Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,981. až 3,000. (celkem z 3,509)
  • Autor
    kachna

Tedy, pro vysvětlení, Michalovi by stačilo, kdyby Kryšpín štěkal hlubokým hlasem

Fifi

Si ho asi budete muset zajet poslechnout? 🙂

Maya

kachna
    může bejt, Dorin taky štěkal poměrně hlubokým hlasem, podle hlasu ho každý odhadoval na většího psa, tak jak píše Fifi, dojet překontrolvoat 😀
    Denny
    Xados tu mám jako poslední z těch na recept, tam mě zatím odrazovalo to, že se hodinu nebo dvě před a po nesmí jíst, ale asi teda vyzkouším o víkendu, když to chválíš, holt když večer zapomenu, budu ráno bez snídaně
    ty co jsem brala předtím, taky prej způsbovovaly tu ospalost, ale mě tak jeden dva dny, když jsem to začala brát po delší době a pak už v pohodě, ono píšou, že některý lidi si zvyknou, tak v tomto mám štěstí

cernej caj

Kachna
    Nebo si nechat nastekat do telefonu:D

Zlata

PetraK
    Ložnice krásná,ty okna škoda zakrýt jakoukoli zaclonou.Když mas ted čas,mohla bys hodit půdorys,abysme si představili my neštastnici,co mužem obdivovat jen na dálku.

Attachments:
    cernej caj

To je oravda,oznice moc hezka!

Uz si nemuzu stezovat, ze mam malou loznivi protoze ta petryK by mi 100% nestacila na nic:D ale tak jo, vim ze petra narozdil ode me.ma.vic mistnosti takze asi takova mala staci;)

Ps vcera sme podepsali nejaky papiry tak snad to teda klapne s garazi

Zlata

Čajdo
    Držím palce.

EvaC

Dobré páteční dopoledne všem,
    nějak nestíhám, jen jsem musela okomentovat tu všechnu krásu v Domečku – to se jinak nedá.

PetraK
    Ať je Ti už konečně lépe – je to hnus fialovej. Já jsem dnes 14 dní v práci a pořád mi není úplně dobře…motá se mi hlava apod.

Cernej caj
    Držím palce s garáží i se zády, ať se zlepší a těším se na fotky ze zoo – nakonec vám počasí vyšlo myslím luxusně..

Fifi
    Ať už záda nebolí a přestane foukat vítr a Troldík má klid..

Denny
    velmi opožděně všechno nejlepší k narozeninám a užijte si sobotní oslavu – jestli je to teda tahle sobota – už jsem se v tom nějak ztratila 🙂
    Hezký fotky – všechny- zelený oči netopejrek jsou teda neskutečný a Connie to u rybníčku moooc sluší..

MirkaD
    Taky bych Dafču asi víc pozorovala – pokud je pyometra tzv. “uzavřená” tak se fakt nic nepozná – jedině na sonu a zřejmě i z toho stěru, jak psala Petra

Z
    Jak by řekla moje vnučka – “huustá lednice” – je moc hezká

Maya

cernejcaj
    tak to drzim palce at to s garazi klapne a mas uz konecne normalni bydleni
    no s loznici ma PetraK stesti, ze maji tu satnu, kdyby do ty pidimistnosti meli napasovat jeste skrin, vypadalo by to mnohem hur
    Z
    lednice pekna, ale teda na me moc mini 😀

Zlata

Maya
    Ona byla v te barvě i větší.Mrazak máme ve špajzu,limonády moc nekupuju a pivo máme na čtvrtým schodu.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak v pindělí mažu do prasé! A pak na počtu – vyzvednout si třista balíčků, páč v zoufaství nad nečinností jsem koupila třebas…. mýdlenky…. který mají barvu k našim oknům a budík, kterej má barvu k našim voknům a měl by být tichej a tak jako podobně. ASi abych v pondělí vzala s sebou na počtu nejen Rumouška,kterej to tam oblibuje a vždy oblažuje paní počmistrovou, ale taky káru, do který ho zapřánu, aby to vytáhnul do toho kopce, kterej k nám vede. Na počtu je to dobrý, to sešupajdim jak srnka dolů, projdeme se po náměstí a šup pro balíček, ale zpátky……… krátkej ale výživnej kopeček, dá člověk zabrat normálně. Teď budu funět jak Fuňéz! 😀

kachna – kdyby ale Krišpín neštěkal hlubokým hlasem, můžeš ho to naučit, jako já Rumouše to “vrčení” 😀 . No ale náhodou to není špatnej nápad – ešivá by nenechali zaštěkat do teleféna 😀 😀 jen to má háček, že mi člověk mohl připadat útulku jako cvok, kterýmu psa radši nedaj 😀 😀 Ale třebas jsou rozumný a pochopili by důvod. Já teda jo, protože se přiznám, že vysoký štěkání – častý – bych taky nesla blbě.
    Perníček mě přesně taky napadl, když jsem ho v tý nabídce viděla, ale není tam k němu žádný detail.

Maya
    Dorin taky štěkal poměrně hlubokým hlasem, podle hlasu ho každý odhadoval na většího psa,
    Murphy taky, když zařval za dveřma a já otevřela, každej koukal k pasu… a von dole nízkonohej teroš.

Zeta
    ááá taky bílá kůchňa a taky prosklený horní skříňky……. furt to člověk čistí, co? Já už to vidím – ty spodní skříňky budou od ohařů furt jak prasca a já budu furt mávat hadrama 😀 😀 Ale když ono to je hezký, že jo? A TA LEDNICE!! NO TO EŠIVÁ UVIDÍ BRTNIK!!! Enemže, když oni tyhle barevný dělají jen takhle malý, já s malou ledničkou nevystačím vůbec právě. Ale líbí se mi to moc. A tenhle odstín (neznám značku) ten by se sem šííknul

Půdorys, půůdorys…….. zkusím to nějak.

Eva
    No Brtnik to má po návratu do prasé taky pěkně blbý 🙁 furt se mu to v tom těle motá. A zrovna, když mu to začlo, nemohla jsem najít Gelsemium, našla jsem ho až včera v bundě, když přivezli nákup. Tak jsem mu to začla dávat, uvidíme, jestli to zabere. Hlava se mu teda zatím nemotá, ale prostě ví, že má něco blbě.
    Já dneska zase malinko dokážu ten sajrat ze sebe dostat, tak uvidíme, jak budu pokračovat. Poprosila jsem dochtorku o uschopnění a o víkendu se chci rozpohybovat, abych nešla do práce jak zombie.

černej čaj
    Ps vcera sme podepsali nejaky papiry tak snad to teda klapne s garazi

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!

Maya
    Maya

PetraK
    jako koukam tahle znacka Smeg ma i velky krasny lednice, ale ty palky za to
    a energeticka trida D, takze to taky pekne zere
    https://www.zbozi.cz/domaci-spotrebice/kuchynske-spotrebice/chlazeni/lednice/?vyrobce=smeg

Maya

no ale maj teda krasny veci
    https://www.homeware.cz/vyrobci/smeg/
    ale je to vyroba Italie
    vsechno co jsme meli italskyho, slo brzo do kopru

Zlata

PetraK
    Já nakupuju na Sporilkovi,ted jsme kupovali mycku,vždycky mají nějaký slevy.V pondělí odpo jsme objednali,v úterý dopoledne byla doma ,večer už myla.Lednice je Amica
    Dobře ze je všem lepší.

cernej caj

Jako lednice vsechny zajimavy, uz to vypada nezvykle taky ten tvar:)

Ja lituju ze nemam hladky dvirka ale s prolisem.pac se to fakt blbe cisti a drzi se v tom bordel priste uz jen cisty hladky bez niceho

Tak myenky uz cekaj na poste?

PetraK

Maya
    no právě – že je to Taloš, tomu moc nevěřím. Já měla první lednici Gorenie a vydržela neuvěřitelný roky a byla suprová. Tuhle co máme jsem kupovala severskou značku, že jako to bude kvalita, mám jí taky už roky, ale ……..určo si na to někdo vzpomene- jak jsem tu psala, že mi xkrát za sebou vypadla ta dolní polička na lahve a já před odchodem z práce řešila rozlitý mlíko, kečup pívo, střepy…. tak jsme to museli natvrdo přilepit a začla zas vyskakovat ta druhá polička nad ní……… naprosto debilně řešený. Nikdy se mi to u žádný jiný lednice nestalo.

PetraK

Zeto

máš myčku! Já ci taky myčku, nikdá jsem ji nechtěla, ale tetkon sem se rozhodla, že jo, že ji mocinky ci. Enem se bojím tý tvrdý vody, budu asi muset mejt jen ve voctu 😀 😀 😀 😀

PetraK

černej čaj
    jo, prolisy by asi nebyly dobrý, zvlášť, když má člověk zvířata, to mi nenapadlo asi proto, že mám právě vždycky hladkou lednici, tak jsem to neřešila – dík za nápad.

Maya

PetraK
    tvrda voda na mycku nevadi, naopak se to v ni umeje lip
    do mycky je sul, ktera to vodu zmekcuje, akorat budes mit vyssi spotrebu
    na mycce na zacatku nastavis tvrdost vody a vona si to pak uz sama davkuje
    na dva lidi v poho staci ta uzsi, takze ani nezabere moc mista

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,981. až 3,000. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.