Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,401. až 2,420. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Zlata

Fifi
    Jj,to indiánský ,Thor bojínek.Hlavně at je zdravej.Růžice už půjde na očkování?
    Teda tatínek si tu vikendovou lyzovacku snad rozmyslí než se trochu zahoji.Hlavně ze nemá nic zlomenyho.

cernej caj

Milena
    snad oprava neni akutka a vydrzi to az se to uklidni

MirkaD
    tak hlavne ze ses nevznesla a nezmizela v dali 🙂

Fifi
    on je citlivka teda, mas to misto radaru

PetraK
    flekata japonecka 😀

ja v praci des a hruzu, du zitra a mozna i v nedeli, takze no, rano prijdu do prace, zacne mi cukat oko a cuka az do vecera… uz mi cuka 14 dni. je toho fakt hrozne moc, potrebuju odpocivat a nevim kdy to mam delat. za prvni pracovni mesic uz mam 8h prescasu ale je to malo… to je hodne vyzivnej tenhle zacatek roku. zitra si pospim a pujdu do prace asi az na 6…

Fifi

Zlatko
    Růžice už půjde na očkování?
    Kdyz jsem ji chtela preobjednat, jeste nemeli rozpis na unor. Chci s ni k doktorce, ktera ma na starosti Troldu, protoze asi rovnou vezmu jeho moc na rozbor, byly jsme tak domluveny.
    Teda tatínek si tu vikendovou lyzovacku snad rozmyslí než se trochu zahoji.
    Simte, to on jen zertoval, je rad, ze si dojde na wc. 🙂 Tvrdak za kazdou cenu.

Cajdo
    Jo, Troldak ma na vichrice fakt radar, vidim to na nem i ted vecir, ze tusi, co prijde.
    Zis, chudero, pracovni vikend? To je des, zase z vas servavaj kuzi. 🙁 Bys potrebovala spis nakej vylet, aby ti oko prestalo tikat. Tak se drz!

cernej caj

Fifi
    v nedeli snad klapne… su na fb v jedny skupine, a ukazalo se ze jeden ze zakladajicich clenu bydli kousek od nas, sice teda me muz musi hodit autem, je to asi 25km ale samozrejme mimo trasu autobusu, veme hafana a dame si takovou seznamovaci prochazku, pry vi o dobrym miste na opeceni spekacku, tak sem dneska koupila a charlie se bude socializovat 🙂 musela sem teda posunout cas vic na rano, kdybych jeste musela do prace, at to vyjde lip…

zitra sem mela jit s kamoskama na misto co nevyslo na podzim, tak dou beze me, no holt neda se svitit…

tak snad brzo budes mit rozpis, aby si to u ruzenky mela zfouknuty.

Fifi

Cajdo, tak at nedele klapne, ale ma bejt fakt docela silenej uragan. Aby vam ohnicek na spekacky nerozfoukal a vas neco nebacilo po kebuli. Charlik si vylet urco uzije, jen skoda, ze s vama nemuzi i Feri.
    Ocko u Ruzice me az tak netrapi, ani vetku, zadna prekerka velka. Vzteklinu ma funkcni a myse nezere.

Milena z Prahy

Ahoj, holky,
    vymodlenej opravář střechy nakonec fakt přišel. Ona je plochá a na asfaltovejch pásech už byly nějaký boule, kterejma snad i zatékalo. Tak je nějak seříznul, svařil a natavil na to velký záplaty. Robert ho sem lákal už od září…

Fifi

Milo, tak to je fajn, ze to zvladnul a nic ho neodfouklo, mate opraveno. Super. 🙂
    Ja jsem si ted vsimla jedny hnuty tasky na strese nad okapem po dnesnim “vetricku”, kdyz jsem s celovkou vencila na zahrade (kompost a hnusy, treba mit cokle pod kontrolou). Tak si asi zitra pujcim zebrik od souseda vysokej a budu to pred nedeli resit, at to neodlitne vsechno.

Maya

Milena
    tak to je dobře, že máte střechu opravenou, na neděli fakt hlásej neějakej fučák
    Fifi
    tak super, že tatínek přežil cestu ve zdraví a doma už se dokurýruje
    teď psali zas o nějakejch sraženejch lyžařích tady u nás, to je fakt každou chvíli

Maya

černé psí povlečení, třeba by se někomu mohlo hodit
    https://www.mkluzkoviny.cz/povleceni-mikroplys-exclusive-tlapicky-cerne/

cernej caj

Milena
    Tak super ze strecha poresena:)

Nam se vcera ozvali po tydnu ohledne garaze ze to maji nejak poreswny a ze OK ze muzeme poslat prachy, tak snad teda to fakt klapne:)

Tady fucelo vcera, zitra su zvedava, no…

cernej caj

Maya
    Jo mikroplys bozi, jedno mam… pro astmatika zabijak, muzu pod tim spat sotva tyden ez s ev tom zacne drzet prach a chlupy a bordel:D zlaty hladky, to staci prat s psama po 14 dnech

Zlata

Čajdo
    Držím palce s garáží,at si trochu vydechnes.

cernej caj

Z
    Dekuju

Tak do prace i zitra prootze sme nedostali slibeny podklady, takze sme udelali co sme mohli a zitra dodelat…

Zlata

Čajdo
    Tak aspoň jestli dostaneš zaplaceno,ale není dobrý pracovat tolik dnů za sebou v kuse.

kachna

Tak aspoň jestli dostaneš zaplaceno,ale není dobrý pracovat tolik dnů za sebou v kuse.

Já už bych asi žhavila drát k šéfovi strejdy Netopejra, kterej, mimochodem, nabírá.

Attachments:
    Zlata

Kachna
    Tvl kam na to chodiš🤓🤣

cernej caj

kachna
    😀
    ten je skvelej 😀

Z
    no doufame, ze to bude zaplaceny… protoze vybrat to asi nebudeme mit moznost:(

Milena z Prahy

Čajdo,
    ta garáž je prima 🙂

Dneska jsme s Robertem viděli na Skalce béžovýho teriéra, takovou Dášeňku. Hlavu a trup do půlky to mělo čistý a světlý a zbytek úplně černej! Tak mě hned napadlo, že vy tady nikdo tak nepraktickou barvu nemáte 😀

cernej caj

Milena
    polomacenyho psa? ty mivam i dva 😀

Milena z Prahy

Polomáčenej je dobrej termín 🙂
    Ale hned mám chuť na sušenky 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,401. až 2,420. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.