Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,701. až 2,720. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Fifi

Kuk,
    marodum preju uzdraveni i nadale. Tata predevcirem pres 38, vcera v noci skorem pres kasel nemohl spat. Antigeny negativni, ale obvodacka mu dneska napsala atb a posupajdi na rtg plic a PCR. Mame se spustila ryma jak tram, si myslim, ze maj srace omikrace.
    Toz Esusko, nezahravej si, chces/nechces, naky pripadny vysetreni by nebylo od veci, at si neposejris neco do budoucna.

Cajdo
    Pekne ses proslapla, tyjo, klokani jumpy, z toho bych mela zavrat asi. Tak az to klapne, uzij si to. 🙂

Ke psum ze Slovenska se nebudu radsi moc vyjadrovat. Mame svyho dost.
    Co se kachno vyberu psa tyka, tak kor k detem bych vybirala ofafrne. Ne zadny osady, vi buh, co je ve psovi za mix. Vlastne Troldikova mamina pochazela z nejaky osady. No a povazte, jakej z nej vyrostl vyrovnany, pohodovy a zdravy jedinec, krasny vorisek. 😀 🙂 Pri vyberu neceho k detem bych byla tuze ve strehu.

Jo a Dennyky preju, aby se prosklena dovolena Blbine libila natolik, ze budou maly netopejri uz po prvnim vyletu. 🙂 Chodi se s kockama taky na sono? Nebo jak se pozna, ze je brezi? Zacne mrouskat = neni brezi?

Maya

PetraK
    tak to jsem zvědavá na fotos
    no já to věděla, že ty návrhy na netu jsou, procházela jsem to před pár lety, kdy jsem řešila, jestli budu nějak zakrejvat výklenky, co jsou taky do oblouku, nakonec jsem se na to vykašlala a udělala tam jen police a nechala to otevřený

kachna

Nechtěl byste někdo křížence retrívra s vláčkem? 😀
    https://zvirata.bazos.cz/inzerat/148060769/stenatka.php

Denny

Morgen čtvrteční,
    šmarjá co to je za vedro? Asik pomalu uklidím zimní bundu, nebo sooo.
    Jo už jeden den nepršelo, docela zázrak.

čajdooooo tahle fotka z výletuuu je TOP !!!

Attachments:
    Denny

Fifi
    Zacne mrouskat = neni brezi?
    ano mělo by to tak být.
    Na sono se chodí cca v měsíci.
    No má dost strupatou hlavu chuděra jak jí Valda držel.
    Takže jí to musím trochen namazat.
    Ale díky, no uvidíme. Včera jsem mluvila s jednou paní ohledně koťat co
    pak mít doma atd. Se ještě pobavím 😀

čajdo
    ty se nebojíš skákat na těch klokaních jumpech? Pro moje kolena by to byla konečná.

PetraK
    ano máš pravdu s koviďákem, studie potvrzuje, že kuřákům se dejchá líp, tak písni Brtníkovi, ať ti koupí cíga :-DD
    Blbá sranda já vím, přeju ti ať ti je co nejdřív líp.

cernej caj

Denny
    Tak trochu bojim, ale pro me je konecna spadnout, takze nesmim spadnout:D samotnej pohyb se uvidi

A jeste hezci je jak si ki udelala to ctvero rocnich obdobi, to je krasny:)

Kachna
    To bude slusny torpedo

Drzte dneska palcaky, podle toho se uvidi kdo pojede v sobotu do zoo nebo ne:D

cernej caj

Jo a pani na fyzio vcera rikala ze mela.covid a ze 4h yeplota pak 4h ryma pak 4h kasel a takhle sw ji to stridalo proste ve vlnach.. ze mela vsechno ale tohle rano tamto vecer…

A rikala ze tema ockovanejma telama sme si to pekne zmutovali tak to sice nwvim jestli muze a nemuze mit vliv a do techto debat se zasadne nehodlam s nikym poustet ale myslela si ze mi je tak 32 😀 (jinak mam chlapika na fyzio ale musel.pry urgent na veterinu)

Denny

čajdo
    ctvero rocnich obdobi,
    to byl jen nápad, dá se to udělat v jakkékoliv barvě, ale tak tobě zrovna to vysvětlovat nemusím 🙂

mně ty kolena křupou /ne že by v nich lupalo, ale tak nějak se trochu přetočí prostě jsou nestabilní :-() stačí když vstávám, nebo blbě šlápnu a poslední dobou se mi zdá, že už to ani nemusí být “blbé” šlápnutí ale normální chůze a je problém. 🙁

palce držím a těším!

mně paní v Šaratici taky říkala, že vypadám o 10 let mladší…no nevím, tak jsem jí řekla, že mi tlustí moc vrásek nemáme 😀

EvaC

PetraK
    Tak jak to tady čtu, taky nemáte zrovna v pohodě průběh… Ono se to fakt střídá, nám se to taky stěhovalo různě po těle a vždycky když už jsme si mysleli, že to bude dobrý, přišlo zas něco dalšího. Chce to vydržet a poslouchat tělo a odpočívat v případě, že člověku není dobře. Já jsem šla do práce až po 14 dnech a klidně bych ještě vydržela nějakou chvíli doma, kdyby to šlo. Tak moc držím palce, ať je lépe a nepřepínej se, prosím…:-)

EvaC

Kachno-výběr
    Tady velmi souhlasím s Fifi – k dětem vybírat s největší opatrností, ideálně nějaké zvíře, u kterého je opravdu alespoň teoreticky známá celá historie, protože jinak je to k dětem fakt risk – nikdy člověk neví, jakej spouštěcí moment kdy nastane a nemusí to být nutně týden po adopci…některý věci se prostě odstraňují špatně a ono pak být pořád ve střehu je taky nic moc..existují ale i jedinci, kteří pomoc potřebují a nemají žádný vážný hendikep, co se týče problémového chování, jen jim třeba umřel páníček, nebo se “rodiče” rozešli, případně se stěhují někam, kde psa mít už nemůžou..

EvaC

cernej caj
    Moc hezkej článek a nááádherný fotky – jako vždycky :-)…

EvaC

Denny
    Držím palce, ať je netopýrů více :-)… Jsem se musela smát, jak si tam spolu lebedí v tom pelíšku a ty dlouhý haxny jim plandají dolů 🙂 :-). Valda je teda velkej fešák..

Denny

Evi
    no já se tomu taky směju, jsou fakt srandovní opice 😀
    Siamského kocoura jsem viděla poprvé naživo a teda jsou nádherní…
    Uvidíme, určitě se zadaří, třeba se potřebují lépe seznámit.
    Plánuju, že si jednu kočičku do chovu ještě nechám.

Denny

Pro ty kdo nemají FB
    Večerní pohodička BB
    Já a moje sestra…

a kdo uhodne co máme s košištama společného?

Attachments:
    EvaC

Denny
    Ty jsou boží na té své kočičí “poličce”.. Myslím že do košišek máte teda hooodně daleko..

Denny

Evi
    jsme všechny 4 ušaté 😀

Je to s nima opravdu sranda, jak čučí na tv,tohle jejich společné válení
    jak Balbí zlobí Blaní prostě děléj pojď si hrát, jak jim Connie chce sežrat žrádlo, jak je honí po bytě atd 😀

Maya

Denny
    no ta druha fotka jak jsem to videla na fb, tak prvni co me napadlo bylo se vzbudit a tohle uvidet, tak mam infarkt 😀

Denny

Maya
    :-DDD a nechtěla si napsat třetí? :-DD
    Ono to hdně dělá u holek i ta barva…

EvaC

Maya
    infarkt..
    Mně se tyhle ušounky líbí.. moje dcera se kdysi shlídla v bezsrsté kočce Sphynx a to je teda nářez (já tomu říkám kočka naruby).. Tak tam jsem říkala, že jít v noci na záchod a potkat ji, tak mám infarkt :-). Naštěstí jsme měli psa, tak kočka nepřicházela v úvahu do bytu…(Bramborka kočky fakt nemusela)

Denny

EvaC
    a bezsrsté morče, to je taky něco 😀
    Hodně lidí si myslí, že holky jsou taky bezsrsté a když je vidí naživo,
    tak jsou překvapeni, že mají hebké kožíšky…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,701. až 2,720. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.