Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 541. až 560. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Kuskus

Denyky knedliky,
    rčení o Slovácích a hodinách se používalo když si ještě nebyla na světě. Čehúni si tenkrát připadali lehce “nadřazeně” nad zaostalejšími bratry Slováky. Dneska je to Brno, ze kterého si utahujou. Uznávám jde o nekorektní humor s nadsázkou, ale já ty fórky miluju.
    Stejně jak vyjeveně čuměl Slovák do hodin, Bulhar na sprchu (Mílo, to jsem neznala a řehtala se jako kůň) stejně tak jsem zírala já na displej nové pračky, páč jsem v životě hen ten bazmek neviděla.

A ten znáte? Přijede Pražák na nádraží Ostrava-Poruba a prvního kolemjdoucího se ptá : “heléé, jak se vocáď dostanu nejlííp do centráá?”
    S tímhle přízvukem se tam živy nedostaneš, pyčo.

PetraK
    asi preto že si Slovák?? 😀 😀 😀 Pomoooooooooooooooooooooooooct!

Pěkně jsi mě v tom nechala 🙂

Petrs01

Mám nehormonální, takže cyklus neovlivňuje.

Petrs01

A ten znáte?

U pokladny v Praze na hlaváku: “lístek pyčo” – a přejete si Ostrava Svinov nebo Ostrava hlavní?

Kuskus

PetrsO1
    Bingo!!! :-))))))))))))))

Maya

Denny
    myslim ze u tech 14-15letech holek, co zacinaji HA brat, to taky neni zrovna informovane rozhodnuti a v dost pripadech je to spis rozhodnuti rodicu
    jinak samozrejme existuje zdravotne nezavadna alternativa kondom nebo celibat
    a nebo taky klidne muzes mit 10 deti, protoze to je to, co priroda zamyslela a na to je telo nastaveny a pak bys ani nemela ty problemy s menstruaci
    jenze je pohodlnejsi brat HA nebo si dat telisko nez mit 10 deti zejo
    pro me je to proste stejny jako s tou kastraci, je to jen o pohodlnsti, ne o prirode, akorat u lidi se nad tim nikdo nepozastavuje, ale u psu se to furt resi
    stejne ted s tim ockovanim, vono ty 12lety deti si to taky nerozhodujou sami a ostatne ani to ockovani u mimin, zasah do organismu jak prase bez souhlasu dotcene osoby, a pes nebo mimino je prece fuk
    proste to tak je, ze my lidi rozhodujem za jiny, za deti i za zvirata
    treba by mezi psama byli i antivaxeri, ale nikdo se jich nepta, stejne jako u ty kastracde

cernej caj

Petrs01
    😀

Maya

Kuskus
    to je dobrej for, ani jsem ho jeste nikdy neslysela 😀 😀

Denny

Maya
    nezavadna alternativa kondom nebo celibat
    hele tys nebyla nikdy mladá?
    Večírek, kde se to zvrtne, alkohol atd….to asi nikdo nemyslí na kondom ne?

Měn se tohle teda nikdy nestalo, ale tak se prostě žilo a žije, z hrušky dolů,
    takže raději antiko, nebo lepší když mají děti děti?

Petrs01

V Brně pije chlápek vodu z kašny. Přijde k němu Brňák a povídá: “Tý, kémo, nechlemté tu vasrůvku z tej kaserne, blejó do teho zkalené machři a chčijó do teho morgoši!”
    Chlápek se otočí: “Hele pane, já vám vůbec nerozumím, já jsem z Prahy.”
    “Aha, tak to jo”, říká Brňák a pokračuje:
    “Povídal jsem, voda je to dobrá, ale studená, tak pijte pomalu, ať se nenachladíte.”

Denny

kuskus
    nad zaostalejšími bratry Slováky.
    aha, no ještěže teď je to jinak….

Bratislaa hlavná stanica, kto ešte nebol majstrom, lebo vedúcim, vlak do Prahy ide o pol desiatej.

(Oblíbený ftip mého přítele a já jsem toho příkladem, stejně jako moje mamka.
    Když si ze mě dělá srandu v tom smyslu, tak mu dycky říkám, že čehúni sú lenivý a potrebujú dohlad od nás slovákov)
    Berte to s nadsázkou jo, nenarodila jsem se jako majster, alebo vedúci, k tomuhle co teď dělám vedla docela strastiplná cesta)

Petrs01

Tak proto mám šéfovou Slovenku! 😀

Zlata

Denny
    Blance vše nej…k svátku.A kdy ma Balbína?

Denny

Petrs01
    éfovou Slovenku
    ano, můžeš jí říc ftip 😀

Zlatko
    Blance vše nej…k svátku.A kdy ma Balbína?
    budu pozdravovat, nicméně Balbína má asi taky dnes když v kalendáři není 🙂

Denny

Hel koho jsem právě potkala venku, takové krásné veleštěňátko,
    bohužel bez obojku atd…

Attachments:
    Petrs01

Denny – jakože i bez majitele? Nedal se někam nalákat a zavřít? Kdo to u vás vlastně takhle řeší? Já vždycky bydlela ve městě, takže měšťáci (je fakt zábava 20 minut čekat někde s cizím psem a řešit přitom svoje dva, když vodítko jsem zpravidla nosila jedno a to skončilo na tom cizím), ale to u vás asi není?

Denny

Už jsme našli majitelku, byl odlapen pracovníkem MěÚ.

Maya

Petrs01
    ja mam taky sefa slovaka 😀
    u nas ve firme je slovaku hodne
    Denny
    ja to znam jak to chodi i chodilo, je to jak rikam, HA je pohodlnejsi nez porad na to myslet a resit to, stejne jak u kastrace, nekdo nechce porad myslet a resit harani feny nebo nabuzenyho psa, tak kastruje, me to proste prijde stejny a je to jen o pohodlnosti
    a to ze deti maji deti, to je proste priroda kdyz to vezmes do dusledku a to ze nam se to v poslednich 100 letech nelibi je jen opet lidsky konstrukt, ovsem platny jen v nasi zapadni civilizaci, jinde na svete jim to prijde normalni
    nam to normalni neprijde, ale prijde nam normalni davat temhle detem HA
    Beckum vsechno nejlepsi!
    pes peknej, skoro pruhatej jak Trolda, tak super ze se uz vratil domu

cernej caj

V zivote sem nebyla na vecirku kde se to zvrtlo a v zivote by me to nrnapadlo bez kondomu:D

Takze to si endovedu fakt predstavit ani v nejdivocejsim snu:D

Denny

Maya
    já mám na to zase jiný názor, z pohledu člověka, který děti nikdy nechtěl, já měla až panickou hrůzu, že otěhotním.
    Pochop to i z druhé stránky, mně se často zdálo, že jsem těhotná a nemohla jsem se s tím smířit, prostě psycho a tělísko prostě nebylo.
    No a proč jsem začala brát HA? Dnes už se tomu zasměju, prostě nám s prvním partnerem (se kterým jsem pak následně žila) praskl prezervativ, takže jsem tomu už nevěřila 😀 a dítě v 18 ti jsem rozhodně nechtěla.

Maya

tak platnost ocko 9 mesicu schvaleno

cernejcaj
    za nas to ani nemusel bejt vecirek, kondom jen v lekarne, kde ti to prodala znama mamy, taty nebo znameho, takze to druhej den vedela pulka mesta, HA zadny a bez deti ani telisko nic, jo to byly casy, taky pulka maturitniho rocniku tehotna a po maturite hned svatby bo proste to jinak neslo

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 541. až 560. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.