, zimni garazova ubikace.
    tak hlásím, že neklaplo, poměrně slušně sněžilo, tak jsme si to nelajsli, zůstat s tím někde napůl cesty. Je to blbý 🙁

Zlatka resi odcervovani kralika, ja ho resila ted na prkynku. Uz je naporcovanej a bude pecinka na cesneku

Zlatka měla tuším nedávno podobný záměr, ne? 😀 že jo Zlatko?

spetka medu rozpustena v teply vode…

to máš dobrý, Rumouš by to nepil, med nemá rád. Tali naopak, by toho vypila klidně kýbl a pak by se zdojila 😀 😀 Po medu se může utlouct.

čajdo – jak zádo?

Ano, nemám ráda lojovky v síťkách

encefalitozoonoze – častější – králík nosí hlavu na stranu, asi jako Zeman,
    😀 😀 😀 KACHNO! 😀 😀

s vysavačem neporadím, mně jezdí robůtek a jinak mám klasickej vysavač. Možná by ten robot nebylo marný řešení, jezdí každej den, máš pořád uklizeno, jen vysypeš nádobku.
    charlie je teda ultraprasátko 😀 podle tý fotky 😀

Kuskus
    Drží to a k dobrůtce se dostanou jen sýkorky.
    šííííkovná! to je nápad s tím máslem. Nám ještě furt nedošlo to velkobalení lojovek bez sítí, tak jsme v nouzi největší koupili dvě balení síťovaných a vykuchali to ze sítěk ven.

, nebo řvaly na bříze jak prokopnuté. Musela jsem znovu “běžet” do
    hezky Tě holky držej v kondici! 😀 to je dobře 😀

Zlatka
    .Zato jsou vyzobany škvarky,k

aaa u sýkorek si uspořádaly zabíjačku 😀

ty straky jak jsou krásný a inteligentní a mám je ráda -dvě jsem zachránila, tak jsou to hrozný megery . Ještě v Prahé jsem před nima zachraňovala to koŤátko

Tak já začala dělat cukroví,ted mám svacu,připravuju na plechy,v pul 1 mi začíná levnej proud tak začnu péct.

ty se máš, já mám prt, jen vyloupaný mandle. Nevím, kdy se k tomu dostanu. aaach jooo.

Mirka D.
    k narozkám jsem dostala mikinu s kníračem černou klokanku s kapucí a je na tom knírač

ŠÉÉÉÉCKO NEJ DÍFČE, HODNĚ ZDRAVÍ, AŤ KLOUBY NEBOLEJ, AŤ JSOU NA TEBE FŠICÍ HODNÝ A NEJVÍC MARTIN.

černá klokanková mikča s kapucí je naprosto geniální oblečení, navíc s kníračem, toooo je vončo! Jednu takovou mám zrovna na sobě, je úža dlouhá,až pod zadek. Na zimu lůkcusní kousek.

Maya
    na režim bez dislajků,
    co to je? 😮

Dennyky

týý vado! Co to je za džuznu? 😮 😮 Bože to je pořád něco. Dobře, žes to vyčistila takhle, na ven – i na cestu k vetovi, tu nožku nějak oblíkni, aby se jí tam nedostal bordela sůl. 🙁 Jsem zvědavá, co na to vet. Možná se to ale taky přes noc trochu zatáhne?

Maya

Milena
    jo, tyhle komunikacni apky ti hned projedou kontakty a sparujou se
    na FB telefon zadavat nemusis, ale taky muzes a pak se ti messenger sparuje taky, ja tam telefon nemam, kdyz mi nekdo neco chce, staci napsat
    ja mam FB na prezdivku uz x let a zatim me neblokli 😀 ale ja chodim vicemene jen do psich skupin, no a nejaky vysivacsky a tak a tam se lidi nehadaj a nenahlasujou 😀
    no kdyby me blokli, prijdu max o ty fotky tam nahrany, zas zadna tragedie, fakt nepouzivam fb jako uloznu na fotky

cernej caj

Milena
    Jo, to je na tel. C tak ti to hned prolustruje telefon 😀

Facebook ma.vyhodu ze jde z pc, whatsapp jen na mobilu a na oc musis mit mobil online aby fungoval takze nic pro me

PetraK
    Ja potrebuju aby to hlavne snadno vytiralo, navic vysavac co vysava sam jen predsin by mi moc nepomoh… kdyby se musel rusne prenaset do obou mistnosti…

Takze by mi to mohlo usetrit pracu na to mokry bahno a stopy v kuchyni/chodbe

Tak sem koupila z bazose tak se tesim az prijde

Skoda s trakturkem teda, to je pech 🙁

cernej caj

Maya
    Hlavne fb mrvi kvalitu takze zafna slava mit fb jako zalohu

PetraK
    MirkaD

tak včera den volna
    takže ráno z psiskama vycházka k hájence,pak kolčko v lese,hrozně tam káceli,tak cesty rozježděný od obří techniky,tak se v tom blbě chodilo,bylo pomrzlo,ale i tak,pak od hájwnky kousek k lípě podél polí a zpět a dolů po vyježděné cestě od traktoru v polu,Dafina šla vedle po cestě-v tomhle je stejná jak byl Gero-z cesty neuhne-je fakt že já přes pole normoš nechodím:D,tak jsem ju furt přivolávala k cesty k sobě a používala vesele povel ke mě a tady su-tady su-je něco jak používá PetraK se mnou,Žeryk lítal po poli,v lese si chvílu nad hlavou házel klacek,Dafi v lese chvilku pařezovala,no takže od hájenky dolů a dom,
    doma vysušit,vyčesat pséky,Dafi má ted půl břicha do hola-tajy blbé v té zimě-jinak už je totiž zarostlá jak medvěd,tak nevím jak s oblíkáním…
    pak dostali jablíčko s tvarohem-to měla Dafča k narozkám
    tímto přeju mé milované,uječené,přechytralé-čti vychčuranéé:D:D,mlsné,
    a uchované Dafině vše nej
    no pak jsem doumávala stěnu s oblečením a knížkama-už zbývaly jnen 2 skříněčky,vrhla jsem se rychle na okna+venkovní dveře+vysát barák
    no Martin mezitím udělal slanej závin-šlanina,sýr,sekanou,kaši,a chlebíčky
    po obědě Martin vypadl na terasu s Žerykem-házet mu,a já na 2 hodky do postele s Dafčou,tu jsem měůa položenou na sobě,přikrytou a ta jen blaženě protahovala nožky a tulila se ke krku:-),až jsme prodřímly,Martin si dal na terase svůj obvyklý čaj s rumem-tajemství toho,že tam zvládne i v zimě sedět 2 hodiny-to mě nepřestene fascinovat…
    tak jsem ho ještě vyštvala aby šel ze psama,pak došli na chvílu rtofiče-předali mi bombošku,Vnoční hvězdu a už můžu nosit novou klimatexovou soupravu co mám od nich do práce-triko s dlouhým a elastáky,no a večer rychlo venčení psů a tv kultura
    ode dneška odpo

děkuju děfčice moje milé za přání k narozkám:-)

PetraK-s traktůrkem škoda,-jo město mě taky hodně vysává
    Maya-jo Šusta-ehm-já doufám,že mi ho pak Čjda někdy půjčí:D:D
    jinak mám od něj trénink je rozhovor-a jak už jsem sem několikrát psala-názorný příklady chápu,ale tu teoriii mezitím nechápu,je to na mě moc složitě psaný…
    +on užívá ty anglický výrazy a tak…
    Denyky-tak co noženka chuderky malé Koníkové?

cernej caj

MirkaD
    Jj, nekdy pujcim

Jee tak dafince vswch o nejlepsi!

Petrak
    Muzu ale nesnasim snehovy cukrovi 😀

Maya

cernejcaj
    ja mam FB apku i na mobilu, ale pokud se tam vylozene nezada telefonni cislo, tak to kontakty nijak neparuje
    PetraK
    no rezim bez disliku je, ze to neukazuje pocet lidi, komu se dany video nelibilo, takze nemuzes selektovat ty shit videa, na ktery nema ani cenu koukat
    kdyz ma nejaky video 10 liku a 100 disliku, tak je proste ztrata casu na to koukat a ted vis houby
    MirkaD
    Dafince taky vsechno nej!

cernej caj

Maya
    Jasne, fb muzes mit tak i tak ale whatsapp nefunguje na pc kdyz nejses zaraz online na mobilu takze logika je ze doma na pc su na pc a neplatim data na whatsapp…

Denny

Dobré skoropoledne, tak huš jsem v práci, šití ani antibiotika nejsou,
    je to prostě rozthlá kůže, ale fakt to nevypadalo dobře, tak jsem zavolala kámošovi a jeli jsme.
    Propláchnuto Betadine, namazano Betadine, vypolstrováno
    (známe, že) 48 hodin to nemám sundavat, pak sundat, vypláchnout, kdyby to nějak hnisalo máme přijet a nasadili by antibiotika.
    Takže je teď doma s Františkem, ten hlídá, aby si to neservala.
    Nevím jak zítra, Vlaďka jede do Jižních Čech za mamkou, nebude jí mít kdo hlídat, jestli František odjede…možná se zeptám šéfa, jestli bych jí mohla mít tady.
    V sobotu večer už mě teda točila, páč kňourala, chtěla pořád ven, páč potřebovala pejska-příroda volá.
    Včera byl po úraze klid, hajala dod 16ti hodin, byly jsme venku jen kolem 23 té aby se vyčůrala.
    A přišla jsem snad na fajn veterinární kliniku v Děčíně, kde jsou milí, ochotní, vše vysvětlí.
    A dokonce mají pohotovost.

PetraK

Dennyky

hurááá, já Ti volala, abych zjistila, co a jak. tohle zní celkem relativně dobře. Oni si dokážou vyrobit věci! A třeba jsi ale díky tomu našla dobrou veterinu, to je fajn.

Denny

PetraK
    kdyby to byl stržený polštářek tak to tak neřeším, ale tohle je dost ďuzna 🙁
    Jo dokážou a hlavně je to mžik prostě…
    Dyť to znáš.
    Na veterině hysterka jak blázen, sestra jí držela přední nohy, já zadní, doktor jí říká chudinko, ty máš vykulený oči jak minutu před smrtí…
    Sliznice zčervenaly, dýchala jak když sprintovala, njn manipulace a cizí lidi.
    Navíc tam minutu předtím uspávali starého pejska 🙁
    Možná že to ti psi cítí.
    Sestra na recepci pak říká, dyť jsem jí ani neslyšlela. Říkám no ona neřvala, ale klepala se šíleně. No jo maďaři jsou herečky.

A třeba jsi ale díky tomu našla dobrou veterinu,
    nedávno mi o nich říkala kámoška, která má vet. vystudovanou, musela nedávno uspat setra. Měl epileptické záchvaty ke konci až 40 za hodinu. Šílený.

PetraK

Dennyky
    no jasný, tohle je fakt džuzna a lepší, když to někdo uvidí.
    Tak hlavně, aby se to rychle zatáhlo a zahojilo. Dovedu si představit to vystoupení, ale……..člověk prostě neví, jak je to bojí. Já třeba nejsem maďar a mám úplně stejný chování, takže já jim rozumím. I když teda pak v ordinaci jsem za tu s totémovým jménem “Prosimtěnedělejztohovědunicsetineděje”

Vycítí to určitě. V čekárně je vždycky – i bez úmrtí – oblak hysterickýho mraku.

cernej caj

Denny
    Tak super ze neco zlyho je dobry i k tomu ze mas ted super top na veta:) tak at si to konicek hezky hoji a dobre ze to prohlidl a dobry… vyoada to fakt desne, chudera mala ale ona asi o tom ani nevi, ne? Takze snad neude moc divocit

Hele je normalni ze uz asi 3 lidi sou prekvapeny, ze psa co 9 let zil ve stodole a mam ho doma 6 tejdnu nepoustim na volno?

Maya

cernejcaj
    no ja znam dost lidi, kteri utikani psu nijak neresi, holt se nekdy vrati a nebo mu v lepsim pripade poridi gps tracker, aby alespon videli kde je, ostatne i par lidi u lapin, takze ti by urcite pustili i utulkare
    ja na to nemam nervy mit psa z dohledu, takze urcite bych nepustila

cernej caj

Maya
    Ale me fascinuje kolika lidem a ted na zviretniku me to tuplem od psich lidi prekvapilo a i mezi znnamyma nebo.na dovolen3 ze lidi spu prekvapeny ze ho nepoustim.na volno a oto ho proste mam.mesic… kdybych ho mela.rok tak treba chapu ze se divi ze na privolani pecu ale po mesici?

Budu slavna napsal mi pan ze chce mohi fotku kostela na propagaci farnosti 😀

Denny

Jo ještě jsem se chtěla ehm pochlubit…v sobotu přišly botky…jsou úžasný.
    Mají jednu nevýhodu a dost podstatnou a tou je, že jsou mi malý.
    Jsem málem vztEky brečela, ale po pár minutách jsem je sundala, že tohle prostě ne.Palec narvanej vepředu, na pravé noze ohlej prsteníček, až se kloub červenal,
    Tak jsem to psala té paní, že jí nechci otravovat, ale jsou prostě malý. Nevím na čí straně byla chyba, páč já měla za úkol obkreslit si každou hňápu zvlášť tužkou, kolmo k papíru, dokonce mi je obkreslovala kámoška, ještě jsme se smály, že se mi téměř nevejdou na A4.
    Pní mi samo psala, že se jí to v životě nestalo, že jsme musely špatně obkreslit. Tak jo no…pryý vždy přidává 0,6cm na letní a na zateplený 1cm.
    Tak jako vím, že tou mojí klenbou mi ty hňápy pracujou, ale že by vyrostly o 1cm za tři měsíce? Nevím no.
    Nicméně je zkusím prodat, ikdyž teda nevím, jestli bude někdo takovou extravaganci chtít 😀
    Stane se…

PetraK
    ony vižle jsou hérečky, víme. Ale zas jí chápu…nemohla vědět, co se bude dít.

čajdo
    ale ona asi o tom ani nevi, ne?
    psi se většinou chovají, jakože nic, kdysi jsem o tom četla, že to mají od předků vlků, že nechtějí dávat najevo bolest, aby nebyli slabé články ve smečce.
    Určitě jí to bolí a asi i dost, ale skáče pořád kozena, takže budu jak pan Vojtěch: ZAKAZUJE SE!
    Super je, že se dycky stane něco, když hárá…

chce mohi fotku kostela na propagaci farnosti
    super 😀

cernej caj

Denny
    A kdyz ten obkreslenej obrazwk prilozis treba zespod k bote mas tam neco navic nebo je to totozne velky?

Je asi dycky lepsi kdyz si to obkresli sama protoze tohle je k vzteju ze penez jak zelez a nemuzes to ani reklamovat

Maya

cernejcaj
    s fotkou super, to bude asi na nejakym letaku nebo na webu?
    s tema psama, ja takovy lidi znam, takze me to neprekvapuje
    a klidne i u nas, tady je kazdy kilometr silnice nebo koleje a nechaj je tu litat i tak
    a nekdo holt pouzije elektriku, aby psa naucil drzet se bliz
    no u lapin co tak vidim v tech zahranicnich skupinach, tak v tehle zastavenych statech jich chodi na voditku asi nejspis trvale nejmin polovina
    a Charlie to ma u vas na voditku i tak tisickrat lepsi nez zavrenej v kleci nebo ve stodole, nejmladsi uz neni, tak nejakejch 10 km na voditku si myslim, ze toho ma plny kecky 😀
    Denny
    ty jo, to je blby, ses na ne urcite tesila, zkus na FB Marketplace, tam se vetsinou proda vsechno a kdyz je prodas tak jedine objednat znova vetsi?
    jako kdyz spadne klenba u nohy, muze to byt klidne i centak, ale jestli se to udela takhle rychle to netusim
    ja mam ted sirsi nohy nez driv, mam skoro novy baleriny od riekra, pekny a pohodlny a jsou mi ted uzky

Maya

strakapoud objevil veverci krmitko a snazi se do nej furt dostat, ty rany jsou slyset po celym baraku, je to jen plexisklo, jestli to rozmlati, tak me klepne

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 641. až 660. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.