Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,061. až 3,080. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Zlata

PetraK
    Pak se ohlas jestli te to neodfouklo.
    Máme tu mycku 60,krásně se mi tam vejdou ty široký plechy a velký kastroly.A můžeš si to zapnout i na půlku,nebo je tam program,kterém si to vychyta sam.

kachna
    Milena z Prahy

Fifi,
    to je mi líto, ty tvý záda. A do Prahy by ses nedostala? Hele, nemyslím autem, tu tvou argumentaci o nedojetí znám 😛 Myslím třeba vlakmo, kde bys ležela na sedačce 😛
    S Robertem chodíme k fakt špičkovýmu fyzioterapeutovi, možná srovnatelnýmu s Kolářem. Jmenuje se Pavel Švejcar, bejvalej závodní plavec, jogín a moc prima charizmatickej chlap, fyzioterapii i přednáší.
    Robert k němu chodí kvůli krční páteři, neb už nemohl vůbec hejbat pravou rukou, mě zase bolívá pata a kyčel, což je prý spojený, nějak to přetáčím. Namaloval nám na papír sérii cviků, který cvičíme, čas od času si k němu dojdeme pro odblokování toho nebo jinýho obratle.
    Zdehle:
    http://www.instruct.cz/modules/oledrion/manufacturer.php?manu_id=1

Milena z Prahy

Jo, kecám, mně odblokovává pravidelně žebro…

Fifi

Kachnoo, ta je krasna a sympaticka! 🙂 Uz ji mate doma? NEvhodna do chovu – zub nebo skus? Drzim palce! 🙂

Milo, ses hodna, ze na me myslis. Ja mam ve meste taky sikovnyho Fyzio, asi ne takovouhle kapacitu, ale je to kluk sikovnej. Noc byla priserna, vichr a zadobol i pres prasky. Ale ted pres den je to o chlup lepsi, tak uvidim zejtra a pripadne v tejdnu to navsteva fyzio jisti.

PetraK

Zeta
    Pak se ohlas jestli te to neodfouklo.
    neodvouklo, naštěstí. Foukalo víc, ale ne žádnej urágoš, to reálnějš hrozilo, že zabiju Tali. Brtnik měl pravdu, chová se jako kráva 🙁 .

Máme tu mycku 60,krásně se mi tam vejdou ty široký plechy a velký kastroly.A můžeš si to zapnout i na půlku,nebo je tam program,kterém si to vychyta sam.
    hm,tak asi půjdu do tý šedesátky taky. Já právě to chci hlavně na tyhle věci, na velký vaření, pečení, abych se s tím nemusela tahat, ty velký kastroly se prostě mejou blbě a já je používám ráda a hodně. Díkec.

Kachna
    ty jo, to je hotová Lejdy! Teda Lassie

Fifi
    Ale ted pres den je to o chlup lepsi,

tak aspoň že tak, že můžeš nějak fungovat.

Jsou i jinčí důvody, proč pes nejde do chovu – třeba jako Tali, že jo 😀

PetraK
    EvaC

Kachna
    To je krásná princezna 🥰, to bych asi neváhala

EvaC

PetraK
    Asi bych vzala tu velkou myčku, vzhledem k Tvymu velkovaření – když tam budeš dávat všechno nádobí včetně hrnců tak myslím ze ji od pátku do neděle určitě naplníš 👍. Já tam teda taky nedávám ostrý noze, stejne jako tu psala tuším Maya..

Fifi

Brtnik měl pravdu, chová se jako kráva
    Tak kdyz se ji jeji generalka vyvaluje 3 tejdny doma, to by zvlcel i jinsi elemental. 🙂
    Jsou i jinčí důvody, proč pes nejde do chovu – třeba jako Tali, že jo
    Myslis kastraci ted nebo mozkovou nedostatecnost celkovou? 🙂
    jak je možný, že ty lidi dostali jen podmínku?
    Nevim, nechapu, nerozumim. 😡

Fifi

U princezny trikolorni uz je rezervace, doufam, ze od Kachnovic. 🙂

Edit – coz mi pripomina, jak dopadla onehdy Asteris a navsteva u strakacku? Bude mimi? 🙂

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 2 týdny uživatelem Fifi.
    kachna

Uz ji mate doma? NEvhodna do chovu

až za týden :(. A má mírný podkus.
    Máme jen ty víkendy a zítra uvidíme tetu, kterou jsme kvůli pandemii a zranění (srazil jí nepozorný řidič) neviděli nejmíň tři čtvrtě roku.

No a mně se splní dětský sen mít kolii. Viděla jsem jí jednou na Jižňáku jako dítě a už tehdy mi přišla dokonalá.

kachna

U princezny trikolorni uz je rezervace, doufam, ze od Kachnovic

ano :), já to sem psala až po telefonátu s chovatelkou.
    Je dokonalá – zvyklá na psy, zvířata (dokonce přímo na ovečky) a děti, temperamentní.

EvaC

Kachna
    Tak moc gratuluju – je super, ze splňuje všechno co potřebujete.. Kolie kdysi choval můj známy, jsou moc fajn..

Fifi

KACHNOO
    No a mně se splní dětský sen mít kolii.
    To je bombaa, gratuluju a at vam cekani do pristiho vikendu utece hodne rychle! 🙂 🙂

kachna

at vam cekani do pristiho vikendu utece hodne rychle!

děkuju, těším se.

Zlata

Kachna
    Gratulace,budete mít Lassii,já při ní dycky brecela.

kachna

,budete mít Lassii

ne, Fanču 😀

Zlata

Kachna
    Myslím že je Lassie i hrdinka kreslenyho seriálu,aby nebyla Fanča přejmenovaná.

Maya

kachna
    ta je krásná, tyhle trikolory jsou hezčí než zlatý
    ale kolie je větší než vlčí špic? nebo ne?
    nebo spíš jste slevili z podmínky na takohouhle nádherou?
    PetraK
    jo, tu podmínku taky nechápu, vždyť je to stejný jako když někoho zabiješ autem
    a ještě ani nelitujou, to vždycky bejvá přitěžující okolnost a tady evidentně ne

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,061. až 3,080. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.