Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,721. až 2,740. (celkem z 3,509)
  • Autor
    EvaC

Denny
    jojo – ono je to prostě takové nepřirozené a vypadá to příšerně – ale chápu, že třeba pro hodně alergické dítě je to řešení, jak mu dopřát zvířátko…

cernej caj

Denny
    Jj, vim, ale ty proste na to mas zas jinej cit, ja su technik, umi s technikou ale nemam cit, jako ty

Takze tomu pro swbe rikam 4rocnuch obdobi a ta posledji je uzasna proste:)

Na zas mam kolena hodne nasvaleny ale nemuzu je vytacet, ohybat, drepet, lrotoze pak mi ceska jezdi mimo drahu a dost to boli, skakani zrovna neni ten problematickej pohyb, sezeni v autibuse jo:D

Akorat kolegyne je doma s covidem a.musi nas byt aspon 5 na to takze snad za tyden

EvaC
    Dekuju

Snad teda jeste budes mit trosku odpocinkovej rezim

Maya

Denny
    treti ne, prosim te, na minuleho ministra zdravotnictvi nemate ani zdaleka 😀
    zas mas vyhodu, ze ti funguje brejle i rouska, ja mam dost maly usi a jak mam brejle, respirator uz mi za ty usi moc nedrzi 😀

cernej caj

Tak tutii telatko uz jede na prohlidku ke kamosovi 🙂

Milena z Prahy

Denny,
    jste hezký se ségrou a ty jsi si pořád podobná 😀
    A pančelka vám tam dala hezkej obrázek jako pozadí

Denny

čajdo
    super zpráva 🙂

Mileno
    no jsme takový kucí hezký, teda spíš já 🙂
    Já mám ruce na Šlabikári 😀
    a ségra o dva roky dřív asi taky

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak s hrdostí hlase hlásím, že jsem dneska neprokašlala noc a odlehlo mi levý ucho, jste první a jediný, komu vo tom uchu řikám, hodlám dál dělat hluchou, páč to se hodí tadle dovednost 😀

A s radostí v hlase sděluju, že dnéska je slavnej den, páč se Brtnik dohodnul s panem zédnikem, že se spolu pustěj do další části rekonštrukce a pan zédnik šikovnej to pán nastupuje k nám do prasé, juhééé Brtnik na to nebude sám. Už spolu štelovali základy pro pec a hnedle se do toho pustěj, tak to bychom to mohli stihnout. A když Brtnik říkal, že to vidí tak do podzimka, tak prej pan zednik se do toho hodlá napřít tak, že …. by to mělo být dříf. A to by byla ale krása, víte? Poslední dobou – teď jak jsem navíc doma – mi už ten stísněnej prostor nedělal dobře na mojí svobodnou duši. Takže jsem si musela nastavit, že sem statečná a nehrábne mi z toho, ale…………bože jak já se těšim, jak já se moc těšim, až se to zase o kus pohne. Za čas, já vím, ale bude to třebas dřívějc!! A taky jsem sehnala betonárku, kterážto nám beton nejen doveze, ale má taky konekce na firmu, která ten beton po místnosti rozšmrdlá (pan obchodník se tlemil velmi, týhle mojí termitologii, že to potřebuju nejen dodat a naprdět do místnosti, ale taky po ní rozšmrdlat, aby se mi drahá půle nesedřela 😀 😀 )

já vás zkusím dočíst, ale nevim ešivá to zvládnu?

fotos závěsů bude mládeži až za sto let – na to momentálně nejsou kapacíti. Páč i kdyby se to vybralo – či spíš nechalo u kováře asi vyrobit, tak by se musel najít někdo, kdo to taky přidělá, a toho teď nemáme, Brtnik se končentruje na přípravu pro pec, to za á), pak za bé) nutno vybrat látku a za cé) ehm…. najít někoho, kdo to ušije, páč já se sice naučím spárovat, ale s tím šitím si nejsem úpa jistá 😀

Fifijová
    držím palce, aby to rodiče zmákli dobře a Ty se taky drž, lítá to fšade, sráč jeden.
    Já doufám, že to půjde i bez těch lékůch, sosám poctivě lichořeřišnici, která sama o sobě je antibibliotická a taky šalvěj a česnek a cibuli…….musim smrdět tak, že by si vo mě upír ani kolo neopřel 😀 😀

Maya
    , nakonec jsem se na to vykašlala a udělala tam jen police a nechala to otevřený
    tak tohle ale závidím!! Taky bych si moc přála tyhle poličky s obloukem ve zdi… jej, jej, ale to bohužel u nás asi nepůjde do těchhle zdí. Uvídíme, kdyžtak aspoň trošku mělký, mooožná.

Dennyky

šmarjá co to je za vedro?

tadyk bylo krásně dopoledne – slunéčko, vůně jara!!

tak písni Brtníkovi, ať ti koupí cíga :-DD
    Blbá sranda já vím, přeju ti ať ti je co nejdřív líp.

ty jo já když byla nemocná, tak jsem nehulila, ani když jsem hulila. Páč jak mi to vlezlo na průdušky ten vitrijól, tak to by mě rozštípalo. Sem nikdy nechápala mámu, chrchlala jako ten blásen a cígo – stejně jako Ričrd, si nikdá nevodpustila. Brrrrr. Ešče tetkon se mi ježej chlupy na zádech z tý představy.

Jeditííí Dennyky je furt stejná Dennyky!

Dennyky a čajdo – kde po čem skáčete??

Eva
    Tak jak to tady čtu, taky nemáte zrovna v pohodě průběh… Ono se to fakt střídá, nám se to taky stěhovalo různě po těle a vždycky když už jsme si mysleli, že to bude dobrý, přišlo zas něco dalšího. Chce to vydržet a poslouchat tělo a odpočívat v případě, že člověku není dobře.

Jako pokud to zůstane takhle a nepůjde to do horšího, tak to pořád ještě jde, si myslím. Mně to přijde, že se to zaseklo prostě a teď je to furt stejný. Uvidíme, co zítra řekne dochtorka, já se osobně na nástup do práce ještě necítím. Ale je to právě už 14 dní, doufala jsem, že tím to skončí.

Bezsrstíci ať kočky, psi, či morčata mi neva. Ale ta péče o ně – u psů se musí mazat kůže – u morčat hlídat plísně (jestli se nepletu), jak a co u koček to nevím.

Denny

Ešusová
    tak stokrát sláááááááááávaaaaaa hluchoto!
    Sláva k lepšímu průběhu a k zedníkovi.
    Ano jak píšeš, je to na Davida fákt hodně moc.
    A na tebe taky.
    Hlavně ať je zdravej pomocník i kamnáři, ať to vodsejpá.

kde po čem skáčete??
    klokaní chůdy takový to jsou
    (Maxipes Fík měl jejich předchůdkyně 😀 )

EvaC

PetraK
    Tak hlavně že už se to nehorší.. jo to je přesný -“zaseklo se to” -člověk čeká nějakej posun k lepšímu a ono nic.. Jestli Ti není dobře, zůstaň ještě raději doma – lepší než jít na dva dny do práce a potom být znovu doma.. držím palce

u psů se musí mazat kůže..
    jojo, známá měla peruána a na táboře ho pořád matlala nějakým UV filtrem 🙂

Maya

PetraK
    jestli je doktorka rozumna, tak te do prace jeste nepusti
    vlastne karantena ti konci az kdyz ses 2 dny bez priznaku nebo tak nejak?
    tak misto zavesu budou fotecky pece, to je taky super, na tu jsem mega zvedava, taky bych ji chtela, ale ty prachy za to nooo stacej kamna 😀

Maya

bezsrsty zviratka se mi libej jen zelvy a jesterky 🙂

cernej caj

Petrak
    Tak slava ze se lepsos! A termitologgii se smeju taky je to skvely!

Nam dneska presala jet klima. Zrovna dneska. Sme v kanclu 3 misto 6 a i tak27 stupnu… jeste ze zitra sme jen 2… a ten ci to uni spravit sinlyzuje v alpach:D

Kdo jede v sobotu do zooooo??? 😀

Milena z Prahy

Čajdo,
    co budeš dělat v zoo?

PetroK,
    tak stejně jste frajeři, že jste to sami vydrželi tak dlouho… Mně by po měsíci hráblo 🙁
    A jak jste takovýho PANA zedníka našli?

Maya

cernejcaj
    takze to klaplo a jedes poridit zabehovy fotky?

PetraK

Dennyky
    Hlavně ať je zdravej pomocník i kamnáři, ať to vodsejpá.

přéésně! 🙂 |Celou dobu se bojím, že do toho vnikne tendle sráč a celý to podělá (pardon všem) a zatím se to podařilo vždycky všechno tak, že to v podstatě klaplo. A tím, že se k nám zase přidá pan zedník, možná ani nebudem ve skluzu na ty kamna. Nicméně pan kamnář říkal, že to může posunout, tak uvidíme, jak se to sejde.

klokaní chůdy takový to jsou
    no ty krááso!! Na tom skáčete?? To by mě zabilo!! Nemluvím o kolenou, ale udržet se tam! 😀 drrržku bych si rozbila 😀

Eva C.

Tak hlavně že už se to nehorší.. jo to je přesný -“zaseklo se to” -člověk čeká nějakej posun k lepšímu a ono nic.. Jestli Ti není dobře, zůstaň ještě raději doma – lepší než jít na dva dny do práce a potom být znovu doma.. držím palce

dík za porovnání, mi to právě přišlo hrozně divný to zaseknutí a na jak dlouho. CHvíli i prostě jako by se to vrátilo na začátek 😮 . divný to je. No uvidíme, paní doktorka je rozumná, ale přeci jen bude to už 14 dní. Na druhou strnu ví, že jsem málokdy marodila a vždy jsem to byla já kdo se hnal k ukončení neschopenky, tak snad to nebude brát, že se chci flákat, ale vidím to tak, že by tělo potřebovalo mít čas se rehabilitovat, tak do středy asi?

Maya
    vlastne karantena ti konci az kdyz ses 2 dny bez priznaku nebo tak nejak?

ahá? no tak to já mám příznaky furt ešče teda poměrně pěkný.

jen zelvy a jesterky 🙂
    no ale s tím nejni moc zábavy teda 😀

jsem zvědavá, co vybéře kachna’!

černej čaj
    . Sme v kanclu 3 misto 6 a i tak27 stupnu… jeste ze zitra sme jen 2… a ten ci to uni spravit sinlyzuje v alpach:D

🙁 to tam máte často , že jo s tou klimou? Aspoň, že máš před sebou vidinu výletu – jedeš do pražský žoloo?
    V žoloo už jsem nebyla roky a další roky nebudu 😀
    Jak se ptá Maya – jedeš dělat záběhový fotos? No ešivá jo, tak se moc těším, Tvoje fotky ze žoloo budou supr (ať už s novým, nebo s jiným.)

Míla
    tak stejně jste frajeři, že jste to sami vydrželi tak dlouho… Mně by po měsíci hráblo 🙁
    A jak jste takovýho PANA zedníka našli?
    no to si musíš nastavit prostě, vědět, že to bude velkovoser a hodně problémů. Ale i tak prostě krize přijdou. A ono to ještě zdaleka není u konce 🙂 , to vůbec. Ale s tím se prostě počítá. Jen…. si to vždycky uvědomit, že když to vydržím – budou……..i žuby! Pak se postavím do latě a jde to.
    Pana zedníka jsem našla já, po velkodohadování s Brtníkem. Nejdřív tady byl jeden, ten chtěl neuvěřitelnou nesmyslnou paletu, pak jsem sehnala ukrajince, ten k našemu překvapení chtěl ještě víc 😮 😮 . A pak jsem hledala dál a našla našeho šikovnýho pana zedníka, který bydlí tady nedaleko a je fakt poctivěj. S Brtníkem si sedli, mají dobrou komunikaci a jede spolehlivě i sám – co se dohodne to platí a to je dneska unikum. Však taky jsme mu dali vánoční prémie, páč si je zaslouží. A já jsem ráda, že můžou makat spolu.

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 4 týdny uživatelem PetraK.
    Milena z Prahy

No, Petro, je zajímavý, jaký sou ti chlapi sebevrazi 🙁
    Robert je úplně vypsychlej, hlavně teda furt z toho výboru (jeho angažmá se už počítá na hodiny, do neděle večer, ale všichni mu furt telefonujou, jak jsou zvyklí…), prostě hyn, ale k psychoterapeutce nepude a nepude… Tak tam s nim pudu já jak matka s nezletilym synem…

PetraK

Míla

že se na to nevys….. nevykašle. Je sám proti sobě.

Brtnik právě za odpoledne……….vynosil sám téměr celej kontejner suti. Už aby tu byl pan zednik! ……enemže to vypadá, že on je taky blásen, tak to vyjde asi nastejno.

Milena z Prahy

On je tak celoživotně nastavenej. Cítí extrémní odpovědnost. Každou práci dělá úplně dokonale a strašně dlouho, protože NESMÍ UDĚLAT CHYBU!

cernej caj

Milena
    vomrknu zviratka a botanikcou zahradu, je v praze pry moc hezka 🙂

PetraK
    no to si budou notovat pokud sou oba stejny silenci. ono vseho moc skodi, muz je zas salamista, tak to taky skodi… ale dobrew ze se to tak krasne seslo 🙂

maya
    jj, tesim se a psala sem kamosovi co se po par letech v rodnym sk zase vratil do cr a prej si koupil taky novou hracku tak se asi prida:D

sem se dneska fikla do prstu, ze… vcera muz nabrousil noze tak sem dneska vzala ukazovat a nemuzu psat na klabosnici! pomooooc 😀

Milena z Prahy

Jéé, Čajdo, a do tý botanický jdeš sama? Nechci se vnucovat, ale bydlím od ní asi dvě stě metrů, mohla bych ti tak na hodinku dělat průvodce 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,721. až 2,740. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.