Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,141. až 3,160. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Denny

čajdo
    však to tu píšu, je to fotka na plátně, natažená na dřevěném rámu takhle

Attachments:
    Denny

Se nám před fabrikou válejí myši 😀

Attachments:
    PetraK

Dennyky
    Se nám před fabrikou válejí myši 😀

nemáte tam furt krmit ty holuby a radši makat 😀

tohle je ešče dobrý, když jsem já byla malá – takhle malinká . – skorem jako ta tečka, milovala jsem takový to želé v cukru – plátky pomeranče a citronu jakoby – v papírové podlouhlé krabičce. Milovala jsem je moc, máma to věděla a tak, když při návratu domů si všimla, že před barákem právě u kanálu leží tahle dobrota nasypaná kolem kanálu, zarazila se a přemýšlela, ešivá by to tam neměla skopnout do toho kanálu, abych jako…… pak si řekla, že ne, že přece nejsem prase……….. hádejte 😀 😀
    ano, než se otočila, odkolíbala jsem se jí do kšá a už sem si to rvala do hlavy 😀

Maya

Denny
    me se libi fotoobrazy, tak snad ti to vyjde pekne
    ten vymar to je teda des, ja jako bych jeste pochopila, ze vykopnou psa nekam na zahradu, ale co nepochopim, ze mu nedaji ani nazrat

Maya

PetraK
    kdyby ti to mama koupila, nemusela bys to sbirat u kanalu 😀
    ja miluju ty kysely zizaly v cukru

Denny

PetraK
    TVL TO JE HORŠÍ NEŽ MOJI VELIKONOČNÍ BERÁNCI TY ČUŇO!!!!

Pak že je Talinka prase!

Já jen Sbírala s kámoškou pod schodama které vedly do našeho paneláku vajgly
    z cigaret a pak jsme je dojížděly :-DDDD

Maya

ted teda premejslim, jestli jsem taky neco sbirala se ze zeme ke konzumaci, ale asi ne, ale kdyz si vzpomenu na nase samodomo cuco napriklad, tak vono si to v humusu nezada 😀

cernej caj

Denny
    Tak polozim otazku jinak,kdyz tisknes fotky ve vetsim formatu tak to normalne neni na platno teda a rozdil je v tom materialu na kterej se to tiskne?
    (+ ten ram to sem ale.myslela ze jw volitelny)
    Si prave myslim z eby to.mel9 bejt hezkg ale.jikdy sem.to asi nwgidela

cernej caj

Petrak
    😀 chudak maminka:D

Kuskus

Velikonoční beránek 🙂 🙂 🙂 Bláňu bych načala od hlavy. Ani mašlu mít nemusí. 🙂

PetraK

Maya

my byli chudí, kupovala mi to jen pod stromeček 😀 😀 😀 , tak jsem se saturovala sama 😀
    Hlavně teda nechtěla, abych furt žrala sladký že jo, Já byla děsná, kvůli mě přestala kupovat kostkovanej cukr, protože jsem byla schopná se jím živit. Tak jsem pak našla ve spajžce (vzala jsem si židličku a židličku a vylezla nahoru) dózu s cukrem pro koníky na Xaverově. Dnes se stydím, že jsem jim ujídala, na druhou stranu jsem je třeba zachránila 😀

Dennyky
    Pak že je Talinka prase!
    žtahle souvislost mě nikdá nenapadla 😀

nicméně promiń, spapat bonbónky, který někomu jen upadly a hulit vajgla už jetýho, to je krapítek jinej levl. TY DOBYTKU!!!!!!!! 😀

černej čaj
    chudak maminka:D
    co chudák maminka, chudák já, nic mi nedopřála 😀 a já na ni přitom myslela furt. třeba sem jí jednou přinesla kytičku. Voskovou takovou. Moc jsem nechápala, proč mě s ní přetáhla, že kradu vojínům z hrobů 😀 . Mně se tak líbila, byla jako živá 😀

PetraK

Kuskus
    Bláňu bych načala od hlavy.

už zase žereš? 😀

Maya

PetraK
    to dela neter ze ji kostky cukru, to me teda nenapadlo nikdy
    hele vy mate radiatory s vodou nebo primotopy?
    me ted vydesil kotelnik, ze budem potrebovat jeste tlakovou nadrz k cerpadlu

Maya
    kachna

kdyby ti to mama koupila, nemusela bys to sbirat u kanalu
    ja miluju ty kysely zizaly v cukru

je řeč o želééé žížalách, že jo???

Zlata

Kachna
    Ty to dycky rozsekneš.🤓

Fifi

Nazdar kanalie, mate vyzobany cukratka? Mi nejde moc psat, bo prava ruka stavkuje, chova se jak cizi. Skriplej nerv nejspis, bolim se jak kompletni prase, dneska kratsi terapie elektromagnetem u fyzio na prohrati a snizeni otoku, zitra pokracovani uz vetsi, snad to zabere. Musi. Jinak, Esusoko, nezahravej si, zdravi mas jen jedno, padej domu znova na nemocenskou, jestli ti je furt zle! Kazdou z nas bys domki poslala a spilala nam.
    Tak, levackou toho vic nenacvakam, papacek tapacek, ofafrujte se lepe nez ja. 🙂

Zlata

Fifi
    Tak hlavně ať ti to povolí .

Maya

Fifi
    tak ať ti brzo rehabky zaberou
    ale to tě to teda chytlo pěkně

Fifi

Diky, snad to povoli. Chytlo me to takhle prvne v zivote a docela ocistec, kdyz clovek ani moc spat nemuze, bezny ukony jsou nic moc a ruku bych si nejradsi urizla – uz vim, kudy tam vede od patere nerv. Ja jsem zvykla na bolest zad, tohle je ovsem next level. Nechci tu fnukat, tak se ozvu zitra nebo dyl, jak jsem na tom.
    Kazdopadne drzim palec na ley ruce Dennykovic netopejrovi, at nezacne mrouskat a je brezi. Papa lala, vic zase nenacvakam.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,141. až 3,160. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.