Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,301. až 3,320. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Zlata

Maya
    HM,HM,tak asi ten obrázek bude lepší nechat udělat někde tady.Myslela jsem nechat udělat vnučky a vnuka.

Denny

Zlatko on ma ucet v ceske bance kdybys neco chtela. Pan je moc milej. Hrubsi struktura neni rozhodme hezci uz od pohledu proste vypada min kvalitne.

Denny

Zlatko posilala jsem normalne koruny. Ja volim vzdy matne, leskle se. mi nelibi, potazmo kdyz se na foto divas z jineho uhlu tak lesk je na prd. Lesk se proste leskne 😂. Fakt doporucuji, navic to suprove zabalil, takovy velky format. Kdysi mi prisly zmackane fotky 20×20 a tohle opravdu peclive zabalene a pan ochotne odpovi na vsechny dotazy. Poradi.

Zlata

Denny
    Dík za info,tak já to promyslím,predelavam si pokoj,tak az mi přijde knihovna a stolek pod televizi tak si ty obrazy nechám udělat.Mám všechny jenom klasicky tech 20na20.

cernej caj

Asteris
    a uz mas jmeno pro tu svoji fenecku? pamatuju si to dobre ze to ma byt holka?

Z
    ono to vetsinou jde na ucet do SK platit v CZ akorat si pri prevodu banka muze strhnout treba 200 poplatek, lepsi platit kartou, jak pise Maya, kde to vychazi lip, ale zalezi na bance. V kazdym pripade hodne SK obchodniku pouziva dvouucet u fio na czk a eura a muzes posilat normalne castku czk – czk a tam te neprekvapi dalsi poplatky.

urcite budes mit do predelanyho pokoje hezky ty svoje “deticky”

Dneska muzi zemrela babicka, byla v domove, protoze se o ni deda uz uplne nezvladl starat (nechavala plyn, vodu, troubu, byla popletena a dedovi je taky k 80 spis) a tam pry byla agresivni a vsechny napadala slovne tak ji dali do blazince pod sedativa a privazali k posteli (to rikal muz ze zprav z domova, jak to je v realu uplne nevim) v kazdym pripade zdravotnicka pece je tim horsi, o co mensi mesto jde… no a prave se teda pry po vanocich hodne zhorsila a ze uz jen cekali az to prijde… no nekdy clovek nemuze zajistit peci sam a kdyz ji sveri odbornikum, tak pak ma sram na dusi misto uklidneni, ze se ji dostane lepsi pece…

takze v utery nastupuji 3 novacci a ja v tom necham machat kolegu samotnyho chudaka…

Fifi

Zdravicko vespolek,
    po vcerejsku zazivam novej zadobol level, ale zajimavej, dokonce jsem se i nejak vyspala.
    Cajdo,
    to je mi lito s pratchyni, uprimnou soustrast. 🙁 Ono to neni pri pomateni hlavy u starsich lidi nekdy jednoduchy, zalezi na diagnoze. 🙁
    Ty ses taky uboha zadobolna kolegyne, tak at je lip! Mas pristi tejden dovcu nebo ses chciplina, ze na to bude kolega sam?

Mirko, at treti ocko zvladnes v pohode, mne bylo blbe jeden den narozdil od tech predchozich pichancu.

Asteris, gratuluju ke stendu uz predem, nezapomen nas pak zasobit zpravama a fotama. 🙂

Vic toho moc nedocitam, svet se zblaznil, v 21. stoleti valka… Je mi z toho uzko, tezko, kez by toho psychopata nekdo sejmul treba novicokem.

Petrs01

kez by toho psychopata nekdo sejmul

JO.

A hlásím první letošní klíště 🙁

Zlata

Čajdo
    To je mi líto,držte se.
    Objednala jsem si jako knihovnu 4bílý policovy regály,protože mám knížky rozstrkany kam se podivaš,odolavam pokušení cokoli ke čtení objednat,jedině kdyby k tomu pribalili ten regál.
    Denny mi fakt vnukla nápad na ty fotky,tak pak uvidim jak to bude vycházet.
    Fifi
    At je ti konečně lip.

Maya

cernejcaj
    to je mi líto 🙁
    péče bych spíš řekla jak kde, ale jinak minimálně bez těch sedativ to u těhle dementních lidí ani jinak nejde, by ublížili sami sobě nebo někomu a zvládat tu péče se doma už nedá

Maya

tak jsem dneska zjistila, že k nám už zaváží rohlík, tak jsem celej večer dělala zkušební objednávku, se to tváří, že přivezou i maso a jogurty, zejtra v poledne, tak jsem zvědavá, jestli fakt dorazí nějaký chlaďák
    a měli by vozit i o víkendu, jako bylo by to super

cernej caj

Maya
    Tak uzij nakup, k nam.jezdi autons chladakem a mrazakem, privezpu i zmrzlinu:D

Fifi
    Drzim palce at zadobol polevi a nejaky leky na to nemas? Ktery bybt taky ulevily?

Pohreb je v utery v 11, takze pujdu z prace.

Z
    To budes mit pekny policku a u ji obrazky:)

Zlata

Maya
    Já to včera zjistila taky,prohlizela jsem ceny,něco by docela šlo,dokonce když nakoupiš za 1200 tak neplatís dopravu.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Sem fakt exprt. Posíláme peníze na Obědy pro děti a já jsem tam tehdy zapomněla napsat VS, který by naše platby identifikova, páč mi ho posílali dodatečně. Takže to celou dobu chodí anonymně. Jak jsem pako na ty prachy nepoužitelný, tak mě ani nenapadlo, že člověk může dostat takový ten odečet z daní. Kdyby paní Nejedlá si s tím nedala sama od sebe práci a nedohledala to v transparentním účtu, tak leda prt 😀 . Nesecvaklo mi to, ani že ostatníorganizace, kam posíláme to už poslali. Tak jí asi pošlu čokošku 🙂

Maya
    áááá Rohlik konečně dorazil – jste měli smůlu na tu demarkační čáru. Já jsem s nima fakt spokojená a občas se to hodí. Miluju ta tu možnost, doházet si ještě do určitý doby něco, co jsem zapomněla – jen si člověk musí ohlídat, že si to chce s tou původní objednávkou propojit. A taky je supr to napojení na lékárnu, ten chlíveček můj regál a zachraň jídlo a ošklivá zelenina a ovoce. O chlazený a mražený se neboj. v pohodě to mají.

aaa koukám, že už jezdějí i k Zetě. tak si to holky užijte, je to bezva služba občas. Asi furt by takhle člověk nenakupoval, ale když není čas, nebo je člověk nemocnej, tak skvělý.

černej čaj

to je mi líto se starou paní 🙁 . ta péče je někdy bohužel…… ne dobrá. A to nejen od personálu, ale i od lékařů. Jenže co může člověk kolikrát dělat, některé stavy se pak už zvládnout doma nedají. Je to moc, moc těžký, obě ty varianty.

Fifi
    kez by toho psychopata nekdo sejmul treba novicokem.
    to nechápu, proč ještě nikdo neudělal??

u zazivam novej zadobol level, ale zajimavej, dokonce jsem se i nejak vyspala.
    jak je dneska chudero? Ještě, že máš zahradu a kam vypustit pruhatce a černou stvůůůůůru. Podrbej je. Já jsem dneska ráno říkala, ohaříkům, ať to ešče chvilinku vydržej, že pak bude líp.

PetraK

Jéé helejte, to je ale šikovnej pán!

https://www.denik.cz/hobby/usmejte-se-z-prasklin-a-i-chodniku-sleduji-svet-nove-postavicky-21220224.html

to by bylo hezký, kdybychom taky měli někoho takovýho.

Zlata

PetraK
    Ano je to super nakupování,já občas nakupují takhle v Edece,dobře se nakoupilo i ve v Bedynkach,Tam zvlášť v zimě nebo brzo na jaře ta zelenina.

Denny

Morgen pátečkovej, slunečníkovej.
    Hlásím se do klubu nemocinkavých, od středy mi není úpá dobře,
    testy okej, nicméně za chvíli potáhnu z práce domů spinkat.
    Všimly jste si jak už řvou ptíci, jak brzo svítá?
    Já jsem dokonce včera našla pár pidi kopřiv.
    Vím, že to pro přírodu není úplně top, teplo takhle brzy, ale když
    nebude moc mrznout, tak by to tolik vadit nemělo.

Rohlik by mohl zavážet i u nás, to by bylo fajn, aspoň bych si objednala
    to co potřebuju a nekupovala krávoviny, jako když jdu do obchodu.

všem marůdkům přeju ať je brzo lépe.

Asteris těším se na fotečky 🙂

Maya

PetraK
    no kosik ma taky chlazeny a mrazeny, ale k nam to nevozi
    rohlik se mi zda i levnejsi a hlavne ta rychlost, vcera vecer objednano, dneska v poledne by to meli privezt
    kosik sel normalni prepravkou, takze to tak 2-3 dny trvalo
    a nemusi se to platit dopredu kartou jako u kosiku
    i vetsi vyber ma nez kosik bych rekla
    tak doufam, ze to bude vsechno ok, zase jako fakt kosik mel mega luxus krabice s dirama na drzeni, jeste obvykle to rozdeleny do vice, aby to nebylo moc tezky
    a vse co privezli, bylo OK
    tak uvidime
    Fifi
    jeste porad zadobol? drzim palce at to brzo prejde
    Z
    rohlik se mi zda trochu levnejsi nez kosik

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem Maya.
    Maya

Denny
    tak se brzo uzdrav
    ted marodi hodne lidi, kombo v podstate sundany respiratory a tohle teply pocasi je akorat na bezny virozky

Denny

No já jsem se v sobotu v noci byla projít v mikině tak možná proto.

Jedna včerejší 🙂

Attachments:
    cernej caj

Me.vozi i ten den kdyz objednam v 5 rano tak treba v 8 uz privezpu kdyz sou volny casy, vetsinou to beru do prace kdyz nemam obed… vyberu si neco na zachranu + dokoupim neco do prace a domu…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,301. až 3,320. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.