Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,401. až 3,420. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Maya

Asteris
    ja strakace nikdy nazivo ani nevidela
    ale kdysi jsem po nich koukala a oni jsou i dlouhosrsti a ti se mi libili

Asteris

Jojo, mně se taky líbí dlouhosrstí, ale tenhle vrh i když mamina je dlouhosrstá, tak jsou všichni po tátovi krátcí…

PetraK

Maya
    v horoskopu prej všem Rakům to bude v tomto týdnu pálit jako už dlouho ne
    tak cekam kdy to prijde, zatim nic

😀 😀 😀 😀 promiň dífče, zabilas mě 😀 😀

dlouhodobe nasledky covidu typu pretrvavajici kasel a ryma doporucuji antihistaminika, konkretne Zyrtec a prej to fakt pomaha, tak jen kdybys chtela vyzkouset
    udajne ten kasel zpusobujou kapenkny hlenu, co kapaji z dutin do plic a ten zyrtec tomuto zabrani

aháá, aháááá, to byl ale dávalo smysl, protože takhle to vnímám přesně, že to je. Mám vlastně pořád rýmu a tím pádem to leze furt dolů……. dík, pak, že Ti to nepálí 😀 . Uvidím teď jak to zmáknou ty ATb – nechci kombinovat a pak bych když tak zkusila. díkec.

Asteris
    Držím palce, ať je lépe.
    díky, no mám jakýsi brutální ATB, tak uvidíme, jak to půjde.

Maya

PetraK
    tak snad ti atb zaberou, co mas za atb?
    jinak tyhle leky na alergii a atb se muzou brat dohromady
    ale uvidis, jestli uz tam mas zanet, tak urcite jsou atb lepsi

PetraK

Maya

Azitromycin Sandos sem dostala. Dneska dvě tablety, pak 1x za 24 hod. To bude utrjech. Radši to míchat nebudu.

kachna

v horoskopu prej všem Rakům to bude v tomto týdnu pálit jako už dlouho ne

můžu potvrdit, dítě přikládalo úplně vzorně.

kachna

brutální ATB

jo, známí to měli stejně.
    Dcera mluví podobně jako ty, ale vzhledem k tomu, že jinak jí je dobře, přiznávám se, že si to spíš užíváme.

oni jsou i dlouhosrsti a ti se mi libili

ano, ti jsou úplně boží.

cernej caj

Tak sem si nasla.dlouhosrtstyho strakace a je afakt hezkej a su prekvapena ze to neni lovecak, taky sem si myzlela ze je.

Tady bude ultra davka roztomilosti s fanouskem a emou:)

PetraK

dopr holky mě tak štve, že jsme tady v tom rozkopaným stavu a nemůžu sem stáhnout nějakýho čoklida z Ukrainy do dočasky!

PetraK

černej čaj
    no strakáč nejni sice lovečák, ale co tak vím, lovecky se umí projevit pěkně 😀

Fifi

Bryvecir vespolek,
    ale ne, Esusko, ja doufala, ze se ti o vikendu prilepsilo. Takze atb a placatit se doma? Koukej to radne vylecit, at je brzo lip!!!

Jsem rozbita po sikovnym fyziotyranovi, dalsi vyzivna session. Objevili jsme jadro problemu, kdyz opadnul otok – nejspis plotynka nebo zrotovanej obratel. Dvakrat se mu povedlo mi zado krupnout, jupijajej. 🙂 Jestli terapie vic nezabere v pristich cca 14 dnech (jakoze zvolna zabira, nerv mi vystreluje uz “jen” do loktu, prsty uz jen obcas brni, i se vyspim na zadech), bude zobrazovaci technika a nedejboze nejaky kuchani. Na to dojit nesmi, o tom ani nepremejslim. V patek dalsi sezeni a masakero. Pitoma pater hrbata moje!

cernej caj

Fifi
    Nech si napsat svalovej relaxant aspon se vyspis.. me to vystrelovalo brneni az do konecku prstu prvni tejden a ten dimexol mi tontrochu otupel i na spanek. Dobre ze tonkruplo a ted musis byt hodna nez splaskne otok. Hlavne nesmis zadny pohyby co ti na to vadi i kdyby si mela nejakej prasek… ale to uz se budes jen hojit a par dni pockat nez otok opadne a minimum namahy at tomu pomuzes:)

Fifi

Cajdo, vsak ja mela ten Nimesil a pomohl prvni tejden z nejhorsiho. Bavili jsme se i o kapackach, ty v mym stavu nedoporucil, protoze presne jak rikas – bolest ustane a clovek si to este dokurvi nakym pohybem. Myslim, ze on vi, co dela, kdyby se to nelepsilo, posle me jinam. Co ty a bedro/krcisko, lepsi?

cernej caj

Fifi
    ja myslela na to spani, aby ses aspon trochu vyspala. ja to mam docela dobry, kdyz se snazim cvicit a moc nestresovat 😀 u toho dost zatinam ramena a to vsechno kolem a to mi to zhorsuje ale myslim, ze uz to zacina byt konecne fakt dobry a posledni 3 dny SPIM! 😀 jako musim proste vic na tech zadech, ale uz fakt spim coz je super.

jj, je urcite sikovnej a kdyz si uz krupla tak to se budes uz jen hojit 🙂 drzim palce moc, aby si to mela brzo OK a nemusela nikam po dr

MirkaD

tvl-mě z toho Martina mrskne!!!
    tak jsem mu dala přečíst článek suchej Únor-o tom neházení hraček,on jo no
    a já-takže by měl Žeryk suchej březen bez házení
    Martin-no ale to je moc dlouho,chudák pes….blblblbablablbabblablabla
    no a já jsem nějak vytkla a řekla jsem mu-hele tak dost-už toho dohadování za 6 mám dost-tak se mu přestane házet úplně!!
    a Martin-chudák pes,zabiješ ho,vezmeš mu jedinej smysl života….
    co m na to mám říct???????????

Fifi

Cvicila bych rada, ale mam to zakazany. Krome jednoho spesl cviku. Esli ja si to nedorasovala, kdyz jsem to po vzoru Petrs se snazila rozchodit a rozcvicit. 😀
    Na noc si beru brufac, vyspim se pomerne ok na tech zadech, bolesti se uz nebudim. A huraa, ze taky uz spis, vracim drzeni palcu, necht nase i dalsi chrbaty jsou brzo v pohode! 🙂
    Edit
    Mirko
    Ze mu vzkazuju, ze je debil. To asi nicemu nepomuze, ale mne se trochu ulevi. 🙂

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem Fifi.
    cernej caj

Fifi
    no ja mam taky “cvik” ze jen “zasouvam bradu a pak zasouvam bradu a obracim hlavu” takze to je cvik jak bota 😀
    tak to je dobre, ze se hlavne uz vyspis a odpocines si:)

ano, necht nase hrby spravne hrbi! 😀

MirkaD
    no tak to je jako kdyz si tvoje mati prebere ze kilo na zimu navic je OK tak je OK i 10…

PetraK

Mirka D.

že pak aspoň nebude vypatlanej jako někdo jinej a nebude třeba tak vynervenej a nebude tak kousavej.

Zab ho a řekni, že to udělal Půta.

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
    Denny

Bry kacer, hlasim se do klubu ciplotin. Jsem myslela, ze to o vikendu vylezim a prt. Ale ehm vypada to, ze Balbi bude mamina 😍🤗 vix se mazli, vystouply a zruzovrly ji bradavky a ma i trochen pupik ❤️

Fifi

Cajdo,
    no ja mam taky “cvik” ze jen “zasouvam bradu a pak zasouvam bradu a obracim hlavu” takze to je cvik jak bota
    Mam to samy, hlavou obracet zatim nemuzu. Ale mne tahle bota pomaha. 🙂

Dennykyyy,
    tys taky zdechla? Twe, co to je totok tady? Mas kurvaviraka nebo chripecku, at nam rozsiris sortiment?
    Ale ehm vypada to, ze Balbi bude mamina 😍🤗 vix se mazli, vystouply a zruzovrly ji bradavky a ma i trochen pupik
    Whiiiiiiiiii, SUPEER, potichoucku se tesim na maly netopejrky, at nic nezakriknu. 🙂 Nemrouskala, pupickuje, tak kdypak se vam to narodi, maticko? 🙂 Taky takovej svihhak lazenskej, kdo by mu odolal.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,401. až 3,420. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.