Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,508 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel EvaC a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,381. až 2,400. (celkem z 3,509)
  • Autor
    Fifi

málem jsem ovšem pretrhla Rumouše.
    Neni mozna, mu jiste krivdis! Jo a drzim palce Brtnikovi, at je brzo fit z chorubky!

Milo, konickem myslis Pruha? Moudry Pruh Zvestujici Vichrici je jeho indianske jmeno asi. 🙂

Maya

PetraK
    Rumíček nemohl nic provést, to si vymejšlíš 😀

Milena z Prahy

Fifi,
    jj, Pruha 🙂
    On má takovej absolutně upřímnej výraz 😛

Zlata

Fifi
    Jméno sedí.U nás zase vítr jak sviňa.

Milena z Prahy

Zlatko,
    u nás taky. A to má navíc přijít chlap opravit střechu 🙁

Zlata

Milca
    Tak uvidíte jestli to trochu poprestane.Mně připadá,ze je tech větrných dnu čím dal víc.

MirkaD

tož to je počasí-že by Mirku nevyhnal-že by psa nevyhnal nepíšu,
    ze psama jsem byla…
    ve středu ranní-házení pečiva+pečení,od sedmi kasa,
    ve tři doma-v práci se mi chtělo 4 hodiny stršně spát…normálně jsem usínala….
    se mi ještě nestalo…
    doma,oběd,nádobí,vyměnit žárovku,chvílu si lehnout,pak ze psama krybníčku-tam trochu poslušnosti-čekej,přivolání za pochodu+házení míčku a dom,večer ještě chvílu ze psama..,daly jsme si večer starou českou pohádku…
    včera volno-ráno v blátě,zbytcích ledu vycházka k lípě a zpět ze cvičením hledáním balonků na poli-revírky-pějně rozhodit 3 balonky,a na před hledala Dafča,pak Žeryk,pak zaházet míčky a pak odhodit 2 míčky a oba naráz hledat…
    no vyběhaly se,unavily hledáním,já dom uklidit,uvařit,odmrazit a vydrhnout ledničku,odpo šlofík,a večer ze psama na 2 hodky do knihovny v dědině i ze psama
    dnes vichřice,strašná zima,ráno vyvenčit,s Dfčou kontrola na veterině,chvilku vycházka než nakoupil Martin,pak ještě s Žerykem k rybníčku a zpět a čeká mě odpo…
    a jestli neumrzli a neuletěli tak tam straší dodnes….

MirkaD

bože-kdo řekl,tu větu,že není špatný počasí,jen špatný oblečení?
    platí to i když je vichřice?
    a člověk-jako já má pocit,že se zapoměl oblíct a but?
    hnus fialovej…
    EvaC-držím palce při uzdravování z covidskýho neřádu!!!!

Milena-myslím na vás z opravou střechy-jestli se s ní teda v tom vichru bude něco dělat…?
    k psychologovi su objednaná na konec března…

Denny-teda vůbec jsem nevěděla,že jsou zde mývali-ve volné přirodě-su nějaká přirodně zaostalá….
    PetraK-seš šikovná řidička!
    co provedl chudinka Rumíček?-to slyším/čtu prvně,že tě naštval:-)

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tož sem zasejc dojela. nebojte, nebudu to hlásit furt až do skonání světa, vono se mi to vochodí. jednou 😀 Dneska se mi při předjíždění lípnul na zadek nějakej ychtilóza a blikal a troubil. Podotýkám, že jsem mu tam nevjela, neuďála myšku, nejela jsem pomalu, ani dlouho v levým prhu /mám školení od Brtníka, okamžitě po předjetí se vracím do pravýho/ ale ten magor byl prostě nějakej čuripísek, nebo co.Jsem ráda, že se takovým jedincem nenechám vyhodit z koncepta.

Neni mozna, mu jiste krivdis!
    ne, nekřivdím. Čekali na krmení, Mouses měl tendenci že by se opřel předníma tlapkama o linku, tak jsem mu tam dala koleno s upozorněním, že dolů, tož se sesul a asi blbě drcnul do Rumouše a ten vůl rezatej ho zpražil jako magor. tak jsem zpražila zase já jeho, protože tohle dělat nebude a jel štandopéde do vedlejšího pokoje na pelech. Mouses se chudák vyděsil a utekl ven do zahrady. Tálie to pak vylepšila tím, že jak je zas už magorská, vlítla do dveří a klikou mi vzala ňádro. Tak to sem řvala znovu jak prokopnutá. Výhodu to mělo pak tu, že když jsem je večer šla venčit na louku za zahradou, ťapaly vedle mě dvě pokorný Japonky. Jedna zrzavá, druhá flekatá 😀 😀

PetraK

Pevně doufám, že sněžení nedorazí, než já naopak vyrazím – vypadnu dneska radši ve dvě. Musím ešče dojet do Hromabchůůůůů! Musím tam nakoupit a taky musím natankovat, bože, bože, božeeee!

Maya

PetraK
    prijela si domu vystresla a holt zviratka to poznali a vystresli se taky?
    ale ses dobra, jeste na nakup, ja bych mela jet utery, ale hlasej velky snezeni, tak asi nic, nemam ani zimni gumy, takze do snehu se moc nepoustim
    no a o tankovani ani nemluvim, dodneska jsem neprisla na to jak se to dela, aby se nemusela drzet ta pistole
    a abych nenatankovala neco jineho, jezdim furt k jednomu stojanu 😀

Milena z Prahy

PetroK,
    držím ti moc palce 🙂
    Moje psycholožka-šamanka vždycky říkala, že mám před důležitým úkonem poprosit o ochranu svýho anděla strážnýho, tak to dělám.

PetraK

Maya

to už bylo dávno po příjezdu a i po venčení. Ne on jak si MOuses hrál vždycky drsně a Rumíček coby vižle se o sebe bojí, tak prostě má špatnou zkušenost, což chápu, ale nemusí to takhle přehánět, to ne. Tali by mi to prso urazila stejným způsobem i v sobotu ráno, když bych vstala dorůžova vyspalá 😀 . je to blbka.

No taky se mi podařilo jen jednou, že se ta pistole zaaretovala. Jinak to držím -jako blbka – takže jako Tali 😀 Já jedu k pumpě, kde jsem nikdá netankovala.

PetraK

Míla
    ochranu svýho anděla strážnýho, tak to dělám.

ano, taky to dělám, a ještě ho poprosím, aby si pěkně pohodlně sednul vzadu a roztáhnul nade mnou ochranná křídla.

Kuskus

Můj strážný andělíček si zase sedal ve špitále na šibenici nad postelí. Naposled ne, to se někde cáral a já vše nechala na nejvyšším Šéfovi, ale před lety jsem po probuzení z narkózy ještě napůl omámená důrazně žádala uklízečku, aby tu trubku furt nešudlila (co je mokrý to je čistý, soudila ta dobrá paní), že bude andělíček děsně smrdět chlorem. 🙂

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 1 týdnem uživatelem Kuskus.
    PetraK

Kuskus
    děsně smrdět chlorem. 🙂

😀 😀 by pšikal, chudinka a zvlhly by mu křídla.

Maya
    PetraK

Tak helejte , já už se tady duševně připravuju, že vyrazím. myslete na mě – bude to trasa Hornbach, benzina-sámoška (musim vyzvednout svůj bochnik chleba)- Domeček. Tak od dvou – radši do čtyřech?? 😀 nepouštět palce.

Maya

PetraK
    drziim, dneska nic nepada, tak to se pojede dobre

Fifi

Peknej patulinek preju.
    Tata je doma, dorazili v noci v poradku. Dle maticky vypada hrozne, obr modriny vsude, nateklej gesicht s monclama, pajda pajdavej, ale huuuf, hlavne, ze je doma. Jeho straznej andel mel pernou sichtu.

Milo,
    to je naprd, ted mit neco se strechou, snad to manik opravil. Tu foukalo dost (bobule to jistila), ale v porovnani s nedeli to bylo asi prd. Bubakujou, ze tu maj bejt narazy az 80 km/hod, bleee!

Zlatko,
    Jméno sedí
    Myslis jeho indiansky? On se puvodne jmenoval Thor. 😀 😀 Chapete, jo, on a Thor, bambulik jeden labilni a citlivackej. 😀 Docela na to uz slysel, ale volat na nej “Thore”? To fakt neslo, tak jsem ho prejmenovala na Troldika. To k nemu sedi. 🙂

Mirko,
    platí to i když je vichřice?
    a člověk-jako já má pocit,že se zapoměl oblíct a but?
    hnus fialovej…

Totalni hnus, nesnasim vichrice. At ti ubehne odpoledni bez stresu. Co Davca na veterine teda, co ji delali?

Esusova,
    dobro dosli, natankovali, nakoupili, zeano. 🙂 Rumicek chudicek, on musel bejt taky vypsychlej po Talioperaci, jinsi rezim, z vas cejtil nerv. I mistr preclik se jednou utne. 🙂
    Jo a u cepovani benzinu pistoli nearetuju, bo mam fobii, ze se sama nevycvakne a benzin pretece. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,381. až 2,400. (celkem z 3,509)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.