Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,921. až 2,940. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Petrs01

Týý, Petro, já jsem normálně venčila celej kovid, jako fakt nebudu ždímat psa z balkónu. Akorát jsem se vyhýbala lidem eště o chlup víc než obvykle.
    Taky jsem si po týdnu skákla na test, abych věděla jestli eště jo (a jo) a pak zas po týdnu, prostě ukončuju negativním testem (a proto je teď ti pitomci rušej). Pro klid sebe i okolí, protože kašlíček zůstal.

Fifi, Troldíka teda upřímně lituju, tenhle vichr už nedělá dobře ani mě, fujtajbl po ránu. Že bych si taky vzala piluli? 😀

Maya
    cernej caj

Petrs01
    Nektery doktory nezajima pes v byte a vychazky stejne nenapisou…

Tady pekne chcije

Petrs01

vychazky stejne nenapisou

Tak ten pes je pro mě důležitější než epapír. Na kontrolu koviďáka, navíc odstěhovaného někam do pryč, fakt nikdo nepřijde.

Denny

Petrs01
    navíc odstěhovaného někam do pryč, fakt nikdo nepřijde.
    to si myslíš, navíc na vesnici je to snad těžší než ve městě, ikdyž vycházky máš
    tak se stejně každej stará.
    A když vycházky nemáš tak ti tihle lidé mohou způsobit nemalé potíže, nemluvě o velké pokutě, kterou můžeš dostat.

Petrs01

A jak se ti lidé dozví co máš či nemáš?

Maya

Denny
    nejen pokute, taky bez penez a vyhazov z prace
    prvni 2 tejdny to plati a kontroluje zamestnavatel a ty se moc nezinirujou
    ja bych si to taky nelajsla, prvni clovek, kteryho bych potkala, by to hned komentoval co ze se tu tak prochazim pres pracovni den

Milena z Prahy

Ciste gramaticke okenko. V tyhle vete:
    Jsem se ho naucila uz cist, ten jeho postoj a rypak zvedlej do hury, jak si “listuje” v prirode a vi, co prijde.
    Mela nebo nemela byt carka pred “a ví” na konci? Je to listovani v prirode vedlejsi veta a mela by byt oddelena nebo ne? Snazim si tohle hlidat a cim vic to hlidam, tim vic nevim. 😀 Diky. Pocitove mi tam carka nepatri, ale?! Jak to je spravne?

Fifi,
    já bych tam čárku nedala. Řekneš si: jak si listuje v přírodě a JAK ví. To jsou dvě věty vedlejší stejnýho druhu (asi předmětný? koho co ví?).

Maya

Petrs01
    normalka, jeden rekne Helee tuhle jsem videl Marku, jak se prochazi v poledne a druhej rekne, no to je kamoska moji zeny, myslim, ze rikala, ze marodi
    ticha posta a behem dvou dnu vi cela vesnice ze Marka marodi a chodi na prochazky
    a vzdycky se najde nejakej debil, kterej nevaha to nahlasit

Milena z Prahy

Fifčo,
    narazila jsem na tohle video (písničku znám léta, ale třeba ta židovská paní v tý kavárně… ach):

Ať ti záda povolej 🙂

Denny

Petrs01
    na malém městě se prostě ví vše….znamí mají známé a už to jede.
    Třeba jako v mojí situaci když pracuješ v místě bydliště tak se prostě ví všechno.

Ještěže mám fajn zaměstnavatele a jak píše Maya tak to by třeba konkrétně u mě snad nehrozilo. Ví o mě jak žiju, že nejsem flákač a když jsem doma tak mám důvod.
    A že prostě pes ven potřebuje, když žiju sama.
    Ale když jsem byla doma kvůli kolenu a chodila ven, tak to řešila celá vesnice
    a všichni zaměstnanci, páč když chodíš ven = jseš zdravá.

Maya

Denny
    me taky nikdy nekontrolovali
    ale od par lidi vim, ze zamestnavatel klidne posle nekoho, aby te nafotil mezi dverma ze ses jako doma
    jo, to je presny, chodis ven, flakas se na neschopence, cos nastve ostatni zamestnance a uz to jede

cernej caj

Me myslim 1x kontrola prisla uz je to davno a kamosce prisla kontrola v 6 rano v sobotu, takze ji zazvoneni vubec nevzbudilo, ke zvonku sla jeji mama a oni uplne ze ani nepockaj 5 kinut ze dcera spi az se.vzbudi ze ji zvonek nevzbudil okamzite tak zdar

Pokud se ti treba rozbije zvonek nebo dojdou v bezdratu baterky tak si koledujes klidne o vyhazov…

Maya

Milena
    hezky klip, stara pekna pisen a poprvy vidim slova 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Řekne mi někdo, co to jako znamená? Už jsem si to jela, že na pohodu, pěkně odkašlávám, dorýmovávám a včera večer si to sedlo zase dolů a nedostanu ze sebe nic a blbě se mi jakoby i asi dejchá? 😮 😮 To je sráč tahle věc. Já ho rozeženu už jak demostraci, šmejda debilitního, do zejtra si dá rozchod, nebo uvidí!!

Petrs01

😀 😀 😀 přijeď! Jak se to dozví to nevím, ale ač jsme náplava a neznáme se tady ještě moc s ostatníma, tak si představ, že Brtnik jde tak jako domů po zahradě a sousedka odnaproti na něj volá……”jak je pani?” 😀 😀 😀 😀 Nikdo s nikým prosím nemluvil! Ale vzhledem k tomu, že oni jsou náš kamerový systém, tak s největší pravděpodobností neustálým dozorem zjistili, že už nějakej ten den nechodím s čoklema, že jo. “Tak jak je to možný táto? To von bude nemocná! A určitě má kovida, to má tetkonc každej už!” Takže dedektýf kolumbus si dal dvě a dvě dohromady, nepotřebuje ani informovat, stačí sledovat 😀

Týý, Petro, já jsem normálně venčila celej kovid, jako fakt nebudu ždímat psa z balkónu.
    no jenže já jsem se i z tohoto důvodu přesunula do domu se zahradou, abych nemusela být v nervech, že jsem nemocná a nemůžu ven, že sousedi budou bonzovat… takhle mám klid. Sice už jsou ohaři zpruzelý trošánek, protože Brtnik s nima pochopitelně chodí, ale není to jako když jdu já, kdy se jen tak neprocházíme, ale něco se děje. Ve městě opravdu je to jinak, než tady.

Maya
    nejen pokute, taky bez penez a vyhazov z prace

přesně tak, to mi za to nestojí.

černej čaj
    Pokud se ti treba rozbije zvonek nebo dojdou v bezdratu baterky tak si koledujes klidne o vyhazov…

proto jsem požádala doktorku ať na neschopenku napíše, že případná kontrola musí halt zavolat na mobil, protože zvonek prostě momentálně nemáme 🙁 . A řekla jsem to i šéfovi v práci, kdyby mi sem posílali kontrlou /se smál, že asi těžko za mnou někdo půjde 😀 / , tak ať zavolají až přijdou, zvonek prostě nefunguje.

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
    PetraK

jo a zkouším novinku – dělám slanej jáhelník se zelím – jsem zvědavá teda.

Maya

PetraK
    nebo se zednik nekde zminil nebo jeho zena, ktery to urcite rekl
    potka znamyho, v krame, v hospode, na poste, kdekoliv
    vsichni urcite uz vedi co a jak opravujete, kde pracujete, kdo k vam jezdi na navstevu a vubec vsechno 😀
    novi lidi se probiraj vzdycky a vsude a dlouho, je to zajimavejsi nez stary vohrany drby 😀

Maya

Petrs01
    hele ja nijak drby nesbiram, s lidma se az tak nejak prehnane nebavim, nase vesnice je x casti na x kilometrech, ale stejne kdyz si prectu na novinkach kolik je u nas kovidaku, tak presne vim kdo to je neb mi to vzdycky nevyzadane nekdo rekne 😀

Petrs01

se smál, že asi těžko

Tvůj šéf to zjevně vidí velmi rozumně a fakt nemá zbytečný lidi na to aby je posílal na kontroly. To jako zaměstnavatel uděláš, když máš podezření že zaměstnanec tak jako kapánek lže. S C+ ti nemusí být vůbec nic, můžeš doma vesele oklepávat cihly a stejně do práce nesmíš, takže co by jako kontroloval?

jak je to možný táto?

Vidíš, nevenčíš, seš podezřelá, kdybys venčila, tak se nikdo nic nedozví 😀

Maya

Petrs01
    ono to neni jen venceni, vono treba takovy postacky vedej taky vsechno a jeste to dokazou roznest i po okoli 😀
    ale tak PetraK uz marodi treti tejden myslim? a to uz je na pojistovne a socialce

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,921. až 2,940. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.