Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,481. až 2,500. (celkem z 3,509)
  • Autor
    EvaC

PetraK
    EVOOOO
    Všechny zdravím, stále ještě jsme doma na neschopence (od 20.1.)je to už skoro dobrý, oproti tomu začátku , ale nechci to uspechat, abych se zase nevrátila rychle zpatky do postele.. momentálně už JENOM velká únava, motání hlavy a zahleneni..
    Jinak co se tyče toho testování – já byla na prvním PCR testu když jsem měla už třetí den horečku, zimnici a další hnusny – světě div se – test byl negativní.. takže jsem sla za dalších 48 hodin znovu na PCR a ten už byl pozitivní – a nejsem jediná, kdo to tak měl…

Maya

EvaC
    jo to urcite do prace nespechej, par lidi se uz takhle vratilo na neschopenku
    s tema testama jsem to taky psala, protoze jsem to slysela od vic lidi

Asteris

Ale co to tady čtu, tady se stůně ve velkým, tak všem nemocným (covidovým i necovidovým) přeju mírný průběh a rychlé uzdravení a těm v karanténě ať to nechytnou nebo jen mírně. Pravda u nás v práci se to taky poněkud rozjíždí…
    Ad fotky: vyjadřují přesně, jak to v tomhle počasí vypadá, mně se taky líbí, dramatický mraky a je prostě pošmourno.

cernej caj

naopak ja ale muzu s klidem rict, ze mi po 5dnech od ockovani prestali zimnice… takze ja se aktualne aspon citim uz 100% zdrava… mozna lepsi zimnice a covid, to bych aspon nemusela do prace 😀

cernej caj

Tak vyhanejte bacily! Vitaminy a neponocovat, kdyz nemusite vstavat:D

EvaC

Cernej caj
    Fotky jsou hezky – třeba je to bledá závidět..
    Charlik – česání
    Sindibadka taky nemá rada cesani – v zadní části těla – výchovný teda následující moc není , ale když člověk nemá psa od štěňátka a nemůže ho všechno naučit podle svých představ , preferuju aby to proste slo nějak provést bez násilí a stresu.. takže já to dělám tak, ze v zavreny pěsti jedné ruky držím piškot, kterej nechám jenom trochu koukat mezi palcem s ukazovákem (jako se to děla třeba při nácviku výstavního postoje) a druhou rukou pomalu češu a chválím.. Nám to takhle funguje.. Sinďa stojí s tlamou prilepenou na ruce s piskotem a olizuje ho a já zatím cesu…

EvaC

Závist jsem chtěla napsat 🙈

Maya

kdybyste někdy jeli do Švýcarska, nezapomeňte si zajet na vyhlídku
    by mě kleplo, je mi blbě jen na to koukám

cernej caj

EvaC
    Delam to stejne 🙂 ale chtela sem.vyfotit jaknse u toho krouti a na to nemam 3 ruce:D

Maya
    Ja bych tam.nevlezla

Teprve utery, nic se mi nechce, ale v patek mam.nahradbi volno a podarilo se mi sehnat trenera do posilovny co po odpolednach ma.na dlouho program a haluzove v patek muze a ukaze mi jak spravne cvicit:)

EvaC

Cernej caj
    V tom případě promiň za nevyžádanou radu – já to beru podle sebe, že mě někdy v tom zoufalství třeba nenapadne naprosto jednoduchá věc…:-)

cernej caj

Evac
    Vsak v pohode, jindy se zase urcite bude hodit:) a lepsi zbytwcne nez vubec:)

MirkaD

včera jsem dumala,proč píše Petrs01-že se jí nechce ven-když mrkne z okna-a já mrkla a zataženo-včera-2,10hodin jsem jela do města a ……lilo…
    takže obchod,k Aničce do knihy-na kafe,lékarna,další obchod,zverimex
    a dom
    v dědině už bez deště-tak jsem vytáhla psiska na vycházku k rybnáčku,kousek podél něj a zpět…Žeryk pak 2 hoduiny na terase z Martinem,Dafi doma na klíně
    no a dnes ráno-ve čtvrt na 7 zazvoní budík,zaklapnu ho a …..a spím dál….
    mít mezisměnu,jak jsem měla mít,tak zaspím,takhle mě za hodinu vzbudí tel z práce a jestli můžu na odpo?
    tak vylezu,nasnídám se a jdu ze psama-k lípě,v půlce to přepůlím a jdu přes změklý pole-takže Dafi nu táhnu za sebou,já se bořím,lýtka namožený-fakt su debil,sem si strašně takhle pomohla….,zkratka jak hrom,to mám z toho,že se mi nechtělo jít do kopce k lípě…,vyleza u lesa,jdu k hájence a dolů,terén jak hrom,rozježděný bláto…
    dolezu k bráně a že dám pejskům pár cvků z tance-jak na rehabku,unavení hlavy-takže několikrát s každým chůze u pravé,levé nohy,otočky za pochodu,obíhačky,couvání,packy,tapky v sedě,obíhání levé,pravé nohy,3krát,obíhání třikrát kolem sebe-no a abych jim to ztížila tak dám-kroky,a jak projdou na druhou stranu tak mají chvílu pravá,pak zase kroky a a jak jsou na druhé straně tak knoze,a pak kroky a pravá,a kroky a k noze-prostě jak se prosmyknou,tak místo daších kroků je chvilku chůze u levé pravé nohy-tím každýmu z nich zavařím hlavu,protože po povelu kroky začnou autonaticky dělat víc kroků za sebou-a ted ejhle-kroky,knoze,-pár kroků u nohy,kroky,pravá pár kroků u nohy,kroky-knoze,kroky-pravá,kroky-knoze….
    no napřed ze začátku automaticky nabíhají,pak se začnou soustředit na povely….takže pejskům jsem zavařila hlavičky,unavila nožičky,sobě bohužel taky:-(((na to,že jdu za chvíli pěšky do práce…
    jak by řekla moje maminka-ooo bože matko,vem si to děcko,po kom je tak blbýýýýý
    Maya-na to bych nevylezla,to i jako sebevražda mi přijde drsný:D
    Černejčaj-tak bezva,že ti klapne v pátek posilovna!!!
    a máš volno-to ti přeju:-)

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak si tady jedem lazaret. My rýmující obvazujem raněný 😀 😀 Neboli Rumouš kulhá na tu stejnou noženku co předtím a tentokrát jsme odhalili bulku v meziprstí. Tak buď má hergot smůlu a bodnul si zas něco do levý přední a nebo to leze ven. Mažu ichtoxylem, obvazuju. A Taliprdová věrná svým poháracím hormobouřím má svůj klasickej bolák na levý zadní. Mažu ichtoxlem a též obvazuju 😀 😀 Spala jsem jak dřevíčko devět hodin. Bolej mě haxny. Brtnika na další test nedostanu a to je tak asi šécko, co můžu napsat.

Vlastně ešče můžu napsat, že gratuluju Evě k tomu, že jim je líp.A jsem zvědavá, jak si tím projdeme. Jedem vitamíny, oscilokoksáč a gelsemium. A Brtnik na kašel bromhexáč.
    Sindibádka zatím dobrý, ešče neleze po zdi?

černej čaj – já bych brala to Karlosovo chování při česání jako signál, že toho už je na něj moc – viz Šusta. Aje je pravda, že tohle bylo natáčení, ono to v reálu asi probíhá jinak. To s tím pamlskem jak píše Eva je fajn, ale vlastně asi taky neproveditelný, páč u týhle srsti je zapotřebí rukou dvou. Asi bych zkusila možná i něco netradičního – udělat z hřebenu “hracího kámoše” že bych ho na klikala na to, že se bude hřebene dotýkat sám, třeba nožičkama, čumesem a tak a pak bych to zapojila do česání. Na tohle je klikr prostě fajn věcička.

PetraK

Maya
    už jedeš k nám? 😀
    to vídejo, nesmí vidět Brtnik, okamžitě by vyrazil. Fuj, je to hnusný.

EvaC

PetraK
    Děkujeme…. já bych teda po takové dlouhé době očekávala, že budu už úplně v pořádku, ale co nadělám…Vám držím palce, aby byl průběh co nejmírnější – ono u nás to mělo největší grády ze začátku, ale potom se začaly tak nějak střídat další obtíže…
    Sindibádka po zdi neleze, páč jsem všechny svoje síly co jsem během nemoci měla a mám soustředila na přípravu jídla pro nás a její venčení (který samozřejmě nebylo a pořád není v tom rozsahu co normálně – ale snažím se tomu co nejvíc přiblížit) a potom aktivity pro Sindibádku doma – což vzhledem k tomu, že máme všude debilitní plovoučky a dlažbu není moc jednoduchý při její dynamice pohybu – ona i když startuje pro schovanej předmět z původního odložení, tak mám občas pocit, že si zláme haxny a kočírovat se ten její drive a rychlost prostě moc nedá… jasně máme i čmuchací kobereček, různý nácviky sebeovládání, ale to by za chvíli vypadala jako koule, že… Taky parůžek dost často přijde na řadu…a pak taky gaučing no 🙂

PetraK

Eva
    No já bych ráda věděla v jaký fázi nemoci jsem právě. Řekla bych že na začátku, protože dneska je mi unavenějš, než včera, občas zimička a byla jsem ráda, že dneska ráno vyhnal ohaříky na louku za Domečkem teda Brtnik a já nikam nemusela. Tak uvidíme.

Mohla bych naučit Sindibádku, aby se chodila schovávat. A prodlužovat dobu, kdy bude schovanáááááááááááááááá 😀 😀 A taky můžete trénovat výdrž toho, jak dlouho se na Tebe bude dívat.

No my tady taky vzhledem k omezenému prostoru moc možností využití nemáme. Už nemám ani tu postel, pod kterou by se schovávali.

EvaC

Maya
    Kdybyste někdy jeli do Švýcarska…
    Nádhera, ovšem nic pro sraby, jak jsem já – musela bych na startu nafasovat ještě kyblíček, abych si nepoblinkala kolena…

Maya

PetraK
    jedu zejtra s mamou k doktorce, tak treba se postesti 😀
    jste teda kouokam lazaret komplet, akorat Mouses se nepridal, tak preju vsem brzky uzdraveni
    na covid dost doporucujou vit.D, muzes zkusit v lekarne koupit, ale jen nejaky co je dohromady s vit.K2 a zajidat necim tucnym, jinak se to nevstreba
    a nebo ukecat doktorku at vam napise Vigantol, uz je normalne k mani
    jo to hlemejzdeni a chnapani je jak pises, Loki to taky ze zacatku delal a nebo normalne odchazel, ja si ho proste naklikala na povel klid a cesame

Maya

EvaC
    ja mam fobii z vejsek, takze me by na to nikdo nedostal ani za milion, no a vzhledem k tomu by me nikdo nedostal ani na tu vyhlidku, tak to vubec neni zabava pro me, ale komu to nevadi, ta vyhlidka musi byt super
    kdysi davno jsem jela lanovkou na horu ve Svycarsku nebo Rakousku, uz nevim kde presne to bylo, ale to byla normalni kabinkova lanovka a nahore to bylo jak na Snezce, tak to mi nevadilo 😀 akorat jsme videli prt bo mlha 😀

Maya

jinak kdyby to nekoho zajimalo, vcera jsem cetla nejaky clanek, ze vedci vykoumali, ze tloustnuti zpusobuji plasty jako plasty na napoje a tak
    tak uz jsou mi jasny ty moje kila navic, v praci piju vodu z kohoutku ,ale doma z flasky 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,481. až 2,500. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.