Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,821. až 2,840. (celkem z 3,509)
  • Autor
    cernej caj

Maya
    Nam nikdy bojler neodkapaval takze su dost zmatena ani ten starej v byte mestskym ani ten 10l co ske.meli doma doted…

Jo zkusime ho dat jakoze hadicema dolu podlozit asi cijlama nwbo necim a uvidime a pak budem resit. Pokud by fungoval budem muset pod nej dat skrinku a vyrezat do ni diry na hadice

Maya

cernejcaj
    nam zas vzdycky a co vim kazdymu
    mozna jinej typ nebo velikost? my mame docela velikej bo proste driv tu bylo vic lidi
    kape to z toho pojistneho ventilu dole kde se upousti tlak, jak vim, ze nekdo ten ventil kvuli tomu odmontuje, ale to ja bych si nelajsla, radsi mam pod nim kybl a nakape tak po dne za mesic
    tak snad vam to bude fungoval alespon na tech cihlach, abyste uz konecne meli noralne teplou vodu

Maya

to je den dneska
    od rana nam nejde system a ty blbci nemecky s tim nejsou schopni doted nic udelat
    kdyz to bejvalo u nas, bylo to vzdycky hned
    a nase HR oddeleni organizuje nejakou dobrovolnickou praci bo co, mame dat navrhy kde, ani to nejsou schoopny vymyslet
    skoleni s 20 lidma v zasedacce zorganizovali nastesti az na duben, doufam, ze do ty doby zrusi ty respiratory, ze bych v tom chtela sedet nekde x hodin, to fakt ne

cernej caj

Maya
    Jako mas jit v sobotu obracet slamu nebo ve cit psi nebo natirat plot v decaku?

Maya

cernejcaj
    to nevim jak si to predstavujou, no myslim, ze se sobotou by moc neuspeli
    ale vencit psy misto prace bych klidne sla 😀

cernej caj

Maya
    tak naavrhni ookoc nejakymu utulky:D

Maya

cernejcaj
    ja znam v Praze jen Troju a tam ani nevim jestli se chodi vencit
    a zjistovat to nehodlam, tohle maj vymyslet ty HR blbky a ne to hodit na ostatni, protoze pak se budou bit v prsa za zasluhy jenom oni, nebo spis ony, jsou tam samy zensky
    proste mi to prislo ujety, ze jako organizujou takovouhle vec stylem, ze poslou mail neco vymyslete
    no jsem zvedava co bude dal, tipuju za mesic mail Nikdo jste nam nevyplnil anketu, tak ted to vyplnte vsichni povinne 😀

kachna

nam zas vzdycky a co vim kazdymu

taky nám kape

Valentýnce vše néééééj

Fifi

Zdravicko vespolek,
    Trolda pred chvili povidal, ze na nebi je balon. Troubelin si zase splet moona s jeho bubakem. 😀
    Kdyz jsem se vracela z prace, bouracka, kolona. Nevim proc, ale zacala jsem si broukat “polamal se mravenecek, vi to cela obora” a zaboha jsem si nemohla vzpomenout, co mravenci doktor napsal na recepis, ze ma pacient brat trikrat denne. 😀 Zis, ta uleva, kdyz jsem si to ted vyguglila. 😀 😀

Esusova se nehlasi, snad je ji dobre.
    Dennyky mozna bude bolet hlavinka po oslave – bude oslavicka? 🙂

Cajdo,
    s bojlerem ofafrne, at se neprihodi nejaka patalie. Z. je urcite sikovnej, ale tohle by mozna chtelo nakyho zkusenyho elektrikare/instalatera? Neni na zapojeni potrebna naka revizni zprava kvuli pojisteni baraku? Aspon takhle jsme to meli my v bejvalym baraku, autorizovana firma nam instalovala novej bojler a meli jsme na to lejstro. (Jo a vsechny nase bojlery taky mely kapavku.)

PetraK

Sem tu vážení přátelé.

Ešče máme kapafku bojléří? Ani nevím, ešivá náš bojler na chalupě ji má. se musím optat.

Fifi
    No jo, ale když on je ten měsíc tak výraznej, že prostě……..balón… se mu nedivím

Maya
    ja znam v Praze jen Troju a tam ani nevim jestli se chodi vencit

může, já si tam pro Bubí byla několikrát, než jela domů. To by byl náhodou dobrej nápad. Stejně jako ten děcák. U nás nic takovýho není i když jsem se snažila. A mi by ani sobota na tohle nevadila. Myslím útulek nebo ten dětskej domov.

Fifi

Hele ji, jak je? Este chcipakujes domki?

PetraK

Fifi

huuuž se to spustilo!! Huráá. Můdra mě nechala do pátku doma, pak už jsem si řekla, že prostě půjdu.

Fifi – pouštím si mjůzik z Cloud Atlas a zas mě to dostalo.

PetraK

Mouses je vůl. Korunovanej, teď krapítek zrychlil krok, páč si vylez na křeslo po babičce a to je tabu,držkoval, tak jel ve zrychleným řízení pěkně dolů. Tak za to zmlátil Taliprda a teď se dobejvá za Brtnikem na staveniště. Právě zmlátil i koště 😀

cernej caj

Heda se rasa

Podminky:
    – bude zit v byte
    – aby byl schopen zit na zahrade u domu /jen v lete/, pri snizeni teploty by byl porad v byte
    – aby trochu hlidal
    – aby mel rad deti
    – byl nenarocny na udrzbu
    – byl pratelsky do rodiny

Zatim jsem si vyhledl chodskeho psa, spice vlciho (nezapomenu, jak me Feri znala hodinu a uz jsme se muchlali na vylete, byla uzasna:-)/ dokonce se libi i memu otci, rikal ze toto vlce by fakt bral, taky pry kolie je fajn.

Prosim tipy na plemena cca 15kg, pod 10 ne, do 20, strop tak 25. Idealne negativa/pozitiva k chodakovi, neznam.

Ma to byt “spolecensky” pes k detem 5/12 co k tatovi jezdi na vikendy, tata sportovne zalozeny clovek ale uprimne se psem.chce byt spis partak na gaucink, vylety a praci na zahrade, zadny stopy, cvicak, 3h zamestnavat hlavu… neco nenarocnyho ala spic.

Ohledne chodaku nevim vubec, kolie mozna moc chve zamestnat hlavu? Pudlik nadchl, vyrustal s nim ale toho mayho nechce a velkej ma.az 30kg…

Napadaji vas vhodny plemena? Diky

cernej caj

Petrak
    Jakonjestebtyden se luryrovat? Mouses je podes

Petrs01

S choďákem jsme denně dávali 15 km + nějaké to cvičení, plavání a dlouhé výlety o víkendu. Je to všechno jenom ne gaučák. Snadno cvičitelný, přátelský, vyrovnaný, blafání u plotu taky zvládne, pobyt venku i doma, všechno, ale fakt bych ho důrazně nedoporučila jako gaučáka. Hodně pohybu, aspoň základní výcvik a bude spokojenej on i pán. Ale když mu to nedopřeje…

Fifi

Cajdo,
    mne zni jako ideal ten vlci spic nebo keeshound. Bracha ma ted dve feny a cela rodina je s vyberem plemene naprosto spokojena. Chodi na vylety, doma maji i kocky, feny upozorni na nejakou nekalost na zahrade, proste za ne plemeno ideal. Narocnost snad jen ohledne srsti, obcas dukladne vycesat, to znas sama s medvedama.

Fifi

Esusova
    Korunovanej, teď krapítek zrychlil krok, páč si vylez na křeslo po babičce a to je tabu,držkoval, tak jel ve zrychleným řízení pěkně dolů.
    Dyk kocky muzou vsude, maji jinsi nahled na veci. U vas ma rezim jak pes, chudak mouratej, tryznenej. 😀

Maya

hlavně choďáci, co jsem slyšela, maj dost často epku
    pudl existuje taky střední a co koukám má 35-45 cm, váha prej 12-19 kg, tak to by odpovídalo zadání ne?

Petrs01

Pudl jako zahradní? A musí se stříhat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,821. až 2,840. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.