Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,461. až 2,480. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Petrs01

Jo, Brtníkovi buď šťournuli blbě nebo už přijel pozdě. Blbý, nebude mít tečkovej papír. Že to nemá/neměl, tomu asi nevěříme nikdo.

PetraK

Petrs heeej, tak to jsem ráda, že to Peťan zvládnul takhle hladce!!! Tak doufejme, že to zmáknete do konce bez potíží. Jsem zvědavá, jak je v současný době Evě?? EEEEEVOOOOO!!

U Brtnika zatím takový jakoby klasický nachlazení – jede to de facto do minulého úterý, kdy test plivací ukázal, že je negativ, má rýmu, že mu kapalo fakt z nosu i přes ucpávku :D, teď snad už se rýma posouvá do kšá, občas pokašlává. Teplota jestli byla, tak v sobotu, kdy jsme se měřili oba, tak nebyla. Já mám zatím podivuhodný bolení svalů – nejvíc na levý straně. Není to jako při nemoci, ale jako po sportování. A mám jakoby ucpaný dutiny, častěji smrkám, ale – to stejný jsem měla, jako reakci na topení uhlím, nic novýho. Včera jsem se zase pěkně prošla bosky po louce, ale myslím, že já jsem na začátku, asi?? – tak uvidíme, jak to poběží?

PetraK

Petrs

HLUBOCE SE OMLOUVÁM PEŤANOVI, ŽE JSEM Z NĚJ UDĚLALA PAŘANU A HODILA HO DO ŽENSKÉHO RODU 😀 😀 . To ten kretén telefén, Brtnik byl tou dobou na počítadle 😀 . jsi dobrá, žes to rozklíčovala, já to čtu až teď 😀 😀

cernej caj

Ja chapu ze sesuska nenmusi do prace:D

Maya
    I ferine se rozjizdi kdyz ty chlupy maj 2cm tak nestoji na polstarkach ale na chlupech takze kdyz ji to zacina pri skakaji odjizdet nejvyssi cas smiknout

Maya

PetraK
    muze si Brtnik skaknout jeste jednou na test, kdyby nahodou se postestilo
    takze tento tyden mate leharo
    MirkaD
    izolace je, ze by ses mela zavrit nekde sama v pokoji a meli by ti strkat jidlo pode dverma 😀
    karantena je ze nesmis z baraku

Maya

cernejcaj
    MirkaD
    tak to me fakt nikdy nenapadlo s tema chlupama ani jsem to nikde necetla
    fakt ze spicove nikdy ty chlupy mezi polstarkama moc nemeli, Kim me kratky chlupy i shora, Dorin mel nahore delsi a tomu jsem to zastrihovala nahore, aby mel krasny kocici tlapicky, Loki ma dlouhy zespoda i svrchu, ale ze by nejak nedmerne klouzal se mi nezda
    no uvidim, mozna v lete to zkusim smiknout taky

Petrs01

izolace = nakažený = máš tečku. Jak píše Maya, k jídlu jen palačinky pode dveřma 😉
    karanténa = podezření = rizikový kontakt = máš prd a vaříš palačinky 😀

Denny

Tak hlavně, že vám není hůř.
    Jinak ani PCR nejsou na 100%

Maya

Petrs01
    dobry shrnuti 😀

cernej caj

Petrs01
    Co znamena ze mas tecku?

Hlavne samy mirny prubehy!

Petrs01

mas tecku?

Máš potvrzení o prodělání covidu = aktuálně máš půl roku pokoj od očkování. Nemáš-li potvrzení, tak ti, bude-li se s tím i nadále blbnout, vyprší očkování.

cernej caj

Aha, potvrzeni o ocko nebo prodelanym covodu se rika mit tecku, tak budu vedet.

Maya

no me vyprsi ockovani v dubnu, tak by se mi papir siknul
    na treti nejdu bo jsem doufala, ze kdyz mi ta druha rozjela moji zanetlivou artrozu, do ty doby mirnou a bezbolestnou, ze to casem prejde a vrati se do normalu, ale je to pul roku a je to furt stejny, nastesti nejvci na malicku, ale i tak to boli a je to neprijemny a hnusne to vypada
    no a vzhledem k tomu, ze me po druhy bolely ty klouby i na jinejch prstech, tak to radsi risknu ten covid nez chromy ruce a nohy
    az se prezene covid, tak si s tim skaknu k doktorce ale ono to bude k nicemu bo s tim se nic neda delat

Petrs01

by se mi papir siknul

zajeď na návštěvu k Ešusce, chvíli pobuď, tak v pátek na test a máš to jasný 😉

Maya

Petrs01
    nojo, vzhledem k tomu, ze bych se tam dostala nejdriv v sobotu, tak myslim, ze by to byl zbytecny vylet 😀

Maya
    Petrs01

Když už jsem muže několikrát poslala venčit a on je furt doma, bere to soud jako sebevraždu?

Maya

Petrs01
    ano, urcite, my ti to dosvedcime 😀

cernej caj

Dneska du na jogu su zvedava. Byla sem 2x asi pred rokem a pul poprve, takze v podstate jak kdyby to bylo zase poprve:D

Maya

cernejcaj
    tak si to uzij
    no ja myslela, ze se alespon projdu ve snehu, jaka byla dopolko vanice a uz je to pryc a ted snezi s destem

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,461. až 2,480. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.