Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,421. až 3,440. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Asteris

Jéé budou ušatá koťátka!
    A Petra má pravdu, u některých strakáčů bohužel ten lovecký pud je a je to docela velký problém.

Fifi

Asteris, kamos je choval a byly to dobry torpeda lovecky teda. Delal s nima sportovku, jednodussi zkousky a darilo se jim na mensich zavodech. Jeho Janek je pro me nezapomenutelnej. 🙂 Emicka bude jiste vzorna a vychovas si ji k naproste spokojenosti.
    Edit – a ono je loveckej pud a loveckej pud. Kdyz neco hodni zver, nepovazuju to po vlastneni erdelek az tak za loveni. Ty to mely jinak. Loveni = zabit, zastavit, dostihnout. Tezko to popsat, ale kdyz mi Kremylek rotvajleri vyletel za srnou, byla to moje chyba, mela jsem ji stopnout povelem vterinu pred, letela za pohyblivym cilem. Perdelky zastavit neslo, ty to mely v sobe, tam ani ta vterina nebyla. Si pamatuju Agatku, vysoce brezi s pupkem 12 stenat, ze se sotva valila. Vyletel ji pred rypakem zajic a stejne se za nim vrhla. 😀

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem Fifi.
    Maya

držím všem marodům palce na brzké uzdravení
    ale laskavě si nechte u sebe a ne že z toho tady bude epidemie 😀
    Loki nemá lovení, ale spíš honění 😀
    včera mu vyletěl před nosem zajíc, ale naštěstí byl na vodítku, protože zajíc to vzal z louky do vesnice a na cestu

Asteris

No ano, ale musím říci, že většinou neloví, ale honí, ale jsou mezi nimi i lovci. A jsou mezi nimi i takoví, co jim je zvěř ukradená.

Fifi

Abych uzavrela dnesni den, vlastne koukam, ze vcerejsi, jsem odsouzena k vyhrezum. Suchy teplo, pravil fyzio. Mno, snazila jsem se poctive. Ale smyvat modry gel ze zad je legranda, kdyz jedna ruka moc nefunga. 😀 Musim koupit novy pytlici.
    KLidnou noc hlavne nekam do dali, papalala.

cernej caj

Fifi
    No ja zes psala ze cvicit nesmis tak pisu ze ja nemluvim o cviceni cviceni ale o cviceni jako mikropohybech hlavou na tu konkretni vec prave od fyzio 😀 otaceni hlavounsem taky vic pridala az po par dnech a hlavne ja to zas mela na strane a ne vycentrovany, tak aby se to tam nejak zacentrovalo:D

Tak novy polstarky a treba do kapesniku nebo obalu na polstarek priste:)

Denny
    Jeditiii budou kotatka!

Tak ja dneska na pohreb tak jen novacky pozdravim a masochistickej zaprah hude od zitra kdy je hudu kit vsechnh na krku

Maya

Fifi
    teda drzim palce at se ti to srovna bez nejakych medicinskych zasahu
    nebyl by lepsi nahrivaci polstarek z tech pecek do mikrovlnky a privazat to kockou nebo nejakou salou?
    Denny
    tak uz mala gratulace, tak snad to vyjde s kotatkama

Maya

kopiruju sem z ifauny, kdyby nahodou nekdo o nekom vedel, tak na ifaune sezenu kontakt
    Před chvíli mi volali známí z Ukrajiny (chovatelé kokršpanělů), známý říkal, ze veze svoji ženu k hranicím, aby se dostala do Polska k jiným známým, mají neprodaná 3 měsíční stenata kokříků. Prosil mě, abych se poptala, jestli by si někdo alespoň jedno stene od nich nekoupil, mají vystavený rodokmen, ale jsou to běženci jsou po výstavních rodičích. Další informace v každém případě dodám.

MirkaD

tak jsme měly včera vycházkový den-nepřed v děsným vychru a kose ke křížku a zpět-ale to se mi zdálo nějak málo-na to,že mám volno,takže jsem pak dala vycházku kus po dědině a zpět-aby si Žeryk počuchal a pořádně se vyvenčil-jinak když jdeme krátkou trasu tak 2-3krát zvedne nohu,jednou hodí bobek-a jinak chodí z výrazem-tak co kdy bude míček???a chodí bez povelu u nohy,nebo 2 kroky za mnou….pakárna…
    odpo jsme si daly čtení,pak vycházku kousek k lípě a zpět,a pak jsem šla chvílu ke kamošce knihovnici pro knížku,
    večer opět vycházka po dědině a dom….
    ehm poté co jsem se po dlouhé době-po roce a půl objednala na gyndu,s tím,že jsem to od léta nedostala,tak včera just po dlouhé době zas e to tu….takže dnes ráno přeobjednat….
    no nic…
    dnes ráno jsem si dala za vichru a zimy vycházku k lípě,od ní obejít velký pole,kousek lesem,a podél lesa pak k hákence,kus k vysílači,kousek ke cvičáku dolů,pak zase navrch,zase k hájence a od ní dolů,
    k lípě psy na vodítku,pak na volno,k lesu se proběhli,od lesa běžela vepředu Dafi,Žeryk celou dobu 3kroky za mnou…..no ale chodím rychle,takže pohyb byl svižný,na konci vycházky měl Žeryk 2 krát hledání uzlíku,jednou Dafi a šlo se dom….
    Asteris-jo,vím,že nejsou lovečáci,ale vzhledově jsou jim podobní…
    Fifi-tak přeju zádíčka už v pořádku!!!
    PetroK-at zaberou prášečky,a covidák pádí pryč!!!

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
    tak ATB zatím asi snáším celkem dobře, uvidíme jak se s tím popasujou. Zatím je to takový nastřídačku . včera jsem poměrně rychle v těle cítila nástup, a dneska ráno jsem zas hópla jakoby zpátky, ne úplně, ale přeci jen zpátky. Tak jsem zvědavá, co bude dál.

Mirka D.
    PetroK-at zaberou prášečky,a covidák pádí pryč!!!
    už by bylo načase.

Fifajz – hele já mám takovej ten rašelinovej nahřejvací polštář, nepomohlo by Ti to?

Dennyky
    gratuluju, to bude doma tóčo ………….. chudák KOněf, až ji takhle budou zabíjet 😀 😀

cernej caj

D eska se stavil kolega z jinyho oddeleni a ma doma.psa jmenem.covid a jeho pritelkyne prej ma chovku na pomiky a cena ted 90 tacu… rikal, ze to je taky divocina ze maji treba 2 stenatka maji 100g a nekdy proste prezije jen 1… ja proste nevim proc se tomuhle rika “odchov je slozitej, proto ta cena (coz nechci rozporovat) ” misto “asi by se to umele ydrzovat stale pri zivote nemelo”

Tak nastoupili 3 novacci, dva mladosi vypadaj sympaticky, tretino neco starsi spis rezervovanej, snad budou vsichbni sikovni a bude je to bavit.

Pohreb rychlej, hezkej. Deda premlouval muze na hostinu ale nepremluvil, coz mi nevadi, babicce bylo 79.. 3 deti, 7 vnoucat a urcite 2 pravnoucata… tak uz je dobre. Horsi nez smrt je mizerny umirani nekde kde te 1x denne otoci…

PetraK

Černej čaj
    ja proste nevim proc se tomuhle rika “odchov je slozitej, proto ta cena (coz nechci rozporovat) ”

taky naprosto nechápu, grrr

Je dobře, že pohřeb proběhl klidně
    Horsi nez smrt je mizerny umirani nekde kde te 1x denne otoci…

plně souhlasím

Maya

no pomici a slozity odchov, to je jen v dusledku toho, ze jako u vicero malych plemen se honi za co nejmensimi odchovy a pak uz je samozrejme problem jak s porodem, tak odchovem
    ty ceny jsou spis proto, ze je ted pom v kurzu, az opadne ta modni vlna, pujde zas cena dolu

Milena z Prahy

Taky přeju churavějícím uzdravení 🙂

Čajdo,
    vytrčování brady tady taky cvičíme a řikáme tomu šuplíky.

Maya

me na krcni pater na rehabce i krome supliku poradili natahnout ruce do strany do vyse ramen, hlavu drzet na mise a kyvat telem do stran

nevite nekdo, jde na zviretniku nejak vyfilrovat clanky od konkretniho autora?
    nebo jak se tam vubec vyhledavaji starsi clanky?

cernej caj

Mayaja to zkousela z pc kdyz sem petre kopirovala zviretnicky clabky na webovky… takze to nejak asi slo… z vyhledavani? Lika by mela vedet

Jako v leze? Nebo jak vrtis telem?

Maya

cernejcaj
    ne, ve stoje s nohama u sebe zvednes natazeny ruce normalne od boku do vyse ramen, jakoze rozpazis a pak jakoze tema rukama stouchas do stran, takze v pase se naklanis do boku na jednu a na druhou stranu, ale hlavu nechavas na miste, takze se ti hejbe jen pas a krk
    nevim jak to lip vysvetlit 😀

Maya

cernejcaj
    hledam nejaky video, ale nenachazim
    nasla jsem jen tenhle obrazek jineho cviku, co mi tam taky ukazovali
    http://webserver.ics.muni.cz/bulletin/articles/clanky_img/232_2.jpeg

Maya

cernejcaj
    ted jsem si vzpomnela jak me to tam tenkrat ucili pro zacatek to delat u zdi
    stoupnes si bokem ke zdi, rozpazis do vyse ramen normalne dlani dolu a tak abys mela konecky prstu kus od zdi a pak se tou rukou dotknes zdi tak, ze se ohnes do boku v pase tak, aby ti sly do boku i ramena a hejbal se ti krk, ale vrsek hlavy a nohy zustavaly na miste, no a pak na druhou sstranu stejne

Zlata

Tak do tech chmur dneska trochu slunicka,v noci mrzne,zase ma mrznout,snad nebude par dni foukat.Loni jsem dostala kurkumu a zázvor,kurkuma živoří,zázvor kvete.
    Přemýšlím jestli to marozeni se přenáší i po internetu🤓

Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,421. až 3,440. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.