Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,221. až 3,240. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Petrs01

hodně podobná Vašíkovi

no právě, víš jak teď trpím?

bys k dědouchovi vzala

Kdybych chtěla dalšího, klidně bych o ní uvažovala. Kdyby se páník víc věnoval Vaškovi a já si brala fenku do práse. Šlo by to. Ostatně už jsme měli týden na hlídání picbumku co žrala psy – a to byl ještě i Sprateček (fakt sranda mít sebou v lese hluchýho, blbýho a agresora). A šlo to. A základní věc – spinkání v posteli – zjevně umí 😀

Maya

Petrs01
    tak obcas nejakou docasku, aby se ti nestyskalo po chlupech?

Maya

PetraK
    no kdysi muj zrzavej kocour venku utocil ze zalohy na Kima, normalne na nej skocil zpoza keriku a odrazil se mu od boku a zdrhal, Kim za nim, fakt hracicka
    zajimavy je, ze na Dorina to nikdy neudelal, asi fakt poznal, ze Dorin neni ta spravna vahova kategorie
    kocky jsou samy pro sebe jako ze si delaj co chtej, ale tu interakci s lidmi proste obcas chtej, ale beda kdyz na ni sahnes kdyz nechce 😀

PetraK

Petrs01
    ale hele s tou dočaskou – to má možná Maya pravdu? Že by se pes nažral a miska zvostala celá!

Mně se ta fenka líbí taky, s tím ohařoidem máš asi pravdu, ale já osobně nemám kapacitu řešit tvrdý psí spory . sem nechtěla abys trpěla. Ale ešivá bys měla trpět dlouho – pak to znamená, že nejsi rozhodnutá tak, jak píšeš 🙂 . Páč to by teda netrpěla.

Maya

a odrazil se mu od boku a zdrhal, Kim za nim, fakt hracicka
    nonono!! todle dělá ten rampepurda mouratej, ale voni tetkon na něj jako dost kašlou,voni ho nehoněj. Tudle ho ale Tali zase dávila na prahu 😀
    Mně tyhle útoky baví moc. je to ftipný. Rumoušovi to ftipný teda většinou nepřišlo, bral to jako útok na svou serióznost profesóra 😀 teď už to neřeší, ale zase – honit ho nebude. I když vlastně kecááám! Tudle jsem je viděla po dlouhý době šécky tři jak letěj a Mouses zaplul někam, kam za ním nemohli.

ze na Dorina to nikdy neudelal
    Dorinek byl ale taky pan profesór, ne?

ale beda kdyz na ni sahnes kdyz nechce
    ano, to je Mouses, není teda úplně vražednej už – ale pořád jako má sklony k brutalitě, tak tuhle nestačil počítat nožičky, jak jsem mu to vrátila 😀

Petrs01

nejsi rozhodnutá

jsem, ale trhá mi osrdí vidět fšecky ty útulkový vočíčka.

A s tou dočaskou se bojím aby z toho nebyla obvyklá jednotka dočasnosti – furt. Jako co když ho vezmeš a nikdo nebude mít zájem? Kam ho dáš? Já už o tomhle uvažovala a bojím.

Maya

Petrs01
    musela by sis asi brat mlady libivy psy, ti se udaj vzdycky
    a taky hrozi riziko, ze bys ho nechtela dat pryc sama 😀
    to se stalo znamy, ktera mela belgany a tak a vzala si do docasky takovy maly chlupaty pometlo, kterej se nakonec projevil jako aportovaci sasek a koupaci blazen a jako zajem o nej byl, ale nedala ho 😀

PetraK

Petrs01
    ale zase dočaska – dobrá dočaska – tam by měl být pořešen líp ten případnej trabl, protože pes je pod spolkem, takže si myslím, že kdyby došlo na nějakej úraz nebo něco komplikovanýho, či třeba i dovolenou?? tak se dá domluvit nějaký dočasný přesun???

PetraK

Maya
    ale nedala ho 😀
    a to je nejlepčí dočaska!

Maya

PetraK
    jo, co si pamatuju, jeho nejoblibenejsi cinnost byla, ze si hazel sam micky do reky a pak si pro ne skakal 😀

cernej caj

maya
    ten se umel zabavit 😀 si predstavuju mirky zeryka ze si je jesta sam hazi, chudak mirka 😀

EvaC

PetraK
    Jsem neměla chodit na stránky chovky…
    Trochu se teda obavam zeptat, ale není to náhodou chovka VB manželé V……….?

EvaC

PetraK
    Tak to jsem tady teď teprve dočetla a i od nás krásné narozeniny, hodně zdraví a splnění všech přání ( aby Tali co nejvice zapojovala svou mozkovou buňku, aby Domecek byl brzy hotov, aby jste se porad měli doma stejne radi …………..)🌹🌸🌺🌼😘
    A to tričko je proste booooooozi…

EvaC

Jo a taky jsem se dost zasmála – žížaly, slepicince, vajgly a spol. – v neposlední radě story s dárkem 😂😂😂😂😂
    Málokdy dneska člověk narazí na takový fajn seskupeni lidi, který navíc ani osobně nezná. Díky holky…

Fifi

Mila pani Esusova,
    preju VSE NEJ k narozkam, necht zustavate i nadale tak svezi na duchu a telo nezlobi, smecka necht ti prinasi jen samy radosti a muz tvuj velecteny at te hycka a rozmazluje ve vasem vysnenym domecku. 🙂 Pac a blemc! 🙂
    AJOO, kterak jsme kuly pikle, to se neda zapomenout. 😀 😀 Hlavne nenapadne! 😀

Jsem zmasakrovana – fyziotyran mi odblokoval tri zebra, krcni pater a lopatu, pak znova terapie na SIS masine. Zado i ruka jsou pochopitelne este vic bolavy, snad se to uklidni. Ten elektromagnet je skvela vecicka. Jsem pak udelala pred budovou show ridicum v kolone. 😀 Jak mam gramlavou pravacku, upadnul mi u auta respik. Fouknul veterek a ja vybehla jak momentalne zavostalej Chaplin za respikem, fakt jak z grotesky. Dobehla jsem ho, nez jsem se “ohnula” – vitr – par kroku – zase vitr… Mno, uletel mi, pod auta jsem se nevrhala. Fuj, znecistila jsem zivotni prostredi. 🙁 Muzu bejt rada, ze jsem neznecistila sebe pri trhavym pohybu. 🙂

EvaC

Fifi
    Držím palce, ať se tělo dá brzy zase do pořádku, musí to být očistec.. ✊

Fifi

Technickej dotaz – muze ze me neco elektromagnetickyho po terapii vyzarovat? Jsem rozvitila dve lampicky a v obou prdla zarovka. Zvlastni nahoda. 😀

EvaC

Fifi
    Fyzika nikdy nepatřila mezi moje silné stránky, ale divny to teda je..

Fifi

EvaC
    Ja z ni jednou na gymplu mela malem ctverec, proto se ptam chytrejsich. 😀

EvaC

Fifi
    Tak to já rozhodne nebudu ( ta chytřejší 😂) – taky jsem vždycky bojovala – většinou někde okolo trojky

cernej caj
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,221. až 3,240. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.