Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,581. až 2,600. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Petrs01

fly

kachna

fly

nojo, my se zasekly na bee!

Petrs01

a ještě tele – calf

cernej caj

Asteris
    tak ale to zase bude pro seniora trochu vzruso!

Maya
    objektiv na ptacky bych chtela

Fifi
    ufff teda ruzice taky musi mit kde co… dobre, zes vymackla a uz snad je vse ok

tak vsem marodum at jim je dobre a nemarodum at jim je taky dobre:)

Fifi

Haskej vikend vsem, hlavne marodum at je lip! Nejak to tu blblo, neslo to otevrit, ted uz cajk.
    Dennyky
    Tyjo, tak to byl fofr presun, u cub je teda vic casu k vyrazeni na kryti. Tak at to klapne, krasna predstava. 16 kotat, 2 kocky a Konef. 😀

Kachna
    Nápověda: one insect, one farm animal (může být i jiné zvíře)
    LEFYASC

Lef. 😀

Cajdo
    Objektiv na ptacky? Panecku, to budou fotos epesos! 🙂

cernej caj

Fifi
    jo, hlavne treba vlcci ve vybehu ve srni… aaaach, oooch… no ale bazarovej neni, nikdo ho neprodava takze budu vyhlizet a setrit 😀

uzijte si krasnej vikend, ja so uzivam ty dve koule a tesim se na zitra ven:)

Maya

cernejcaj
    a tak to je u tebe dobrá investice
    no já teď vyfotila nového ptáka v krmítku, neteř tvrdí, že je to mlynařík, ale fotkama se teda nechlubím, je na nich akorát flek 😀

cernej caj

Maya
    Bych pak mohla neci krmitko prepadnout:D

cernej caj

Tak kde vsuchbi ste o vikendu? Ja na vandruuuu:D takovy lehky zatezovani, jen 15km a v noci trapnej 1 nad nulou v chate trampske:D

Kuskus

Čajda zasejc ve svým živlu, zmrzlá jak psí lejno, ale šťastná a hlavně NA CESTĚ….
    Nejlepší lék na oční cukatůru. 🙂 🙂

Já sedím a mrznu doma, přiškrcené topení bo drahé energie a hledám slevy v letácích jako každá správná zapšklá důchodkyně. To abych věděla o jaký “nezbytný” žvanec půjdu v pondělí do Lidlu bojovat. Samo, že s čaganem v ruce.
    Hrozné!!! Hrozné!!!
    Du ven a pokusím se obejít svoji skoro šestikilometrovou trasu kolem lesa a kolejí VŠB a dám vědět. Čajdo, dík.

cernej caj

Kus kus
    Taky dik, sem se nasmala a jak rozmrzam zacinam smrdet:D

kachna

Přijeli jsme od mamči, nakrmili králíky a teď vyrábím recyklované přenosky na králíky z přepravek.

Kuskus

Ušla jsem to! Na jeden zátah celých pět a půl kilometru. Operované koleno cajk, to druhé mírně protestovalo. Pár kiláků před koncem jsem se musela o hůl více opírat. Čas nic moc, ještě dva tři roky před operací jsem stejný okruh (už s bolavýma haxnama) dávala pod padesát minut, dneska za hoďku deset. Potřebuji být rychlejší, zvýšit tím tepovou frekvenci abych mohla prochajdu vydávat za kardio cvičení. Fajne to bylo a jsem ráda, že mě Čajda vytáhla ven. Větřisko jak sviňa, nahoře na kopečku fouká jak na vidrholcu neustále, ale zato je vidět krásně na všechny strany i sluníčko vykouklo tak jsem ještě rychle poslala 6x střelnou modlitbičku nahoru dolů a do všech světových stran – Subham astu sarvadžagatam – narazila si čopku až k očím a mazala dom.

Zlata

Čajdo
    Seš šikovna,počkej az budeš mít nový druhy koleno,to půjde lip.
    Kachna
    O Králíkách mi nemluví.Ten smeták mi rozkousal nabíječku na telefon a nakadil v košíku s prádlem.

cernej caj

Z
    to je teda smetacisko, nebavili sme se nedavno ze kralici nic nekousaj?

Kuskus
    jsi sikovna! hodina deset neni vubec spatny v tomhle pocasi, vsak do jara to dotrenujes 🙂

Zlata

Čajdo
    Tenhle zmetek kouše i deku co mu s ni prikryvam klec.Přitom ma větvičky skoro každý den.Chtěla jsem dát fotku ,nějak mi to blbne.

Zlata

Tak možná teď,byl krásném kříž na obloze.

Attachments:
    kachna

Ten smeták mi rozkousal

Naši smetáci dokonce začali skákat králičí hop. Což je mimochodem docela fuška, protože nefungují na odměny, máme normální králíkárnové smetáky a skáčou s nima i kroužkové děti :o. Musíme rozjet i kurz ve Vysoké, aby mohli cvičit aspoň každý týden.

Fifi

Peknou nedelicku preju, tady fici a leje, bahno, ble.
    Jak je marodum??? Esusova, dej hlasani. 🙂

Kuskus
    Si cikovna slapka! Mne tepovou frekvenci zvysilo sledovani vyprostovani lidi z lanovky v Jesenikach. Bych na zachranare asi blinkala. Nebo by me museli sundavat omdlenou.

Z
    Tenhle zmetek kouše i deku co mu s ni prikryvam klec
    Si usak koleduje. Nebude brzo pecinka na cesneku? 🙂

Cajda se konecne radne proslapnula, bezva. Uz ses odsmradena?

kachno
    Hele, usatice sympaticka. 🙂
    Anebo mimi libezny… 🙂
    (To jen pro pripad, ze bys vypsala vyberovy rizeni na novyho partaka.)

Zlata

Kachna
    To je úžasný.pro děti je to určitě mnohem prospěšnější zábava než sezení u počítače.Hlavně at je to baví.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,581. až 2,600. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.