Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,901. až 2,920. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Maya

PetraK
    u nas taky pekny lijak a fujavec
    no prave, ja sice destnik vlacim, ale ten vytahuju az kdyz je lijavec jak ted, jinak jen kapuca
    a knofliky taky naprt, kdyz to clovek furt potrebuje rozepinat v buse a ve vlaku
    tak asi nic no 😀

Milena z Prahy

Denny,
    to je skvělý, že ty prachy vyhrál někdo, kdo dělá rukama 🙂
    Pánovi to přeju moc!

cernej caj

Ja kapuce lrederuju ale me nepomaha a nwchrani pred lrsenim na brejle a kdyz musim mit porad ksiltovku tak mi bez kapuce neva ale.na zimni bych to na mestskou nechtela

Denny

PetraK mrkni do emila

MirkaD

a druhý den volna za mnou…
    včera odpo v knihovně a na kafe u Aničky v knize,
    pak na druhé vycházce s Betty+mí psiska,šli jsme ke křížku a zpět,na konci cesty jsem si s Betty dala poslušnost-chůzi u nohy za pochodu a na míste,sedni/lehni u nohy a odložení za pochodu v leže,Žeryk a Dafi každej chůzi u nohy s obratama a namístě,Betty pak pachový čtvereček,a šlo se dom,
    záda mě bolely až do večera,jaksi celý skříplý…sem se moc hýbat nemohla,jsen jsem vyprala jedno plyšový zimní povlečení,zametla,a šmitec….
    dnes už záda v cajku,takže ráno dovyprat povlečení,dát vyprat deku,zamést,vytřít,nádobí a šupky hupky ze psama do lesa-do lesa za hájenku,kde jsme dlouho,ale velmi dlouho nebyly,tak milion pokácených stromů:–(((,no nicméně Dafi si poběhala po pařezech,Žeryk válel sudy a běhal s větví,proběhli se,já teda neobjímala stromy,jak jsem původně měla v úmyslu,protože tam zbylo tak málo stromů,že se na nějaký nalepit,pro jeho energii mi bylo fakt teda blbý…
    no nic,došly jsme z vycházky,já vytřela ještě terasu,nechala psi venku-bylo slunko,tak se slunily na terase na pelíšcích a hodinku si telefonovala s mou druhou mamkou,pak už jsem vzala pséky dom,dala prát psům ručníky,dala si oběd,
    utřela prach,a mazala do města zaplatit popelnice a psi,koupit v domácích potřebách pár drobností,k Aničce nakafe-u ní jsem si koupila knížku-50sleva-Pagáč joga-no su zvědavá-není to jen o cvičení jogy
    pak vycházka číslo 2 zase nečekaně ke křížku-už teda v šíleným vichru:-(((
    za chvílu strávím v pletené čelence celej rok…
    Žerykovi jsem mrskla míček na pole-tak ho dlouho hledal-tak se zaměstnal,Dafině jsem dala přinést klíč od vrat,oběhnout stromky a šlo se dom
    k večeru jsem si dala 20 minut cvičení na záda a volno je za mnou…
    Max vočuchával DAFINU-tak jsem máti 15 minut vysvětlovala,že Dafina hárala koncem prosince,že ted nehárá,štěnata nebudou-no nevěřila mi-furt-si ju hlídej,dívej jak ju vočuchává…to budou štěnata….uf chjo….
    no a ráno na 5 na ranní…

Denyky-velegratulace sousedovi!!!!paráda

Fifi

Bryvecir vespolek,
    Trolda jiz vetri vichrici, co jsem se divala na radar, bude to pekna pumelenice vsude. Tak at nikomu nic neodlitne.

Dennyky
    To je hrozne fajn, kdyz prachy vyhraje hodnej a pracovitej clovek, je to zaslouzeny. 🙂 Uz sis taky vsadila? 🙂

Mirko
    Lity se zadama, jsem na tom podobne od nedele. Lezet muzu jen na zadech, kdyz se hejbu, jde to, ale jinak peklicko. Zase nakej nervik mezilopatkovej skriplej, cviceni nezabira, prohrati taky ne, se to musi samo odnervit.
    Max vočuchával DAFINU-tak jsem máti 15 minut vysvětlovala,že Dafina hárala koncem prosince,že ted nehárá,štěnata nebudou-no nevěřila mi-furt-si ju hlídej,dívej jak ju vočuchává…to budou štěnata….uf chjo….
    Vubec nechci znit jako cerna kronika, ale Trolda identifikoval pyometru u Ruzice. Prave vetsim ocuchavanim a klapanim zobaku po harani. Sameckum ten zanet voni podobne jak harani nebo sondujou zvlastnost, tak bud ve strehu a hlidej Dafcu – jen nevyzadana rada a vlastni zkusenost.

PetraK

Mirka D.

bože, když čtu jak jsi s čoklidama venku, tak se násobí můj absťák!! JÁÁÁCHCIVÉÉÉN!! PUSTE BRATRY VÉÉÉN – TEDA SESTRU, SESTRU PUSTE VÉÉÉN! Mi to tak hrozně chybí. A ohařiskům taky, už jim hrabe převelice.

Souhlasím s Fifijovou – sleduj Dafuli – oni psi tyhle věci cítí. Ešus takhle kdysi detekoval u sousedovic labrošky pyometru s velmi, velmi značným předstihem – několik hárání. Nezajímala ho nijak moc při hárání, ale jak byla uprostřed….. to byla jiná. Já Katce tehdy říkala, že mi to přijde, že něco není v cajku. A pak se asi po třetím hárání ukázalo, že se to tam štosovalo.

Fifi
    Trolda věští vichr? Má fakt zase něco přijít? Aaach jo, budem tady v naší český kotlině už asi nafurt větrná hůrka, je to čím dál tím častější.
    Jak se jinak daříte?

PetraK
    Fifi

Esusova,
    a ty ven nechodis, zes este pokovidi zdechlina? Porad to neni vono?
    Trolda věští vichr? Má fakt zase něco přijít?
    Ja, ja, velky naky badabum. Tak si uklidte vecicky, at vam neuleti. Olgoj chorchoj ma dobry teziste, ten neodplachti. 😀
    Na kralovnu jsem zrovna koukala, to je tak cupr babka! 🙂
    A my si darime – no, az se mi odskripne to zkuveny zado, bude lip, ted jsem od nedele ani moc nemohla psat na notasu. Byla jsem rada, ze si zuby vycistim a zadek pravackou utru, doslova. 🙂 Levackou mi tohle proste nejde. 😀
    Ruzice zruduje po svym cernym zpusobu, ale je relativne utahana. Protoze jsem zadobol zkousela rozchazet po nocich, kdyz sajnil moon. Dlouze rozchazet a nepomohlo, navic se mi jednou schrula ponozka v holine a veprostred pole jsem se snazila fusku natahnout zpatky. Ohnout se, stat na jedny noze? Muehehe, to neslo bez opory, zeano. Trolda nepostal, Ruzice mi kradla rukavici, ja se nakonec svalila do oranice jak chrobak… 😀

PetraK

Fifi
    a ty ven nechodis, zes este pokovidi zdechlina? Porad to neni vono?
    no nemožu, mám neschopenku bez vycházek. Tentokrát to logicky nešlo. Mám jinak rozumnou dochtorku, která mi vždycky ke konci chorobení procházky třeba na hoďku napsala, aby se tělo nastartovalo. Ale tetkon jsem kovidová a nesmim ven, mezi lidi. Už sice nejsem asi infekční, co říkala, ale procházky si nelajsne mi napsat.Což je teda u tohodle sráče extra škoda, protože člověk se nahodí právě pohybem.

Ja, ja, velky naky badabum.
    hm, tak to bude zase super – sundá to min. tašky ze včelína. Olgoj chrochtal chrápe tady v bedýnce se svou ovčí kožišinkou, tak ten se bát nemusí, buřt klustej 😀

, to je tak cupr babka!
    viď? A na stáro navíc extra vnímavá a ftipná taky. A popravdě se mi líbilo, jak byla i za války aktivní.

– no, az se mi odskripne to zkuveny zado,
    taky? cos dělala? Neveslovala jsi?

Levackou mi tohle proste nejde. 😀
    souhlasim, nejde 🙁 . Tak to bylo teda maso, když jsi to měla až takhle 🙁

Ohnout se, stat na jedny noze? Muehehe, to neslo bez opory, zeano. Trolda nepostal, Ruzice mi kradla rukavici, ja se nakonec svalila do oranice jak chrobak…
    😀 😀 promiň prtko, promiň. Já si zase pustila film…….. animovanej…. s těma Růžicovejma gezichtama a Troldím vážným pohledem…… o Tobě radši nemluvím 😀 😀

Fifi

Hele, ohledne zad ja nemusim fakt nic delat. V nedeli rano mikro pohyb jeste spici a rikas si au. A pak AU a vecer je v renaultu. Udel hypermobilni patere, pritom ted od tohodle mista mezilopatovyho byl klid pomerne dlouho. Veslovanim si to naopak zkousim prokrvit a odmrvit, ale ted to nejde prilis praktikovat.
    promiň prtko, promiň. Já si zase pustila film…….. animovanej…. s těma Růžicovejma gezichtama a Troldím vážným pohledem…… o Tobě radši nemluvím
    Ja se tam fakt tlemila a hejkala si do nebe. “Este me sezerte, na kost ohlodejte, maticka bude mit pravdu!” Byla to extra vtipna scenka, kdybych si jen nepotrebovala nazout znova tu holinku. 😀
    A jo, ty mas zaracha od Mudr, to pak je naprd, ale tak jinak se cejtis uz richtik a v patek ti to ukonci?

PetraK

Fifi
    V nedeli rano mikro pohyb jeste spici a rikas si au. A pak AU a vecer je v renaultu.
    🙁 🙁 mně se jednou o dovolený stalo, že jsem jen seděla. Venku u stolu u kávičky s majitelkou pánzijouna. Ani jsem se fakt nehla a najednou jsem věděla, že jak se hnu, posejřím, se jak to bude bolet… nepletla jsem se, ale svěrače to kupodivu zvládly. Takže si umím představit, jak se ta sviň postupně rozvíjí a bere Tě do klinče 🙁

maticka bude mit pravdu!”
    😀 😀 by měla radost v tu chvíli, že jo? 😀

ale tak jinak se cejtis uz richtik a v patek ti to ukonci?
    no snad jo,jen občas je to divný takový – s kašláním. Ale to nemusí nic znamenat, třeba to k tomu patří. Ale Brtnik se necejtí úplně – tomu se to podle mě vrací – mě neposlechnul a tetkon to má 🙁 . Takže šel brzo spinkat, dostal oscilokoksáč a uvidíme. Já už bych ráda to ukončila u sebe v pátek, abych se o víkendu mohla začít pohybovat. Moc totiž právě nedávám to, že je člověk doma nemocnej a pak najednou se zapřáhne pohybem do prasé a tak. _Radši se nastartuju pozvolně.

PetraK

Trolda měl pravdu.
    Teď tu bouchlo do okna cosi,s čím hejbá vítr. :-\

Fifi

Brtnik by to nemel prehanet, ty se opravdu taky restartuj pomalinku! At se zadnej hnusinec nevraci.
    No, Trolda se nikdy s vichrici neplete. Jak vetri vitr pred bourkou – bys ho musela videt. Jsem se ho naucila uz cist, ten jeho postoj a rypak zvedlej do hury, jak si “listuje” v prirode a vi, co prijde. Zavidim mu nekdy tyhle schopnosti, ale o tom jsme se tu uz kdysi bavily. 🙂 Toz at vam nic do niceho nepraskne, nic neodleti, to plati pro vsechny! Nesnasim vitr.
    Ani jsem se fakt nehla a najednou jsem věděla, že jak se hnu, posejřím, se jak to bude bolet…
    Yes, ano, si, da, ja, to je presne ten mikropohyb! 😀

Fifi

Milo! 🙂
    Ciste gramaticke okenko. V tyhle vete:
    Jsem se ho naucila uz cist, ten jeho postoj a rypak zvedlej do hury, jak si “listuje” v prirode a vi, co prijde.
    Mela nebo nemela byt carka pred “a ví” na konci? Je to listovani v prirode vedlejsi veta a mela by byt oddelena nebo ne? Snazim si tohle hlidat a cim vic to hlidam, tim vic nevim. 😀 Diky. Pocitove mi tam carka nepatri, ale?! Jak to je spravne?

PetraK

Brtnik by to nemel prehanet,

souhlasim,ale je mi to prt platný. Jak byl zdravej, tak se rozjel, šel hned do prasé, hned na stavbu………. Tak ho aspoň opečovávám, dostal oscilokoksáč a uvidíme. Já mu hned říkala, že když bude takhle trojčit, že se mu to vrátí 🙁 enemže mě tu nikdo neposlouchá, ani čokle, ani von 😀

Zavidim mu nekdy tyhle schopnosti
    JO! My to v sobě taky ale máme, jen to vědět, jak to “pustit ven” . To já neumim.

ten mikropohyb! 😀
    mně tehdá přišlo, že to ani ten mikropohyb nebyl. SEdim, ničehož nedělám a pak najedno vim, že sem v hajzlu a bude to zlý.

Fifi

Dyk, mikropohyb, napne/zapne se sval a ses v riti. 😀 Nemusis se fakticky vubec hnout.
    jen to vědět, jak to “pustit ven” . To já neumim.
    Ja to pustila ted ven na zahradu, nez zacne lejt. 😀 At se to vypusti a nemusim se koukat na znechuceny xichty, az zacne foukat a prset.

cernej caj

Jazykovy okynko mi v tuhle hodinu medava smysl:D

Fifi
    Lity lity pani, ja mam skriply neco v pazi od minulyho vikendu a sotva e oblecu, umeju, ale pracovat muzu:D

Po vcerejsim fyziu mam krk v jednom ohnu, dneska lamac, tak snad mam jen namozeny svaly….

Petrak
    No snad bud lip, muz mesic po covidu vubec nedava nocbi smeny a dlouhy rizeni driv ro vyhledaval

Denny

Morgen,
    jsem chtěla napsat dobré ráno, je to ale asik všude stejné, že?
    Leje a fučí, čekám že dřív nebo později vypnou proud, jak se často děje.
    Fukeř bude asik ještě horší a lidé z Lbc dokonce hlásí bouřku.

Myslím na Troldíka, chuděra malá. 🙁
    Co se týče toho vichru, mi příjde, že je to čím dál, tím častěji.

Ty wogo, jste tadyk měly noční schůzi, koukám 😀

Denny

Nemáte náhodou některá recenze na tahle trika?
    Je to drahota, ale s mým pocením bych docela uvítala, nemít mokré tričko
    https://www.cityzenwear.cz/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,901. až 2,920. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.