Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,741. až 2,760. (celkem z 3,509)
  • Autor
    cernej caj

Milena
    jdu s kamaradama, ale prijd se klidne pridat! 🙂 pokud ti teda nevadi kamaradi tak ty jim urco vadit taky nebudes 🙂

Milena z Prahy

Hm, hm, jestli jdeš s kamarádem, tak si to užijte spolu 😀

cernej caj

Milena
    ja puvodne ukecala kamosku kvuli 3h ceste do prahy a pak se to nejak nabalilo:D ale poslala sem ti mail, kdyby nahodou 🙂

MirkaD

včera mezisměna,-takže ráno cvičící vycházka,pak chvilku večer-vzdělávací PC VEČER-rozhovory a videa,
    dnes ráno vycházka i s Betty-kousek k lípě a zpět,oba mí psi hledej-ztrtil,u brány pak přivolání a stůj-Dafi z důvodu vyběhání všechny stromy na naší zahradě obíhačky zaráz-normálně obíhá-dva stromy,pamlsek,2 stromy,pamlsek,tak ted všechny-máme jich celkem dost-teda rodiče,takže za jeded ždibec piškotu hromady obíhaček na jednu a druhou stranu,pak seděla na kachlích-zbytek-má z toho takovou pidi vyhlídku,a čučela,jak házím Žerykovi míček-a ani se nehla,mrcha jedna líná:D:D:D:Dkdyž jsem jí 2 krát hodila míček-tak šla stylem,že to vypadalo,že klimbá:D:D:D-hrozný-celej život u ní bojuju s tloustnutím,přitom pohyb ona nevymyslela:D
    pak v práci mezisměna-lidí jak-prostě moc,k tomu jsem chodila vybalovat,ruka v háji,jak jsem se rychle snažila vybalit paletu drogerky-krabice s pracíma práškama nejsou z nejlehčích:-(k tomu tahání piv,vod,mlík na páse….
    několikrát jsem se přistihla,že blbě vracím,naštěstí mě nic nechybělo-UF A TŘIKRÁT UF,jak máme ty sluchátka-tak to šetří práci a čas-člověk si dřív musel zazvonit,když chtěl-peníze,cenovku,cokoliv,tad řekne co je třeba,je to jednoduší,nikdo nemusí chodit tam a zpět jak dřív,ale tam jak mám respirátor tak mě hrozně řeže ucho jak na tom mám sluchátko-a mít to 9-10 hodin nasazený je radost…,tak říkám vedoucímu,když mě počítal-že jsem měla třínohýho psa,s přítelem jsme měli jednookou kočku-říkaly jí Pirátka-nalezenc,a já si asi amputuju ucho…:D
    no vypadla jsem z práce na bus,doma jsem čapla psy a šla s něma kousek do dědin,pak do knihovny,Martin jel na pivko-po práci,dojel se mnou,a šel spát…
    tak tady zvířatka měli dnes samotku…i když psi máti pouštěla na dvůr a dnes bylo hezky a teplo,že nemusely být zavřený jak když je kosa…

Denny-tož dobrý fotky teda-to mi takový fotky ze školy vůbec nemáme:-()
    na těch chůdách bych se zabila-tio není noumáíní udo!to není noumáíní-todleto jako vyrábět!:DČajda je sebevrah:D

Maya-ty máš vždycky takovou dobrou hlášku-pryý bez srsti jen želvy….a to další zvířátko-se musím vrátit o stránku napřed…:D
    já mám na zvířatech ráda peří a srst,naháči mě popravdě vadí…
    u nás měla hromady let holka na cvičáku naháče-i s něma měla nějaký zkoušky,+jezdila na výstavy,s jedním chodila na ukázky do školek,
    ale já to nemusím….ale tak zase dost lidí nemusí knírače…no jooo fakt:D
    z okolí nemám nikoho,kdo by si ho chtěl pořídit!!!!holt ta úprava srsti-bez úpravy to není hezký+uštěkanost…

Kachna-no já měla taky pocit,že to dělá Impakt srdcem,ale…
    tý jo,kde já si jednou …..někdy…budu brát psa???
    to su zvědavá….útulky mají něktrý děsný požadavky,a popravdě 30-40 tisíc se mě teda za psa fakt dávat nechce…snad do té doby zlevní trochu…
    až to jednou budu řešit…
    PetroK-velegratulace k zedníkovi!!!!!!!!!!!!!!!
    a k odlehlýmu uchu!
    a at se zlepšuješ už

Fifi-rodičům přji brzké uzdravení
    a Čjdě závidím ZOO A BOTANICKOU-užijte si sobotu:-)

Mileno-no mi máme trošku s Čjdou podobný chlapy v tom-že jsou oba salámisti,
    což je na h…
    Martina mýho charakterizuje věta-TO SE NĚJAK UDĚLÁ…
    a mě zase charaktrizuje věta-JEŽÍŠI CO BUDEM DĚLAT KDYŽ….,obojí je extrém a na nic….
    Robert si tím chudák ničí zdraví a nervy a nikdo mu nic nedá….
    ale to nevysvětlíš,asi-teda…to už je člověk holt takovej….

Milena z Prahy

Díky, jsem poněkud zbrklá 😛
    Máma takovejm lidem říkala vyhrklej spermatozoid 😀

Milena z Prahy

Mirko,
    ten záchvěj jara dneska mě taky navnadil…

MirkaD

Mileno-jo já u nádraží čučela do stromů-a užívala si 15 minut než přijel bus..nebyla zima,bylo tam ticho a nic jsem nemusela…boží…
    se tršně těším na teplo-až se bude dát sedět venku na terase…,nemusí být vedro,ale normoš teplo-strašně ráda su venku,,ale nezvládnu x hodin chodut,takže mám ráda počasí,kdyuž se dá venku sedět-a můžu tam sedět a číst si,cvičit-jako já cvičit,česat pséky,žehlit,vymalovávat omalovánky,dřímat….čučet do blba….
    no to si ještě pár měsíců počkám…

Milena z Prahy

Mirko,
    já myslím, že už v březnu na beton bude pár teplejch dnů a užiješ si je :-D. Pak samože bude zase sněžit 😛

kachna

Rumštajn,
    pěkně prosím, kdo se v sooučasnosti orientujete, hodily byste mi sem útulky, odkud ssi myslíte, že nee, nebo naopak ano? Klidně bez důvodů, celou ČR. Moc díky.

Byli jsme dneska na kvílit na Kvildě. Michal se zbláznil, ušli jsme 20 km a bolej mě nooožiiiiičkyyyyy. Zejtra jdem na Anín.

Maya
    Maya
    Zlata

Kachna
    Zkus Tábor.Jsou fakt super.

cernej caj

kachna
    vlcackova na fb by ti mohla dat dobry echo ma to tam jako zviretnik.z.s at tu nemusim davat jeji jmeno nebo webovky azyl u beky bude mit maial

co na kvilde? 20km by po zime zabilo i me

mirkad
    https://www.respilion.cz/spona-na-rousky-ruzova/?variantId=450

toto si kup

milena
    tosovo mi neslo ani precist natoz si zapamatovat

ja chci -10 pac nefunguje klima.a.mame tu rano!!!! 26c vcera sme zacinali na 21 a koncili na 26 tak se moc tesim.

jako chteka bych delat v miste kde musim svetr, fakt… prootze tohle je sileny

Denny

Morgen páteční,
    ale teda děcka, je to hnus ten neustálej déšť..jsem se těšila na zimu jako zimu a už asi nepříjde.
    Za to plácání v bahně je na denním pořádku.
    I včera jak bylo sluníčko, tak než jsem šla z práce tak se zatáhlo a od 16ti už pršelo.

čajdo
    tohle bych fakt nedala, tyhle teploty, dyť to není normální…
    Já mám kolegyni zimomřivou, ale sedíme od sebe v kanclu docela daleko.
    ona navíc u neustále puštěného radiatoru a já mám radiátor přes další stůl a židli. Takže pro mě ideál.
    Do kanclu nám vůbec nesvítí, je to starý barák , samo, po x hrokých dnes se oteplí ale máme fakt nejchladnější místnost ve fabrice a je to super.
    Já pořád v tričku, kolegyně pořád ve svetru.
    Je mi teplo ale stejně mám furt studený nohy :-DD

Jinak se moc těším na fotky ze ZOO 🙂

Denny

Maya
    rouška se dá pořešit gumičkou…ale tak mi je máme hlavně odstávající 🙂

cernej caj

Ja porad v tilku uvarena kolwgyne ve svetru, takze se nemuze ani vetrat…

Mame budovubosamocenou nad silnici, kusem travbiku a parkoclvistem celoubprosklenou moderni okna sou 2,5m vysoky a celej den nam tu smazi slunko protoze otoceny na jih…

No a dala nedala… nedavam to ale v jine praci byt lip proste nemusi…

Kdyz se spravi klima a bude tu aspon tech 23 ted v zime budu stastna…

V lete tu chcipnem:D

No taky se tesim, akorat teda rano hodinu a pul presun to bude trochu voser:D ale uz mam nabity baterky:)

Jo taky me tahle zima nebavi ma byt proste zima!

Zlata

Kachna
    Tak jsem se koukala na pesweb,nabídku psů od 6měsíců-2roky,trhá mi to srdce,třeba Spik von Docasky, Marley, ..už tam nekouknu.
    Čajdo
    Taky se tesim na fotky.
    Chtěla jsem si objednat z Ikey knihovnu a oni nemají dopravu domu,jen do Budejc,tak to musíme probrat,jak to zorganizovat,protože v neděli tam nejsou.

Maya

cernejcaj
    si zvykej, po takhle teply zime bylo vzdycky v lete pres mesic 35 ve stinu
    pisou ted, ze teplo je kvuli nejakymu polarnimu tentononc, co sem nepousti chladny vzduch
    u nas ani moc neprsi, ale furt fuci, nesnasim vitr a je furt zatazeno
    ale vcera super, to bylo jako, takze prvni letosni kafe na zahradce

Milena z Prahy

Čajdo,
    tak Robert hned ráno hlásil: Tak ta tvoje kámoška s tou svou partiou už sedí ve vlaku 🙂
    Měl babičku ze Zlína 🙂
    A prej proč jste nevyjeli dřív 😛
    No organizátor!

Maya

Milena
    tak jdete taky do zoo? muze vam caj udelat nejaky pekny fotky
    Z
    tak snad ti to klapne s knihovnou
    z ikea e-shopu snad i vozi domu, ale stoji to strasny prachy
    ja z ikea ani nic doma nemam, jak to clovek nema za rohem, tak se to ani nevyplati, myslim, ze kdyby posilali za nejakou rozumnou cenu jako jiny e-shopy, trzby by jim dost vzrostly, ale asi jim to nestoji za to
    kazdopadne ikeu uz mam navzdy spojenou s pisni valhalelluja, coz je fakt best ikea reklama ever a clovek to musi videt a slyset 10x nez pochyta vsechny ty vtipy v textu i ve videu
    jdu si to zas pustit 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,741. až 2,760. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.