Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 621. až 640. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Fifi

Mirko
    Fifi-vidíš-sladit vodu medem by mě nenapadlo,já mám u Dafči pocit,že ted jak nejí maso,tak má jaksi furt hlad…
    asi jí mám přidávat jídla?nebo nevím…

Ja nejak nerozumim tomu, co ji davas za dietu. Jestli ma jen vyssi jaterni testy, muzes najit na netu i prirodni stravu na jatra, nebo ji koupit spesl hepa veterinarni dietu na nejakou dobu. Pripadne ji varit nejak rozumne i s masem libovym vhodnym a podavat pripravky na regeneraci jater. Ja jsem u Troldy u slinivky presla na varenou nizkotucnou dietu a prilohy + low fat granule, coz by melo vyhovovat i jatrum.
    Netusim, co mas za instrukce od vysetrujicich veterinaru, nez krmit psa tofu s prilohou, bud bych si nacetla vic o vareny strave k Dafcinymu problemu nebo bych ji koupila cilenou granulo dietu.

A ja si nepamatuju, kdy mas ty narozky, takze bude pred nebo po gratuluju a preju hlavne malo nervu v praci a doma, at vam to tape s Dafcou a tak vubec, at se citis sama pekne a hezky a v pohode. 🙂 :*

Edit – vysavac? ja si hyckam svyho letityho Filipa, neboli Philips FC9062, sacky a ma cuc jak blazen. Az zdechne, budu se ptat podone jak Cajda.

• Odpověď byla upravena před 8 měsíci uživatelem Fifi.
    Maya

MirkaD
    budeš mít narozky? to jsem nějak přehlídla
    tak přeju taky všechno nejlepší a ať máš pohodu doma i v práci!

Maya

tak trupka prej už přepíná uživatele na režim bez dislajků, bude ukazovat jen nějaké číslo odvozené od počtu shlédnutí, od 13.12. prej všichni přepnuto
    do ff prej na to existuje nějaký plugin, ale já videa stejně sleduju nejvíc na mobilu v apce, tak s tím asi nic neudělám
    je to teda zase jen další sluníčkářská debilotina

Fifi

Maya
    Jo, prepina, ja tam koukam na hodne videi a tuhle jsem si rikala, co to je zase za kokotinu. 😀 Ukazuje slunickovsky jen like hodnoceni.

cernej caj

Mirkad
    Tak jeste jednoy vsechno nejlepsi, pridam se k holkam:)

Fifi
    Mame vysavac dobrej ale toto ma vysavat i umyvat zaroven podlahu a dobre brat i pisek a chlupy. Hodilo by se mi na mokro brat chodbu a kuchyn… tak sem si nasla na bazosi zanovni a zkusim.

Maya
    Asi se nekdo vztekal ze dostal dislike…

Uz mam sustu doma

kachna

Kačenka mi kreslí obrázek do školy:
    – Mami a jak mám udělat ten druhej kopec?
    – no udělej ho třeba světlejší
    – to nejde, já mám rozdělaný moc barvy
    – tak jí nařeď bílou
    – ale to jí budu mít ještě víc!

• Odpověď byla upravena před 8 měsíci uživatelem kachna.
    Zlata

Kachna

🤣😁🤓
    Mirko
    Všecko nejlepší🍰🍭🎂🍬💐🌻🍀

Maya

Kachna
    Chytry dite 😀
    Fifi
    No ja sleduju na trupce taky dost, na mobilu, disliky uz nemam nikde, coz je fakt debilni, protize to cloveku setrilo cas
    Cernejcaj
    Ja sustu ted docetla, no jeste to tak umet aplikovat v praxi 😀
    Jinak osobne myslim, ze to popisuje zbytecne komolikovane a to asi dost lidi odradi

Denny

Bry vecer, jdu si pro radu, myslite, ze to je na siti? Ma to mezi prstama ma predni pacce, dira je to docela velka, bohudik nekrvaci, vydesinfikovano, dala jsem ji mezi prsty polstarek z obvazu a zabalila…

Attachments:
    Fifi

Dennyky
    Fujek, to je duzna solidni, navic na dost blbym miste. Ja bych tohle asi nechala radsi co nejdriv zkontrolovat na veterine. O co si to udelala, chudera?

Denny

ja fakt nevim o co… bezela za siskou a najednou packa nahore… dnes bohuzel nemam kam jet, necham to zkontrolovat zitra. jo duraje to fajna… timhle jsem to vycistila.

Attachments:
    cernej caj

Denny
    teda to je dira… snad to bude mit dobry a na venceni bych davala boticku at se ji tam nic nedostane…

bych mela taky prekontrolovat jestli mam na charlieho hnatu neco doma nebo sem to uz dala pryc ty velky na vokouna

Fifi

Cajdo, ja mam pocit, zes mi ty Vokouni botky posilala pro Ruzici.

Dennyky
    Toz at ji to pekne srusta a zadny komplikejsns! 🙂

cernej caj

Fifi
    Vidis a psalas ze bude spis na troldi tlapku. Ale ja jeste asi jeden nekde mam, musim zas nachystat do psi vybavy na vylety

Attachments:
    Fifi

Nakonec se ji do toho jeji sloni noha vesla, sice natesno, ale vesla. 🙂 To je pekny, ze si chystas vyletovou psi vybavu, Charlik bude bezva partak. 🙂 Edit – prase mokry, spinavy. 😀

• Odpověď byla upravena před 8 měsíci uživatelem Fifi.
    Milena z Prahy

Ahoj, holky,
    chtěla jsem se zeptat: máte některá profil na Facebooku? Teď by s námi některý Davidovi přátelé chtěli komunikovat tam, ale nějak mě nenapadá, co bych si tam o sobě měla jako “vybalit”.

Fifi

Mílo, ja jsem bez FB. Ale Maya a dalsi jiste poradi.
    Btw, ta cokolada byla moc dobra, teda jeste kousek zbejva. 🙂

Maya

Denny
    to je teda díra jak prase, tak snad se jí to brzo zahojí
    Milena
    já mám profil na FB pod přezdívkou, s vymyšleným datem narození a extra mailem jen na založení, víc tam povinně myslím nechtějí
    po založení to chce vlézt do nastavení a ponastavovat si tam to soukormí, kam se ti mají posílat nebo neposílat notifikace a tak
    v podstatě tam o sobě nemusíš vybalit nic, je to jen na tobě

cernej caj

Milena
    Ano, je to jak pise Maya.

Muzes tam mit smysleny vsechno, oni maximalne zrusej profil kdyz mas neobcankovy jmeno a nekde bys diskutovala v nejakych verejnych skupinach a byl tam blbec co by mu tbuj nazor vadil.

Napr. Ja tam su jako mamut mawenzi, kdo me zna, vi, kdo me nezna tak nevi a mam smysleny datum narozeni a odpadni email, vetsinu prispevku sdilim jen s prateli, ale jednou sem do nejake diskuze verejne napsala nazor v rozporu s jinym diskuterem a on me nahlasil ze mam falesnej profil. Oni te zablokuji a musis dolozit obcanku. Haha. Tak znova novej s novym mailem. Zdar.

Takze uz idealne nikam nepisu zadny nazory hlavne tam kde se pouziti mozku neocekava.

Fifi
    Ultra prase:D

Milena z Prahy

Fifi, Mayo, Čajdo,
    moc děkuju za rady 🙂
    Já jsem si teď nově nainstalovala WhatsApp a úplně se mnou seklo, jak mi tam hned naběhly profily lidí, co mám v kontaktech 😀
    Některý klienty jsem do tý doby tvář v tvář nikdy neviděla.
    A Davidovi kamarádi, co tam mám nově v kontaktech, na těch fotkách byli tak o deset let mladší než teď 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 621. až 640. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.