Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,621. až 2,640. (celkem z 3,509)
  • Autor
    cernej caj

Maya
    Neni, no…

Ale nez aby mi ho kamos za 500 posal postou tak si pro to snad zajedu vlakem:D no uvidime. Tesim seeee uz aby byl ctbrtek

Jo v praci prej pujdeme na kangroo jumps klokani boty nejkaou skakaci lekci ale nevime jeste kdy

Maya

cernejcaj
    za ty prescasy si pujdete zaskakat? 😀
    ale muze to bejt legrace

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

čus jsem zde, ale ešče nejsem v konvici, tedaaaa v kondici. Na netu právě moc nejsem, tak jsem se neozývala. Ten sráč se posouvá tělem. Celou dobu je v hlavní roli ukrutná rýma, ale fakt ukrutná, to jsem nikdá neměla – naštěstí teda zatím se nehodlala usadit v dutinách, tak snad to tak i zůstane. Ale mám problém, neumím dýchat pusou, takže jsem taková přidušená 😀 Přefčírem se ta sviň začla stěhovat do nižších pater – tedy dolů na průdušky – z toho krku, co mě pořád ještě bolí (i když te´d už míň teda) A protože jsem s tím počítala, nasadila jsem v malinkým předstihu mého přítele Bromhexáče. Jinak jedu ve velkým mé přítelkyně bylinky – jitrocelovej sirůpek, (smrkovej si nechávám, kdyby bylo hůř, to je moje rodinný zlato), lichořeřišnicový kapky, čaj z tymiánu a taky můj oblíbenej čajík Pulmoran na dýchací cesty. Tak to držím snad v nějaký lajně. Jo a acylpoš mi taky dělá společnost a pochopitelně homeo. Fčéra mě krapítek polekaly záda- odpoledne mě začly tak divně bolet – dole teda, ne u plic, ale divně, takhle to neznám, tak jsem na chvíli propadla trudomyslnosti, ale naštěstí jen do rána, páč ráno – asi zabodoval přítel acylpoš – už dobrýýýý!! Tak jsem na chvíli tady.

Kachno – je mi to líto, jak to berou děti?

ty jo to jsou dobrý tipy, obě ty feňule mají dobrý popis povyhy. U Marušky jen to, že by bylo víc práce se srstí – vypadá to teda, že by se musela asi hodně často česat, se na to bude chytat hodně bordelu?

Kůůůůskůůůus už zasejc skáče skorem přes kaluže?? Tvléééé šest kilasů – jsi dobrá, opravdu!!! Šla jsem Ti vyhledat medajlu za to pochodování a hele… hele co mi vypadlo 😀 😀 😀

nešly by příště holky husenky s Tebou?

Zeta
    ten kříž…… tý jofka – to je výborná fotos.
    Budete muset asi s králíkem taky dělat hopsání, aby neměl debilitní nápady.

černej čaj – počkej Ty nemáš doma teplou vodu??????

Bych pak mohla neci krmitko prepadnout:D
    klidně naše, máme tu-habakůk sýkorek-modřiny, koňádry i babky, stálici Kikču, brhlíka, objevil se i dlask, hrdličku, kosáka, pár brabčáčkuů. Enemže tady bys neměla kde spát chudero, máme jen naši postel v ložnici.

Fifi
    držím Trolďasovi palčáky, aby výsledky byly v lajně.

Dennyky
    , ze Balbinka mela trochu wellnes,

Blbína nejni evidentně žádná blbína 😀 páč si to vyloženě užila a skutek utek 😀 😀

cernej caj

Petrak
    Hlavne at je ti lip

Ale mame teplpu vodu bojler na 8l cca takze na ultra rychlpu sprchu to je lec se nesmi mit tesne predtim nadobi:D

PetraK

černej čaj
    doufám, že od zítra se už nějak nahodím víc.
    No 8l to je prd, to by byl lepší takovej ten rychloohřívač.A kdy dojde na ten normální bojler?

cernej caj

PetraK
    Me se neptej kdy na nej dojde:D ja to prepojovat neumim… 😀 a mame 30l to je uz i na rochneni a 1/3 vamy takze bude stacit min hrncu:D

PetraK

černej čaj

ajo takhle……..hm, tak a co se vyprdnout na muže a objednat si hodinovýho manžela?

kachna

je mi to líto, jak to berou děti?

líp, než Batynku, ten odchod stářím jim přišel asi docela přirozený.

PetraK

kachna
    líp, než Batynku, ten odchod stářím jim přišel asi docela přirozený.

to je dobře, ostatně tak je to opravdu přirozený, viděli, jak stárne, slábne. Když to přijde jako rána z čistýho nebe, je to těžší.
    Váánoce, váánoce přicházejííí!! Byl tu!
    Jéžišek.
    Helejte:

Attachments:
    Kuskus

Ty jsou krásně kanárkově žluté. Se poseru, že je mi skorem sedumdesát.
    Mám a občas obouvám vysoké boty Steel, hafo let staré, nezničitelné, černé s bílýma šmouhama. Nekonečné šněrování, ale kotníky pevné, cítím se v nich jistě. Jenže s čaganem nejdou moc dohromady. Připadá mí, že se vysmívají – jen si nás obuj a hrej si na mladicu, babko šmatlavá a taky jsou čím dál těžší potvory, což nebývaly. 🙂

PetraK

Kuskusiiiii

a co že Ti je kolik Ti je, tyhle boty jsou pro ty kdo je milujou, bez ohledu na věk. Znáš Dianu Keaton? Se mi líbí styl, který občas nosí a patří k němu i takovýhle botěnky, naše botěnky. Proč by neměly pasovat k čaganu? Řekni mi jeden jedinej důvod. Pravda, nejsou nejlehčí, ale…. může to člověk brát jako součást tréninku.
    Já Ti fandím.

cernej caj

PetraK
    tak to az budes zdrava tak je vytahnes hned do prase, ne?

Kuskus
    vis jak tim posilis koncetiny, kdyz v nich budes chodit? 😀

kachna
    to je dobre, ze to deti nesou nejak statecne, ono asi to stari je pro ne fakt prirozenejsi… a vy ste vzdycky byli takova psi rodina, vic psu jak lidi 😀 tak jestli pak se to zase u vas rozjede? 🙂

kachna

jestli pak se to zase u vas rozjede?

dva a šmytec

Martin sedí u telefonu
    “Marťo, chtěl bys špice?”
    “Já chci pizzu!”

Milena z Prahy

PetroK
    Júúú, úžasný boty! A styl Diany Keaton zbožňuju!! Jenže jak jsem to malý plemeno s velkejma prsama, musím se brzdit 🙁
    Jo a na jaro jsem si koupila tuhle bundu od Gipsy (svojí první “koženou”):
    https://www.emp-shop.cz/p/chasey/277610.html
    A k tomu ještě nějakej crazy klobouček 😛

Milena z Prahy

Kuskusi,
    úplně chápu tvý rozhořčení z toho hnusnýho obrazu starejch lidí, co se často podává v médiích. Moje máma to taky nesnášela!
    Prostě se nesmíme nechat zdeptat.

Máš sice hůl,
    ale si furt kůl!
    A punk is not death!

Milena z Prahy

Jo a v metru se usmívám na cizí lidi, a když mám náladu a dojem, že tím nebudu obtěžovat, trochu pošťuchuju děti 😛

Maya

PetraK
    ty sis je objednala? jsem si ani nevšimla, že to jsou ramštajn botky
    ještě by to k tomu chtělo žlutou šálu nebo kabelku
    Milena
    ty jo, bunda pěkná, bejt to tak před 20 kilama, tak si jí koupím taky
    a před 20 rokama bych si koupila tuhle 😀
    https://www.emp-shop.cz/p/d%C3%A1msk%C3%A1-bunda/379619.html
    no jo, škoda, že za mýho mládí tyhle věci tady nebyly

cernej caj

Asi me uklidnuje ze i kdyz nemam zadnej vkus, tak to za me doladite vy:D

Takovych kabatku a botek:D

Ja nejradsi pytle velikost univerzal na vandr i do prace bez rozlisovani 😀

Kachna
    Martinek v tom ma jasno!

Denny

Brý ranko ve spolek,
    ták už je zase celá smečka pohromadě.
    Jak jsme přijeli, Balbí vylezla z přepravky tak se tam hned narvala Blanka,
    že teda jede taky 😀
    Snedivím, že se jí tam líbilo, páč se vyvalovala na té zasklenné lodžii a měla tam 30 stupňů jak svítilo sluníčko 😀 no vony mají rády teplíčko.
    Což se jim teda u mě moc nedostává, ale v létě je v ložnici taky vedro, tak si to užijou.
    Ty wogo na takovou dovču nejezdím ani já.
    No paní říkala, že to konzultovala s chovatelkou, že ještě nebyla připravená, ať jí nechám ještě jednou mroukat a při dalším pojedeme.
    Blaní pojede asi za krasavcem do PL.
    Provoz teda okej, ale cestou tam na Vysočině foukalo a sypal se sníh a cesstou zpět to samé v Doksech, navíc už za tmy, nebylo vidět na krok.

PetraK
    jůůů ty sis je koupila, jsou super, kdyby byly v mé velikosti neváhala bych.

Kachno
    je mi to moc líto 🙁

Mileno
    ta kožená bunda je úžasná, bohužel já si jí nemohla dovolit ani před 30ti kg, páč jak jsem vysoká, tak by mi lezly záda a ruce.
    Ale je fakt super.

Kuskus
    na věku přece nezáleží, každému je do toho prt!

cernej caj

Denny
    A jak casto mrouskaji? 2x rocne?

Verim ze se ji tam libilo:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,621. až 2,640. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.