Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,961. až 2,980. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

Fifi
    neco mi to jmeno rikalo a ono jo.

shodnýý! 😀

Fifi

Jsme dobre kolegyne Colombove. 😀

Doprdele, tu je naka dalsi vichrice, cerno a silenost.

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 3 týdny uživatelem Fifi.
    PetraK

Fifi

no někde jsem zahlídla, že výstrahu prodlužujou 🙁 sejří mě to dost. Hlavně aby se nic strašlivýho nikomu nestalo. Teď myslím obecně, nejen nám tady.

Mi to jméno cinklo o uši hned. I ta spojitost. Baba jedna.

Zlata

Tak hlásí mrtvé v Německu i Polsku,na Rakušany jsem ještě ne koukala,ale tam hlásili silný vítr na sobotu už včera.

PetraK

Zeta
    Tak hlásí mrtvé v Německu i Polsku,na Rakušany jsem ještě ne koukala,ale tam hlásili silný vítr na sobotu už včera.

🙁 tyhle silný vichry jsou čím dál častější 🙁

Maya

Konecne svetloooo
    Chvili neslo ani vilat, totalni blackout
    Petrs01
    Ono se povida ze alergie se zbavis i expozici, ale v podstste to u vetsiny nefunguje
    Otuzovat se muzu jedine ve vane
    Popravde vsichni lidi co znam co se zbavili alergie, se ji zbavili jenom vakcinama, bohuzel u me nepouzitelny
    Fifi
    A uz je ti alesoon lip po odpocinku?
    PetraK
    Jo muj ketotifen byl taky prastarej prvni generace, je videt ze ty novejsi leky tak neucinkuji
    Jestli nezabere nic z lekarny, stavim se za doktorkou a zeptam se ji na to, by mela vedet jestli je to pro mne dobry

Odetta
    Fifi

Odetto, teda, to je nunin. 🙂

Odetta

Že? Brouček je to. Ale možná by požadavkům lépe vyhověl Kryšpín.

https://www.anidef.cz/adopce/psi-k-adopci/3228-kryspin

PetraK

Odetta
    Ale možná by požadavkům lépe vyhověl Kryšpín.

asi jo, se bojím, že na zvládnutí genu velkýho münsterlanda by nemusela mít kachna prostor.
    Nicméně souhlasím s Fifijovou, že je to nunín. Krásnej. Ale to je Krišpín taky.

Odetta

PetraK

Souhlasím, ale zároveň si nejsem jistá, jestli věřím tomu, že má geny VMO. 😅 Není to tak četné plemeno jako třeba kokr nebo špringr…

cernej caj

Odetta
    teda kryspin je moc hezkej!

MirkaD

tak dnes ranní-od 5-14,00,takže ráno pečení+házení pečiva,kolegyně chladák,zástupkyně zeleninu,pak došla ještě jedna kolegyně,takže na kasy jsme byly 4,ale v největší špičce jednu asi hodinu spravoval borec s telefonem furt u ucha…pak výstup z jednou nepříjemnou zákaznicí-takže příště mě to osolí….
    strono části nákupu,že měla paní málo peněz+nechala na páse ještě zboží za 500….na chvílu nám vypla elektřina….venku vichr a liják,chvílu sněžení…
    dala jsem si po dlouhé době vyvolat asi 900fotek….
    a šla na bus-zítra jsem měla mít volno-ale směna navíc na odpo…
    jako jooo,mohla bych odmítnout,ale…nedávají mi chladák,a neposílají do jiných filiálek….takže zase nechcu nějak prudit,
    dojela jsem dom,skočila na 5 minut s čoklama,pak jsem si dala oběd,vysála,pustila jsem si rozhovor s Evou Samkovou-taky to teda holka neměla jednoduchý…
    jako no kdo má,že…
    ale prostě v jejím věku většinou má člověk aspon jednoho rodiče….
    no nic,je to sympatická baba!:-)
    pak jsem vzala čoklíky do knihovny,pokecaly jsme z knihovnicí,
    a po hodině dom,ze psama jsem ještě ve vjezdu pocvičila kroky,otočky,couvání,obíhání noh,Dafina obíhání Žeryka-ted tady Žeryk už hodinu řve,že chce jít na terasu házet míček….
    PetraK-vydrž pianěr:D
    jako já zažila v životě x neschopenek bez vycházek-v Blansku mi s Kimem chodil tatka,Killynu jsem třeba 6 týdnů neviděla -jen s ní přijela majitelka na návštěvu…
    tady když su marod bez vycházek,tak mi ze psama chodí Martin,necvičí s něma nikdo….,s Dafi si nikdo nehraje-takže ta pohyb nula….
    jako jo,třeba jsem ze psama vlítla brzo ráno na deset minut za zahradu-a přes den jsem nevystrkovala nos z domu,za zahradou máme pole/les…
    ale jinak,když jsem měla v létě tu neschopenku po tom zesypání,tak jsem měla vycházky ráno hodinu,odpo 5 nebo 6 hodin,a v práci viděly,že mám vycházky,tak mi ale bylo blbý v těch vycházkách nějak moc trajdat po městě a zviditelnovat se….-i když to bylo v rámci vycházek….
    -jako vím jak to vždycky vytáčelo mě bez vycházek-takže je to na nic…
    -no s ím zánětem jste mě teda vylekaly,kurna,já ju nechám přčíští rok fakt knčně vykastrovat,a budem mít všichni pokoj…

Odetta-pejsani jsou fešáci,mě se strašně líbí ten zrzek!

Fifi-dobře,že záda lepší,se musím donutit ješště ted cvičit….aspon trochu…
    ráno su na cvičení moc ztuhlá-to mám problém si pokaždý zohnout ráno…
    po práci se musím vzpamatovat,takže zbývá večer…

Fifi

Mirko,
    no s ím zánětem jste mě teda vylekaly,kurna,já ju nechám přčíští rok fakt knčně vykastrovat,a budem mít všichni pokoj…
    Ji hlavne sleduj ted, jestli vic nepije, neblije, nepase se, nema vytok (nemusi mit a o to to muze byt horsi). Pristi rok muze byt pozde.
    Ja jsem si cvicila vcera prave a uz me neboda horka jehla u lopatky, ale v casti patere, takze lepsi. 😀 Toz at ti zado povoli, rano bych cvict vubec nemohla. Natoz vyskocit na prvni zvoneni budika. 😀

Odetta
    Kryspinek, to je dalsi broucek. Pak, ze nerostou. 🙂

PetraK

jestli věřím tomu, že má geny VMO.

já ho tam docela i vidím, náš Tippy byl sice malej münsterland, ale tak moc se nelišil. A Athos byl velkej münsterland a celkem si dovedu představit, že jako štěndo by vypadal i takhle. Myslíš, že není? Je fakt, že soudit z jedný fotos jde těžko

PetraK

Mirka D.
    Ji hlavne sleduj ted, jestli vic nepije, neblije, nepase se, nema vytok (nemusi mit a o to to muze byt horsi).
    Souhlasím s Fifi. může a nemusí to být nic.
    Tali měla otevřenou pyometru, ale stejně se to tam syslilo už nějakou dobu před tím a člověk o tom nevěděl. Jen prostě občas divně koukala 😀 , jdi s tímhle k vetovi, že jo. No ale, pokud se ti prostě něco nezdá – cokoliv – i ten zájem druhýho psa, zajeď klidně na sono. Nebo – můžou udělat v prvním kroku stěr. To dělal pan dochtor Schaefer tehdy Bubrdli, když jsem tam šla právě s tím, že si ji psi moc všímají. Nebylo nic, psi pak i přestali s otravováním, ale měla jsem klid.

Jo já vydržím, fšak je to už jen zítra.

Odetta

PetraK
    Může být i nemusí. Já si jen tak dedukuji – VMO není vidět často (když už, tak spíš MMO, ale taky je člověk potká zřídka), není to ani typický artikl množky nebo “domácího” křížení. Nemusí to nutně být F1 kříženec, může to být vestaj, co někde chytl barvu od kokra modrého bělouše. Každopádně je ale sladkej.

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 2 týdny uživatelem Odetta.
    Denny

Tak jsme byly odpo asik 5min venku, jak jsme zalezly za bytovku tak neskutečný fukeř, i ja sa svou obr vahou jsem mela co delat kdyz jsem sla proti vetru… takze jsme sly hned zpet, Konikojc se taky nechtelo. Volala jsem Frantiskovi, jel t Rakouska, vse v poradku, ikdyz s nenalozenou dodavkou to uzasne clouma.. ted jede osobakem z Lbc tak za hodku bide doma tak snad ok. Maya ja beru Xados na predpis ale super vec, pac jsem po praskach byla ospala a tyhle ok.

kachna

Nj, já se dopátrala taky, ale trochu jsem doufala, že by to tak nemuselo být 🙂

Odetto, jsou dokonalí, oba, bohužel na takhle malé štěňátko opravdu prostor nemáme a Kryšpínek je podle popisu uštěkaný jako šeltie. To prý nedá Michal.

kachna

. Každopádně je ale sladkej.

Když my to s malými štěňaty neumíme 🙁

Zaujal nás ještě Perníček, na toho jsem se ptala. Prý by stačilo, kdyby Kryšpín štěkal hlubokým hlasem 😀

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 2 týdny uživatelem kachna.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,961. až 2,980. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.