Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,781. až 2,800. (celkem z 3,509)
  • Autor
    cernej caj

Fifi
    Snad bude ruzwnka ok a s trildikem.teda dobra zprava

Fifi

Tak on ji chcipnul ocas, odtud ten diskomfort. Cekam na tlf konzultaci z veteriny, jestli ji muzu dat rimadyl po ockovani. To neni ocko reakce, ale moje blbost nejspis. Dopolko mirne promokla, provlhla v prehankach, pak jsme cekaly docela dlouho pred veterinou (sice v teple auta, ale i tak). Eeech.

cernej caj

fifi
    je, chudak ruzenka, ona je na to nachylna, ze? ale tak aspon tusis, z ceho to je a ze to neni prima reakce na ocko, to je porad lepsi zprava…

ja ponuchnala dneska selmicku elisku, bude mit 14 let, ale porad se krasne drzi, si ji maminka nadelila k 50 tak se to dobre pocita…

Fifi

Selmicka Eliska, to je uzasnej vek. 🙂
    Ruzice ma v sobe uz Rimadyla, schvaleno vetem. Jo, je na vlhko hakliva, mi to blbce nedoslo, kdyz tu mrholilo, pak slunicko a docela teplo bylo + vitr chvilema. Takze moje chyba, kdyby byl echt hnus, dostala by vestu do auta a susila bych ji zada i dopolko. Ji staci fakt malo. No, si to budu hlidat u ni zase fest, snad se ji v noci ulevi. Neni bolestinek, ale chodi za mnou, at s tim neco udelam. Jsem ji lehce promasagovala a ted je nalipnuta na topeni, to bude dobry. 🙂
    A Trolda je skvelej, oni jsou proste dvojka. Cejti, ze ji neni fajn, nosi ji hracky, opecovava, onuchnava, je to starostlivej strejdanek. :*

Milena z Prahy

Fifi
    …ale chodi za mnou, at s tim neco udelam…
    To sou důvěřiví tvorové, koníčci 🙂

Denny
    My budeme mít o víkendu něco z hospody a celej příští tejden taky 🙁
    Dostala jsem dvě výživný korektury a do toho ještě něco chtěj stálý klienti.
    U nás živím já a ani nepřepínám 🙂
    Robert má tak směšný prachy, že když to slyšela Ešusová, vůbec mi nerozuměla 😛
    Ale budiž řečeno, že on mi s korekturama pomáhá.

Milena z Prahy

Čajdo,
    a jak teda vlastně bylo v tý zoo :-P? Asi bude článek s fotkama, viď?

Fifi

Milo,
    To sou důvěřiví tvorové, koníčci
    Jo, nekdy to je o nerv. Ted vykulila vociska a hodila vyraz jak tejranej jedinec, neb jsem ji este navlikla vestu, at ma chrbat fakt v teple.
    Je fajn, ze korekturujete spolecne. Snad se R. (moc zdravim) s odchodem z vyboru ulevi, i kdyz to mu asi dokapne postupne.

Milena z Prahy

Děkuju za podporu, Fifi 🙂
    Já teď mívám zase provinilej pocit, když se v kuchyni vobjeví Myš a přičinlivě se připomíná se žrádlem, že bejvám dost nervózní a málo si jí všímám 🙁
    Ale Robert to teda nefláká a při televizi zvěř svědomitě hladí 😀

Fifi

Vrti Mys ocaskem kdyz se pripomina se zradlem? 🙂 Nebo okusuje, panackuje, jak se kralik pripomina? U Ruzice je velkej rozdil videt jeji kormidlo schlipnuty a nepohyblivy. Des, bes. Prvni dva rtw meli kupirovany ocasy, to by clovek vlastne nepoznal, ze je neco boli.

Maya

Fifi
    tak snad bude Růžice brzo OK
    tohle s ocasem měla kdysi známá s labradorem, chodili pak už na procházky jedině s ručníkem a vestičkou a jak se vyplavčil, hned usušit a oblíknout, jako zrovna u vodního plemene by to člověk ani nečekal

Fifi

Mayo,
    vsak Ruzice si chciplej vocas poridi i v lete pri 35 stupencich, staci ji nevyfrotyrovat po plavani. Dneska me to holt nenapadlo, mirne mzilo, pak slunicko, ona se furt hemzila, takze na omak byla sucha. Ale podsadu asi mela navlhlou, takze vetrik a cekani na veterine a ma ho tam. Prasek zabira, uz se svalila ve veste a nema tak ubozackej vyraz. Hlavne, ze to neni zadna ocko reakce. 🙂

Milena z Prahy

Fifi
    Myš má ocásek nepohyblivej neboli němej 😀
    Připomínající se Myš se zásadně vrhá člověku pod nohy, když tento vyjde ze dveří ložnice, kde pracoval, a míří (stále tento) pevným krokem do kuchyně. Bývá, chudera, občas i nakopnuta 🙁

Fifi

Bývá, chudera, občas i nakopnuta
    Ale to se pripomina velmi dusledne a efektivne, to cloveka fakt trkne. 😀 Narozdil treba od Troldika, ktery tlapku klade na nart v situacich: chci curat, mam hlad, chci kakat, bojim se vichrice, mam plny analky, pojd uz spat, pojd ven, jen me pohlad. 😀

cernej caj

Feri jde ke dverim a steka – curat/zrat
    Hladit vypada : cumim na tebe ze dvou ketru a vrtim ocasem – laskave zvedni ordel od pc a pod me hladit:D

Fifi
    Tutanek pruhatej strejda je milouckej:)

Milena
    Ja uz sedim ve vlaku 😀 dneska.je sobota:D takze dneskaaa jedu do zoo, teprve:D

Asi si muzeme s robertem potrast rukou, protoze ja to ani nemuzu rict nahlas:D

A delam si srandu ze az me to v praci prestane bavit, budu zena v domacnosti a bude me.zivit muz co je uz 2 roky bez druhe/hlavni/ prace 😀

A drzte palce s garazi, prisly dalsi 3 nabidky v tom lednu a pristi tyden bychom meli uz vedet, jestli bude nase nebo nas nekdo preplatil…

Na vysocine lezi snehovy poprasek

Vcera sem byla u segry, neter a svagr narozky, uz sou to velky holky, 7 a 9…

Milena z Prahy

Fifi,
    Trolda je úžasnej 🙂

Čajdo,
    no to je skvělý, že jedete až dneska, to sluníčko je moc prima 🙂
    Akorát v sobotu tam bude víc lidí.
    A palce s garáží držim 🙂

My jsme tu před tejdnem měli na večeři Davidova poloautistickýho kamaráda T.
    Rozhovor po jídle neskutečně váznul, tak jsem si pak představila, co by na to asi řek David 😛
    Kurva, mami, kurva 😀

Fifi

Tam bylo krasne dneska! Ideal pocasi na zoo, to budou fotky jedna basen. 🙂
    Drzim dal palce ohledne garaze.
    Ruzice po vcerejsi piluli a dnesnim klidu zacala mirne mrcat vocaskem, volejme 3x slava. 🙂

Milo,
    Kurva, mami, kurva
    😀 Njn, nekdy se nezadari. Ale zase na druhou stranu je fajn, kdyz se s nekym da krasne mlcet. 🙂

cernej caj

Nejak.mi to zlobi

Attachments:
    Fifi

Ta je krasna! 🙂

Denny

cajdoo miluju pandy cervene a jedna balbinka

Attachments:
    Milena z Prahy

Čajdo,
    panda véélmi povedená 🙂

Denny,
    Balbínka mi připomíná některý mladý holky – hubený a poněkud extravagantní 😛

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,781. až 2,800. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.