Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,521. až 2,540. (celkem z 3,509)
  • Autor
    EvaC

cernej caj
    Jojo, už je to téměř v pohodě, ale do práce půjdu až v pátek – nechci to uspěchat, jak tady psala Maya, že se to pak lidem vracelo.. ale jak jsem psala – mně začalo být blbě v noci na 20.1.(zítra to bude 14 dní) a ten první týden jsem teda fakt byla úplně neschopná…taky mě to překvapilo..

Milena z Prahy

Holky, ahój vespolek 🙂
    Se zájmem čtu, jak choříte, a přeju, ať je co nejdřív líp.
    EvoC a PetroK, to teda fakt nevypadá jako brnkačka 🙁

PetroK,
    popis tý včerejší večeře mě vélmi zaujal 🙂
    Brambory s batátama na jeden plech, píšu si.
    Jo, a už jsem si šplhounsky koupila ty tříbarevný těstoviny na salát 😛

MirkaD

tak včera odpo-dom mě vezl Martin ve vánici..
    na směně jsme byly 2 pokladní-takže já seděla na kase,a v mezičase se snažila uklidit vše v dosahu-dohledu kas-takže zamést,vynést koše,umýt pásy+vykartonovat drogerku,a kolegyně číslo 2-kasa+vybalování,úklid,zástupkyně zbytek-láhve,pečení+milion dalších věcí….
    no nic,dojeli jsme v té vánici,já skočila ze psama,pak jsem si dala veget u poslouchání rozhovorů Lucie Výborné,a Terezy Kostkové…v 11 v noci jsem šla spát,s tím,že dnes mezisměny,takže ráno -nádobí,snídaně,svačinu a čaj nachystat,nakrmit andulky a pudem ze psama a pak hrrr bus…
    no mezitím x zmeškanejch hovorů z práce a prd-zase odpolední…..
    zase šel od nás jeden na jinou filiálku…
    takže narvat pračku,jít ven ze psama i s Mxem,kterýho rodiče omylem zamkli venku a odjeli,vzaly jsme to hezky v dešti-mírným teda…k rybníčku-takže Max po x měsících změnu-rodiče chodí jen za zahradu na stejný trasy,a na výlety sebou občas berem Bettynu,čtyři psi v autě z toho 2 blící už by jsme kapacitně nepřežily,a Max s náma nikam chodit nehce,když jsou doma rodiče…
    takže k rybníčku,kolem ohrad pak dál,a zpět,u rybníčku z Maxem trochu poslušnosti-chůze na vodítku,dložení v leže s přivoláním,kroky,otočky,packy,pak ze včema 3 přivolání a čekej několikrát a dom,takže větší vycházka za náma,doma pořádně vyčesat všema možnejma kartáčema,řebínkama+hrabičkama trimovacíma-Maxe,+mu zkrátit srst na břiše,nohách,a na polštářcích-ten smrad z té jeho ddržky je velestrašnej:-(((……….
    pak vykartáčovat Dafču,trošku šmiknout ouška,náprsenku-hlavičku,nástavcem,
    vysát,pověsit prádlo-a utahaná už su do práce ani nemusím…
    to su zvědavá,kolik nás bude a v kolik skončíme…
    na této práci mimo pár vychytávek-jako práce z lidma,možnost přijít o peníze,je další libůstka-nikdy člověk neví kdy a na jakou směnu půjde,rospis směn,se mění podle nemocnosti lidí….no nic…
    PetraKsi teda debužírujete,obdivuju tvoje vařící nadšení!!!!
    já vyznávám názor,že chleba je taky jídlo…
    a u vaření-at je to rychle a zabere to málo času…..
    ooo bože ještě štěstí,že u nás skoro furt vaří Martin!!!
    Maya-pěknej pejsek,a to je zrovna ten kartáč,co jsem o něm říkala,že by s těma delšíma,širšíma ostnama byl lepší…na rozčesání,ale jasně,nemám lapinu,
    bože se mě tak nic nehce….

MirkaD

Evě C přeju at už je jenom dobře!!!!!
    PetřeK a Brtníkovi přeji brzké uzdravení-a dělat chutě jindy a jinde-třeba založ vlákno-jak jsem vařila večeři….-jako odděleně!!!:D:D:D,ne,že pak člověk slintá u monitoru…jak já včera..mnam

EvaC

Milena z Prahy
    Mirka D
    Moc děkujeme za přání zdraví – už to snad bude v pořádku…Doufám, že i u Petry to přečkají bez nějakých velkých problémů..

PetraK

Tak tu máme krkabol a pulsním bolení v kloubečkách.Hm.

Maya

PetraK
    krkabol a kloubecky, to je omikron, tak to by nemelo byt nic strasneho, co lidi rikaj, tak takovy nachlazeni co te skoli na tejden na neschopenku

Maya

ja od vikendu skacu kolem auta, to je tak kdyz auto rve na lidi
    o vikendu si jdu nafotit km k pojistce, zapnu auto a Akumulator je temer vybity, vypnete si infotaiment! nebo co toje
    tak shanet brachu at mi to prijde nabit co nejdriv, potrebovala jsem dneska jet a vim, ze minule mi pak neslo auto zamknout
    dneska dopolko vezu mamu k doktorovi a auto Baterie v klici je temer vybita, vymente baterii!
    cekam ve meste, tak jdu do kramu s bateriema, manik sikovnej sice to neumel otevrit, ja taky ne, ale nasel video na netu dal novou baterii a prt, zkusil dalsi a prt, tak prej jdete si to zkusit k autu, tak letim na parkoviste, ani prt, zas zpatky, dal mi tam tu puvodni, tak zas zpatky k autu a do servisu
    tam mi to vymenili a prej to neni zadna spesl, tak fakt netusim proc v tom obchode to nefungovalo
    doufam, ze ted uz si da auto s hlaskama pokoj
    koupit redukci na jack se na malomeste ukazalo taky jako peknej celindz, ale nakonec me z jednoho pocitacoveho obchodu odkazali do hudebnin a tam fakt meli , by me ani nenapadlo tam jit 😀
    mam nachozeno na tejden dopredu 😀

Maya

no ty vago, to je dalsi level, tenisky a sneznice
    https://www.novinky.cz/krimi/clanek/dvojice-v-teniskach-a-leginach-promrzla-na-hrebeni-jeseniku-40385855#dop_ab_variant=1&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=zF2Y6xfTWAE-202202021350&dop_id=40385855&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    nekdy bych chtela s takovejhlema lidma mluvit, aby mi osvetlili ten svuj myslenkovej pochod od bude tam snih a teda i mraz, tak si vezmu sneznice k a tenisky a leginy k tomu

EvaC

Maya
    ..někdy bych chtěla s takovejma lidma mluvit..
    Obávám se, že bys jejich myšlenkové pochody nepochopila, protože člověk, kterej tohle udělá, asi moc nepřemýšlí…. Nejhorší na tom je, že pak kolikrát kvůli nějakým d…..m nasazují životy záchranáři a horská, aby je odtamtud dostali..

cernej caj

Maya
    to sou lidi, kteri si mysli, ze si “zabehnou” a budou za hodinu doma…

vzpominam si, jak me na facebooku hodne lidi hejtilo za muj 18kg batoh na sumavu se zavrenyma ubytkama i restauracema, pulka kvetna, samej chcanec 8 dni v kuse, teploty v noci -5 a pres den AZ 10… co tam tahnes, to budes oblikat expedici? 5kg jidla? k cemu? tady ses v cechach, ne na sibiri…

ten pocit zadostiucineni kdyz ten chlapek pak byl na sumave mesic po me, ubytka a hospody otevreny a on chudak byl promocenej protoze nemel kde susit nebo do ceho prevliknout a kdyz nenarazil celej den na hospodu a uz byl hladovej, tak po 3dnech z tydne musel chudak jet domu, protoze podminky mu neprali a vsichni ho placali po zadech ze to chapou, ze to proste bylo blby a jinak to neslo…

proste ja mela hrozne spokojenej pocit, ze je ten blbecek promocenej a hladovej a prala sem mu to fakt s gustem.

Maya
    cernej caj

Takze uz zas nebudu muset nekde lovit ten papir, to je dobre. Ale musim si vytiskjout novej s 3. Davkou…

Vcera me z fyzio vyhnal o10min driv -ta bolici hlava byla od krcni patere a ze i mizerne cvixim, pritom me to neprislo, snazila sem se stejne ale aspon videl co mi ten krk dela, ukazal cviceni na to…

Dneska sem vstala, motala sem.jak kotovidlo, mota se ki hlava, jit rovne vyzaduje fakt super soustredeni, dneska bude paradni pracovni den.

Je mi sice lito vsech nekocnycha le chtela hych mit taky covid, na to bych aspon mohla mit neschopenku a nwchodit do prace

Maya

cerneucaj
    to motani hlavy je od ty krcni patere a od toho jak ti to rozhejbal, melo by se to zlepsit
    ja vzdycky kdyz jsem sla z rehabky, tak jsem se musela drzet zdi
    jinak na takovyhle potize s krcni pateri ti vetsina doktoru napise neschopenku uplne v pohode

Maya

cernejcaj
    ale jinak osobne myslim ze ty ses moc jednostranne zamerena na cviceni a fyzio, ale byt tebou bych si nechala napsat rehabky od doktora a sla do nejakyho rehabilitacniho centra, protoze tam se nedela jen cviceni a masaze, ale maj i ty ruzny pristroje elektricky a proudy, ktery castokrat pomuzou mnohem lip

cernej caj

Maya
    Jediny co mi kdy napsala doktorka na vyhozenej obratel.byly leky od bolesti, takze vsechny ty rehabilitace v lekarskych zarizenich, fyzio od odbornika a “lamani kosti v nezdravotnickym zarizeni” sem si musela pozjistovat sama.

Myslim, ze naopak toho delam dost pro budouci prevenci a predchazeni a jesti mi z pretezovani vyskakuje obratel tak to elektrosoky proste nespravi, to spravi jen cileny cviceni zamereny na uvolneni a posileni zainteresovanych svalu a slach abybdelaly spravne svou praci. Elektrosoky mozna uvokni prerizeny vazy, ale to uvolni i to cileny cviceni…

Takze to pomaha spis na akutky, ale ja potrebuju fakt lepsit “drzeni tela” a to se elektrolecbou samo nestane

Maya

cernejcaj
    pomuze to na akutku kdy se ti uz mota hlava bo pak se ti i blbe prokrvuje mozek a ucho, protoze to je tim, ze ti zatuhly sval nebo vaz utlacuje cevy na krku a pak nasledne muzes delsi dobu resit blby postaveni tela na fyzio
    bo proste fyzio je na dlouho a az se ti z dlouhodobe utlacene cevy objevi tinitus nebo neco podobneho, tak zaplaces
    jeslti ti doktorka odmita na tohle napsat rehabku, tak je asi cas ji vymenit za jinou
    me tenkrat doktorka nabizela i neschopenku
    jako krcni pater fakt neni sranda, ja bych to teda nenechala nejak dlouhodobe bejt jen s fyzio, to dohnalo k doktorce i me, co se tam ukaze jednou za x let bo par historek jak to muze dopadnout, znam

Denny

Cau ve spolek, tak Balbinka zacala mrouskat tak jsem narychlo splasila kamose a jedem Saratice 🙈

cernej caj

Maya
    Ale ja uz nemam akutni stav, takze by to melo byt cajk

Denny
    Jee tak to je rychlovka kdy jedete

PetraK

Tak hlasim, ze je.mi…..hůř. ale statečně bojují, každopádně na pondělní navrat do prasé to zatim.nevypadá.

čajdo souhlasím s Malou ohledně ty.krcni páteře, není to dřina až.pak b noci.treba jako já poletíš v koupelně k zemi. Já nesla k obvodní ta nic stejně nemůže, šla jsem ráno rovnou do nemocnice na neurologii

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,521. až 2,540. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.