Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,241. až 3,260. (celkem z 3,509)
  • Autor
    cernej caj

muj muz chodi doucovat ted nejaky decka matiku a CNC tak se ho pak zeptam na ukol 😀
    je docela zajimavej, navic treba voda je vodiva, ze…. a v tele je hodne vody 😀 takze se mozna nejak muze polarizovat a muzes vic kopat ale fakt nevim no

kachna

muze ze me neco elektromagnetickyho po terapii vyzarovat?

Vzhledem k cenám energií bych se z toho rozhodně snažila vytěžit maximum!!!

Pamatujete na tu úžasnou reklamu na film Akumulátor? Byla na žárovkách, něco ve smyslu, uchopte žárovku do ruky, zkuste jí rozsvítit a pokud se vám to nepovede, nezoufejte, prostě nejste akumulátor.

EvaC

😂😂😂😂😂 kachna to zádě rozsekla – vytěžit maximum..

EvaC

Zase🙈🙈

Petrs01

můj elektrikář tvrdí, že možná leda kdybys ty elektromagnety při tom rozsvěcení měla v ruce

Fifi

kachnoo!
    Ze bych zacla s bitcoinem? 😀 😀

Petrs
    můj elektrikář tvrdí, že možná leda kdybys ty elektromagnety při tom rozsvěcení měla v ruce
    Takze nahoda, ale zajimava. 😀

Fifi

EvaC
    kachna to zádě rozsekla –
    Tohle mi uteklo. 😀 Az bude nejhur, vim, na koho se obratit. 😀 😀

Edit – a myslenka akumulatora me nadchla, ted si nahrejvam chrbat gelovym pytlikem, treba ze me bude tepelnej zdroj a usetrim za plyn. 😀

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 2 týdny uživatelem Fifi.
    Petrs01

čajdo, to jsou snad ještě luxusnější fotky než obvykle, parádní článek!

EvaC

No jo, debilni telefen mi to nějak opravil nebo co 😂

Fifi

Jsem precetla a prohlidla, Cajdo, jste blazni na svobode. V takovym pocasi tlapat venku, este, ze vas nic nebacilo po kebuli. Ocividne jste si to pekne uzili. 🙂 A rozdil jsem nasla. 😀

EvaC

Cernej caj
    Krásný – jako vždycky.. Kdysi jsme taky chodili na “vandry” i v zimě – dneska už bych to nedala. Ale určitě zajímavá lokalita třeba na letní dovolenou..

PetraK

Maya
    jo, co si pamatuju, jeho nejoblibenejsi cinnost byla, ze si hazel sam micky do reky a pak si pro ne skakal 😀

jooo, to je Rumíčkova taky nej zábava, on tam tedy neskáče, ale rozvážně tam vejde, vyloví, vynese a zase pustí do vody 😀

Eva C.
    ano mám na mysli přesně tuhle “chovku” a manžele V. Ona byla schopná bacit natrvrdo cizí pětiměsíční štěně vižly poměrně těžkou apotovací činkou po hlavě jen proto, že na ni to štěně skákalo a tu činku chtělo. aby si prej zapamatovalo, že tohle nemá dělat. ????? Měla jsem sto chutí tu osobu tehdy zahlušit. A to jí bylo nějakejch náct. Její drahý manžel jebal s Tali o zem, páč řeknul Daaaaun a ona nic /páč to jaksi neměla naučený a navíc je prostě retard. Evidentně nejen ona./ slovo chovka je v uvozovkách záměrně páč je to továrna na štěňata, Sindibádka je taky odtama? ani bych se nedivila.

Fifi
    já na to jdu nevědecky,a le myslím si, že jsou jedinci, kteří jsou schopní v sobě určitou energii hromadit. Jako příklad dám, že jsem nesla na chatě u kamaráda, kde jsme trávili po všech stranách emočně fajn víkend – bylo nám tam všem fakt supr, byla legrace, všechno bylo pozitivní a bylo nám dobře a já šla, nesla jsem studenou – nezapálenou – petrolejku v rukou a najednou prc! a celý se mi to rozlítlo v rukách. Čarodějnice, volali. Naštěstí mě neupálili. Takže podle mě ano, prostě jsi byla za leidenskou lahev.

čáájdooooo tys byla na Dlouhé stráni? To se moc těším, až si počtu, moc bych se tam jednou chtěla podívat. takže předem dík za super výlet. tetkon si musím jít umejt makovici a ostříhat vlasy. Vzhledem k tomu, že jsem si nedala lahev prosecca, to asi nedopadne dobře 😀 😀

PetraK

kááááááááááááááááchno ty seš jelitooooooooooooooooooooo obecný! Pomoooct! 😀 😀 😀

kachna

ty seš jelitooooooooooooooooooooo obecný

Já? To Fifi chce bejt tepelnej zářič

PetraK

kachna
    Já? To Fifi chce bejt tepelnej zářič

jako že se chce stát infrazářičem? Takovým tím do kópelky? Jak tam bude držet, na tý zdi, když je chromá?

Fifi

Co jinyho tu cekat. 😀
    Az bude ouvej, staci cinknout, at vim, komu posvitit, komu pritopit. Ted jdu do vodorovna, paapaaa laalaa. :))

MirkaD

tak nejdřív něco pro OSLAVENCE
    Smysl života je radovat se ze života
    a činit jej pro každou bytost krásnějším. David Ben Gurion

Život bez svátků je dlouhou cestou bez návratu. Démokritos z Abdér

Jako by políbila obloha tiše zem,
    jako by země žila jenom tím polibkem.
    Vánek si běžel polem,
    dmulo se obilí,
    lesy šuměly kolem
    a hvězdy svítily
    Má duše se rozepjala
    svá křídla poznovu
    a kraji prolétala
    jakoby k domovu. Joseph Freiherr von Einschendorff

ta básnička mi připoměla tvoje milovaný louky a volný prostory…
    Všechno nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!
    jo tu konverzaci mám schovanou-občas si ji čtu-nemá chybu!!
    jsme jako furt dobrej babinec!!!
    včera volno-tak 2 vycháuky-ranní-ka křížku,dozadu meui pole,tam psům každýmu udělat revárky aporty+záházet Dafince s kopečka a zpět,na konci vycháuky další reírky aportky a dom-doma čtecí/spací den pak 2 vycházka-uase ke křížku,od něj dolů a k rybníčku-kde jsme daly pořádný cvičení-chůzi u levé /pravé nohy,obíhání noh za pochodu,obíhání kolem těla za pochodu,na každé straně 3 krát levá i pravá noha+otočky za pochodu,krky,couvání,sedni,lehni,odložení v leže+háuení hračky,pak dědinou dom
    dnes vycháuka ve vicru ranní krátká,pak nezisměna,odpo s něma šel chvílu M artun,já po práci k rybníčku a zpět
    zítra mám dopo 3 očkování
    víc dní volna u sebe tak se těším…

PetraK

Fifijová
    Az bude ouvej, staci cinknout, at vim, komu posvitit, komu pritopit. Ted jdu do vodorovna, paapaaa laalaa. :))

přeju klidnou a co nejmíň bolestivou noc.

Mirko moc díky
    ano:

Jako by políbila obloha tiše zem,
    jako by země žila jenom tím polibkem.

tohle je o loukách tady. Teď když nad nima stříbřitě září hvjézdičky, je to přesně ono.
    Přežij očkování co nejlíp.

MirkaD

jo jinak jsem na rozdíl od vás NĚKTERÝCH:D:D:D-nic ze země nejedla!!!!:D
    jo moje bio švagrová-nenaočkuje děti-je teda taky ze země nechá sežrat kde co,aby měly imunitu,už měly i debatu na téma-umývání ruk po wc…
    jako máti s vnoučkem…
    ale jinak-jsem celý den plánovala jak se budu vrtat v odpadcích v popelnici,protože jsem nemohla najít stravenkovou kartu-a nějak jsem si myslela,že ju Martin jak už jednou hodil do koše nechtě i s účtenkou…naštěstí jsem ju večer našla ve skřínce-no prča by byla prolézt popelnicu a po volnu ju najít ve skřínce,že…
    to by se tady někteří-nebudu jmenovat:D řazaly smíchem ještě týden!
    hrozný bud hledám mobil,nebo stravenkovku,čipovku,nůže,nebo klíče
    sponky a tužky jsou kapitola sama pro sebe….
    Přeju Fifi-at už je jí konečně líp!
    mimochodem,nevíte s čeho už mám víc jak několik týdnů oteklý levý kotník?
    trochu i pravý…
    na oteklý kolena su zvyklá-kotníky mě nemile přakvapují
    čtu toho Šustu-Lidsko psí konverzaci-a je to dost naučný,ale dobrý,čtu to v práci u jídla,tak je knížka už trošku od papriky,ale dobrý,u snídaně čtu pořád Karla Gotta-tu 3 kilovou knížku,a od včera čtu Ptrika Hartla-je to čtivý,ale teda-na mě moc sexu a nevěr-je to knížka malý pražský erotikon-nevím kam ten chlap chodí na náměty-ale v té knížce není nikdo nikomu věrnej!!!!
    mazec…
    ted přemýšlím co je lepší-jestli chlap kterej chlastá a nezahybá,nebo nechlastá a zahýbá-to mám ale starosti,že?!:D:D:D
    Petrs01-no nějak si neumím představit být bez psa,ale zase-u mě se vždycky někdo postaral-v BK-tatka,brácha+se přinejhorším pustil na dvůr,tady se střídáme s Martinem+nám je pouští máti-a ano-jedna z věcí co mě tu hoooodně drží-je to,že tu mám perfektní zázemí pro psy….
    za 35 let co mám a cvičím psy,jsem bez svýho vlastního psa byla měsíc-s tím,že jsem věděla,že po měsíci mi zůstane Žeryk-a jako netěšila jsem se…a to jsem neviděla do čwho lezu,a pak za další měsíc byla Dafina-ale ten měsíc bez vlastního psa-to,že člověk může jít ven ze psama rodičů,ale nemusí….,byl to zvláštní-člověk za 35 let měsíc nic nemusel….měsíc pro sebe-ne na 1 místě pes…

MirkaD

PetroK-děkuju-taky jsem si dala vycházku při hvězdičkách…
    no očkování se bojím jak čert kříže….minule by 3 dny nedobře bylo…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,241. až 3,260. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.