Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,441. až 3,460. (celkem z 3,509)
  • Autor
    cernej caj

Maya
    ja to asi chapu ale nedovedu si predstavit to delat bez hybani tou hlavou:D

Z
    ty mas doma takhle zazvor? je krasnej

ja ulovila taky neco zlutyho dneska

Attachments:
    Zlata

Čajdo
    Jj,zázvor,kurkumu,ta fakt neroste,ze zrníčka granátový jablko a z pecky avokádo

Maya

Z
    to je zázvor? to jsem nikdy neviděla, je docela pěknej
    já kdysi měla akorát banánovník, ale když mě začal vytlačovat z místnosti, tak jsem ho vyhodila
    cernejcaj
    jde to s trochou cviku, samozřejmě ne na metr, ale 10-20 cm v pohodě

Zlata

Maya
    Banánovník te utlačoval😁🤣
    No já dávala pryč z toho samyho důvodu monsteru😁
    Tak doufám,ze to je fakt zázvor a nekecam,na kurkume je na kvetniku furt cedulka,tady na tom ne,ale říkali že je to zázvor.Hlavně ze to kvete.Az bude teplejc tak všecko budem přesazovat,tak uvidíme kořen.

cernej caj

Maya
    To bych cekala ze banajovjiku se tolik darit nebude:D

Zkusila sem si rano ten tvujncvik a neco mi kruplo v zadech tak to nejak asi porovnava:D

Dneska du po dlouhe ultra moc dlouhe dobe cvicit tak musim opatrne

Docela se venku ochladilo, jeste prisel naznak ziminky

Maya

cernejcaj
    tak doufam ze ti krupnuti nic nezhorsilo, to bych si nadavala za blby rady 😀
    Z
    monsteru jsem teda nikdy nemela, akorat palmy nejaky uz jsem vyhazovala kvuli velikosti
    pak neco co vypada trochu jako kaktus, ale roste to hodne a udela to do stropu vysoke sloupy, ktere se pak rozsiruji a kdyz uz mi to stinilo okno, tak to slo pryc
    coz byl docela celindz protoze pri rezani z toho tece takovy bily mliko a ja to musela rozrezat, aby to proslo dverma
    a pak Karel, kytka kterou kdysi davno privezl v byvale praci kolega Karel odnekud z blizkeko vychodu, ktera rostla jak plevel, takze brzy si kazdy odnesl kousek domu, kde pak zjisil, ze rozmery, do ktery to v byte dokaze narust, jsou obrovske 😀
    nevim vubec co to bylo za kytku, ale melo to misto listu takovy jako tycky, takze to byla takova exoticka tyckata rostlina

Denny

Hlasim se z pelechu jako Covid negativni 😂. Ale suchej davivej kaslik mi dava docela zabrat… tak jdu na ten sirup z bobkoveho listu, citronu, medu, zazvoru, lipy… dobrou

Maya

uz se brzo uzdravte marodi vsichni

Maya

no lidi asi trochu uz panikarej
    mama ma ve sporce nejaky penize na tom investicnim uctu, ted tam volala, ze bude chtit prevest penize na sporici ucet, tak se prej ma dostavit
    vsechny terminy na tenhle tyden uz jsou fuc, to jsem jeste nezazila, vzdycky alespon nejaky termin je i na druhy den

cernej caj

Jakoze bych si mela vybrat nejakou hotovost? 😀

Maya

cernejcaj
    tak nevim, mozna lidi i vybiraj
    ale asi hlavne rusej ty investice, protoze za normalnich casu to vydelava vic nez sporeni, ale ted je dost riziko, ze to spis prodela

Odetta

Nakonec je to vždycky sinusovka (ta výnosnost investic). Teď se naopak bude nakupovat, protože to bude levné.

cernej caj

Ja mam par protiinflacnich dluhopisu, to je taky investice, ne?:D akorat ze se to neda zrusit:D

Tak prvni den s klukama by sel, uvidime, co dal…

cernej caj

Tak mi rajo prijel rohlik a jak ste se bvily o dysku tak me nastvalo ze tam je autimaticky 10 kc a nejde to zrusit. Prece dysko by nemelo byt narokovany a prijde mi to jako orasarna, vzhledem k tomu, ze i tak je rohlik trochu drazsi a vydelavaji na zakladni cene potravin, tak pak tuplem nemam chut ridici ten kovak dat

Maya

cernejcaj
    ja to tam teda automaticky nemam, jen mi tam pri dalsim nakupu skocilo dysko, co jsem tam mela minule, ale slo to normalne zmenit na 0
    jsem se ptala pak ridice, co je prej nej lepsi a fakt rikal to co PetraK, ze naklikany dysko se mu pricita k vejplate a pak dani
    tak ted uz dostal na ruku
    objednala jsem podruhy, jsem zkousela pecivo, ale s tim je kapku problem

cernej caj

Maya
    Prave ja uz to zrusit nemuzu. Chtela sem.mu dat do ruky ale takhle smolik.

Ja s bezlepkem su bez sance tam kouput skoro cokoli za pecivo protoze zasadne nemaio nebo v den rozvozu nemaji nebo je rozvoz moc brzo a nemaji… ale mam sunky, jabka, obed na zitra … 🙂

Maya

cernejcaj
    no pro me sice pecivo meli, ale asi az za 3 dny, takze tak jako k nicemu kdyz clovek potrebuje chleba
    s tim dyskem je to fakt divny, zkousela jsi to pres pc i pres apku?
    ja to menila v kosiku pri objednani v apce na tabletu a normalne to slo
    tak jim tam zavolej, at ti to zrusej, jako povinny dysko se mi fakt zda jako blbost, to bude nejakej bug

cernej caj

Maya
    Jen pres appku vcera, takze na pc to mozna pujde, ale to v praci se nepodivam.

Jj, mozna to chce update aplikace:D jednou nabidnes prst a pokazde ho pak chtej:D

Jo vcera slysim vrcebi a feri sinz batohu vybalila parky a nechtela se podelit:D

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak sem tady, děcka. SEm ofšem volaaká zpruzelá. Tak říkajíc na facku, šeci ma serůůůů!:D I Taliprd, která má zas rozšvihanej vocas, já jí ho krásně zafačovala, zalepila a ona si to v nestřeženým okamžiku sundala a vyblemtala ten ichtoxyl. TAk už mi ale zvedla mandličky, že když jsem jí to vázala potřetí a furt tam strkala ten rypák, tak sem jí pleskla už! Nejni to spravedlivý, tak sem pleskla jednu taky sobě.
    Dnes dorazila Brtnikovi konečně klika se srdéčkama. Tak mě pochválil, že jsem dobře vybrala a budem tedy objednávat do celýho domu. No… kdyby bylo na mně, uuuuž to tady bylo šécko, takhle si zase vosm tejdnů počkáme, než to sem dovalej.

čajdo
    to je fakt divný s tím dýškem, mně to změnit jde – v závěru tý objednávky, tam kde si volíš, jestli chceš papírový, nebo stálý-výměnný tašky- z těch jsem nadšená, že nemusím furt ten papír.

PetraK

čajdo
    neco zlutyho dneska
    jedidíí, já tydlety prcky zrychlený miluju 🙂

Dennyky jak je?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,441. až 3,460. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.