Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,281. až 3,300. (celkem z 3,509)
  • Autor
    EvaC

Petrs01
    To slovo je NIKDY 🙂 🙂 🙂
    Už ho taky nepoužívám…

Denny

Tak jak?
    https://www.svetzeny.cz/zabava/testy-kvizy/kviz-zjistete-zda-mate-dominantni-levou-nebo-pravou-hemisferu-staci-vybrat?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=K75Egm6Unav-202202241013&dop_id=15550045
    Já levou, ale tohle
    Lidé jako jste vy se řídí logikou a rozumem spíše než srdcem. Dlouho věci analyzujete, než učiníte finální „řez“.

to se mnou fakt nemá nic společného :-DDD

Denny

a
    https://www.svetzeny.cz/zabava/testy-kvizy/osmismerka-barva-kterou-vidite-jako-prvni-vypovida-o-vasi-povaze-zjistete-zda-se?utm_source=www.marianne.cz&utm_medium=sharing_widget

U MĚ HNĚDÁ

Jestliže jste jako první našli hnědou, značí to, že jste čestný člověk, který stojí nohama pevně na zemi. Jste nesmírně zodpovědná osobnost, která ctí své závazky. Co slíbíte, to dodržíte. Jste rodinný typ, vaši blízcí jsou vám vším. Ostatní vás považují za skvělého kamaráda, na kterého je spolehnutí.

EvaC

Denny
    B+B
    jéžiš, to jsou tuliprtky…

Denny

EVI VIĎ?
    S těmi zvířátky člověk zapomene na všechno špatné….

PetraK

Dennyky
    , jak se k sobě tulí ty dvě netopýrky
    je skvělý, jak mají jedna druhou 🙂

tak já žlutá

Jste člověk, který nesnese negativismus. Máte optimistický náhled na život a snažíte se zbavit se negativní energie kolem vás, ať už se jedná o toxické lidi nebo emoce. Chcete žít radostný život a často se smát, jen tak něco vám nepokazí náladu. Snažíte se zdržet se negativních emocí jako je nenávist a hněv.

sem řekla, že B

Pokud jste zvolili obrázek nalevo (variantu B), značí to, že máte dominantní pravou mozkovou hemisféru. To znamená, že jste velmi kreativní člověk mající originální nápady. Jste společenský člověk, který rád komunikuje a dobře vychází s ostatními. Při rozhodování dáte spíše na svůj vnitřní pocit, intuici a také to, co vám říká hlas vašeho srdce. Jste také velmi vynalézavá osobnost. Dle výzkumu neurovědce Sperryho se dominantní pravá mozková hemisféra pojí s intuicí, dobrým utříděním myšlenek a kreativitou. Mezi přednosti dominantní pravé mozkové hemisféry patří umělecký talent, cit pro estetično, rytmus, lepší schopnost neverbální komunikace, snění a představivost. Obecně se dá říct, že lidé s dominantní pravou mozkovou hemisférou mívají vyšší emoční inteligenci, jsou empatičtí a také lépe rozeznávají tváře. Lidé s dominantní pravou mozkovou hemisférou mívají skvělou vizuální paměť. Proto je vhodné, aby si barevně podtrhávali v sešitech, učili se z map a tabulek. Vyhovovat jim budou i prezentace a videa.

ale prezentace mi teda nepomáhaji

EvaC

Denny
    jojo, jsou to takoví terapeuti…

cernej caj

B a osmisnerku mam cernobilou:D

Maya

vobliceje mi prijdou uplne stejny a tedy stejne stastny a fakt nedovedu urcit kterej vic
    ja jsem vobojetnik, mam to i s rukama a to jim tam chybi 😀
    osmismerku vidim jen bilou a ten popis vubec nesedi, ja fakt nejsem vyrovnanej optimista 😀

Denny

Přišel fotoobraz i obr foto.
    Líbí se mi oboje.
    Pán má opravdu jemnou látku na ten fotoobraz, mám tu dva fotoobrazy Bukáčka a Koníka a nedá se to srovnat, páč ty dva mají takovou hrubší strukturu.
    Na fotce to není tak hezký…vel. 90x60cm

Ale jinak neuvěřitelná doba dodání,domlouvali jsme to 22.2. a dnes je to tu ze slovače přes PPL.

Úvod

Denny

Tady foto

Attachments:
    PetraK

Tady foto

ááááááááááááááááááách. krása.

Denny

PetraK
    jako fakt o hodně hezčí je “živě”
    a vždy to ve mně evokuje tu vzpomínku toho klídku a pohody

Maya

Denny
    krasny obraz
    ono zase ta hrubsi textura muze podle me hezcejc vypadat na krajine

cernej caj

Denny
    Tak tonje syper s obrazem:)

PetraK

Maya
    ono zase ta hrubsi textura muze podle me hezcejc vypadat na krajine

asi jo, dodá to hloubku a……. nevím prostě opravdovost.

PetraK

černej čaj
    Tak tonje syper s obrazem:)

tak už víš, za co budeš utrácet? 🙂

Zlata

Denny
    Oni tam mají jen platbu v eurech,sice Českou spořitelnu,ale nemůžu najít jesli to prevadej při platbě na koruny.
    Obraz krasnej.
    A ještě tam maji mat nebo lesk,nevím jak to může vypadat.

Asteris

Sice vás průběžně sleduju, ale nějak jsem se nedostala k psaní. A tady to žije. Takže nejdříve všem marodům přeju rychlé uzdravení. Pak opožděně PetřeK přeju hodně zdraví a aby vám to všem stále tak dobře klapalo ve společném životě, aby budování domečku zdárně pokračovalo. Je to moc příjemné sledovat, jak se domeček postupně mění na úžasně pohodové bydlení. Já vím, že to je ještě spousta práce(a obdivuju vás), ale už teď je vidět, že to bude nejen krásné, ale i spokojené a pohodové.
    Pro štěně mě kamarádka poveze příští neděli 6. března. Byla jsem se na mrňata dvakrát podívat, fotky nemám, kvůli špatnému světlu se mi podařilo nafotit několik rozmazaných šmouh, návštěvu jsem trávila vsedě v ohrádce a šťastně se nechávala okusovat hordou kouzelných mimin. No a teď mi začíná být úzko, protože ta zodpovědnost, že. Ale určitě pak budu informovat a taky prosit všechny zkušenější o rady.

Maya

Asteris
    uz se tesime na fotkyyyy
    Z
    sporka platby z uctu na ucet poslanim maj docela velky poplatky do zahranici
    ale platby kartou jsou OK, platim normalne z korunovyho uctu v Cine, akorat ten kurz maji banky jinak a je trosku min vyhodnej, ale nic zasadniho

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,281. až 3,300. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.