Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,041. až 3,060. (celkem z 3,509)
  • Autor
    kachna

Hele, mám dotaz.
    Kačka měla přinést do školy knížku, kde v hlavní roli bude zvíře. Kačka je docela pedant, takže jsme těžce vybraly knížku, která odpovídá jejím představám o “zvíře v hlavní roli”. Knížku jsem půjčila v knihovně. Mezitím byly jarní prázdniny, kde Kačka knížku přečetla a jen proto, že jí dočetla, jí učitelka knížku neuznala (uznala jinak všechny rozečtené knížky).
    Teď napsala zprávu, že “termín dočtení knížky je 31. března”. Dokázaly byste si sednout na ruce a nezeptat se, zda knihu může dočíst i dříve, protože třetí už by nedala?
    Odolávám už několik hodin a touha stále nepolevuje 😀

(problém není ve stádiu “naštvání”, ale ve stádiu “nelze odolat reakci”)

Fifi

a jen proto, že jí dočetla, jí učitelka knížku neuznala (uznala jinak všechny rozečtené knížky).
    Tomu nejak nerozumim. Neuznala, protoze nesplnovala knizka podminky? Nebo protoze ji docetla?
    Bych se pancelky optala. 😀

kachna

Neuznala, protoze nesplnovala knizka podminky? Nebo protoze ji docetla?

Knížka podmínky splňovala, jen podle paní učitelky Kačka nesplnila podmínky tím, že knížku dočetla. Kdyby jí dočetla o den později nebo řekla, že jí ještě nedočetla, tak by jí to uznala.

PetraK

ha……………. možná za tou záhadou mokrou stojej kytky???? 😮
    napadlo mě, že to je voda ze zalejvání kytek, ale ty se sakra zalejvaly už předefčírem…nebo fčera……se musím zeptat Brtnika

kachna
    se přiznám,že taky nerozumím, jako Fifi.

Fifi

jen podle paní učitelky Kačka nesplnila podmínky tím, že knížku dočetla. Kdyby jí dočetla o den později nebo řekla, že jí ještě nedočetla, tak by jí to uznala.
    To je dobrej debilismus. Misto pochvaly, ze knizku dite precetlo? Ji napis: “Pepo, ja se spletla, jeste ji nedocetla!” Nechapu.

Esusova
    napadlo mě, že to je voda ze zalejvání kytek, ale ty se sakra zalejvaly už předefčírem…nebo fčera……se musím zeptat Brtnika
    Nebo jak jsem psala na minuly strance, muze to bejt Taliprtka. A jestli se nalokala po litani zahradnim, nemusi to ani moc moci smrdet, prutokac…

Fifi

A docitam este zpetne – Zlatko, moc pekna kuchynka. 🙂
    Cajdooo, kez by garage klapla, at se uvolni prostor doma a lip se ti tam bydlikuje bez bordelu.

EvaC

Kachna
    Hele mám dotaz..
    Podle toho co Kachna píše, mám pocit, ze pancelka je trochu mdleho rozumu – ještě bych chápala kdyby Kacenka přečetla po termínu, ale před termínem???? To bych teda já rozhodne nevydržela se nezeptat…

Zlata

Kachna
    Taky jsem to nepochopil a,místo pochvaly že přečetla celou knížku,jí shodí?Co to je proboha za učitelku!

cernej caj

kachna
    me by to svrbelo taky, proste jen tak 😀

ale fakt nechapu proc proste neni brano jako plus, ze knizka se libila natolik, ze ji celou precetla… vzdyt pointa ma byt v tom at ctou…

PetraK
    no taky to muze treba z kvetinace ukapavat a ta matrac jak se to v ni rozlozi a latka nasakne tak i maly mnozstvi vody muze vypadat blbe… a feri si treba lize nohu nekdy tak ze mam 30cm kolo na posteli…, kdybych ji nevidela jak se cela oblize i s tim prosteradlem, neverila bych ze to je tam jen z blizani… ale doufamn, ze zahade prijdes na kloub a neni to proste zadnej zdravotni problem, hlavne kdyz pelech je suchej. sice mas sikovny psy ale necekam, ze by odtahli pelech, zamokrili to pod nim a natahli ho zpatky 😀

Fifi
    liti lity pani, a nejaka teta dornova a tak? to je zlo s tema zadama:(

denny
    ja bych vybrala jednu z tech prvnich dvou, nechavala sem si to az na pc, a prvni s hrou svetel je nej

z
    jinak taky zavidim mycku:D

tak muz jel dneska do budejovic pro nejaky tasky na strechu pro kamose, jeli dvema autama, osobakem s vozikem a dodavkou a dodavka klekla u budejovic, tak muz ma odtah do brna, tak to se usetri za dopravu tasek 😀 😀 vlastnim odvozem 😀

Fifi

Cajdo,
    a feri si treba lize nohu nekdy tak ze mam 30cm kolo na posteli…
    Tohle dela Ruzice, se pred spanim nekdy blemca. Des, bes, nesnasim to, se hnouca, jen tak pro zabavu. NEDOUBEJ! povel mam. Ale flekanec mokrej taky bejva.
    a nejaka teta dornova a tak? to je zlo s tema zadama
    Tohle fakt peklo, dle myho bud plotna nebo zkrecovanej nakej lopatovej cvalicek svalicek, jak kdyz te nekdo picha horkou jehlou do jednoho mista. Uvidime, co chemie udela, rada bych se uz vyspala.

a dodavka klekla u budejovic, tak muz ma odtah do brna, tak to se usetri za dopravu tasek
    To je, zda se, vydarena akcicka. 😀

Zlata

Čajdo
    No to je teda smůla.Me by asi trefilo.
    Vzhledem k tomu,ze jsem asi o 20let starší a je to moje první,tak se snad taky dockaš.Třeba automatku jsem mela az strašně dlouho,porad jsem prala ve virivce a máchala ve vaně.Dovedes si představit vyvarit,vyprat vyzehlit jenom 90plinek za den?

Odetta

PetraK
    My máme tu užší (45 cm), ale uživili bychom v pohodě tu širší (60 cm). Nicméně pro dva lidi, co chodí fyzicky do práce (tzn. většinu týdne se stravují částečně mimo domov), stačí ta užší, řekla bych.
    Jo a jestli máš pro ohaříky nějaké plnicí hračky od West paw, tak ty se mohou dát do myčky.

kachna

Jo a jestli máš pro ohaříky nějaké plnicí hračky

Do myčky jde mnoho věcí. Ty co nejdou, si nezaslouží být v naší domácnosti.

Co to je proboha za učitelku!

má i horší

cernej caj

Z
    asi su rada, ze sem vyrostla v dobe, kdy automatka byla bezna soucast domacnosti minimalne osob ve veku nasich rodicu, jinak babi taky mela jen “pracku” a pak tu tatramatku nebo co to bylo ale ta se snad skoro nepouzivala…

ale zase sme jako deti bydleli v dome se susarnou a takovyma velkyma vanama, kde sme obcas prali velky veci a milovala sem tu vuni po mandlovani… jak se to pradlo z mandlu samo srovnalo do kose vzdycky 😀

dneska je tam sidlo cesky sporitelny 😀 mandl si asi nenechali…

Fifi
    tak ja mam prosty nech toho! ale nekdy treba s kouskem bahna mezi polstarkama to staci chvilka ze ju nevidim a je to hned. jinak to blemcani nemuzu vubec vystat, desnej zvuk

drzim palce, at se vyspis. ja po 14 dnech co sem nemohla spat kvuli krku/rameni tak mi rameno snad odblokoval, porad nemuzu spat 😀 ale doufam, ze to si uz jen musi dva dny trochu sednout a uklidnit se… ale musim jit spinkat dneska brzo at nejdu zitra na vylet uplne mrtva

kachna

inzerát:
    Prodám německého ovčáka s PP stáří 21mesicu,vycvičeny,velký a zdravý pes.zhruba když měl 6měsicu tak se mu Stratilo jedno varle,jinak super pes.
    (je mi pejska i majitele líto, nicméně inzerát, jak je napsanej, ve mně vzbuzuje představu psa, kterému jednoho krásného dne cestou na záchod upadlo varle)
    a kdo by nechtěl psa, kterému se ztratilo varle, může si pořídit bordó kolii v černé barvě:
    abízím poslední fenecku bordó kolie

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 2 týdny uživatelem kachna.
    EvaC

Kachna
    Inzerát
    🙈🙈🙈 slovy mě starší vnucky:” ou nou”

PetraK

Fifi
    Nebo jak jsem psala na minuly strance, muze to bejt Taliprtka. A jestli se nalokala po litani zahradnim, nemusi to ani moc moci smrdet, prutokac…

nestraš, to bylo první co mě napadlo, ale zase…….to by sakra asi nebyl snad suchej pelíšek?? Jasně mohla si ho nahrabat a já nevím co,ale……… no doufám, že to nebyla ona ani Rumíček. Nalokat se právě neměla kde – hrnec zahradní je momentálně bez vody a z misky nějak výrazně neubylo.

Snad opravdu ty kytky????

Tohle fakt peklo, dle myho bud plotna nebo zkrecovanej nakej lopatovej cvalicek
    no ty bláho!!! Tak držím palce, ať je to brzo fuč!!!

černej čaj
    no taky to muze treba z kvetinace ukapavat a ta matrac jak se to v ni rozlozi a latka nasakne tak i maly mnozstvi vody muze vypadat blbe…

jojoojoooo, v to doufám!!

O blemcání mi holky ani nemluvte, Taliprd je v tomhle exprtka. Chvíli to vždycky vydržím a pak to ale zarazím, protože to je zlovyk. Do tý doby tady čučí u linky bez potřeby blemcání se a když ji pošlu na místo, tak se začne blemcat, grrrrrrrrrrrrrrr!

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    Maya

Fifi
    držím palce ať tě to brzo přejde
    cernejcaj
    to se teda vyplatila akce, ale tak zas když to není nic horšího
    PetraK
    pořiď si fotopast 😀 neteř má a je to super, akorát zatím tam má jen srnky, ale vidíš všechno i ve tmě

Maya

zas vichr děsnej
    s blemcáním jste mi připomněli našeho vlčouna Arana, ve stáří spal s rodičema v ložnici a před spaním se blemcal, máma na to furt nadávala a pak když už nebyl tak prej Mě to blemcání nějak chybí 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

DU VEN!! CHÁPETE TO? DU VEN!! Kucí stavebnický zavopatřený obědem (dělala jsem kance na víně a vývar se zeleninou a chlebovýma krutónama), tak můžu vypadnout. TADADÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, beru ohaře a mizím.

Odetta
    no já si taky myslela, že by mi tak úzká stačila, ale co ty obří hrnce potom? Vende se mi to tam? Právě potřebuju myčku jen když budu vařit a to toho mám v podstatě vždycky hodně, na běžnej provoz vystačej ruce a houbička. Co myslíš? Nechci udělat chybku a koupit zbytečně velkou a nebo malou.

plnicí hračky od West paw, tak ty se mohou dát do myčky.
    mám enem konga a takový obyč plnící balonky dentální

Kachna
    icu tak se mu Stratilo jedno varle,jinak super pes.

😀 😀 to je bezva inzerátek 😀 😀

Maya
    pořiď si fotopast
    tetkon nevim na co mám pořídit fotopast?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,041. až 3,060. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.