Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,661. až 2,680. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Hlásim, že žiju, ale ……….hm, vypadá to, že jsem se nějak zasekla v čase, nějak se neposouvám s tou chorobou. A dneska ráno…….. to bylo výživný, zaplať nadbůch, že se ten suchej kašel zase vrátil do toho druhýho. Ale kopla bych už do toho teda.

Botěnky jsou ofšem super. Nekupovala jsem si je, poslala jsem odkaz na ně o dům dál – tedy Brtnikovi 😀 a pak na to zapomněla díky ty svini kovidí. A……fčera přijel Jéééžišek!! Krásný jsou a…. KUSKUSI – JSOU POHODLNÝ!

Kachno – ešivá chceš psa ze SK a bojíš se osady – nejlíp by asi bylo obrátit se na IMPAKTA, ona tyhle psy vozí a dává dost dobře do kupy, sice z osady, ale umí z nich udělat normoš psy, měla bys to s full servisem. Máš na ní kontakta? Na Impakta?

cernej caj

par fotek z vikendu

Kolem Odry a Budišovky krajem břidlice, únor 2022

a du hajiii 😀 chtela sem uklizet ale asi to budu muset odlozit…

kachna

ona tyhle psy vozí a dává dost dobře do kupy

To si musím rozmyslet. Mám klasické “psíčkové” dilema – není odebírání psů z osad v důsledku špatně?

PetraK

kachna

je, je to špatně, ale tam to funguje jinak, myslim, že tam totiž neexistuje řešení, ti psi tam umírají po hrstech, takže oni stejně budou a budou a budou brát a týrat další, ať se odtamtud něco odveze nebo ne. Proto si myslím, že do toho Impakt šla, ale to je jen čistě můj osobní pocit. Teď tam má jednooký štěně, s kterým si tam malý ropáci pohráli 🙁

kachna

s kterým si tam malý ropáci pohráli

já úplně nemůžu zajistit, že mi po zahradě nebudou lítat kluci s klackama.
    Ale impactovi bych asi napsat mohla, máš na něj prosím kontakt?

Milena z Prahy

Před chvílí jsem úplně náhodou našla tohle nádherný video:

cernej caj

Myho muze rodina sou vesani v pravym smyslu toho slova

Tchyne ma covid. Jak k nemu prisla? Deda stary pan, babicku ored mesicem odvezli dondomova ze se o ni nezvladal starat ma pravidelny navstevy. Prijeli tam, deda nenocnej.

Ze se neotocili a nejeli domu nechapu, ale tak uz se stalo.

Za tyden tchyne covid. Jak to bylo doopravdy?

10 leta muze sestrenice mela pozitivni ag testy ve skole a protoze jeji matka nemohla odejit z prace ji odvezt domu (sousedni vesnice, ne mesto s mhd), tak ji podlala.k dedeckovi na hlidani. Dedecek se nakazil ale neobtezoval se svy dceri rict, ze mel odoledne doma covidovy dite a ze ted onpar dni pozdeji ma rymu a teploty, at nejezdi. Hezky je necekane prekvapil pri navsteve. A tak ma tchyne taky covid.

Zlata

Čajdo
    To je k pláči.
    Jak jste na tom s garáží.

Maya

Milena
    super video, takovahla krasna laserova show byla i v cesko ma talent
    cernejcaj
    to je klasika, on uz to nikdo neresi
    synovec byl minulej tejden v karantene, jako byla cela trida, sice byl ag negativ, ale mel trochu rymu a kasel, rikam brachovi pojedete alespon na pcr, prej ne, je to zbytecny, skoro nic mu neni a papir nepotrebuje, je ockovanej
    lidi doted chodili na testy jen pokud potrebovali neschopenku nebo papir, ted uz ani ten papir nepotrebujou, takze uz dneska pisou, ze je malo testu
    ale poslat pozitivni dite k dedeckovi, to je fakt uz docela pres caru

cernej caj

Z
    Zatim nevim:D cekame

Maya

cernejcaj
    krasny fotky, ty vodni se mi libi
    ty ruzny kaplicky vsude co mas vzdycky, to me neprestava fascinovat, to u nas vubec neni, spis jen sem tam krizek

cernej caj

V roce 2018 sme dostali 25 dni dovolene misto 20 a za kazdy odpracovany rok +1 az do vyse 25dni. V roce 2022 opet zpatky 20. Jooo!

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Se toho sráče kovidovýho ne a ne zbavit 🙁 Dneska v noci to bylo výživný. Kdepak dělá soudružka z eNDéeR asi chybu? 😀

Čajdo – to jsou krásný fotky! článek jsem ještě nečetla, ale pochlapím se. Úplně na mě dýchla ziminka z těch fotek 🙂
    O kovidový sestřenici se asi rozepisovat nemá cenu co? To je fakt na facku, to jí je jako jedno, že děda a ostatní budou nemocní???? Tvl to by si něco vyslechla. Mám vzteka, jen to čtu.

. V roce 2022 opet zpatky 20. Jooo
    no ty kráso! ty jsou fakt výborný tam u vás.

kachna
    napsala jsem Impaktovi

poslala mi odkaza
    https://www.pesweb.cz/cz/russell-rescue

s tím, že teď bude fotit o víkendu nový psy, že momentálně mají vše udané a že vcelku podrobný návod, jak postupovat je u každého inzerátu.

Maya

PetraK
    co tak vidim kolem, tak kdo ted ulehne s kovidem, je to na 2 tejdny, bud lehka rymicka a nebo toto, tak to mas jeste cas
    pisou vsude ten vit D ze pomaha
    cernejcaj
    to je blby teda s tou dovolenou, kdyby nam ten tejden navic sebrali, tak me svihne, i tech 5 mi pripada malo 😀

cernej caj

Maya
    Me taky 5 pripada malo, ale tak co nadelam…

4 mi prijdou fakt uplne paskvil.

Asi si nekdo;rekl: zamestnanci sou nastvani a odchazeji. Co muzeme udelat aby sme sw jich zbavili rychleji?

Petrak
    To uz mas tak 10 dji, ze? Muz po 14 dnech v praci je zase na hromadce, utahanej, s rymou, nedobre… tak hlavne nepodcenit, no

U nas uz ma kolegyne covid ale ona je furt nemocna, pirad se testuje co kdyby nahodou… tak uz v pondeli zustala doma a ted ofiko pcr ze covid.

Petrs01

vit. D jsem průběžně papala a nic moc (zda by bez něj bylo hůř ovšem netuším)
    Soudružka z NDR dělá tu chybu, že má dýchací cesty zdravé. To kovídek rád.

Russel-rescue už dlouho podezřívám, že spolupracuje s množírnama (bíglů!!!!!!!!), takže od těch bych si zvíře nevzala ani zadarmo. A vožení štěňat ze Slovenska je zřejmě jejich nový dobrý byznys. Nebo nejsou ze Slovenska, ale zní to dobře a je přece pochopitelné, že ta doprava a péče, to něco stálo. Od těch ani chlup.

Maya

Petrs01
    jde o to, jestli jsi D papala spravne s vit K2 a tukem, mam fakt lekarsky overeno, ze bez toho se muzes upapat a prt 😀

treba se tady taky nekoho tyka, no ono asi skoro vsech bo treba o obcanku
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-finance-dane-v-on-line-pasti-kdo-komunikoval-s-uradem-po-siti-nebude-moci-jinak-187519#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=igpeLvOY52W-202202091054&dop_id=187519&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest186_varianty_podcastu_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz pres web a bankovni identitu uz si dneska zada kdekdo

Maya

jinak teda moc nechapu, kdyz mi zridej bez myho vedomi datovku, jak se to dozvim
    jak se do ni dostat taky netusim, ale to budou zrejme nekde navody
    vzhledem k tomu, ze mam eidentitu, tak to mam asi jisty

Zlata

Čajdo
    A důvod zrušení uvedli jaký?
    To už za chvíli zkrouhnou na 14 dní,co jsme měli po vyučení,pak asi po 5letech jsme měli 3 týdny.🤓

Maya

Z
    to nemuzou, 4 tydny jsou ze zakona, cokoliv navic je dobra vule firmy, ktera to muze kdykoliv bez zduvodneni odebrat

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,661. až 2,680. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.