Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,341. až 3,360. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Petrs01

nemáte nic u Sberbank

Máme – klienta, kterej mi pije krev 😀
    Mojí šéfové to večer docvaklo a ještě před půlnocí mu zadala převod většiny peněz do KB. Tam ještě nepřišly a SB nefunguje. Takže snaha byla, zda prachy přijdou je otázka. Banka to dle mého neustojí, ale zase by měla být pojištěná a lidi by ty prachy měli časem dostat.

Zlata

Petrs
    Tak dopoledne to prý ještě fungovalo,pak přestalo jít internetový,a po poledni všecko zavřeli.

Maya

Z
    asi zavreli, protoze jim dosly hotovy prachy
    Petrs01
    treba si je klient stihl vybrat?

Petrs01

stihl vybrat?

Hotově určitě ne. A online nejelo už ráno. Uvidíme v pondělí, zda to přiteče do KB. Ovšem zrovna u něj mne to stráááášně mrzí 😀

cernej caj

Hec a muz me vzal na jidpo do luxusni japonske restaurace se slovy “penize mozna brzo nehudou mit zadnou ceju tak si je uzijem” 😀 jeste ze nejsu japonec moje kobe bowl za 495 byla porci svacinka rozhodne nic odpovidajiciho hladovymu caji:D

MirkaD

Černejčaj-muž je optimista:D
    CHCEŠ ŘÍCT,ŽE JSI SE NAPAPALA A MÁŠ HLAD?

já si po obědě vzala 2 paraleny,a poslochala jsem rádio kašpar rozhovor s Martinem Hofmanem,a Patrikem Hartlem-ten jeho smích mě zabije!
    pak jsem vzala na vycházku mou dvojku+Bettynu,vzaly jsme to kus k lípě,kousek po poli-Žerykvi hled-ztratil,s Betty kroky,otočky a odložžení v leže s přivoláním,pak kroky,otočky s Žerykem i Dafi a ze všema třema přivolání ke mě,a cestou dolů jsem měla puštěnou Btty,Žeryka na vodítku,a Dafině jsem celou dobu házela za sebe kolčko,než pro něj došla/doběhla,tak já zas o kus dole:D
    takže doufám,že psi se proběhli,a du zase ležet
    ehmm-zmetek Dafina už štěká i na lidi…co s tím?ve městě to nedělá,jen tu mezi polama….

Petrs01

co s tím?

Postav se čelem k člověku, dej přivolání a trvej na jeho předpisovém provedení, tedy předsednutí čelem k tobě. A zády k člověku. Nepospíchej s uvolněním a běda když se uvolní sama. Dej pak třeba ještě k noze, lehni,… odměň když bude vnímat tebe a ne člověka.

Fifi

Bryvecir a krasnej vikend vsem,
    zado o cca 50 % lepsi, takze se i trochu vyspim. V pondeli pokracovani u fyziotyrana. Zaplatbuh za zahradu, psiska doted blbnuli a radili, uz jsou drobatko nevybity, cmuchohratky nejsou vsespasny. Co nadelam…

Mirko, po ocko bys mela mit klidovej rezim, tak to neprehanej s vychazkama. At je ti brzo lip. 🙂
    zmetek Dafina už štěká i na lidi…co s tím?ve městě to nedělá,jen tu mezi polama….
    Ja bych ji podekovala za upozorneni a prevedla na jinou cinnost. Hracka, pamlsek, podivej se na me, povel jinej, kterej zna – neco, co chces aby delala misto stekani.

Cajdo, nevim, co to je kobe bowl, copa do ty misky davaji? Oni Japonci zerou maly porce. 😀

cernej caj

Fifi
    Dobre zw je lip.

Nejaky luxis hovezi chovany podobnym zpusobem jak japonsky co se nesmi gyvazet, ryze, repa, zazvor nakladanej, okurky… dobry to bylo

Mirkad
    Tak hlavne se neprepinej po ocko

Fifi

dobry to bylo
    Ale malo toho bylo. 🙂 Tak ses necim dorazila?
    Lip trochu je, uz vydrzim i chvili sedet. At uz je tahle epizoda daleko v ksaaa.

A vlastne KACHNOO, vy budete mit krasavici dlouhovlasou tenhle vikend, vid? Tak at vsechno klapne a libi se ji u vas, at jste spokojeni! 🙂

cernej caj

No jooo vlastne kachnooo at to klapne!

Fifi
    A mas nato neco na bolest? Hlavne at se to uz jen lepsi! Ja uz muzu po 3 mesocich od pohnutyhonobratle rict ze uz dokazu spat i 3 h v kuse 😀 a celej den cjpdit/sedet bez opory alemna tyc se trochu bojim i po tak dlouhe dobe:( dpufam, ze ty yo budes mit pryc za par dni a budes dlouho zase fit, meznam horsi bolesti nez podobny “srandy”… tak se hoj a srustej…

Zitra jdeme s kamoskou na vylet ana vystagu kamelii tak se tesim

Fifi

Cajdo
    A mas nato neco na bolest? Hlavne at se to uz jen lepsi! Ja uz muzu po 3 mesocich od pohnutyhonobratle rict ze uz dokazu spat i 3 h v kuse
    Brufen nezabiral, dostala jsem Nimesil. Ten zabral castecne, ovsem po 4 pytlikach jsem mela co delat to stihat na wc. Uz ho neberu, jak me ve st ztejral fyzio, ruka boli min, vcera jsem si dala jeden brufac zase, dneska este nic, ale asi na nej na noc dojde. Mela jsem tu oblast strasne nateklou, takze se s tim nedalo nic moc delat, v po to porovna snad vic.
    Ty ses ukrutnej chudak taky se zadama, presne jak rikas. Strasny bolesti, prvne v zivote jsem x dni nespala, jen lezela jak mrtvola na zadech a bala se i nadechnout, chvilkama mi i slzicka utekla. Tri mesice, to je silenost, to nechci a neumim si to vubec predstavit. Nechapu, ze muzes tapat na vandry s necim na zadech. Uzij si kamelie a hlavne at chrbat nezlobi!!! 🙂

cernej caj

Fifi
    Tak uz se mi jen blbe spi:D a mivam “unavenej” krk ale bolesti uz nastesti sou pryc, paradoxne mam vetsi prblem najit pol9hu na spaji bez bolesti nez nosit batoh:D jak spim celej zivot na boku ale ted kusim na zadech a bez polstare…

Na to natekly snad taky zaberou ty leky ze torchu utlumi moznej zanet a zklidni… pondeli mas za rohem, tak drzim palce at sou na tebe cerna stvura s pruhem hodni!

Kamelie krasny i rajeckej zamek ale tma… a na vykete nam snezilo:D

cernej caj

Denny
    Kes se mi smala zw v twch tvych botach (sem jim dala premieru) vypadam jak kaxer donald jak mi sou obri:D no na sirku sou tak tak:D

Zlata

Čajdo
    Dneška jste to počasí teda moc dobře nechytli,prska,sněhová krupice,vítr.

cernej caj

ale vysel nam celkem hezky, snezilo a neprselo:)

Attachments:
    cernej caj

vite, ze cajovnik je taky druh kamelie? ja to nevedela. myslela sem, ze kamelie je proste nejaka kytka ale je to spis ker…

Attachments:
    Fifi

Bry vecir,
    drzte, pls, palce jozevcikovy od znamych. Jsou na pohotovosti, prestala se hejbat, vypadala fakt uboze. Dle myho nejspis plotynka. 🙁 Hlavne, at je v pohode. Snad se panicka konecne zamysli a prestane ji tejrat obezitou. 🙁

Cajdo,
    krasny fotos jako vzdy. 🙂
    jak spim celej zivot na boku ale ted kusim na zadech a bez polstare…
    Taky jsem tak spavala, ale pri prvnich problemech s krkem mi to zakazala primarka, musela jsem se preucit na spani jen na castecnym boku. Ted uuz dva tejdny spim v poloze mumie, zis, se tesim, az se budu moct pootocit. Tak tobe at preucovani zabere a pomuze. 🙂

cernej caj

Fifi
    no me to nikdo zakazovat nemusel, me to jen na zadech tak silene nebolelo, takze kdyz sem pak sla na fyzio, a ona mi to doporucila, tak sem to uz prirozene tak delala, protoze to jinak neslo. jenze ja tak proste nemuzu vubec spat a hlavne me u toho boli bederka, asi jak mam velkej zadek a pak se mi “propadaji” zada, muzu si vybrat… boli me krk nebo bederka?

co je to castecnej bok?

jozepcikove drzime palce, panicka si to nevzala moc k srdci asi teda:(

kachna

Rumštáááájn,
    Fanča už je doma, Lucka jí říká Fanoušek, takže to vypadá, že máme pana Amálku a paní Fanouška. Je to taková něžná psí duše a boojí se pana Amálky. Pan Amálka se bojí jí. Fotit budu, až příšery uklidí obývák.
    Je to něžná slečna, netahá na vodítku, nehoní slepice, ovečky ani děti. A umí se smát. Směje se na každého a má strááááááááášně dlouhý rypáček.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,341. až 3,360. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.