Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,121. až 3,140. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Zlata

PetraK
    Hele já nechci radit,ale ty bys mela ešte par dni bejt doma,todle je vo hubu.

PetraK

Zeta
    no já vim, jenže nechce se mi jít marodit, když jsem teď o třech nedělích přišla do práce 🙁

Zlata

`PetraK
    Seš s odpuštěním trdlo.
    Jo to padlovani na zahradu jsem dávala do sekce humoru.🤓😁

Maya

PetraK
    no ono vlastne dle platnych pravidel bys mela jeste doma sedet v izolaci
    vcera vecer mi to tady nejak blblo
    Fifi
    a to se ti podarilo pekne prispevek i ve spravny cas 😀
    zada uz ti zkouknul nejakej odbornik 😀

PetraK

Maya
    dochtorka říkala, že infekční huž nejsem – po třech nedělích. Tak nevím.

Zeta
    no já jsem si vědoma toho, že nedělám nic moc inteligentního. Na druhou stranu – sedím v kanclu (navíc sama) , nedělám ve výkopu, nebo jako Ty v krámě, kde to je fyzicky náročný. Jsem v teple. Ale když se to potáhne, tak pak zase halt potáhnu já k tý dochtorce. to je jasný.

Maya

PetraK
    tak to asi infekcni ne, ale to nic nemeni na tom, ze konec izolace stanovuji pravidla az kdyz ses 2 dny bez priznaku, spravne ti doktorka vubec nemela ukoncovat neschopenku pokud mas porad rymu a kasel
    ale ono uz se na to kasle v tom vseobecnym presvedceni, ze je po epidemii

PetraK

Maya
    no já jsem v pátek byla v pohodě právě, to mi tu neschopenku ukončila dobře. Zvrat přišel až v neděli.

Maya

PetraK
    no jo, tak uvidis
    ja to jako chapu, ze uz nechces bejt doma, clovak kdyz neni na umreni, ma takovej blbej pocit ze se flaka
    ale co jsem se uz naucila je, ze stejne nikdo neoceni ze chodis nemocna do prace a kurvis si zdravi
    jo v takovejhle chvilich bych nekdy chtela mit tu mentalitu Mirky Martina 😀

Denny

Morgen aprílovej

Zlatko
    prosímtě nezlob se, já na FB smazala ten tvůj koment oledně toho, jestli bude
    mít Balbí koťátka, já o o tom ještě nechci moc mluvit, potažmo spíš chovatelka od kocoura, tak respektuji její přání.

Psala jsem ti to na messenger, ale asi ses nedívala.

Maya

Denny
    a poznas uz nejak jestli bude mit nebo nebude?

Zlata

Nekoukla Denny,to je v pořádku,nic se neděje,mě tam vyslovily hlavně ty zebirka,ted jsem to říkala snaše,ze bysme mohli v neděli,já od 4 nemůžu kromě jogurtu nic,bych nevydržela se žaludkem a takový krásný se ti povedlo.Co k tomu,chlebik?

cernej caj

Tak hlavne at se nejak vsichni zmatorite.

Ja pres vsechny ty rehabky a fyzia a sracky zdravotniho charakteru si konecne lo par meiscich ve ctbrtek pujdu uzit NORMALNI masaz tak se uz tesim. Jdu zkusit novou maserku, tak suntrochu nedockava. Kolecko fyzio a td mi soonci tak koncem brezna a pak uz budu mit volneji… abych mohla uz i na tycku

Ja mela dva dny po sobe v noci teplotu ale ag testy jsou ok, tak snad je to jen reakce na malo spanku a stres v praci

PetraK

Zeta
    lavně ty zebirka,
    ach……….. dala bych si žebírka!

Dennyky
    tak včéra se domluvila pec na pátýho.Otázkou je, zda do toho nehodí vidle nemoc, páč Brtnikovi taky nejni nejlíp. zbejvá “už” jen vyvložkování komína, což už taky má termita, ale uvidíme.

Maya
    ma takovej blbej pocit ze se flaka
    no právě, kdyby to nebyly ty tři neděle-kdy jsem fakt byla hodná a poctivě se léčila a bylo to k ničemu, tak bych k doktorce šla, jenže prostě jo, je mi to blbý.

chtela mit tu mentalitu Mirky Martina
    jo, tihle lidi to mají jednodušší, s tímhle se opravdu nezaobírají.

Denny

Maya
    a poznas uz nejak jestli bude mit nebo nebude?
    tak zatím jen podle toho když nebude mroukat a můžou jí červenat/vystoupnout bradavky.
    Blanka totiž teď mrouká a když se Balbí nepřipojí tak možná…

Zlatko
    tak dietně bez chleba 🙂

4 nemůžu kromě jogurtu nic,bych nevydržela se žaludkem
    au to by zas nevydržel můj žaludek 🙁

domluvila pec na pátýho.
    no jasně, jak jsme vo tom mluvily, čék nikdy neví co se přihodí.
    Ale tak hlavně ať se co nejdřív dostanete z té sr*čky 🙁

Co se týče fotek, poptala jsem jednoho pána ze slovače, co dělá fotoobrazy na plátně, teda na plátně, má nějakou spešl bavlnu, tak mi udělá ten koš 60×80 cm a taky nechá udělat jednu fotografii, páč malířka Míla mi pořád říká, že fotka je prostě fotka a ten fotoobraz že není ono, ale mně zajímá jak to bude vypadat.

Fotoobrazy mám v práci Bukáčka a Koněva, Koněv má přes metr a mně se to docela líbí a to ani není taková kvalitka jako má on.
    Tak uvidíme 🙂

PetraK

Dennyky
    nechala jsem Peťe AP udělat jeden takovej obraz na plátně z fotky a vyšlo to moc hezky. Mně se to taky líbí. Takže za mě, já bych se toho nebála. Pak dej vědít.

Denny

JJ dám vědět.

Hele včera jsem fotila ty dvě kozeny a jedna známá mi tam napsala, že už peču velikonoční beránky a vona Bláňa tak fakt vypadá :-DDD

Attachments:
    Denny

MAJITELE BYCH ZAVŘELA A NEDALA NAŽRAT ANI NAPÍT
    https://www.facebook.com/utulokstastnypsik/posts/4869190443117457

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 2 týdny uživatelem Denny.
    PetraK

že už peču velikonoční beránky

POOOOOOOOOOOOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCT!!! 😀 já se nemožu smát!!!

PetraK

MAJITELE BYCH ZAVŘELA A NEDALA NAŽRAT ANI NAPÍT
    sr *či, zku*vený sr*či. pardon, omlouvám se všem, moc, ale tohle se jinak nedá, tvl já bych je………. ne , nemůžu to ani napsat,co bych s nima udělala. To ani jeden, ani jeden jedinej člen rodiny nemá v sobě něco jako úctu k živýmu tvorovi?? Zavřít,minimálně zavřít a bez žrádla, přesně tak.

cernej caj

Co je fotoobrax? To nebi proste vytiskla fotka na velkej papir?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,121. až 3,140. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.