Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,761. až 2,780. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Milena z Prahy

Mayo,
    nakonec nejdeme. Teď dopo jdeme oba dva k naší psychiatryni na kontrolu :-p
    Ale dala jsem Čajdě několik nevyžádaných rad ohledně toho, co mají v zoo navštívit 😀
    Vůbec je nepotřebovala, byla tam už dvakrát!

Maya

Milena
    caj uz byla vsude 😀
    tak kontrola je urcite dulezitejsi

cernej caj

Milena
    Dik, si rozesmala, nevyzadany rady ale sou dobty a stejne se tam pudem podivat:D

A robert pobavil…

Vcera se me muz pta:

Mam ti na zitra udelat maso?
    – nemusis, mam neco do mikrovlnky

Za 10 minut:
    a ve vlaku sou mikrovlnky?

😀

cernej caj

Maya
    No vsude ne, ale na dovcu bych chtela za plzen:D a letos trochu kolem benesova a vlasinim.. tech 20 dni dovolene me desne sejri

Maya

cernejcaj
    a neplaceny volno by ti nedali?
    no to jsem zvedava co tady kolem vyberes, me to pripada ze tady zadny zajimavy trasy moc nejsou, krome Blaniku tady je to jen sama silnice, koleje, vesnice a pole a spis je neco bliz k Praze jako Sazava a Voderadsky buciny napriklad

EvaC

cernej caj
    Tak si užij pražskou ZOO – jen teda počasí dneska nic moc..

cernej caj

Jako kdyz sem si nemohla vybray ani raafnou dovolenpu protoze proste bez naroku? Tezko. Mame ted jinyho sefa nez loni takze bez sance

EvaC
    No ale zitra (sobota;) ma byt jasno a hezky. Dneska su jeste v praci.

Maya

cernejcaj
    no jo, to uz pak jedine jinou praci kde se k zamestnancum chovaj trochu lip
    ale tak jako chapu, ze to je rada na prt
    takovych zamestnavalelu, kteri ojebavaji zamestnance jak to jde, jsou mraky

cernej caj

Maya
    No tak hlavne kdyz to budes zkouswt jak martin od mirky tak pri trech pracich za rok ses jednoznacne debil ty a vic a vic si zvairas dvere. Znamy zpo byva lepsi, nez neznamy.

Treba pro me je zaklad 8h denne a swm tam nejakej pruser nez vzit praci kde mi ja rovinu reknou “se zakazkou treba tri dny 14h denne, ale za ct a pa uz nemusis do prace” a 4h denne dojizdeni misto 2…
    Ani za tech 10t hrubyho navic co mi treba nabidli ve firme tety netopejra jako nastup by mi to nestalo

Maya

cernejcaj
    jj, firem ktery se chovaj slusne, zas tak moc neni
    jako asi nekomu vyhovuje makat par dni od rana do vecera a pak mit volno, ale zas to je dobry akorat pro lidi co moc nedojizdej
    no u nas uz organizujou spolecny skoleni na duben, tak predpokladam, ze nas brzy povolaj do kanclu, to se mi nechceee

Maya
    Denny

Šéfík junior má dnes narozky, tak jsme popili, pojedli a teď se mi teda rozhodně bude chtít ven :-DD

ČAJDO
    hmm já mám taky jen 20 dní dovči a nikdy jsem víc neměla, je to opruz 🙁
    Jako bylo to fajn když jsem dělali v Mexický týden v práci a týden volňásek.
    Ikdyž dnes už si neumím představit makat 12 hodin denně a o víkendu 15 a víc.

Co vaříte o víkendu? My budeme mít kačenků s nádivkou, Františkojc chlupatý knedlíky a červený zelíčko 🙂

Zvířátkům dnes koupím křidýlka.

Denny

čajdo
    nechtěla bys v červnu přijet na workshop s tou fotografkou?

cernej caj

Denny
    Potrebuju termin, uz sem si dneska zazadala o dovcu.. a k vam to na vikend nema smysl,pokud je teda vikendovej?

Maya
    Diky, kouknu

cernej caj

Ja nevarim nic:D Le kacenu bych si dala:D

Denny

čajdo
    ještě nevím, termín by mi měla dát do konce příštího týdne.
    Ona bude o víkendu v Děčíně a předtím nebo potom by chtěla přijet.
    Byl by to poslední víkned v červnu, ale upřesní.

cernej caj

Jakoze by prijela v tydnu? Tak vikend bych mozna dala, v tydnu teda netusim:( ale dej vedet a uvidime, urcite by to bylo zajimavy:)

Fifi

Krasnej vikend vsem! 🙂 Zejmena Cajde, at se vylet vydari. A marodum, at je zase o dva chlupy lip!
    Zaba cerna je naockovana, z rozevlaty cerny zrudy se na veterine stane dycky 33kg oukropek, kterej chce bejt mensi a jeste mensi… 😀 Troldova moc rozebrana, vse zustava na stejny urovni (horsi koncentrace), krvinky ci bilkoviny tam nebyly, huf. Nekdy v dubnu kontrola znovu moc a i krev.

Dennyky
    Co vaříte o víkendu?
    Uzenou polifku z epesnich, vonavych uzenych zeber a praseci rizky s br kasi. 🙂

Fifi

Kachno,
    hodily byste mi sem útulky, odkud ssi myslíte, že nee, nebo naopak ano?
    Ze starsich zkusenosti bych se nebala utulku v Decine, pak samoze Dogpoint (znam osobne) a Voříškov jsou super. Osobne znam i Dvur Kralovy n. L., nemam proti nim namitek. Pak je fajn i Dašenka v Jablonci n. N.
    Jehee, Kelly, to je spravnej strapatec Kelisovej. 🙂

Fifi

Ruzice je po ockovani nejaka dost nesva – okavidne se necejti ve svy kuzi, ze prej ta vpichova strana je auvajs. 🙁 Snad se z toho nevyvrbi nakej dalsi pruser, by me uz jeblo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,761. až 2,780. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.