Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,201. až 3,220. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

Vašíček v sukních?

https://www.ifauna.cz/psi/inzerce/r/detail/3866184/krizenec-s-pitbulem/

myslím vzhledově, ne chováním

cernej caj

Maya
    Mi to mame taky a des, ale protoze odmeny mohou tvorit AZ 1,5% meho mesicniho vymeru tak je mi asi uplne jedno jestli je plnim:D

PetraK
    Plnis bobrika sexy tela:D en se taky pocita:D

Prej kdyz o sobe clovek premysli jako o stihkym sportovci i kdyz tak nevypada spis inklijuje k vybirani zdravejsich variant jidel a obcasne necekane aktivite:D

Petrs01

No ta je ale! Proč mi to děláš???

cernej caj

Petrs01
    Protoze ji chces:D

Denny

PetraK
    tak si myslím, že mě má Mouses i rád
    tyhle odborný články miluju, včera byl článek jak naučit psa/štěně aby vydrželo samotné doma.
    A jedna z rad byla, že mu tam máme nechat parůžek, nebo olivové dřívko na kousání, když jdeme pryč.
    Fakt rada nad zlato 🙁

Denny

Petrs01
    jééé ty budeš mít čupkúúúúúúúúúúúú :-DDDDDD

Zlata

Denny
    Před mnoha lety v době žní,si vyplnil jeden pan ukolak tak,ze mu vycházelo 25hodin.Když se ho ptali jak to?,tak řekl ,že nebyl na obědě.

PetraK

černej čaj
    inklijuje k vybirani zdravejsich variant jidel a obcasne necekane aktivite:D

tak já sem zainklinovala k nečekanému otevření Merci, abych nabídla paní uklízečce… a když už to bylo otevřený, ne? Tak bobřik prostě nebude, no!

Petrs
    ta je co?
    jsem hledala něco a tohle vyběhlo.

a jsem neměla chodit na stránky “chovky” z které prodávali Tali, feny nejstarší ročník 2014????? Kam asi šly ty starší, co už nemůžou rodit? U psů jo, tam se najde i starší ročník, ale feny ne, s výjimkou jozefpčiků, který mají doma v posteli, ostatní pěkně v kotcích. A má tam člověk i na výběr z plemen – fox, srb,germán hlaďák, dráťák, vižle, jozepfčík……….vyberete si, navíc u každýho plemene /jen fox je jedna fena/ mají nespočet jedinců……. dokonalé místo pro optimální individuální péči o štěňíska. O psy je tam dobře postaráno, to se upřít nedá, ale láska, mazlení a hraní se štěňátky?? Hm…. jak by se to dalo stíhat, když jsou třeba tři vrhy naráz, že jo. Tak je dáme do výběhu, oni se tam zabaví.

PetraK

Dennyky
    tyhle odborný články miluju, včera byl článek jak naučit psa/štěně aby vydrželo samotné doma.

ale tak jasně, že to člověk bere s rezervou, nicméně si myslím, že tohle jsou prostě projevy přízně – nebo já je tak prostě beru. Jsem ráda, když se přišamrdačí, slušně pozdraví, nechá si rád prodrbat makovici a na chvilku mi sedne na klín, užije si svých pět vteřin a pak jde na pelíšek. Jsem ráda, když mi sem tam opucuje ruku a přinese nám myš. Z tý myši sice nejsem nadšená doopravdy, ale vážím si toho, pochválím ho a dostane odměnu. A když po mě někdy jednou za sto let vyběhne venku na ramenu, jsem v sedmým nebi.

Zeta
    tak řekl ,že nebyl na obědě.

😀 😀 😀 😀 hííííííííííííííííílfeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Petrs01

budeš mít čupkúúúúúúúúúúúú

neci čupku! neci ani pfa! Dostane ji za trest Koláče, páč ona to se psama umí a tohle je navíc určitě takovej zmenčenej ohaříček 😀

Denny

Zlatko jooo to je šikulka, moje mamka dělala mistrovou a nedávno mi vyprávěla, že jeden pán co dělal u nich ve fabrice tak měl “napícháno” 22hodin 🙂
    Byl kotelník a někde tam prstě usnul. Takhle to měl několik dní v měsíci, šikula.
    On byl stejně divnej, měl po převratu “hospodu” stavební buňku, kam jsme chodili na Louny (lahváče) bylo mi 20 let.
    Občas když jsme tm byli, tak vylezl ven s bouchačkou a střílel do vzduchu,
    říkali jsme té buňce U vraha :-DDD
    Ač nerada, áno přiznám se, byl slovák. Jednou nás vezl na slovač autem.
    Měl toho dost tak řídil jeho syn. Fotr mu do toho kecal, tak si mladej borec vzal na uši sluchátka (tehdy od walkmana) a pustil si to na plný pecky aby nemusel fotra poslouchat.
    Jo drsnej sever :-DDD

PetraK

Petrs01
    Dostane ji za trest Koláče
    Koláče čeká na staříka, nemůže přivést navíc čupku která žere čokle do domácnosti, která žije na 2cm čtverečních.

Maya

cernejcaj
    ja nemam odmeny zadny, tak me je to u zadku ale uplne 😀
    PetraK
    vono je to jednoduchy, kdyby vas Mouses nemel rad, tak byste ho uz v zivote nevideli
    Petrs01
    diiky, asi to tam napisu, ale doufam ze mi to nebude vraceno k prepracovani 😀

Petrs01

čeká na staříka

nechtěj vědět kolik staříků čeká, až Koláče řekne “už”

PetraK

Petrs01
    já vim, já to právě vim. a taky zodpovědně vím, že to ještě nejde a nejde a nejde. teď ještě míň, než prve. protože sice máme zázemí, ale zcela logicky celej život se odehrává v kůchni a ta je teď opravdu na dvou metrech čtvereční. Už takhle se tam spíš nevejdeme než vejdeme. A kdyby se s příchozím pojila i jen sebemenší potíž tak to nejde. a asi by ani nemusela se pojit potíž, ale i na ohařících je vidět, že je to prostě malýýýýýýýý. už aby bylo jaro a bylo se víc venku. tedy ne že by se málo venčilo, ale myslím tím to, že dům a zahrada jsou jeden prostor. Teď je to někdy na palici.

Maya
    kdyby vas Mouses nemel rad, tak byste ho uz v zivote nevideli
    jojojo, to je mi jasný :D, že by se s tím neprděl, ale prostě ty určitý známky důvěrnosti jsou pro mě důležitý. nejen, že je tam rád a je mu tam dobře, ale že to i dá najevo jinak, než tou přítomností. Předevčírem na mě zaútočil zpoza kontejneru, tak jsem musela pištět a utíkat za strom. A dělat že ho nevidim, jak se chystá k dalšímu útoku. Byl nadšen

Maya

PetraK
    jj, vsak kocky si taky rady hrajou s lidma a staci jim jen papirek na provazku

PetraK

Maya
    jojo, uvázala jsem mu na lednici provázek s takovou tou sponou na igeliťáky a zlobím ho s tím. Mě tehdy hrozně překvapilo, že si kočka chce hrát na babu stejně jako pes. 😮 zvlášť kočka venkovní, která když je venku si bude dělat nejspíš svoje, ale on se rád motá kolem dění, zajímá ho, jak se věší prádlo, když přijede rohlik s nákupem jde se mnou, provede mu kontrolu podvozku…. a tak, překvapuje mě to, protože jsem si fakt myslela, že kočka tak jako si dělá svoje.

Petrs01

taky zodpovědně vím

já stejně zodpovědně vím, že si potřebuju od chlupů odpočinout. Páč ve skutečnosti jsem na to vždycky byla sama. V podstatě jsem půlku života strávila s vědomím “musím venčit” a všechno automaticky posuzuju “smí tam psi – nesmí tam psi”. Nikdy jsem vlastně neměla po ruce nikoho, komu bych psíkusa mohla strčit když je mi blbě, chci na koncert někam dál,… Dyť já rozchodila patní ostruhu! Co na tom že to nejde, já prostě neměla na výběr.
    Moje volba, rozhodně si nestěžuju! Ale dál zatím nee.
    Nevím, MOŽNÁ až si ofkrnu a jestli se k tomu páník postaví zodpovědněji…
    Jsem schopná cokoliv pohlídat, převychovat, ale na další dlouholetej úvazek se necítím. I Spratek už přišel s tím, že je starší než Vašek a že mladého už nechci.

Zlata

PetraK
    Mas Germana,Madara,neuvažuje s o tom zbedovanym Vymarovi jak tuhle ukazovala Dennyky,ten by zasloužil někoho jako jste vy s Brtnikem.

PetraK

Petrs01
    já stejně zodpovědně vím

jasný! to já jen, že prostě mi přišla hodně podobná Vašíkovi. ostatně teď bych ani neočekávala, že bys k dědouchovi vzala mladý torpédo, který bude mít zpočátku asi problém s parťákem.

Zeta
    já si myslím, že tenhle klučina, až ho dají dohromady najde nový domov hodně rychle, spíš než ti staříci. A teď jak říkám by to ani nešlo prostorově a taky budu hodně vybírat – spíš asi sáhnu i když nechci 😀 – po feně, aby měl Rumoušek klid, páč kdyby druhej pes byl prudimír, tak já mu nechci podruhý nějak podstně komplikovat žití. Ono to fakt stačilo s Tali, v těch začátcích to bylo náročný i pro něj.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,201. až 3,220. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.