Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,001. až 3,020. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Maya

cernejcaj
    prolisy na lednicce?
    to jsem ani v realu snad nikdy na lednicce nevidela, vzdycky jen hladky
    no ted mam na lednicce dotykovaj displej, takze vysvetlit mame ze to nemuze pretirat hadrem, byl trochu chelindz uz jsem to musela 2x nastavovat zpatky 😀

Maya
    cernej caj

Maya
    Na lince:D na dvirkaxh

Jo daval sem tady loni info kdyz sem na to narazila… je fajn ze to prad plati

Zlata

PetraK
    Tak k te myčce jsem se odhodlala kvůli bojleru,pres léto se bude ohřívat jen elektřinou,takže aby byla tepla voda jen na mytí nás,ten levnější proud fachci tak 3 hodiny tak aby to nahřalo.A pak taky pohoda se zavarováním.A jak píšou holky,je ta sůl,a opravdu v ruce tak super neumeješ.

Maya

cernejcaj
    jo taak, to mam taky a vůbec na veskerem nabytku, musi se to oprasovat, ale zas to hezky vypada 😀
    kachna
    tohle vypada ze by mohla byt super fenka a na mnozku mi to nepripada
    https://zvirata.bazos.cz/inzerat/148272617/stenatko-fenkakrizenec.php

EvaC

Maya
    tohle vypada ze by mohla byt super fenka a na mnozku mi to nepripada
    https://zvirata.bazos.cz/inzerat/148272617/stenatko-fenkakrizenec.php

vypadá dobře – ani by nemusela tolik línat, když je tam ten boloňáček. Co mi ale teda přijde moc – ta kastrace v takhle ranném věku. A taky bych se určitě zeptala, proč se jí zbavují.. i když tam si bohužel mohou vymyslet celkem cokoliv..

PetraK

Zeta a Maya

dííkec holky za info, já se na ní fakt už těším – nějak mi tady přijde to mytí nádobí děsně náročný, přijde mi, že se během vaření snad množí a furt mám plný odkapávací dřez kam nádobí odkládám. Mi přijde, že jsem to tak doteď neměla nebo co.

Jsem taky uvažovala nad tou úzkou, ale! tam prý by se mi nevešel velikej hrnec můj puntikatej – vařím totiž polívky po džberech 😀 . Tak nevím. Mám i velikej litinovej rendlík- ten miluju, je to ta modročerná klasika. Oba ty hrnce jsou dost často v permanenci, a i kvůli nim chci myčku, abych to nemusela tak blbe mýt ve dřezu.

PetraK

Eva C.

Nabízíme 6ti měsíční fenku křížence boloňského psíka (barva černobílá) a zlatého retrívra. Váha fenečky je 8.7kg, výška v kohoutku cca 20 cm. Má provedena veškerá očkování, je odčervená a taktéž očipovaná. V době předání bude vykastrovaná.

n jo ale tohle nevim, to nejni pro to zvíře dobře.

edit – aha, nedočetla jsem, blbka, nedávalas to Ty a navíc taky sis toho všimla, tak nic, jen dělám zas chytrou, nevšímej si toho 😀

a ešče edit – ale je ňuňu teda, to jako jo!!

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    Denny

Bré skoropoledne,
    ták neodfouklo, ale byly jsme asik 5 minut venku včera.
    A pak jsme chrněly :-).

Maya
    hmmm tak o tom xadosu to vůbec nevím, že se to nemá brát s jídlem.
    MUDra mě na to neupozornila a příbaláky nečtu a beru ho už ehm určo 5 let.
    Díky za odkaz na knihu, ale už ten obal ve mně evokuje to, že pán je asi spíš antivlčí fanoušek. 😀 ALE TŘEBA SE PLETU.

Evi
    děkuji za přání, holky by měly mít oči ještě zelenější, ale tak třeba se jim ještě dobarví.

Barevná lednice je hezká, vypadá jak zmrzlinka 😀

Denny

Tak co se týče fotek huš se to zasejc rozjíždí, v půli května je malování olejem s M. Janovským vystavené práce budou pak v této galerii.

Home

Já mám možnost tak taky vystavit své foto, nicméně už by byly ve větším formátu 50x75cm jednobarevný rám a galerijní sklo.
    Vzhledem k ceně toho všeho to vidím tak na 3-4ks fotografií.
    Zde výběr a budu ráda když mi pomůžete vybrat jako nezávislí pozorovatelé.
    Teda ehm moc na výběr není, páč koš a bukový les tam bude na 1000%

Attachments:
    Denny

Když to vidím takhle pokupě tak bych tam asik ten strom za plotem nedávala, nějak se mi tam nehodí.

EvaC

Denny
    výběr
    za mě určitě ta s tím barevným listím..

Maya

PetraK
    EvaC
    kastrace tesne pred nebo po prvnim harani se dela bezne neb to vicemene eliminuje rakovinu mlecne zlazy
    a fene je pul roku, tak to plus minus odpovida
    navic tipuju pani tim chce vyloucit moznost, ze se fena dostane do mnozirny, ja bych to taky udelala a nekastrovanou fenu bych z ruky nedala
    Denny
    ja cetla pribalovej letak, nesmi se k tomu ani grapefruit a ovocny stavy
    snizuje to vsechno ucinnost
    jj, u fotku posledni bych taky nedavala a kdybych mela vyhodit jeste jednu, tak tu s tim cervenym listi, ty dalsi mi prijdou vic super

Maya

PetraK
    no hlavne si over ze tvuj puntikatej hrnec smi do mycky, jinak se ti muze stat, ze budes mit hrnec bez puntiku 😀
    je to na zvazeni, vetsi mycku pak budes zapinat poloprazdnou, aby sis v ni nesusila spinavy nadobi tejden, protoze ve dvou ji nejspis nezaplnite a to zas mi prijde jako zbytecny vyhazovani penez a vody
    tu sirsi ma bracha, 5 lidi, zapinaj jednou denne

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 2 týdny uživatelem Maya.
    EvaC

Maya
    Kastrace po prvním hárání ano .. a teď mi došlo, že vlastně nevím, kdy přesně hárají poprvé tahle malá plemena… Před prvním háráním bych já osobně nekastrovala, ale nejsem veterinář, je to určitě věc názoru…

Zlata

Tak my máme červený smalt s puntíky,neztrácí se to,mela jsem bílý smalt s červenými puntíky,k hrncum i právě velký pekač,prišla jsem o ně tak nějak nenápadně,do myčky je dávají už asi 6let a puntíky drží.
    Denny
    Akorát ten strom za plotem.
    Nejhezčí jsou ty stromy v mlze.

Maya

EvaC
    malá plemena haraji driv, klidne tak kolem 7-8 mesice, takze jestli ji vykastruje v 6 mesicich je uplne jedno a nebo stejne treba pocita, ze nejakou dobu bude fenu udavat
    jako ja se fakt nedivim, hlavne u feny, protoze znaim i par pripadu, kdy tihle mnozici dokazali oblafnout zkusene dlouholete chovaele

EvaC

Maya
    Já to z tohoto hlediska chápu, normální člověk těžko snáší pomyšlení, že s jeho psem/fenkou/čímkoli je zacházeno jako s kusem hadru jen pro zisk toho dotyčného nebo z jakéhokoliv jiného důvodu..
    Mně paní, která měla Sindy v dočasce, ukázala asi po půl roce co jsme ji měli už doma, řetěz, který měla Sindy kolem krku a byla na něm přivázaná k boudě.. (paní by si Sindy – nebýt jejího vyššího věku (myšleno paní) nechala, ale bohužel to nebylo možné – pořád jsme v kontaktu- moc jí záleželo na tom, aby Sindy měla dobrý domov a chovali se tam k ní hezky). Ještě dneska je mi špatně, když si na ten řetěz vzpomenu…

cernej caj

Maya
    Kamos ma velkou mycku zije sam.a.zapina ji 1x za 3 dny… vubec nechapu jak ji zvlada plnit

EvaC

cernej caj
    Asi kámoš hodně vaří :-). My máme taky velkou a jak jsme tam už teď jenom dva, tak když byl normální režim a chodili jsme oba pět dní v týdnu do kanclu, tak jsme taky měli problém ji naplnit(ještě když od jara do podzima víkendy jsme na chatě). Tak jsme ji museli dost často zapnout ne úplně plnou, protože týden se tam prostě to špinavé nádobí sušit nedá…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,001. až 3,020. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.