Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 561. až 580. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Maya

Denny
    tak dneska uz jsou pro ty pripade pilulky po 😀
    ja to chapu a nijak to nesoudim, je to jedine dobre ze to existuje tyhle moznosti
    jen to srovnavam se psama, ze kritizujeme u nich neco co u lidi delama naprosto bezne a ze mi to tim padem u tech psu prijde prehnany

Denny

čajdo
    V zivote sem nebyla na vecirku kde se to zvrtlo a v zivote by me to nrnapadlo bez kondomu:D
    no hele, já píšu za sebe, mně se to taky nikdy nestalo, ale tak vím jak se žilo a žije, byla jsem sice raubíř, byla parta, pili jsme, kouřili, ale tohle ne.
    Ale znám holky a byla jich většina, kterým to bylo jedno

Denny

Maya
    jj v pohodě, mně to vadí u těch nedspělých štěňat úplně příšerně.
    Ale jiná možnost asi není, když jdou k majitelům, páč lidi jsou fakt ku*vy.

PetraK

Maya
    nich neco co u lidi delama naprosto bezne

se přidám k Dennyky – to je zpravidla rozhodnutí těch lidí, ten pes tu volbu nemá, navíc antikoncepce lze vysadit, kastraci už nevrátíme. Právě proto, že žiju tak jak žiju, bych to stejný ráda dopřála si svým zvířatům. Alespoň nějakou část života – protože pokud uvidím, že falešky apod, tak k tomu pochopitelně přistoupím. A nebo možná Tali vykastruju já dneska, páč už mě se svým psychotckým chování sejří tak, že jí to reálně hrozí v domácím prostředí 😀

Denny
    cernej caj

Petrak
    A vis ze kastrace nema.vliv opakuji nema vliv na zklidneni? 😀

Navic harava tinka byla dycky hodnaaa ne?

Denny
    Snad ho bude majitelka lip hlidat… hezky stene jinak

Maya
    Klidne volim celibat, ja se rozmnozovat nepotrebuju a at maji klidne deti dalsi deti, lidi se rodej s mozkem a pokud ho neumi pouzivat preventivne, tak se ho aspon nauci pouzivat po prvnim kiksu.

Denny

čajdo
    zorvna jsem s ní psala, ona má dvě fenky typu bull, ty jsou doma, tenhle je na zahradě sám a zdrhá. Ona byla na zahradě s nima často, nicméně teď každým dnem čeká mimino, takže nemá čas s ním chodit ven a 🙁
    Dal jí ho jeden blbec odsud, když mu bylo cca 8 měsíců.
    Nechápu, proč ho nemá taky doma, jako ty dvě fenky, možná je to hovadko velký tak proto, tohle nechápu.

ak se ho aspon nauci pouzivat po prvnim kiksu.
    to už vůbec né! Mateřská dovolená a hurá dalších několik děťátek

Maya

cernejcaj
    jo, jak pise denny, zenskych, co maj 4 deti kazdy s jinym chlapem, pripadne nektery i odlozeny do decaku, jsou mraky
    vono sice ti lidi maj mozek, ale gaussova krivka je neuprosna a holt to mysleni je pak jiny
    a tihle lidi maj taky i psy a kdyz z utulku dostanou kastrovanyho, tak jedine dobre
    Denny
    treba se ji nesnesou?

cernej caj

Dennyky
    15 min za 500kc 😀

Ale pry sem mela bloklej krk, kously zebro a jeste neco a kdyz to bude furt spatny v pondeli mam se ozvat a mam svalovej relaxant a analgetika na predpis tak s tim asi preziju

Maya

cernejcaj
    na ty blokly svaly se i v lekarne prodavaj ty pristrojky na elektrosoky, me to teda na bloklej krk na rehabilitaci zabralo

cernej caj

Maya
    jenze vyskocenej obratel nebo posunutou lopatku ty elektrosoky vratit neumi… takze to u doktora probiha – analgetika – nezabraly? rentgen – aha posunuty obratle – obstrik. Ty obratle se obstrikem nevratej, ze… stejne jako kdyz mam nejaky ty srusty pod lopatkou ktery mi ji nadzvedavaj tak mi elektrosoky nejaky blby postaveni kosti proste nevyresi.

lamac prijde, boli to jak prase ale razem citis uvolneni, jak si to sedne, jak obratel supne zpatky o ten milimetrik kde ma bejt, jak zablokovany kosti odblokuje a uvolni…

jako ty elektrosoky a polstarky sou dobry na svalovy ale ne na kosterni

kachna

ÚKOL: Lucinka si napíše diktát a Kačka jí ho opraví.
    Diktát měl tři řádky a Kačenka se hihňá

L: tak mi aspoň řekni řádky, kde mám chybu?
    K: první, druhej a třetí řádek

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Už sme vykastrovaný? 😀 😀
    Vážím si toho, že mě nikdy tělo nedotlačilo k tomu, že bych musela brát HA. Věřím, že to holky musí být hrozný peklo, měla jsem takhle kolegyni a kamarádku kdysi a jen být vedle ní bylo příšerný, taky pak sáhla po antikoncepci.

Jak je ČAJDOOOOOO!! Pochápla jsem to tak, žes doma na neschopence? Jestli jo, tak to je jedině dobře.

kachna
    K: první, druhej a třetí řádek

😀 😀 taky se hihňám 😀 jsou neuvěřitelný ty Tvý děti 😀

Denny

Morgen přimrznutej pátečkovéj 🙂
    bolí hlava auuuuuuu.

PetraK
    Už sme vykastrovaný?
    bych ti k tomu něco napsala, ale to nechceš 🙂

KACHNO 😀

Denny

čajdo
    15 min za 500kc
    eee no lae, když tě srovná tak zase je to k nezaplacení, že?
    To je jako fyzioterapeut, nebo jak se to nazývá?

Jsem včera naškubala pár jedličkových větviček, to je vůně nádherná 🙂

PetraK

Dennyky

bych ti k tomu něco napsala, ale to nechceš 🙂

povídej 😀

když jdeš na to oční? Je to divný s tou makovicí. Piješ dostatečně – nemyslím pívo 😀 . Napadá mě, že jestli jsi třeba vykopla z jídelníčku sladký věci, může bejt tělo nasratý, pardon načtvatý. Třeba. Absťák jako.

PetraK
    cernej caj

Denny
    Jak pises, je to k nezaplaceni!

Odblokoval mi ten krk, tak sem pod lekama aspon trochu spala ale ty zada spu porad divoky ale muzu se aspon trochu hybat a trochu spat.

Petrak
    V utery mame deadline na praci to trva tyden a dostalo jsme jo vcera po obede… to by s neschopenkpu byl asi i vyhazov pac je to dulezita prace a pokud se nestihne tak uz nase oddeleni nebude potreba:D

Kachna
    Taky se hihnam.a.jeste ti kacenka usetri praci 😀

cernej caj

Denny
    Jj fyzio ale i nekteri maseri kdyz delaji treba dornovku tak nutne nejsou “fyzio” ale uz je to do fyzio presah

Maya

kachna vzdycky prijde, tady to rozsekne a zas de 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 561. až 580. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.