Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,861. až 2,880. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Petrs01

pro chronické nevstávače doporučuji něco na tento způsob 😀

cernej caj

Maya
    tak vidis budes to mit pri jednom 😀 jinak teda chapu, to nedava vubec smysl… ja jako dite mela do skoly klasickej budik, napred ten rincak jeste od tatinka a pak sme dostali takovej na baterky malej co mel svitici rucicky:D

jo, mam myocosi na uvolneni, kdyz je to uplne zlo.. ale rikam si, ze mi to prace zhorsuje tak tomu pomuze klid a ne prasky v praci 😀

cernej caj

prochazka s feri

Attachments:
    Maya

cernejcaj
    pekny fotky, tos tahla ten velkej fotak a nebo mas takhle pekne sykorku jen mobilem?
    tak urcite vysedavani u pc krk zhorsuje
    Petrs01
    tohle prave pro chronicke nevstavace vubec neni, to je akorat o infarkt, to je pro vstavace typu denyky, co je hned v pozoru jen zazvoni budik 😀
    kdyz mam mobil misto budiku jako ted, tak si ho nechavam na druhy strane mistnosti, abych musela vstat a jit ho vypnout, ale uz se mi podarilo usnout znova i kdyz zvonil a probrala jsem se az kdyz rval na celej barak, vono jako ten soustavnej zvuk je neco jineho nez kdyz ho prerusis a zacne za par minut znova z ticha
    my sovy to mame holt tezky 😀

Petrs01

Vystřelení rakety předchází ikonické odpočítávání, známé ze startu všech raket a raketoplánů.
    Takže máš pár vteřin na probrání.
    Dennyky ho nepotřebuje, bo ta je v pozoru 😀
    Já mívala jednu dobu mobil dole pod patrovou postelí – musela jsem slézt a vypnout. Ale spíš doporučuji nebýt ve spánkovém deficitu, i o víkendech nevstávat úplně pozdě (doporučuje se max. +1 hodina od normálu) a celkově si prostě vyladit tělo na rytmus který potřebuješ.

cernej caj

Maya
    no ja mam 3 fotaky, no tak sem si vzala kompakt s 10x zoomem 😀 velkej fotak byl doma, to s feri vubec nejde…

no ja si muzu nastavit na nokii buzeni po intervalu treba 5 minut takze vzdycky zacne jakoby z poticha do hlasita, pak skonci a za 5 minut zas, kdyz ho blbe vypnu tak pak furt zvoni kdyz se uz chystam 😀

Petrs01
    ja muzu byt i v deficitu a na budik vyskocim… 😀

Maya

Petrs01
    nejaky odpocitavani by me vubec nevzbudilo, ja kolikrat zamacknu i nekolikrat budik a vubec o tom nevim, jen se pak divim, ze se proberu o ctvrt hodiny pozdejc, proto potrebuju to opakovany buzeni
    to neni spankovym deficitem, to je jinym nastavenim spankoveho casu a za ty leta ja uz to mam vykoumany, ze nejlepsi spankovy cas pro me je od 4 od rana do poledne, to pak ani budik nepotrebuju, ale bohuzel to neni zrovna spankovy cas nastaveny na soucasnou dobu 😀
    a zadny ladeni mi nepomaha na to usnout pred pulnoci, to uz jsem zkousela xkrat, nepomaha nic ,ani ten spankovej deficit, ani vstavani brzo o vikendu
    takze to nehrotim a o vikendu vstavam pozde, protoze to je jedinej cas krome dovoleny kdy pak vstanu bez budiku

PetraK

sem tady psala jak souhlasim s Mayou, že raketa by mě zabila, neprobudila, ale rovnou zabila a už bych teda tim pádem nemusela řešit vstávání……… a vono se to jako neuložilo???
    Sajrajt nějakej to sežral.
    Už nemáme strop mezi vedlejšíma místnostma a půdou.
    Víte že dneska ve 21:25 dávaj vlčí dokument? Enem nevim kde 😀 . Jen vim, že ho dávaj, tak jsem vám to chtěla říct.

PetraK

čajdo – uďálas dobře, žes šla dom a na prochajdu – a skvělýý fotos.

Ti vlci jsou na ČT 2

cernej caj

PetraK
    tak zkusim mrknout zitra ze zaznamu, dneska uz budu tou dobou haji. vite, co jdu vyzkouset? sprchuuuu! 😀

PetraK

Černej čaj

huuuuuž fachá brojlér?? Tak si to moc a moc aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa MOC užij, vím jaký to je!

Fifi

Vivaat, Cajda bude horkej cernej caj! 😀 Gratuluju!

Esusova
    Už nemáme strop mezi vedlejšíma místnostma a půdou.
    Takze mate pudu pod nohama? 😀 Se do toho hosi opreli, drzim palce, at se dalsi faze reko odehraje bez trablu a v pohode. 🙂

PetraK

Fifi my už nemáme pudu ani pod nohama, ale rovnou v kontijéru. Pan zedník se totiž zbláznil. Zítra mu Brtnik vynadá a rozkáže mu, že se nesmí strhnout jak péro v hodinách. Dost to dneska přehnal.

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
    • Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
    Fifi

Zítra mu Brtnik vynadá a rozkáže mu, že se nesmí strhnout jak péro v hodinách.
    Ti dva se fakt hledali. 😀 Si budou navzajem nadavat, kdo je vetsi pero strhavajici se. 🙂

PetraK

Fifi
    Ti dva se fakt hledali. 😀 Si budou navzajem nadavat, kdo je vetsi pero strhavajici se. 🙂

viď ? taky mi to tak přijde.
    Bože já bych spala – ale dávají ty vlky!

Maya

PetraK
    a už je ti líp?
    to máte s tím zedníkem teda štěstí, tohle už se dneska moc nevidí.

cernej caj

PetraK
    To je dvojka:d

Hlavje at vam nestrha podlahy at se nepropadnete az nekam do jadra zeme:D

Denny

Morgen,
    hlava se motá, potím se, ehm.
    Jsem přišla později do práce, ale tak nějak plánovaně, páč jsem už večer věděla, že se mi ráno nebude chtít vstávat. Budík na 6:30 stejně jsem vstala v 6.
    Psala mi včera paní od Valdy, jak se chová Balbína, jestli nezvrací po ránu?
    Jsem nejdřív myslela, že si dělá srandu, ale ona asi nemá takový styl humoru, páč mě ujistila, že některé kočky to tak mají. 😀
    To je pro mě novinka. Zatím teda nic nepozoruju.

Si ze mě nedělajte sradu s tím vstáváním, mně příjde divný budit se po několika minutách, jako půlhoďka už stejně nemá cenu?
    Normál mám budíkos na 5:20 a když vstanu v 5 nebo před pátou tak už spát nejdu páč to nemá cenu.

Denny

Mirko děkuji za přání a básničky 🙂

Jo jsem vám ani nenapsala, že můj soused vyhrál 1,5mega v eurojackpotu 🙂
    Moc mu to přeju, on měl kdysi ženskou, osvojil si její děti, pak platil alíky když se rozešli. Tak nějak celý život makal (je zedník) i teda pořád maká, o víkendech si přivydělává v SRN.
    Loni slavil 55 let, předělal si byteček a teď tohle.Tak to potěší, ne? Konečně taky vyhrál někdo, kdo ty peníze fakt potřebuje. Teda potřebuje, víte jak to myslím.
    Většinu prý stejně rozdá dětem.

Maya

Denny
    tak to je dobry s tou vyhrou, takovymhle lidem to i preju, i kdyz v dnesni dobe mega a pul neni nic moc, tak urcite to potesi
    no s tim vstavanim je to proste tak, ze potrebuju minimalne tu ctvrt hodku k probrani se natolik, abych vubec byla schopna vystrcit nohy z postele 😀
    proste mas lidi, pro ktery stopro plati to znamy vstavam v 6, ale probouzim se v 9 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,861. až 2,880. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.