Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,541. až 2,560. (celkem z 3,509)
  • Autor
    PetraK

Dennyky

Saratice

Ti říkám, že se z toho jednou poséřeš 🤣🤣🤣

Denny

Čajdo no hus jsme na cestě do Vys. Myta

cernej caj

Denny
    Az takovs rychlovka teda, bych cekala xe na to mas treba tyden…

Petrak
    Lity lity pani, at je brzo lip! A teda i pees ockovani blby prubehy:(

Asteris

PetraK
    Drž se, děvče, Je ten neřád strašně individuální, můj šéf je doma už druhý týden a kamarádka, kdyby se v práci netestovala, tak neví, že to má. A oba očkovaní.
    Denny
    to je tedy fofr, budou koťátka – to bude teprve veselo. Já se jedu podívat v neděli na strakaté štěníky, do Varnsdorfu. Bude jim 5 týdnů a je jich 8, jsou kouzelní, tak se těším a doufám, že to vyjde.
    černej čaj
    to Tě lituju, zkušenosti s tím nemám, tak ať je brzy líp

cernej caj

Asteris
    Jeee strakaty stenatka! Chces fenku nebo p3jska

Maya

a koukam budou fotecky stenatek a kotatek, to bude super
    Denny
    tak dobre dojedte a at se kocour pochlapi
    cernejcaj
    kdyz se ti mota hlava, mas akutku, ale je to na tobe, no, ses dospelej clovek
    PetraK
    a tak to lity lity
    ja co tak vidim kolem je uplne jedno jesti je clovek ockovanej nebo ne, chyta to kde kdo a prubehy jsou ruzny bez ohledu na cokoliv
    jen fakt vylezet doma az do uplnyho konce, jak uz jsem psala, znam par lidi, kterym se udelalo lip, sli do prace a za par dni byli znova na neschopence
    co Brtnik, tomu uz je lip kdyz to ma dyl?

Maya

Asteris
    me se libej stenatka v Polsku u Kosic, tam fakt nejedu 😀
    ale kocham se fotkama na fb 😀

PetraK

Hlásím, že úplně nějaká traga to není ale na odchod do prasé taky rouhodně ne, bolí mě v krku víc a jsem proste nemocná, to předtím nebylo tak výrazný.

Asteris, přehlédla.jsem něco, že koukáš po stenatku?

Dennyky zdar vašemu konání.

Zlata

Denny
    Teda to je fofr.
    Všem marodum
    Drzte se a at je vám lip.

PetraK

Maya
    ja co tak vidim kolem je uplne jedno jesti je clovek ockovanej nebo ne, chyta to kde kdo a prubehy jsou ruzny bez ohledu na cokoliv

a tak to si netroufám říct. Indivindi to je, to bez pochyby, ale myslím, že to očkování v tom roli hraje a já jsem i ráda, že to očko mám, protože prostě nemusím mít tak velkej strach, pořád si myslím, že to nějakou službu udělá. Ne v tom, zda to chytnu nebo ne, ale v tom jak s to rozjede.

Petrs01

očkování v tom roli hraje

Statistika tvrdí, že ano.
    Očkované jsou cca 2/3 ČR.
    Na JIP vyhrávají 2:1 neočkovaní.
    Tzn. v přepočtu je na JIP 1 očkovanej na 4 neočkované.
    To není zaručená výhra, ale jednoznačné posílení šancí to je.

Maya

Petrs01
    pravda je, ze na JIP je v cely republice 50 lidi, kteri by se tam pravdepodobne dostali i bez covidu a větsina z nich jsou stari lidi
    to ze uz priznali, ze se do tehle statistiky pocitaji i lidi, kteri tam lezi s necim jinym a jsou jen shodou okolnosti pozitiv, pomijim
    druha pravda je, ze existuje skotska studie, kterou radsi upadli do zapomneni, ktery ukazuje, ze se casteji nakazi ockovani nez neockovani (bez specifikovani prubehu)
    treti pravda je, ze existuje izraelska studie, ze treti davka funguje 10 tydnu a uz po 5 tydnech je ochrana na pulce
    toz kazdy si muze vybrat cemu chce verit 😀
    ale zas urcite funguje ver a vira tva te uzdravi, takze kdyz nekdo veri na mirnejsi prubeh po ockovani, tak verim taky ze to funguje
    jedina pravda je, ze nikdo nevi jak by to bylo kdyby byl ockovany\neockovany, takze jsou to vsechno stejne jen dohady

kachna

uprimne si asi prvni ockovana co vim, ze je fakt spatne, teploty a tak

Kamarádka byla doma 8 týdnů a má i přes očkování následky, druhá kolegyně má nález (ale ona má ty plíce špatné, takže to je trošku něco jiného), další kolegyně taky nic moc.. Většina mých kolegů měla horečky, snad jen jedna kolegyně měla slabý průběh. A možná teď vlastně druhá.

kachna

ale zas urcite funguje ver a vira tva te uzdravi, takze kdyz nekdo veri na mirnejsi prubeh po ockovani, tak verim taky ze to funguje

Věřím tomu, že před deltou (alfou…) to fungovalo dobře, až v prosinci nám začaly padat učitelky.

Petrs01

v cely republice 50 lidi

50 lidí je přepočet na 1 milion, takže x cca 10,7.
    Nebyla ta skotská studie o tom, že neočkovaní si dávají víc bacha a nikam nechodí (nebo se neočkují hlavně ti co nikam nechodí) a tedy mají o něco nižší pravděpodobnost nakažení prostě proto, že to nemají moc kde chytnout? My jsme to slízli zřejmě buď na koncertě nebo v bazéně. To se tady jaksi neočkovaným dosud opravdu stát nemohlo (neberu-li v úvahu podvody).
    Stejně nakonec skončíš u toho že nevíš, protože je to příšerně nevyzpytatelná nemoc. Peťan, který vycházel jako velmi riziková skupina (starší obézní muž), o covidu vůbec nevěděl a už je zpátky v práci. Já jsem druhý týden +, rýmička, kašlíček a nevypadá to, že by se mě to chtělo pustit dobrovolně.

cernej caj

Osobne zatim mezi ockovanyma spis nemocny neznam, jen vy tady z fora vlastne padate i pres ockovani anebo skolstvi…
    . Jinak fakt z myho okoli sou nemocni hlavne neockovani… krom vas vlastne jen kniga co dela denne s detma ma covid uz po druhe i pres ockovani… (vlastne poprve ho chyyila pred ocko)

Tak sem se rozhodla, ze si udelam radost ve vysi 1,5 vyplaty a ted si nejsu jista, zda je lepsi radost z kupu nebo radost ze sumy na sporicim uctu:D

Budu se muset zeptat muze.

Jo s garazi drzte palce, 31.1. Presne na posledni chvili nekdo nabidl vic nez my, prestoze uz sme.poslali penize i podepsanou smlouvu (protoze 28.1 nikdo nemel zajem a povazovalo se to za hotovou vec) takze…

cernej caj

Jinak ale i tak je dobre, ze ty horsi prubehy sou porad jeste na pobyt doma… a zaklepavam, doufam ze to nebude na zadny hospitalizace…

kachna

Jinak ale i tak je dobre, ze ty horsi prubehy sou porad jeste na pobyt doma

Jo, to rozhodně, však já taky rodinu nechám komplet proočkovat, jen to udělám v březnu/dubnu.

resne na posledni chvili nekdo nabidl vic nez my, prestoze uz sme.poslali penize i podepsanou smlouvu

achjo, to jsou nervy.

n kniga co dela denne s detma ma covid uz po druhe i pres ockovani

kromě jedné očkované známé s bezkonkurenčně nejhorším průběhem, jsou skoro všichni moji nakažení známí pedagogové :D.

PetraK

Už máme ty koťata?

Zeta
    Všem marodum

to zní jak Mým národům 😀 😀 😀

No zejtra se uvidí, cejtím, jak mi to padá na průdušky, tak bude veselo.

Petrs01
    Stejně nakonec skončíš u toho že nevíš, protože je to příšerně nevyzpytatelná nemoc.

souhlas. No proto jsem udělala všechno , co jsem mohla, a teď se uvidí.

Souhlas i s kachnou, že to očko pomáhalo hlavně u těch předchozích variant. Teď už se hraje jiná hra.

černej čaj
    držím palce, ať garáž vyjde.

Fifi

Zdravim a pozdravuji! 🙂
    Ruzice mela na hube na spodnim pysku peknej hnusavec hnisavej, pres noc se ji to tam vykulilo. Tak mackare, kantare, desinfikare. Vymacknula jsem z toho 0,5cm trn od ostruziny, ble. Se ji to ted uz snad rychle zatahne.

Marodi, drzte se a kuryrujte se, zadny pruduskovy pruseraky. Pekne se vylezte a do prace nepospichejte! Srac koronac. 🙁

Cajdo, drzm a nepoustim, at garaz klapne!
    Presne na posledni chvili nekdo nabidl vic nez my, prestoze uz sme.poslali penize i podepsanou smlouvu
    Tak tohle naserjri fest teda. Vas nekdo predhoni na posledni chvili, to je divny, ze by nekdo dal nekomu echo?

Dennyky,
    uspesnej vpich a nezapomenutelnej zazitek Blbine preju, at se rady ufounu casem zdatne rozsiri. Ji bude segra zavidet. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,541. až 2,560. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.