Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 481. až 500. (celkem z 3,509)
  • Autor
    cernej caj

PetraK
    Ty to cinkani ale vkladas ze souboru, ne? Mas ppt a cinkani.
    Mas auto a vedle auta mas krabici.

Das cinkani do ppt

Do auta das ceduli “vedle auta v praze na novotneho 15 mas krabici”

Posles ppt mailem
    Odjedes autem do jinyho mesta

Pustis ppt a necinka
    V jinym meste treba beroune zaparkujes a vyndas listecek “v praze mas krabici”

Ty ale chces krabici do kufru auta

Slozka a do slozky zvuk cinkani a ppt. Odnekud to cinkani tam davat musis prece…

PetraK

černej čaj

já myslim, že cinkat nebudu ani s krabicí, ani bez.

Já teda právě myslím, že to cinkání nejni v tý krabici, je v tom autě, je to v tom power poingu na stejný liště a na stejný místě na liště, jako časování, který hejbe s obrázkama. časování mi funguje, cinkání ne.

Petrs01

cinkání nejni v tý krabici

Když vytváříš to ppt, tak tomu řekneš “a v téhle minutě přehraj zvuk z adresáře tamatam”. A kdykoliv si to U SEBE pustíš, sáhne to do “tamatam” a udělá cink. Pak to pošleš, otevřeš a tam povel “přehraj zvuk z adresáře tamatam” – no jo, ale adresář nět. Cink nět.

Maya

PetraK
    musis najit v pc primo ten soubor toho zvuku a ten pridat do slozky k ppt a posilat to najednou
    je to pekna blbina, ale co by clovek chtel od mrkvosoftu

Maya

PetraK
    no a nebo zkus neco takovehodle
    https://crello.com/cs/create/presentations/

cernej caj

PetraK
    co tady klikas?
    zvuk z galerie medii?

Attachments:
    cernej caj

jeste je mozny ze nemas u zvuku nastaveny at se prehraje automaticky (kdyz davas ten zvuk z galerie tak se te zepta jestli po kliknuti nebo automaticky)

cernej caj

Maya
    jo tak porad funguje prihlaseni pres heslo + sms klic, nic to na me po prihlaseni nevybaflo ze to chce zmenu.

Maya

cernejcaj
    dik, tak az mi dojdou ty prachy do sporky, tak si udelam ucet u monety, melo by to jit nejak online

cernej caj

Maya
    jj online, vyfotis sebe, OP a ridicak z obou stran a prijde ti smlouva a podepises online

Kuskus

Ahoj všichni, budu stručná, konečně totiž peru o sto5. Hurá.
    Jenže! nešlo vše tak hladce, to by nebyla Kuskus. Pat a Mat včera dovezli novou pračku. Vynesli, ale nezapojili (zaplacená služba, zase okradli stařenku), páč kratší jedna hadice a oni jsou jen přepravci a nemají na to nářadí a vysmahli. Musela jsem tedy shánět hodinového manžela. Přidrátovat hadici sama, vytopení sousedů by bylo jen otázkou času. Pračka se mi sice o pětikilo prodražila, instalatér musel dokoupit spojku a kousek hadice, ale je odborně zapojená a krásná a tichá a já čumím na displej jak Slovák do hodin a polovině symbolů vůbec nerozumím, ale řekněte, nač je komu dvacet programů. 🙂
    Pro info šťouralům – manuály jsou pro sraby a v žilách mi koluje nějaké procento slovenské krve. Já můžu. 🙂

• Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 1 týdnem uživatelem Kuskus.
    cernej caj

Kuskus
    tak hura! gratuluju ze peres!

Milena z Prahy

Kuskusi, my jsme doma říkaly “jako Bulhar na sprchu”. Mohly jsme, měli jsme milence s bulharskou matkou (dva) 😀

Fifi

Uz jste tu cinknuty, mate ulozenu prezentaciju? 🙂
    Kuskus
    Velegratulace k pracce! Navody nekdy nejsou od veci, ale uz mlcim, uz mlcim.

Mirko,
    bezva, ze mate sono za sebou. Takze Dafca ma jen nejaky jaterni testy horsi z krve nebo co ji teda je? To je otazka, vid.

Snih tu byl a jiz neni, vsude jen srajda bahnita. Nalada nic moc, tak jen prolitavam a zdravim.

Milena z Prahy

My jsme dneska dovyklidili synkův byt, docela se nám podařilo všechno slušný udat. Většinu oblečení si odnesl jeho bývalý spolubydlící, nechtěl, ale překecali jsme ho, do těch věcí se nikdo jinej nevešel a byly kvalitní a nový. Jinej kamarád vzal zavděk botama (dtto), příchozí dostávali i knížky.
    V autě už máme naloženej jídelní stůl a židle, který si vezme do prvního bydlení Johýsek, synova bezvadná bývalá přítelkyně. Oni spolu byli rok rozešlí, což mě děsně mrzelo, tak teď se mi holka vrátila a řekly jsme si, že už se nerozejdeme 🙂
    Tak je to takový křehký, musím našlapovat opatrně. Sama pro sebe jsem si řekla, že to nebude moje dcera, ale kmotřenka.

MirkaD

Fifi-ano Dafík ná jen jaterní testy horší z krve,břicho študovali 30minut poctivě keždej orgán,kromě mozku a pořádnýho vyšetření srdce-obojí si myslím,že asi nepotřebujem je proštudovaná skrz naskrz-sem nikdy takhle žádnýho psa prohlídlýho něměla…:-()
    takže má mít tu dietu,a za 14dní si máme zavolat,jak se jí daří
    za tím jsou ohlasy rodiny,že je veselejší,akčnější,tak anad už to vydrží!!!
    tu je taky vele bláto-terasa zablácená,+všude bláto k tomu břečka….
    ráno jsem s něma šla chvilku-vyvenčit,trochu projít a jen na rychlo proběhnutí a spapání pár pidi piškotků jsme dělaly stůj -ke mě,čekej-piškotek-PIŠKOTEK JE MŮJ PŘIVOLÁVACÍ povel,když chci aby rychle přišly a nechci aby si sedali
    v práci mezisměna-na kase +vybalování,lidí moc nebylo-ale my jsme se nenudily,když jsme neseděli na kase provážely jsme zbytkové palety,at se mají kam dávat nově přivezený,a je trochu chvilku místa ve skladu
    před půl sedmou večer dom,rychle na 5 minutek vyvenčit pséky,
    večeřa,nádobí,požehlit,nakrmit pséky a vytřít
    a ted si valím koledy….
    a kdo má dneska desátý přineseniny,no kdooooo?
    Žeryček-Žeryk má dnes 10přineseniny-můj vzteklý uvrčený čokl:D
    můj náruživý balonkář,
    fnukal,co furt kvůli něčemu fnuká-vycházka,míček,jídlo od stolu-hlavně,když je tu tatka:D:D:D,milovník cvičení,válení v posteli,tulení v křesle,
    případně v křesle na klíně :D,
    náruživý plavec,fanatický házeč klacků-sám si je přehazuje přes hlavu/záda-vždycky mu říkám,že dělá kung-fu:D
    no a na vychazkách jeho vele oblíbená činnost válení v listí,v trávě-kolikrát místo chození tu vychází tráví kopytama hore-lehne,zavrtí se,ujde pár kroků a šup na zem a zase se válí,kopyta-teda tlapky hore,ujde pár kroků a zase nožky nahoru jak ten kohoutek v oboře,s tím rozdílem,že Žeryk se u toho vrtí,vrčí,a vyskočí a pokračuje znova,milovník kartáčování-ale pozor-kartáčování štětinovým kartáčem-podobným,jak se kartáčují koně,jakmile je česán hřebínkem,drátěným kartáčem,tak už je naštvaný,a dává najevo,že tohle teda jeho oblíbený česátko není
    už z tohoto důvodu radši 3krát ročně stříhám,než se s ním dohadovat na téma-čím chci česat já!a čím chce ,nebo spíš nechce česat on!:D
    tak snad jsem na nic nezapoměla-takže Žeryku-hodně míčkůgranule jen s masem:D
    případně maso s čímkoliv-a furt nebud takovej nervák jo?!

MirkaD

Milko-je,fajn,že jste se k sobě vrátily s Johýskem,a že má takovou kmotřenku
    uf jinak,nevím co psát….nevím,když si vzpomenu na to co se vám stalo,
    tak mi přijde hodně věcí okolo strašně malicherných a zbytečných….

Fifi

Mirko,
    tak vse nej k prineseninam Zerykovi, at mu to este dlouho vrci. 🙂

Milo, na dalku hladim neznou Troldi pacickou sircickou, Ruzice by vas rozplacla. Hodne sil do tezkych chvil, ale ty nejtezsi jsou snad uz za vama. Pozdravuj Roberta a fajne, ze mate kmotrenku. 🙂 :*

cernej caj

Milena
    Tak to je hezky s johyskem, preju at je to hezky a dlouhy vztah

Mirkad
    Zerykovy vse nej!

Ja se o pulnoci bzbudila, sla na wc, lehka si a nekak.me rozbolelo zado tak si rikamrafsinzrusim tancovani bylo to hak skriplej nerv podel cely lopatky… po 2h lezeni a cumeni do stropu kdy se to.jrn zhorsovalo a slo do ruky zad i krku sem se pres prisernou bolest zvedla.z.postele, vzala si aulin, napsala lamaci kosti zda me veme jako akutkunze sw mi zas uhnul.asi obratel (nemuzu ani zaklonit hlavu a pit, totozny jak 2 roky zpet kdyz sem ho vyhodila) a leizm.. sou 3 rano, ja lezim, nemuzu se hybat jen nohama a levou rukou… a charlie zvraci… prvni kolo, druhy kolo… nahmatala sem mobil a volala sos muzi vedle do obyvaku tak charlie asi blil ze mu sezral ponozku… rano me muz musel zvednout z postelr a i tak to silene bolelo sama bych se nwzvedla i kdyz sem.nakonec otuprla spala asi 2h… to bude prijemny pracovni den asi

Denny

Dobré ranko,
    tak hárací fenka mě nutí chodi za noc 2x ven 🙁
    To samý dělala i na jaře, jsem se na to těšila.
    Vichr, věci lítaj a do toho prší, skvělá kombinace.

Tohle někdo včera sdílel na ohařích…kastrovat, nebo ne?
    https://vse-o-krmivech.cz/clanky-blogy/kastrace-psa-nebo-feny-nove-studie-meni-od-zakladu-pohled-na-tento-problem

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 481. až 500. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.